Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2006 o 23:27, Rurex napisał:

ja widze to tak... beszczelny blizzard zrobi grafike na ktora bedzie trzeba kupowac nowe kompy
i ram...

Nie koniecznie, World of WarCraft wcale grafiką nie wymiata, a zobacz jaka popularność.

Dnia 26.05.2006 o 23:27, Rurex napisał:

ale jakby troszke oszczedzili zainteresowanych byloby pieknie... moze podobny skill ale lvl
moze z 50 wiekszy:)

Tu się nie zgodzę - Diablo to Diablo, 99 lvl musi być.

Dnia 26.05.2006 o 23:27, Rurex napisał:

/..../

Unikaty - moim zdaniem masz trochę racji, mogłby być jakieś lepsze związane z fabułą itp.
Co się tyczy postaci to powinno być jak z nacjami w WarCrafcie III czyli..... każdy inny, wszyscy równi (nie, nie jestem anarchistą). Każdy ma swoje wady i zalety i jest dobry na swój sposób - tak powinno być z postaciami moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wiadomość dnia dla wyczekujących Diablo III, plany trzeciej części okazały się plotką, Blizzard nie wyda tej gry.
"Blizzard zaprzecza plotkom
(16-06-2006)
Niestety ostatnia wiadomość o tym, że wszystkie gry Blizzarda zostaną konwertowane na MMOG okazała się plotką.

Wiadomość o konwersji gier została przekazana przez właściciela Blizzarda firmę Vivendi. Według tych informacji do 2009 r. wszystkie gry podległej im firmy, więc teoretycznie także „Diablo” i „Starcraft” miały być dostępne jako MMOG.

Niestety informacja ta okazała się plotką. Przedstawiciele firmy tłumaczyli, że chociaż Blizzard należy do Vivendi to sekcje odpowiedzialne za gry działają niejako samodzielnie, stąd i to całe zamieszanie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2006 o 01:25, Vaxinar napisał:

> ja widze to tak... beszczelny blizzard zrobi grafike na ktora bedzie trzeba kupowac nowe
kompy
> i ram...
Nie koniecznie, World of WarCraft wcale grafiką nie wymiata, a zobacz jaka popularność.


Bo jest zabujczo grywalny ;] i tylko dlatego ma tylu zowleników i moze jeszcze że to WARCRAFT !! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Blizzard nigdy nie robi gier, które wymagałyby kompa potrzebnego do Obliviona. Blizzard robi takie gry, które będą działać jak największej liczbie użytkowników. Pozatym to oczywiste, bo robią te gry bardzo długo i nie korzystają z najnowszych możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio śledząc jakąś stronę na temat Diablo przeczytalem, że prace nad D3 idą pełną parą a ich tematem ma być walka piekła z Niebem :D Może będzie można grać diabełkiem albo Aniołem :P Może byc świetna gra może nawet lepsza od jedynki :) Ale to tylko ploty :( zobaczymy jak będzie oficjana zapowiedz czyli za jakieś...(??) 2 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale do Diablo nie mogę się przekonać. Niby dużo ludzi gra, grałem troche, fabuła świetna, ale to bieganie i siekanie potworów takie jakieś monotonne. Nie wiem co mam zrobić bo sobie tylko smaczku narobiłem o Diablo 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale właśnie to jest pięknem h''n''s. JA jestem fanem diablo, a zeby poczuc najwieksze przezycia z gry trzeba grac na BN z kumplami np. we 4. Wtedy jest piknie :D rombanka nabiera taktyki, a potworow jest masa :P
Trzecie diablo bedzie extra - ale czy bedzie wogole???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chociaż nadzieję, że zostanie zachowany rzut izometryczny, bo jak zobaczyłem urywki z gry Hellgate: London, to mi sie Quake od razu skojarzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 12:22, Szubens napisał:

Trzecie diablo bedzie extra - ale czy bedzie wogole???


Skoro podważasz to że będzie to nie będzie extra skoro jej nie będzie...
:) Będzie napewno, z perspektywy Blizza na tym można sporo zarobic, gdyby zaczęli mieszac jak w przypadku WoWa :) Aczkolwiek nie chce Didiego jako MMO ( chociaż gdyby było to bym grał i nawet gdyby trzeba było ) jednak tak jak Abi napisał, musi byc izometryczny widok, gra skupiająca się na 1 postaci - twoim bohaterze, ewentualnie Mercenary to świetne rozwiązanie. Kapitalnie przerobiony i wzbogacony system BNu i gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 20:58, Black Dog napisał:

Raczej nie będzie, bo historia się zakończyła! To co będą dzieci Diablo?


Ależ czmu nie! Przecież jak głoszą plotki ma być o walce nieba z piekłem... Do tego można dorobić każdą ideologie - np. toczy się 200lat przed jedynką, a na koniec jest wytlumaczenie/jestes przy tym jak zamykaja kamienie dusz. Łatwe a już jest po co grać no nie :P
Zgadzam się co do rzutu izometrycznego bo to sprawdzało się najlepiej :D
PS: sony pisałem o pomyśle na fabułe wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 21:18, Szubens napisał:

> Raczej nie będzie, bo historia się zakończyła! To co będą dzieci Diablo?

Ależ czmu nie! Przecież jak głoszą plotki ma być o walce nieba z piekłem... Do tego można dorobić
każdą ideologie - np. toczy się 200lat przed jedynką, a na koniec jest wytlumaczenie/jestes
przy tym jak zamykaja kamienie dusz. Łatwe a już jest po co grać no nie :P
Zgadzam się co do rzutu izometrycznego bo to sprawdzało się najlepiej :D
PS: sony pisałem o pomyśle na fabułe wyżej :)

Nie czytalem, przepraszam. A z ta fabula...kto wie moze maz racje, moze nie? A moze tym razem zagramy po stronie zla? Bedziemy np. wykonywali zadania od samego Diablo czy Mefista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najchetniej widział tak że można by grać i tu i tu - dwie kampanie w jednym gra się diabłami w drugim aniołami moim zdaniem było by git :D oczywiście to tylko spekulacje jednak jakiś czas temu na stronach o D II były chyba nawet wywaidy z twórcą którymś można oczywiście poszukać choć podkreślam że to w większośći plotki a sam blizzard twierdzi że zajmuje się tylkko Wowem i HG:L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2006 o 22:05, Galadin napisał:

Ja bym się nie zdziwił, jak fabuła trójki będzie zlokalizowana przed wydarzeniami z jedynki
- chociaż było tam coś? ;)

ktos wspominal o tworzeniu kamieni dusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze bylo a poza tym jakim probleme jest na prendce wymyslenie co bylo juz ty sie nie boj blizzard umie zrobic fabule do gierki pytnie tylko czy ona na pewno wyjdzie. Rownie dobrze moze to byc o samych walkac przez Vizreji (pewnikiem zle napisalem bo juz nie pamietam jak sie to pisze :P). Nie bylo jeszcze nic o tym co bylo przed jedynka a mogli by cos zrobic i wlasnie dla tego przypuszczam ze 3 bedzie w przeszloci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się