Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2009 o 16:15, Madoc napisał:


> Jasne, że zostanie :) Jego główny skill to będzie Zabójczy Słownik ;)
"Sprawdzenie Ortografii i Interpunkcji"- zabija wszystkie trolle na ekranie. Skill potwierdzony
przez ludzi z Blizza.


Przydałby się taki skill na pewnego usera aktualnie udzielającego się w WoW-owym wątku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2009 o 16:53, Redjevel napisał:

byle by nie było p2p (pay to play) no to by było chyba najgorsze powiązanie z tym mmo

>

Diablo jakiekolwiek 1 , 2 to Nie MMO że się płaci.. w D2 jak i w D3 bedzie sie grac na Platformie Battle Net i koniec. Raz zapłacisz za grę i nigdy więcej a już na bank nie za granie po necie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 01:42, Braveheart napisał:

Diablo jakiekolwiek 1 , 2 to Nie MMO że się płaci.. w D2 jak i w D3 bedzie sie grac na
Platformie Battle Net i koniec. Raz zapłacisz za grę i nigdy więcej a już na bank nie
za granie po necie. :)


No wiesz po coś mają wydać tego nowego Battle.Neta :) nie możesz być na 100% pewien że diablo3 będzie pozbawione jakichkolwiek opłat, Blizzard musi trzepać kasę na wszystkim ale z diablo3 w zupełności powinna wystarczyć im kasa za kupienie gry ale kto tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się jarałem D3 ale już mi przeszło. Dla mnie gra nie będzie aż tak warto uwagi zbytnio.

Na filmikach jak na razie jest pokazywane tylko ładne i efektywne siekanie wrogów nic więcej, podziękuje jak na razie, może będzie jeszcze więcej informacji które mnie przekonają.

Wiem że zaklęcia wymiatają i wszystko ładnie wygląda a poza tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erm... A czego ty się po Diablo spodziewasz ? Będzie takie jak dwie poprzednie - wybijać hordy przeciwników, zbierać itemy, handlować z innymi. A że przy okazji zabijanie wrogów jest znacznie bardziej widowiskowe to tylko i wyłącznie plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Diablo 3 osiągnie taki sam sukces jak poprzedniczki.
I nigdy nie zapomnę radości jaka mnie ogarnia( Ła ) jak wypadł mi jakiś Unikatowy przedmiot ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 16:56, Slappy napisał:

A ja tak się jarałem D3 ale już mi przeszło. Dla mnie gra nie będzie aż tak warto uwagi
zbytnio.


U mnie natomiast jest na szczycie listy ''must have'', i IMO będzie największą premierą... hmm, następnych 10 lat? Tak, bez dwóch zdań - wątpię abym w tym okresie doczekał się nowego Duke''a.

Dnia 18.04.2009 o 16:56, Slappy napisał:

Na filmikach jak na razie jest pokazywane tylko ładne i efektywne siekanie wrogów nic
więcej, podziękuje jak na razie, może będzie jeszcze więcej informacji które mnie przekonają.


Toż to równie śmieszne, co narzekanie na gameplay''e FPS''ów - tam odziwo pokazuje się tylko i wyłącznie strzelanie w oponentów, nikt nosem nie kręci. Zdajesz może sobie sprawę z tego, że hack''n''slash polega w 90% na wyżynaniu kolejnych przeciwników?

Dnia 18.04.2009 o 16:56, Slappy napisał:

Wiem że zaklęcia wymiatają i wszystko ładnie wygląda a poza tym?


W skrócie: Diablo III na nowo zdefiniuje termin ''grywalność'', będzie tym za co ludzie pokochali poprzednie odsłony serii, bez zbędnych eksperymentów i czarnej magii, zmiażdży konkurencję, powali klimatem, ścieżką dźwiękową, i ogromem dostępnych przedmiotów. Jest jeszcze masa innych dóbr wszelakich - sądzę jednak, że załapałeś i wypisywać nic więcej nie muszę.

Zaklęcia wymiatają? No ba... Po zobaczeniu prezentacji run, aż ślinka mi pociekła na widok "bouncing firebomb" Witch Doctor''a. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja w sumie przedwcześnie coś oceniam.

Diablo III na pewno będzie hitem w to nie wątpię. Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Blizz mógłby choć uchylić rąbka na temat fabuły. Czaruje nas tymi filmikami z zaklęciami spory czas i owszem. To najlepsze co w życiu oglądałem. I na bank zrewolucjonizuje wszystko co u siebie zawiera i zmiecie wszystkie te rzeczy które są również u konkurencji.

Gry Blizza to zawsze dojrzałe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. DIII będzie hitem na 100%. Gry Blizzarda to zawsze gry z najwyższej półki więc nie ma się co oszukiwać, że dostaniemy grę w pełni kompletną jeśli chodzi o swój gatunek i na pewno zdobędzie ona całe masy fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 23:46, zaraz napisał:

Zgadzam się z przedmówcą. DIII będzie hitem na 100%. Gry Blizzarda to zawsze gry z najwyższej
półki więc nie ma się co oszukiwać, że dostaniemy grę w pełni kompletną jeśli chodzi
o swój gatunek i na pewno zdobędzie ona całe masy fanów.

Zdobędzie te rzesze fanów jeśli sobie na to zasłuży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2009 o 19:57, katrin20km napisał:

Zdobędzie te rzesze fanów jeśli sobie na to zasłuży :P


Sądzę że Diablo III już zdobyło bardzo dużo fanów ponieważ Blizzard nie robi byle jakich gier
tylko same hity i oni dobrze o tym wiedzą. Tak więc Diablo III nie może być byle jaką grą kupioną w biedronce :d
i pewnie będzie zajmowała honorowe miejsce na naszej półce jak i inne gry Blizzarda.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 11:22, Redjevel napisał:

Sądzę że Diablo III już zdobyło bardzo dużo fanów ponieważ Blizzard nie robi byle jakich
gier
tylko same hity i oni dobrze o tym wiedzą. Tak więc Diablo III nie może być byle jaką
grą kupioną w biedronce :d
i pewnie będzie zajmowała honorowe miejsce na naszej półce jak i inne gry Blizzarda.

Pewnie masz dość sporo racji;) a co do tych półek i honorowych miejsc to na mojej pewnie też się znajdzie i nie ukrawam, że czekam na jakąś specjalną edycję gry, bądź jakąś kolekcję typu "k.wszech czasów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...czy takie gadanie, ze to na 100 % będzie wielka gra nie jest bezsensem? Nie wiemy jaka będzie, ale wszyscy mamy nadzieje, że trafi do serii Extra Klasyka po 10 latach, bo taka genialna będzie.Ale mówienie, że ona na pewno okaże się wielka i nie może być inaczej służy tylko temu, żeby bardziej sie zawieść, jeśli nie spełni naszych oczekiwań (zwłaszcza, ze czego nowego można się spodziewać po Hack''n''Slashu?).Mało jest gier typu Gothic III? Mało gier już nas w życiu zawiodło? A " To jest Blizzard, oni nie robią slabych gier" nie jest argumentem.Pozdro, nie chwalmy Blizzarda za grę, której jeszcze nie zrobił.Bo to tak poniekąd wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

Ludzie...czy takie gadanie, ze to na 100 % będzie wielka gra nie jest bezsensem?


Nie, nie jeśli chodzi o Blizzard.

Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

Ale mówienie, że ona na pewno okaże się wielka i nie może być
inaczej służy tylko temu, żeby bardziej sie zawieść, jeśli nie spełni naszych oczekiwań
(zwłaszcza, ze czego nowego można się spodziewać po Hack''n''Slashu?).


Po pierwsze - nie ma takiej opcji. Po drugie - nie ma takiej opcji.

;)

Diablo III nie musi i nie będzie grą na siłę innowacyjną (bo i po co?). Gra skopie tyłki konkurenc... Zaraz, zapomniałem że takowa nie istnieje. Pozostaje tylko pytanie JAK dobry trzeci Diabełek będzie, i czy zdoła zdetronizować poprzedniczkę.

Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

Mało jest gier
typu Gothic III? Mało gier już nas w życiu zawiodło?


Tak, jest ich troszkę, choć dosłownie żadna nie pochodzi spod klawiatur ludzi z Blizz''a. Myślisz, że po wieloletniej pracy i ogromnych oczekiwaniach tysięcy fanów na całym świecie zaserwują nam coś "tylko" dobrego? Ba, nie mogą sobie na takie coś pozwolić!

Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

A " To jest Blizzard, oni nie robią
slabych gier" nie jest argumentem.


Racja, to żaden argument. To stan rzeczy.

Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

Pozdro, nie chwalmy Blizzarda za grę, której jeszcze
nie zrobił.Bo to tak poniekąd wygląda.


Nikt tutaj bezpodstawnie gry nie gloryfikuje. Wszyscy kojarzący producenta Diablo III doskonale zdają sobie sprawę z tego, że będzie on wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2009 o 20:16, Niflheim napisał:

Nie, nie jeśli chodzi o Blizzard.


Każdemu może się noga trochę powinąć.To ''trochę'' niesie za sobą fakt, że gra będzie co najwyżej świetna.Ale świetna gra, to nie kultowa od razu ;)

Dnia 09.05.2009 o 20:16, Niflheim napisał:

> Ale mówienie, że ona na pewno okaże się wielka i nie może być
> inaczej służy tylko temu, żeby bardziej sie zawieść, jeśli nie spełni naszych oczekiwań

> (zwłaszcza, ze czego nowego można się spodziewać po Hack''n''Slashu?).

Po pierwsze - nie ma takiej opcji. Po drugie - nie ma takiej opcji.

Sam od D3 wymagam wiele, ale...chcę tylko powiedzieć, że lepiej poczekać z wyrazami zachwytu, do czasu, aż zagramy.

Dnia 09.05.2009 o 20:16, Niflheim napisał:

;)

Diablo III nie musi i nie będzie grą na siłę innowacyjną (bo i po co?). Gra skopie tyłki
konkurenc... Zaraz, zapomniałem że takowa nie istnieje. Pozostaje tylko pytanie JAK dobry
trzeci Diabełek będzie, i czy zdoła zdetronizować poprzedniczkę.

> Mało jest gier
> typu Gothic III? Mało gier już nas w życiu zawiodło?

Tak, jest ich troszkę, choć dosłownie żadna nie pochodzi spod klawiatur ludzi z Blizz''a.
Myślisz, że po wieloletniej pracy i ogromnych oczekiwaniach tysięcy fanów na całym świecie
zaserwują nam coś "tylko" dobrego? Ba, nie mogą sobie na takie coś pozwolić!

> A " To jest Blizzard, oni nie robią
> slabych gier" nie jest argumentem.

Racja, to żaden argument. To stan rzeczy.

Stan rzeczy, który może się zmienić.Nie, żebym nie wierzył w Blizzarda...

Dnia 09.05.2009 o 20:16, Niflheim napisał:


> Pozdro, nie chwalmy Blizzarda za grę, której jeszcze
> nie zrobił.Bo to tak poniekąd wygląda.

Nikt tutaj bezpodstawnie gry nie gloryfikuje. Wszyscy kojarzący producenta Diablo III
doskonale zdają sobie sprawę z tego, że będzie on wielki.


Znam producenta Diablo 3, znam poprzedniczki tej gry.Wierzę, a nie wiem, że ich następczyni im conajmniej dorówna.Wiara to nie tak mało...
Chciałem tylko powiedzieć, że moim zdaniem nie należy mówić " To będzie wielka gra, kropka." Zwłaszcza na podstawie renomy Blizzarda, screenów i trailera.Nie ujawniono rąbka tajemnicy związanego z czymś dla mnie bardzo ważnym - fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Nie ujawniono rąbka tajemnicy

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

związanego z czymś dla mnie bardzo ważnym - fabułą.

Fabuła? W Diablo? To coś takiego tam jest? o.O I dopiero teraz mi mówicie? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Każdemu może się noga trochę powinąć.To ''trochę'' niesie za sobą fakt, że gra będzie
co najwyżej świetna.Ale świetna gra, to nie kultowa od razu ;)


Zgodziłbym się, lecz nie w tym przypadku. Wszakże chodzi tu o behemota wśród gier komputerowych.

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Sam od D3 wymagam wiele, ale...chcę tylko powiedzieć, że lepiej poczekać z wyrazami
zachwytu, do czasu, aż zagramy.


Czytałem parę tekstów przedstawiających wrażenia wyciągnięte z gry. Okazało się, że nawet jej wczesna wersja jest czystym orgasmatronem.

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Stan rzeczy, który może się zmienić.Nie, żebym nie wierzył w Blizzarda...


Nie chcę się powtarzać, ale... nie ma takiej opcji. Blizz szlifuje swoje tytuły przez lata - nie ma cienia szansy na "słabego Diablo".

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Znam producenta Diablo 3, znam poprzedniczki tej gry.Wierzę, a nie wiem, że ich następczyni
im conajmniej dorówna.Wiara to nie tak mało...


TY w to wierzysz, JA to wiem - na tym polega różnica. Dlatego też nie zamierzam wdawać się w żadne spekulacje na ten temat.

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Chciałem tylko powiedzieć, że moim zdaniem nie należy mówić " To będzie wielka gra, kropka."
Zwłaszcza na podstawie renomy Blizzarda, screenów i trailera.Nie ujawniono rąbka tajemnicy
związanego z czymś dla mnie bardzo ważnym - fabułą.


Mamy przecie intrygujące wprowadzenie na głównej stronie Diablo III. Moim zdaniem Blizz nie powinien wypowiadać się na temat fabuły - a przynajmniej jeszcze nie teraz. Wiemy tyle ile wiedzieć powinniśmy. Gameplay prezentuje się fenomenalnie, czuć gotycki klimaty, którym emanowały poprzednie części...

@Madoc

Dnia 09.05.2009 o 20:29, Erykknesz napisał:

Fabuła? W Diablo? To coś takiego tam jest? o.O I dopiero teraz mi mówicie? oO


Bluźnisz! Jeżeli wcześniej ignorowałeś ją w jakiejkolwiek grze Blizz'a sporo straciłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:46, Erykknesz napisał:

Ludzie...czy takie gadanie, ze to na 100 % będzie wielka gra nie jest bezsensem? Nie
wiemy jaka będzie, ale wszyscy mamy nadzieje, że trafi do serii Extra Klasyka po 10 latach,
bo taka genialna będzie.Ale mówienie, że ona na pewno okaże się wielka i nie może być
inaczej służy tylko temu, żeby bardziej sie zawieść, jeśli nie spełni naszych oczekiwań
(zwłaszcza, ze czego nowego można się spodziewać po Hack''n''Slashu?).Mało jest gier
typu Gothic III? Mało gier już nas w życiu zawiodło? A " To jest Blizzard, oni nie robią
slabych gier" nie jest argumentem.Pozdro, nie chwalmy Blizzarda za grę, której jeszcze
nie zrobił.Bo to tak poniekąd wygląda.

Ale właśnie o to chodzi, że niczego nowego nie można się aktualnie po Hack''n''Slashu spodziewać więc i Blizzard nie będzie wprowadzał kosmicznych zmian, co daje duże prawdopodobieństwo, że gra będzie hitem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2009 o 21:00, Niflheim napisał:

Bluźnisz! Jeżeli wcześniej ignorowałeś ją w jakiejkolwiek grze Blizz''a sporo straciłeś.

W Starcrafcie i Warcrafcie się nią sporo interesowałem, wolałem wiedzieć, dlaczego Thrall zabija ludzi. W Diablo, mimo że wiem, o co tam chodziło, a fabuła była całkiem fajna, to jednak nie miała ona większego znaczenia, nie oszukujmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła w Diablo?? Przecież jest i to jedna z najlepszych w historii gier. Nie wiem jak Blizzard to robi.

Niby fabuła się kręci w okół tytułowego Diablo, ale potrafi zaskakiwać. I jest wciągająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się