Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

toz te plotki sa z lutego :D

tez chcialbym pograc w nowa czesc diablo ale poki co to nie bylo ani jednej konkretnej informacji jakoby ta gra miala wogole powstac w bliskiej przyszlosci, chodzilo wg mnie tylko o zrobienie szumu i darmowej reklamy Blizzarda.
Mysle ze boja sie teraz wydac jakakolwiek kontynuacje starych przebojow bo oczekiwania fanow sa ogromne, beda za to rozwijac WoWa bo przynosi wiecej kasy i tu moga sobie pozwolic na bledy.Generalnie im dluzej Blizzard nic nowego nie wydaje tym wiekszy jest kult tej firmy wsrod fanow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 19:59, dobrakos napisał:

toz te plotki sa z lutego :D


Ależ ja wiem dobrze, że to są ploteczki z lutego ale wcześniej na poprzedniej stronie kilka osób pytało o link do strony z takimi plotkami takwięc gdy sie na nią przez przypadek natknąłem, dodałem (a co mi szkodzi). Tak czy siak artykuł jest fajny i jeżeli tak może wyglądać nowe Diablątko to ja jestem za :D. Na gry.wp.pl czytałem również (chyba czerwcowy "nius") że Diablo może być MMO bo Blizzard poszedł już tylko w MMORPEGI. Powiem tak - jak nie gram w WoWa bo trza płacić a mnie szarego ucznia na to nie stać, tak w Daiblo zrobię wszystko by mieć co miecha na opłatę i będę grał. No ale na razie nie było nowych wieści o D3, a na E3 się nie pojawił tak jak głosiły plotki. Może za rok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:17, pawlo131 napisał:

Diablo 3 powstaje? Czy ...nie?


Tego narazie nikt nie wie oprócz twórców lub bliskich współpracowników czy Bóg wie kogo :P Narazie mamy ploteczki :P Kurde tak bym chciał coby wyszło :D. Nareszcie miałbym grę, w którą bym grał jak w poprzednie edycje diabła :D Chyba nawet GW by poszedł w odstawkę :P oczywiście jeżeli wogóle wyjdzie no i będzie odpowiednio grywalne :P Może być i MMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:40, Szubens napisał:

Tego narazie nikt nie wie oprócz twórców lub bliskich współpracowników czy Bóg wie kogo :P
Narazie mamy ploteczki :P Kurde tak bym chciał coby wyszło :D. Nareszcie miałbym grę, w którą
bym grał jak w poprzednie edycje diabła :D Chyba nawet GW by poszedł w odstawkę :P oczywiście
jeżeli wogóle wyjdzie no i będzie odpowiednio grywalne :P Może być i MMO


Ta...Blizz wydaje D3 jako mmo, ale fanom to się nie podoba, D3 nie przynosi takiego oczekiwanego sukcesu i zysku więc Blizz sam sobie stawia kłodę pod nogami, firma zaczyna się sypać, ludzie się kłócą, koncern przejmuje EA lub UBI i po Blizzardzie. To tylko moja fantazja. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz to najlepszy koncern w branrzy gier ;] takie jakie gry oni wydaja to tylko sie cieszyc a D3 bedzie i cos czuje ze po WoW:BC dowiemy sie wiecej czyli juz nie długo ;] a czy to bedzie mmo czy RPG i tak to kupia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na Diablo III, bo II już jednak troszeczkę mi się znudziła. Ciekawe tylko, czy mój komp to udźwignie :D. Ale myślę, że tak, bo cóż można takiego wymyślić w hack''n''slashu, żeby miał wymagania jak Ghost Recon Advanced War Fighter :D. A tak poza tym: wiadomo już coś PEWNEGO na temat D3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 12:50, JayC napisał:

. Ale myślę, że tak, bo cóż można takiego wymyślić w hack''n''slashu, żeby miał wymagania jak Ghost Recon >Advanced War Fighter :D.

To pograj w Titan Questa ze wszystkimi ustawieniami na maxa :)

Dnia 01.09.2006 o 12:50, JayC napisał:

A tak poza tym: wiadomo już coś PEWNEGO na temat D3??

Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mówie ze jak zrobia diablo3 t bedzie predzej world of diablo czyli typowy mmorpg z płatnymi serwerami itp! chociaz bardzo bym tego ne chciał bo wtedy napewno sie nie skusze no chyba ze nie bedzie abonamentu w co bardzo wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby WoW nie miał abonamentu, dzisiaj zagrywałbym się w niego, że upodabniałbym się już pewnie do Mrocznego Elfa :D. A że ma abonament... rodzice pewnie nie zgodziliby się płacić 60 zł (?) za abonament do jakiejś gry + 60 za internet miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to też nie wiem, po co ten abonament. A może po to, żeby gra mogła stale się rozwijać?

Ale to temat o D3, więc nie gadajmy w nim o WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedys sie zastanawiałem dlaczego nie zrobia jeszce jednego dodatku do d2 np dodali by znowu dwa charaktery i 6 akt preciez to by sie rozeszło jak ciepłe bułeczki! przynajmniej tak mi sie wydaje nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Ludzie zażynają D2 i dodatek, kończą grę, jadą następny poziom i tak w kółko. Zabawa zaczyna się dopiero na BNecie, kiedy możemy kupować, sprzedawać i wymieniać się przedmiotami z innymi graczami. Albo taki rajd: 8 graczy na baalruny + baal na hellu... wtedy rosną emocje. Jednak chyba wszystkim znudził się już dodatek, i, potwierdzam, z chęcią pograłbym sobie w nowy dodatek. Ale jak wyjdzie D3 to wtedy się zacznie. To już nie dodatek, to zupełnie nowa gra. Ludzie będą gonić do sklepu, łamać kości, aby tylko zdążyć na premierę :D. Kupiłbym sobie, ale jeszcze się zobaczy: cena, wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:31, JayC napisał:

Fakt. Ludzie zażynają D2 i dodatek, kończą grę, jadą następny poziom i tak w kółko. Zabawa
zaczyna się dopiero na BNecie, kiedy możemy kupować, sprzedawać i wymieniać się przedmiotami
z innymi graczami. Albo taki rajd: 8 graczy na baalruny + baal na hellu... wtedy rosną emocje.
Jednak chyba wszystkim znudził się już dodatek, i, potwierdzam, z chęcią pograłbym sobie w
nowy dodatek. Ale jak wyjdzie D3 to wtedy się zacznie. To już nie dodatek, to zupełnie nowa
gra. Ludzie będą gonić do sklepu, łamać kości, aby tylko zdążyć na premierę :D. Kupiłbym sobie,
ale jeszcze się zobaczy: cena, wymagania...

Tak to prawda! Tylko drugi dodatek to juz pewna rzesz fanów bo mysle ze by był zrobiony na tym engine i wogole zachowany klimat a zrobia diablo3 to jedyna rzecz której sie boje to wymagania! szczeze to chyba wolałbym płynny dodatek niz skokowe diablo3 chociaz z drugiej strony diablo3 hmm..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Diablo III w miarę możliwości finansowych postaram się kupić. Co z tego, że będzie się cięło, kiedyś rodzice będą musieli kupić nowego kompa :D. A nowy dodatek do D2 na pewno zadowoliłby sporą rzeszę fanów, którym D3 nie chodzi, bo wtedy mogliby cieszyć się nowymi przygodami w D2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 13:28, Mroczny Elf99 napisał:

kiedys sie zastanawiałem dlaczego nie zrobia jeszce jednego dodatku do d2 np dodali by znowu
dwa charaktery i 6 akt preciez to by sie rozeszło jak ciepłe bułeczki! przynajmniej tak mi
sie wydaje nie sądzicie?

Zrozum elfie :P Blizzard raczej ma już gdzieś Diablo II i jego fanow, bo wiekszość przeszła na WoWa. Teraz albo Diablo III albo nic. Tak to trzeba by było zwoływać ludzi, robić grę i zaniechać prac nad WoWem, a przecież to przynosi im zyski. Co im po tym jak sprzedadzą dodatek za 20 dolarów sztuka jak i tak będą mieli większą opłacalność dodatkiemdo wowa i samym Wowem. Czysty marketing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się