Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Authenticator jest darmowy, jeśli tylko ma się smartphona. A jeśli się nie ma, to na upartego są emulatory Androida. I też z tego co mi wiadomo, to beta D3 przy logowaniu się z poziomu gry nie wymaga podania kodu z authenticatora, w przeciwieństwie np do WoWa. I tym samym konto będzie bezpieczne, bo nikt sie na nie nie zaloguje z poziomu przeglądarki, a z poziomu gry hasła się nie zmieni.

Szlag, inicjatywa tak mi się podoba, że jeśli naprawde nikt inny nie będzie w stanie, to mogę własnego authenticatora użyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Jezusie... Dopiero teraz (zupełnie) przypadkiem trafiłem na ten topic.

Tu Zavisza, jeden z modów. Mam nadzieję, że nikt nie pozbawił mnie funkcji i kiedy ruszy KDIII, wciąż będę modem. :(
Byłem pewien, że nic poza właściwym forum się nie dzieje. Wciąż czekam z utęsknieniem na start KDIII...

Tyrael rzeczywiście cacuszkowy, jednakże ja czekam na ten cinematic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 19:58, Redjevel napisał:

Ehhh goody bag z blizzcona jest naprawdę dobry


To okrutne. Inaczej tego określić się nie da. Jak można biednych ludzi skazywać na oglądanie czegoś tak odjazdowego w sytuacji, gdy sami czegoś podobnego nigdy mieć nie będą? To powinno być karalne...

Widzę, że Blizzard jednak dokłada wszelkich starań, by pieniążki (dość spore) za bilet na BlizzCon się przynajmniej częściowo zwracały... Szkoda tylko, że nie robią BlizzConu w różnych krajach. Myślę, że byłbym w stanie wydać parę groszy na bilet do np. Niemiec. A sądzę, że na brak chętnych na BlizzCon EU by nie narzekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 21:40, Ring5 napisał:

Widzę, że Blizzard jednak dokłada wszelkich starań, by pieniążki (dość spore) za bilet
na BlizzCon się przynajmniej częściowo zwracały... Szkoda tylko, że nie robią BlizzConu
w różnych krajach. Myślę, że byłbym w stanie wydać parę groszy na bilet do np. Niemiec.
A sądzę, że na brak chętnych na BlizzCon EU by nie narzekali.


Też myślę, że taki BlizzCon mogłyby się już odbywać w EU co roku w innym państwie które są wspierane przez Blizzarda bo trzeba przyznać, że poziom tej imprezy jest niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 21:45, Redjevel napisał:

Częściowo ?:) wystarczy parę lat poczekać... sprzedasz kod z peta do wowa i już masz
nawet podróż zwróconą.


No właśnie widziałem, że mini-Tyrael (pet) kosztuje nawet 400 euro O_o To trochę spora sumka, jak za "kilka pikseli". Może za kilka lat sprzedam kolekcjonerkę pierwszego Wieśka i pojadę na BlizzCon :D


@ TTBoS

Organizowanie co roku w innym kraju byłoby chyba zbyt kosztownym przedsięwzięciem. Musieliby co roku szukać nowej lokacji na imprezę, podpisywać umowy... Zorganizowanie BlizzConu EU np. w Niemczech byłoby jednak chyba łatwiejsze. Choć oczywiście z punktu widzenia wrodzonego lenistwa zdecydowanie wolałbym, by odbywało się to w Wwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2011 o 11:43, KrAcik napisał:

O, to świetnie, dzięki ;)

Teraz pozostaje tylko pytanie, czy któryś sklep zrobi może taką akcję, że w dzień premiery
wyśle do klientów klucze gry, na wypadek opóźnień przesyłki. To by było coś ;)


Myślę, że nie masz się o co martwić ponieważ najprawdopodobniej będzie tak jak chociażby w przypadku Starcrafta 2, że grę na półce będziemy mieli już kilka dni przed premierą, będzie można zainstalować, itd. ale zagrać dopiero w dniu premiery o ustalonej godzinie. Myślę, że Blizz nie będzie utrudniał w tej kwestii tymbardziej, że aby zagrać trzeba będzie być zalogowanym na bt.necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skład Edycji Kolekcjonerskiej:

Płyta z grą, Soundtrack, Artbook, itemy do wowa i sc2, Pendrive 4GB, Behind the scene.

troche cienko :) spodziewalem sie mapy jak do WoWa albo czegos na biurko :D zobaczymy cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL

Update 11:15AM PST - DIABLO 3 WILL BE FREE TO WORLD OF WARCRAFT SUBSCRIBERS. It will be available to people who subscribe to World of Warcraft for 12 months, these people will get Diablo 3 for free when it launches, the full digital version of the game.

W to mi graj, darmowe D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg Dota od Blizzarda :D ehh
a diablo powinno być darmowe dla tych co juz mieli np wykupione 12 miesiecy a nie ze teraz mają kupić ... przeciez to około 600zł.. teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee? Bida z nędzą, a jakaś puenta? Cokolwiek?

Ja wielki, ja zły.

W momencie, w którym armia ruszyła, myślałem, że w końcu pokażą coś ciekawego, a tu nagle koniec? Żenada, zupełnie jak z trailerem do Cataclysm. Gdzie się podziali ludzie, którzy zrobili takie intra jak wprowadzenie do D2 albo to WotLK. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:16, GanD napisał:

Eee? Bida z nędzą, a jakaś puenta? Cokolwiek?

Ja wielki, ja zły.

W momencie, w którym armia ruszyła, myślałem, że w końcu pokażą coś ciekawego, a tu nagle
koniec? Żenada, zupełnie jak z trailerem do Cataclysm. Gdzie się podziali ludzie, którzy
zrobili takie intra jak wprowadzenie do D2 albo to WotLK. :/


Przecież Metzen mówił, że filmik jest częściowo pocięty, specjalnie żeby nie spoilować za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2011 o 21:23, pkapis napisał:

Przecież Metzen mówił, że filmik jest częściowo pocięty, specjalnie żeby nie spoilować
za dużo.



Dokładnie, ale pierwsi haterzy już zaczęli swoje żniwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:03, KERMIz napisał:

Skład edycji kolekcjonerskiej Diablo 3 na załączonym obrazku.

Tylko dlaczego pendrive znowu taki maluśki :/.


Maruda z ciebie, myślałem że dadzą figurkę na wpół rozebranej demonicy, a tu nie ma się nad czym ślinić, ale i tak jest w planie zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się