Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 23.09.2011 o 15:37, Mange napisał:

Jak dowiem się, że zostałem beta testerem?


Dostaniesz maila od Blizzarda, możesz wejść na swoje konto na battlenet i zobaczyć czy masz pudełko w swoich grach Diablo III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:45, Isildur napisał:

Dostaniesz maila od Blizzarda, możesz wejść na swoje konto na battlenet i zobaczyć czy
masz pudełko w swoich grach Diablo III ;)


Czyli mnie nie zwerbowali :( Jest jeszcze jakiś sposób ? Chyba, że trzeba pare dni odczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:20, Mange napisał:

Czyli mnie nie zwerbowali :( Jest jeszcze jakiś sposób ? Chyba, że trzeba pare dni odczekać.


Poczekaj może jeszcze dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 16:20, Mange napisał:

Czyli mnie nie zwerbowali :( Jest jeszcze jakiś sposób ? Chyba, że trzeba pare dni odczekać.


Z tego co wiem, narazie dostali tylko przyjaciele Blizza i media.

P.S. Czemu już nie grasz w SC? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 19:30, Feno napisał:

Z tego co wiem, narazie dostali tylko przyjaciele Blizza i media.

Prywata na całego :( Szkoda bo bym sobie w bete pograł i o zakupie pomyślał :)

Dnia 23.09.2011 o 19:30, Feno napisał:

P.S. Czemu już nie grasz w SC? :P

E, w LoLa dobrze mi idzie, i to jednak typ gry dla mnie. Choć sc2 to gra zaje.... to jednak LOL :) Musiałem wybrać bo na dwie gry czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, przepraszam jak padło ale cały wątek stał się z lekka rozległy.

Zamówiłem sobie grę i moje pytanie - czy będzie tylko normalna wersja, bez kolekcjonerskiej? Czy jeszcze nie wiadomo? Jeśli wiadomo, to kiedy dostanę zapytanie jaką wersję zamówić pragnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:27, Vaksinar napisał:

Mam takie pytanie, przepraszam jak padło ale cały wątek stał się z lekka rozległy.

Zamówiłem sobie grę i moje pytanie - czy będzie tylko normalna wersja, bez kolekcjonerskiej?
Czy jeszcze nie wiadomo? Jeśli wiadomo, to kiedy dostanę zapytanie jaką wersję zamówić
pragnę?


Jeszcze nie wiadomo nic odnośnie kolekcjonerki. Myślę jednak, że pojawi się na 100%. Co w niej będzie jednak nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 23:52, Feno napisał:

Co w niej będzie jednak nie wiem.


Myślę, że spokojnie możemy przyjąć, iż elementami składowymi kolekcjonerki będą:
- artbook
- materiały z produkcji
- pet do WoW (mini-Diablo już był, pewnie teraz będzie jakiś mniejszy demon)
- zawartość do konta battle.net (avatary)

Oprócz tego pewnie czeka nas jakiś bonusik w postaci przedmiotu, związanego z grą. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to pendrive ;) Natomiast nie obraziłbym się za jakąś figurkę, miniaturkę broni czy coś w tym rodzaju.

Mogliby też zastanowić się nad dorzuceniem płytki z pierwszą częścią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że soundtrack też dorzucą.
Figurką tak jak ty również bym nie wzgardził i wtedy poważnie bym się zastanowił nad kupnem kolekcjonerki. Zobaczymy jak będę stał z funduszami, bo jeszcze szykuje się na kupno dodatku do SC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie pogardził właśnie figurką z Diablo i koszulką którą obecnie można kupić na gram, bo wygląda nieźle. :) Co do płyt to jakby to była kolekcjonerska za ponad 200 złotych, to i D1 i D2 mogłoby być.
Ale właściwie nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Jakie są Wasze opinie, jeśłi pojawi się kolekcjonerska to tym co zamówili już teraz zadzą wybór? Żeby nie było tak, że zamówiłem już normalną, bez możliwości zmiany.

A jeszcze mam takie pytanie. Jak to będzie z tym kontem na BN? Grając w singiel moja postać będzie na serwerze BN po prostu? Dobrze rozumuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

A jeszcze mam takie pytanie. Jak to będzie z tym kontem na BN? Grając w singiel moja
postać będzie na serwerze BN po prostu? Dobrze rozumuję?


Tak Twoja postać będzie zapisywana na serwerach BN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

A jeszcze mam takie pytanie. Jak to będzie z tym kontem na BN? Grając w singiel moja
postać będzie na serwerze BN po prostu? Dobrze rozumuję?

Gra ma wymagać dostępu do internetu tak w singlu jak i w multi. Przyczyną jest, to, że postacie, NPC, potwory, przedmioty itp. mają znajdować się na serwerach Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

A ja bym nie pogardził właśnie figurką z Diablo i koszulką którą obecnie można kupić
na gram, bo wygląda nieźle. :)


Figurka Diablo jest chyba zbyt oczywista (a Blizzard nigdy nie lubił oczywistych rozwiązań), poza tym można ją kupić w necie. W tym kierunku raczej nie pójdą.

Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

Co do płyt to jakby to była kolekcjonerska za ponad 200 złotych, to i D1 i D2 mogłoby być.


Za 200 zł to pewnie będzie wersja podstawowa. Kolekcjonerkę obstawiam na 350-400 złociszy.

Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

Ale właściwie nikt nie odpowiedział na moje pytanie. Jakie są Wasze opinie, jeśłi
pojawi się kolekcjonerska to tym co zamówili już teraz zadzą wybór?


Nie sądzę. Wydaje mi się, że osoby, które teraz zamówiły pre-order, otrzymają wersję podstawową. Zamówienia na kolekcjonerkę zaczną się zapewne wraz z jej ogłoszeniem. Jeśli chcesz gwarancję kolekcjonerki, złóż zamówienie na Ultimie, tam mają osobny preorder dla podstawki i kolekcjonerki.

Dnia 24.09.2011 o 13:00, Vaksinar napisał:

A jeszcze mam takie pytanie. Jak to będzie z tym kontem na BN? Grając w singiel moja
postać będzie na serwerze BN po prostu? Dobrze rozumuję?


Wygląda na to, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 14:10, diablolod napisał:

planuja zaczac znowu wysylac zaproszenia do bety? w SC 2 wysylali tego duzo a tu z tego
co widze to nie zabardzo juz


Na razie w ogóle nie wysyłali, zacznijmy od tego. Beta do tej pory to F&F, prasa oraz kilku wybrańców na świecie (np laureaci konkursów). Reszta świata grzecznie czeka. Nie zdziwiłbym się, gdyby "prawdziwa" beta zaczęła się dopiero w okolicach BlizzConu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się