Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Niezwykle wątpliwe, aby bohater wojownik z wielkim kryształem w czole, poszedł do łóżka z Adrią. xD
A tak na serio, to sądzę, że Leah została poczęta przed tym, jak Diablo został zgładzony. Bohater po wbiciu sobie kamienia, zmagał się z duszą Diablo. Nie w głowie mu były igraszki z Adrią. W dodatku pokrewieństwo z poprzednim gospodarzem Pana Terroru nie ma nic wspólnego z ewentualnym opętaniem Leah.
W wikii stoi, że Cain przygarnął dziewczynę. W opisie cinematicu napisano, że jest jego siostrzenicą.

Jak rzekł Azmodan, Czarny Kamień Dusz jest kluczem. Pytanie tylko, do czego?

Jedno mnie zastanawia... Mefisto został definitywnie pokonany. Dlaczego nie Diablo, skoro zostały wykonane wszystkie procedury; zabicie cielesnej powłoki, zniszczenie Kamienia Dusz w Piekielnej Kuźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 03:45, ZawiszaTheBlack napisał:

Jedno mnie zastanawia... Mefisto został definitywnie pokonany. Dlaczego nie Diablo, skoro zostały wykonane wszystkie procedury; zabicie cielesnej powłoki, zniszczenie Kamienia Dusz w Piekielnej Kuźni?

Bo Mefisto to nie wyróżniający się epizodyczny sub-boss a Diablo to postać tytułowa?
Jeśli interesuje Cię w jaki sposób twórcy będą nam to próbowali sprzedać w samej grze to pewnie będziemy musieli na to poczekać aż do premiery D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Muve już od jakiegoś czasu jest dostępny pre order Diablo 3 za 170zł. Ciekawe skąd wzięli tą cenę, przecież cdp jeszcze oficjalnie nie ogłosili oficjalnej ceny w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 10:45, kaczek93 napisał:

Ciekawe skąd wzięli tą cenę, przecież cdp jeszcze oficjalnie nie ogłosili oficjalnej ceny w polsce.


Wymyślili... z reguły są w takich przypadkach adnotacje, że cena może ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 09:58, Jeggred napisał:

Dla tych co jeszcze nie widzieli:

Diablo

Spoiler

była kobietą.
http://img190.imageshack.us/img190/6967/diabu.jpg
Co może pokrywać się z niektórymi teoriami, że Leah zostanie nową Panią Terroru



No no coś w tym jest.

Spoiler

Jej zainteresowanie postacią Diablo i SoulStonem widoczne na trailerze podsuwa takie przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To, że Leah została poczęta po zabiciu diablo jest całkiem możliwe ponieważ:
- Adria w becie mówiła, że gdy wojownik do niej kiedyś tam przyszedł zachowywał się bardzo dziwnie
- skoro Mefisto nie miał żadnego "planu awaryjnego" i zginął to skoro Diablo powróci to jakiś plan powinien mieć. Moim zdaniem Diablo chciał by jakaś jego cząstka została w sanktuarium więc zrobił dzieciaka Adrii i dlatego właśnie gdy Diablo opęta Leah będzie wyglądał trochę bardziej kobieco.

Może to trochę naciągane ale myślę jednak, że bardziej sensownego powodu do powrotu Diablo nie ma.



p s Naprawdę czy nikt nigdy nie słyszał żeby ktoś mówił do kogoś "wujku" nawet jeżeli jest spoza rodziny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może te pytanie się powtórzy - za to przepraszam. Czy ktokolwiek wie czy sklep gram.pl będzie realizował także zamówienia Edycji Kolekcjonerskiej DIII ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 12:32, Coolasik napisał:

Spoiler

To, że Leah została poczęta po zabiciu diablo jest całkiem możliwe ponieważ:
- Adria w becie mówiła, że gdy wojownik do niej kiedyś tam przyszedł zachowywał się
bardzo dziwnie
- skoro Mefisto nie miał żadnego "planu awaryjnego" i zginął to skoro Diablo powróci
to jakiś plan powinien mieć. Moim zdaniem Diablo chciał by jakaś jego cząstka została
w sanktuarium więc zrobił dzieciaka Adrii i dlatego właśnie gdy Diablo opęta Leah będzie
wyglądał trochę bardziej kobieco.

Może to trochę naciągane ale myślę jednak, że bardziej sensownego powodu do powrotu Diablo
nie ma.



p s Naprawdę czy nikt nigdy nie słyszał żeby ktoś mówił do kogoś "wujku" nawet jeżeli
jest spoza rodziny ?


Sam mówię "wujku" do wielu osób spoza rodziny. Chodzi mi tylko o to, że w opisie filmiku podano, iż Cain jest jej stryjem. Taką informację podaje Blizzard. Wikia zaś prowadzona jest przez internautów, co wyklucza wiarygodność informacji weń zawartych.

Bardzo śmiała teoria. Niemniej nie trzyma się kupy to, że Adria nie zauważyłaby kamienia dusz w głowie bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2011 o 14:24, ZawiszaTheBlack napisał:

Sam mówię "wujku" do wielu osób spoza rodziny. Chodzi mi tylko o to, że w opisie filmiku
podano, iż Cain jest jej stryjem. Taką informację podaje Blizzard. Wikia zaś prowadzona
jest przez internautów, co wyklucza wiarygodność informacji weń zawartych.



Sam widziałem dość długi czas temu blue posta na temat roli Leah w D3 i jasno powiedzieli, że Leah nie jest spokrewniona z Cainem chociaż po tym jak Blizz stwierdził, że jednak nasz bohater z jedynki był zaginionym synem Leorica to można się po nich spodziewać wszystkiego nawet tego, że Cain jest bratem Adrii.

Dnia 22.10.2011 o 14:24, ZawiszaTheBlack napisał:

Bardzo śmiała teoria. Niemniej nie trzyma się kupy to, że Adria nie zauważyłaby kamienia
dusz w głowie bohatera.



Cain go akurat nie zauważył. Może i zobaczył coś na czole wojownika jednak uznał to za jakąś zwykłą bliznę i podobnie mogło być z Adrią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 04:05, Karharot napisał:

> Jedno mnie zastanawia... Mefisto został definitywnie pokonany. Dlaczego nie Diablo,
skoro zostały wykonane wszystkie procedury; zabicie cielesnej powłoki, zniszczenie Kamienia
Dusz w Piekielnej Kuźni?
Bo Mefisto to nie wyróżniający się epizodyczny sub-boss a Diablo to postać tytułowa?
Jeśli interesuje Cię w jaki sposób twórcy będą nam to próbowali sprzedać w samej grze
to pewnie będziemy musieli na to poczekać aż do premiery D3.


Mnie bardziej interesują fabularne powody jego ostatecznej "śmierci". Masz rację, pewnie dowiemy się tego w samej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2011 o 14:24, ZawiszaTheBlack napisał:

Bardzo śmiała teoria. Niemniej nie trzyma się kupy to, że Adria nie zauważyłaby kamienia
dusz w głowie bohatera.


Nawet gdyby... zawsze pozostaje możliwość gwałtu. Dla Diablo to raczej nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ty byś na lewo i prawo opowiadał ludziom, że zostałeś zgwałcony przez "bohatera"? Albo jeszcze lepiej, że oddałeś mu się z własnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 Gameplay & Auction House Panel
http://www.youtube.com/watch?v=lLFAYh8M4cg - część pierwsza
http://www.youtube.com/watch?v=HlsLCa1eE1o - część druga
http://www.youtube.com/watch?v=DafMgVWR7rg - część trzecia
http://www.youtube.com/watch?v=SnDCmvWqG5s - część czwarta

Diablo 3 Lore Panel
http://www.youtube.com/watch?v=_OVcq1bjZNQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 12:36, gitarka napisał:

O co chodzi z napisem Diablo 3 nadciąga na koncie battle.net?
Czyżby niedługo miała być premiera?


Premiera w przyszłym roku, na początku czyli już niedaleko ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 12:36, gitarka napisał:

O co chodzi z napisem Diablo 3 nadciąga na koncie battle.net?
Czyżby niedługo miała być premiera?


Raczej nei tak niedługo... Gdzie takie coś widzisz na koncie b.net?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się