Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Być może będzie możliwość wybrania strony konfliktu i wtedy dla każdej strony będzie inny zestaw postaci :)
To by stanowiło nową jakość w Diablo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 08:58, Abi Dalzim napisał:

> zresztą przed końcem roku poznamy te tytuły, nad jakimi pracuje Blizzard.

A skąd masz takie informacje? Było o tym gdzieś napisane?


szukaj w stecz w tym watku gdzies napisałem to dokładnie cyctat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:36, Vaxinar napisał:

Upadły Tyrael to całkiem ciekawy pomysł, ale Lucyfer ?


Fakt, Lucek to zupełnie inna bajka i jakoś tak nie pasuje mi... historycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:40, Abi Dalzim napisał:

Nothing new...

Zaświecił angielszczyzną. :D

Dnia 14.05.2006 o 15:40, Abi Dalzim napisał:

Ale zawsze warto przeczytać coś, co podniesie człowieka na duch gdy się czeka na D3 :D

Chyba chciałeś powiedzieć / napisać B3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 15:42, Vaxinar napisał:

Chyba chciałeś powiedzieć / napisać B3. :D


Tak, tak, oczywiście. Przecież chodzi o bardzo sławną grę Belzebub III
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 13:36, Vaxinar napisał:

Upadły Tyrael to całkiem ciekawy pomysł, ale Lucyfer ?

Hmm, w obecnych ramach nie pasuje, prawda. Ale nie wiadomo jak będzie wyglądał swiat D3 :) Przecież mogą się chyba pojawić zupełnie nowe postacie czy bossowie. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie, ale czy w Diablo 1 był Baal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:02, shelion napisał:

Hmm, w obecnych ramach nie pasuje, prawda. Ale nie wiadomo jak będzie wyglądał swiat D3 :)
Przecież mogą się chyba pojawić zupełnie nowe postacie czy bossowie.


No fakt. Czytałaś ten artykuł ? Całkiem ciekawy, wspomina o tym, że będzie walka w niebie zamiast piekle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:04, Vaxinar napisał:

> Hmm, w obecnych ramach nie pasuje, prawda. Ale nie wiadomo jak będzie wyglądał swiat D3
:)
> Przecież mogą się chyba pojawić zupełnie nowe postacie czy bossowie.

No fakt. Czytałaś ten artykuł ? Całkiem ciekawy, wspomina o tym, że będzie walka w niebie zamiast
piekle... :)


Właśnie przeczytałam :) Ciekawy, nie da się ukryć. Jejku, nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie. Trochę trudno mi uwierzyć, że WSZYSTKIE akty będą miały miejsce w niebie, ale na pewno będzie interesująco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:13, shelion napisał:

Właśnie przeczytałam :) Ciekawy, nie da się ukryć. Jejku, nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie.
Trochę trudno mi uwierzyć, że WSZYSTKIE akty będą miały miejsce w niebie, ale na pewno będzie
interesująco :)


Pewnie nie wszystkie. Oby jednak to nie okazało się kłamstwem, bo takich podobnych artykułów było... ho ho ho. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 16:46, Vaxinar napisał:

Pewnie nie wszystkie. Oby jednak to nie okazało się kłamstwem, bo takich podobnych artykułów
było... ho ho ho. ;D


Tyle co zapowiedzi końca świata? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 17:47, Vaxinar napisał:

> Tyle co zapowiedzi końca świata? :D

Więcej. :]


Byle się to nie skończyło raz masowym samobójstwem diablomaniaków jak w jednym stanie USA, gdzie oczekiwano końca świata ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2006 o 12:28, shelion napisał:

Ale to bardzo ogólne stwierdzenie, bo jak uznać, że postać jest po stronie nieba (Tyrael już
w 2gim akcie się przecież pojawia i na końcu niszczy ten wielki kamień w pięknej scence), a
potwory po stronie piekła, to D2 też jest walką pomiędzy niebem a piekłem.


Moge sie zalozyc, ze walki beda toczone na ziemi i bedziesz mogla wybrac strone, po ktorej staniesz i pod dowodztwem aniolow bedziesz brala udzial w walkach. Ciekawie bedzie wygladala walka pod dowodztwem aniolow z AI i zeby mogli tez brac udzial w walce. A za zabicie Herosa, mozna by bylo dostac duzo expa badz jakies ciekawe itemy. Ale taki heros musialby byc naprawde silny i stanowic powazna sile w armii

Dnia 14.05.2006 o 12:28, shelion napisał:

To by trzeba tyle rzeczy od nowa kompletnie wymyślać
- anioła amazonkę może sobie jeszcze wyobraże, ale anioła nekro już nie bardzo... ani diabła
paladyna :) Więc pewnie wciąż ludzkie postacie.


Tak wybierasz strone konfliktu, wybierasz rase, wybierasz klase i dolaczasz na ogromne pole bitwy jakim jest ziemski swiat Diablo. Ciekawe by byly pomysly na podrozowaniu, po niebie czy po piekle i tam prowadzenia walk !

>Choć może anioły będą innymi klasami. Albo

Dnia 14.05.2006 o 12:28, shelion napisał:

będą dwie - jedna piekielna druga anielska. Tylko jakos tego nie widzę.


Moze osiagajac 100 lvl, bedziemy mogli zostac Championem anielskiej/piekielnej armii, a co za tym idzie dodatkowe specjalne questy, specjalne anielskie przedmioty itp.

Dnia 14.05.2006 o 12:28, shelion napisał:

Może krótkowzroczna jestem :D

Nah wystarczy dobrze sie zastanowic i wymyslec naprawde ciekawe koncepcje do gry. Uwazam, ze to co wymyslilem napewno by mialo uznanie wsrod graczy, oczywiscie bazujac na swiecie WoW''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja widze to tak... beszczelny blizzard zrobi grafike na ktora bedzie trzeba kupowac nowe kompy i ram...

ale jakby troszke oszczedzili zainteresowanych byloby pieknie... moze podobny skill ale lvl moze z 50 wiekszy:)
oprocz tego fajne byloby dodanie nowych unikatow i sensowniejszych setow... bo teraz sety sa przydatne max do poziomu koszmar:/ oplaca sie ewentualnie nosic osobne czesci setow... moze wiecej unikatowych klejnotow pierscieni amuletow i talizmanow... byloby milo... i wiecej unikatow zwiazanych z fabula i sensownych... bo niestety mam barb lv. 79 na single i jak przegladalem uniqs elitarne to na niektore niechcialbym narobic:/ przydalo by sie orzucic jakies postaci moze... bo osobiscie uwazam ze na dobra amazonke nie zabardzo sa postaci zdolne wygrac PvP mimo ze uwielbiam barb i nekr to obie te postaci ama by zmiotla w pyl... zauwazylem ze blizzard nie dokonca umie wyrownywac postaci do walk PvP... przykladem tego sa: czarodziej z diablo i amazonka z diablo II:/ niestety... mogliby wyrownac to... a gra bylaby przednia... i nie oslabiac szlu u barb:) bo na wersji 1.10 szal byl o wiele lepszy niz na najnowszej:/

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się