Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2011 o 10:18, KERMIz napisał:

Chciałbym wiedzieć czy szykować sobie dłuższy urlop
na święta czy może na początku 2012 roku. Chciałbym zaklepać sobie L4 u mojego lekarza
na czas "po zakończeniu urlopu udzielonego z powodu premiery Diablo III". Chciałbym móc
odpowiednio wcześniej uprzedzić żonę, że w okresie od dnia XX.XX.XXXX do dnia XX.XX.XXXX
będę niedostępny, będę zajęty, będę w innych wymiarze z którego wrócę właśnie po zakończeniu
ww. urlopu i L4.


Powyższe stanowi głos Diablo fana, który aby nie zwariować, musiał się uzewnętrznić a
teraz oczekuje na słowa, które potwierdzą, że inni też tak mają i nie jest on osobą chorą
psychicznie ;-).



Podpisuję sie obiema rekami i nogami:) Do tego jeszcze specjalnie dla D III kupię nowy sprzęt - tylko nadal nie wiem jaki abym w pełni na max detalach miała idealny komfort gry i klimatu... Mogę tak poukładać pracę że będe mieć miesiąc wolnego, tylko nadal nie wiem kiedy....-brak konkretnych informacji.
I szlag mnie trafia - już od ponad dwóch lat... Większość z nas, diablocholików, ma to samo - gotowość wywrócenia życia do góry nogami aby garć, grać, grać... I tylko nie wiadomo konkretnie kiedy i jak...
Mam nadzieję, że w końcu pojawią się konkretne informacje o dacie premiey, żeby można podjąć przygotowania. Sęk w tym, że Blizz jest znany ze zmian terminów i swego podejścia "Wyjdzie jak będzie..." i w tym kontekście to wszystkie nasze przygotowania i tak mogą wziąć w łeb... i jak to sobie uświadomię to łapie mnie jeszcze większa nerwica :)))
Apel: to że jesteśmy szaleni nie znaczy że mamy jeszcze dać się zwariować - trzeba wytrzymać - jak wytrzymaliśmy 10 lat to wytrzymamy i jeszcze z rok...- tak ja się pocieszam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:12, LK30 napisał:

> Chciałbym wiedzieć czy szykować sobie dłuższy urlop


Chory pomysl , brac urlop po to by grac rofl ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalny. Jedni biorą urlop w celu pocenia się w 40 stopniach na plaży, inni aby czytać gazetę przed tv, a jeszcze ktoś inny może sobie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Powiedz żonie/dziecku/dziewczynie, że nie pojedziesz na urlop bo musisz pograć 2 tyg w grę (non-stop). Z graniem jak ze wszystkim, potrzebny jest umiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:52, rhyz napisał:

Zgadzam się. Powiedz żonie/dziecku/dziewczynie, że nie pojedziesz na urlop bo musisz
pograć 2 tyg w grę (non-stop). Z graniem jak ze wszystkim, potrzebny jest umiar.

Bo wszyscy "normalni" ludzie biorą urlop tylko i wyłącznie po to, żeby gdzieś wyjechać z żoną/dzieckiem/dziewczyną, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 22:22, Jeggred napisał:

Bo wszyscy "normalni" ludzie biorą urlop tylko i wyłącznie po to, żeby
gdzieś wyjechać z żoną/dzieckiem/dziewczyną, prawda ?

Tak. Warto czasem chwilę pożyć "w realu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 22:39, rhyz napisał:

Tak. Warto czasem chwilę pożyć "w realu".


No wiesz, dla niektórych takie codzienne czynności jak np. praca są tym właśnie "realem", a urlopu potrzebują jako odskoczni. Nie to żebym był zwolennikiem spędzania urlopów czy wakacji przed ekranem komputera/telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 22:46, debus3 napisał:

No wiesz, dla niektórych takie codzienne czynności jak np. praca są tym właśnie "realem",
a urlopu potrzebują jako odskoczni. Nie to żebym był zwolennikiem spędzania urlopów czy
wakacji przed ekranem komputera/telewizora ;)

Ależ ja to doskonale rozumiem. Moja praca jest przed komputerem, więc trudno żebym te 2 tygodnie wakacji w roku chciał spędzać znowu przed komputerem. Przyznaję, że taki pomysł czasem kusi, ale są granice uzależnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 21:52, rhyz napisał:

Zgadzam się. Powiedz żonie/dziecku/dziewczynie, że nie pojedziesz na urlop bo musisz
pograć 2 tyg w grę (non-stop). Z graniem jak ze wszystkim, potrzebny jest umiar.


Gwoli wyjaśnienia, nigdy jeszcze w moim życiu nie wziąłem urlopu tylko po to żeby "młucić" w jakąś grę. Niemniej jednak uważam, że diablo 3 będzie tego warte. I szczerze mówića g**** mnie obchodzi czy ktoś uważa to za brak umiaru/uzależnienie czy chorobę. Nic wam do tego jak spędzam mój wypracowany urlop, który mi się należy jak psu zupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 23:24, KERMIz napisał:

Gwoli wyjaśnienia, nigdy jeszcze w moim życiu nie wziąłem urlopu tylko po to żeby "młucić"
w jakąś grę. Niemniej jednak uważam, że diablo 3 będzie tego warte. I szczerze mówića
g**** mnie obchodzi czy ktoś uważa to za brak umiaru/uzależnienie czy chorobę. Nic wam
do tego jak spędzam mój wypracowany urlop, który mi się należy jak psu zupa.

Tak, mi nic do tego.
Ja nawet dla Diablo3 nie zrezygnowałbym z urlopu z rodziną, bo im to się ode mnie należy jak psu zupa (kość?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 11:43, Jeggred napisał:

> Tak, mi nic do tego.
To po co komentujesz wybór innych skoro wiesz, że nic ci do tego ?


Moze poprostu napisal swoje zdanie tak jak inni ? A nie interere w co przeznaczy sie urlop , chcial pokazac ze sa wazniejsze sprawy niz gra 2tyg w D3 . Jak sie nie zna umiaru w graniu to na 10000% + , cos jest z "toba" z glowka ( uzaleznienie ) , ale czy uzalezniony powie ze to "zle" raczej nie ? :o . Kazdy ma inne zdanie co do urlopu , jeden woli tak drugi tak , ale czy warto tak spedzic ? to kazdy powinien sobie uswiadomic dla samego siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 12:08, Kamell napisał:

Moze poprostu napisal swoje zdanie tak jak inni ?

O ile wiem jest to forum o grach komputerowych, a ten topic o Diablo 3, a nie o komentowaniu życia innych osób i ich wyborów co do spędzania wolnego czasu.

Dnia 18.09.2011 o 12:08, Kamell napisał:

A nie interere w co przeznaczy sie urlop , chcial pokazac ze sa wazniejsze sprawy niz gra 2tyg w D3.

Oczywiście, że są. Może on już urlop z rodziną spędził i chciałby mieć w końcu kilka dni tylko dla siebie ? Co w tym złego ? Bo ty byś tak nie zrobił, więc on jest nałogowcem ? Serio ?
Stwierdzanie, że takie pomysły są chore to zwykłe obrażanie ludzi.

Dnia 18.09.2011 o 12:08, Kamell napisał:

Jak sie nie zna umiaru w graniu to na 10000% + , cos jest z "toba" z glowka ( uzaleznienie ) , ale czy
uzalezniony powie ze to "zle" raczej nie ? :o .

A skąd możesz wiedzieć, że on ma jakiekolwiek problemy ? Wywnioskowałeś to z jednego zdania ? Gratulacje...

Dnia 18.09.2011 o 12:08, Kamell napisał:

Kazdy ma inne zdanie co do urlopu , jeden woli tak drugi tak , ale czy warto tak spedzic ?

Dla niego warto. Dla ciebie nie. Po co to komentować ? To nie Pudelek. Jak masz na tyle nudne życie, że musisz komentować co robią inni to raczej ty powinieneś coś ze sobą zrobić.
Tak dla informacji. Ty też jesteś no-liferem. Takie zdanie ma większość osób, które nie grają w gry i dla nich to jest w 100% marnowanie czasu.
Takie komentarze na forum poświęconym grom, to jest po prostu śmieszne.
/end of OT

Wracając do Diablo 3.
Blizzard zmienia kolejność w jakiej niektóre skille Demon Huntera są odblokowywane oraz poprawiają problemy ze "resource starvation", który obecnie psuje zabawę z DH na niskich poziomach.
Również myślą nad jakimiś ograniczeniami co do respecu (na chwilę obecną można zmieniać skille w dowolnym momencie, bez jakichkolwiek kosztów), aczkolwiek nie wiadomo czy jakiekolwiek wprowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2011 o 11:43, Jeggred napisał:

> Tak, mi nic do tego.
To po co komentujesz wybór innych skoro wiesz, że nic ci do tego ?

Primo, bo po to jest forum dyskusyjne, zeby komentowac i wypowiadac swoje zdanie.
Secundo, to co napisałem nie było ani napastliwe, ani pouczające, ani obraźliwe dla kogokolwiek.
Tertio, napisałem do Kamella, a nie do Ciebie. Jak widać potwierdza się przysłowie: "uderz w stół, a nożyce się odezwą".

@Jeggred, patrze na to co wypisujesz powyzęj i przecieram oczy. Wrzuć na luz. Zrozum, że ktoś może gra w gry dłużej niz ty, bo ma więcej lat niz ty i moze chce sie podzielic jakas refleksja na forum. Kiedys moze to zrozumiesz, a moze i nie. Guzik mnie twoje zycie interesuje. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 23:36, rhyz napisał:

Ja nawet dla Diablo3 nie zrezygnowałbym z urlopu z rodziną, bo im to się ode mnie należy
jak psu zupa (kość?).


Priorytety zmieniają się z wiekiem, ale myślę, że wizytę w willi pełnej modelek byłbyś skłonny rozważyć [ teraz już wiecie gdzie wybiera się Blizzard po wydaniu D3 ] nawet kosztem czegoś tak wspaniałego jak urlop z rodziną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - niepotrzebnie uogólniacie i oceniacie.
Ja wezmę urlop 4 tygodniowy dla D III - w tym roku 2 tygodnie prażyłam się z dziećmi na plaży, kolejny tydzień spędziłam tylko z mężem na innej plaży czytając gazety. Stać mnie na to i mam taki kaprys oraz warunki zawodowe/rodzinne/osobiste które mi na to pozwalają. I tyle. I nie będę sie nikomu tłumaczyła.
Każdy z uczestników forum jest odrębną osobowością żyjącą w różnych okolicznościach - różnimy się i dobrze.
Łączy nas tylko zamiłowanie do Diablo. Niech każdy gra jak chce, kiedy chce i dla gry poświęca lub nie co chce.
Nie oceniajcie innych. Tylko dyktatorzy uważali, że znają receptę na szczęście ogółu. I prawie wygineli.
Dyskusję najlepiej skończyć na tym etapie. Uczeń szkoły średniej nie zrozumie trzydziestopięciolatka z rodziną, stałą pracą - nie można więc uogólniać.

A i tak wszyscy chol...ra, czekamy tak samo długo i i spijamy każdą nowinkę... I tak samo się wnerwiamy, że tak naprawde to jeszcze nic, kurde, nie wiadomo....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% się z Tobą zgadzam. Szczególnie trafnie ujęłaś: "Każdy z uczestników forum jest odrębną osobowością żyjącą w różnych okolicznościach".
Ja już sobie po prostu darowałem tłumaczenie "forumowiczom z doktoratem z psychologii, którzy najlepiej wiedzą co jest dobre a co jest be", że nigdzie nie napisałem, że zamierzam wykorzystać cały urlop na d3 kosztem rodziny. Nie wiem jak oni ale ja mam sporo więcej urlopu niż tylko 10 dni. Tak samo nie zamierzam wyszczególniać ile to czasu poświęcam rodzinie bo to nie ma najmniejszego sensu w tym temacie. W każdym razie nie mam sobie nic do zarzucenia jeżeli chodzi o sprawy rodzinne/uczuciowe itd. itp. Ale wdawać się w jakieś głupie dyskusje z alfą i omega tego forum, który wszystko wie bo stuknęła mu 30, 40 czy 50? Ja mam 26 lat i uważam się za człowieka odpowiedzialnie podchodzącego do życia a kim są Ci, którzy chcą mnie oceniać, kompletnie mnie nie znając? Niech już sobie odpowiedzą sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wam współczuję, chodzę jeszcze do szkoły i zazwyczaj mogę dziennie ze 3 godzinki pograć.

Swoją drogą to chyba czas już zbierać na to diablo kasę;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 15:27, zerohunter napisał:

Swoją drogą to chyba czas już zbierać na to diablo kasę;p


Ja już mam przygotowaną kasę :3 Myślę, że 200 zł starczy na podstawkę. Chciałbym wiedzieć czy będzie jakaś wersja Kolekcjonerska D3, co w niej będzie i za ile ? Mam dużą ochotę pograć w dobrego h&s. Ciekawe czy CD-Projekt będzie dodawać jakieś bonusy do pre-orderów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się