Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2011 o 21:05, Jakli napisał:

Ze tak zaofftopuje, by Ci uswiadomić, że na gramsajtach jest opcja prywatnej wiadomości
;).


Na gramsajtach jest ale o ile dobrze patrzę to Coolasik nie ma swojego gramsajta/gramsajtu. Czyli co mi pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaplacilem 849 SEK za SC2CE... i nie zaluje nawet jednego Ore ;)

Za CE Diablo 3 moge zaplacic tyle samo lub wiecej poniewz i tak zakupie ta i TYLKO ta wersje!
Interesuje mnie kiedy CDP, jako polski dystrybutor produkcji Blizzarda, udostepni opcje pre-orderu w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 08:36, KERMIz napisał:

Na gramsajtach jest ale o ile dobrze patrzę to Coolasik nie ma swojego gramsajta/gramsajtu.
Czyli co mi pozostało?


Widzę, że Coolasik uruchomił swojego gramsajta, niemniej jednak nie znajduję tam odnośnika umożliwiającego wysyłkę prywatnej wiadomości. Czy ktoś mógłby mi objaśnić "jak krowie na rowie" gdzie mam tego szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 11:52, KERMIz napisał:

Widzę, że Coolasik uruchomił swojego gramsajta, niemniej jednak nie znajduję tam odnośnika
umożliwiającego wysyłkę prywatnej wiadomości. Czy ktoś mógłby mi objaśnić "jak krowie
na rowie" gdzie mam tego szukać?


Po prostu w opcjach nie włączył opcji prywatnych wiadomości toteż na jego GSie nie ma takiej opcji. Ty natomiast nie masz GSa, wiec nie masz tez jak otrzymac ew. wiadomosci zwrotnej. Wiec sobie zaloz choćby dla PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 11:58, Wojman napisał:

Po prostu w opcjach nie włączył opcji prywatnych wiadomości toteż na jego GSie nie ma
takiej opcji. Ty natomiast nie masz GSa, wiec nie masz tez jak otrzymac ew. wiadomosci
zwrotnej. Wiec sobie zaloz choćby dla PW.


Dzięki, właśnie to zrobiłem. Nie sądziłem, że mogę to zrobić w 3 minutki, dlatego wcześniej nie podjąłem się tego zadania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2011 o 13:43, Arcling napisał:

Ciekawi mnie kiedy Amazon wprowadzi kolekcjonerkę. SC2 sprzedawali i to nawet jeszcze
długo po premierze. Nie chciałbym kupować D3 w Polsce.

Lada dzień. Każda doba zwłoki to mniej złożonych na nią zamówień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 20:02, KrAcik napisał:

Z tego co mi wiadomo, już wprowadzili ;)

Na zbyt stary post odpowiadałem. Przepraszam, niedopatrzenie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 20:15, Arcling napisał:

To amerykański Amazon a mi chodziło o brytyjski. Nadal tam nie mają, o ile w ogóle wprowadzą.


A czemu akurat brytyjski? Myślę, że w brytyjskim może być nieco drożej, a wysyłka z amerykańskiego amazona jest wyjątkowo szybka.
Ja osobiście czekam, aż w gram będzie, liczę, że taniej mnie to wyniesie ;) Klienta i tak ściągnę angielskiego z b.net :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 21:38, maurras napisał:

> A czemu akurat brytyjski?
Hmmm, może dlatego, że BN podzielony jest na regiony.


BN tak, ale sam klient już nie. Jakiś wywiad widziałem, gdzie było powiedziane, że nie ma klienta odpowiedniego dla regionu, różnią się tylko językami. A klucz wpisujesz na swoje konto, konto masz z danego regionu i tak następuje przypisanie. Klucz można kupić choćby i w Kanadzie, klient ściągnąć po japońsku, a to wszystko przypisać do europejskiego BN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2011 o 22:15, KrAcik napisał:

BN tak, ale sam klient już nie. Jakiś wywiad widziałem, gdzie było powiedziane, że nie
ma klienta odpowiedniego dla regionu, różnią się tylko językami. A klucz wpisujesz na
swoje konto, konto masz z danego regionu i tak następuje przypisanie. Klucz można kupić
choćby i w Kanadzie, klient ściągnąć po japońsku, a to wszystko przypisać do europejskiego
BN ;)


A masz jakieś pewne źródło?
Nie sugerowałbym się takimi informacjami. Teraz trwa beta, która rzeczywiście ma tylko jednego klienta. Po premierze jest duże prawdopodobieństwo że to się zmieni. Możliwe że ten wywiad odnosił się właśnie do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:07, Michal256 napisał:

A masz jakieś pewne źródło?
Nie sugerowałbym się takimi informacjami. Teraz trwa beta, która rzeczywiście ma tylko
jednego klienta. Po premierze jest duże prawdopodobieństwo że to się zmieni. Możliwe
że ten wywiad odnosił się właśnie do bety.


Proszę:
http://www.youtube.com/watch?v=ZirE9nd8ILc

Możliwe, że sam źle zrozumiałem, kiepsko słychać gościa w tym wywiadzie, ale tak mi się wydaje, zobacz sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę że łatka do bety już wyszła tak więc wkrótce pewnie dostaniemy się do bety jak to powiedział pewien pan na blizzconie, a dokładniej że czekają na patch żeby zaprosić więcej ludzi. Jak coś było to mówione w Questions and Answers o Diablo III oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2011 o 23:50, Pablovy napisał:

Ten preorder w sklepie gram.pl... to nie jest EK, tak? Coraz lepiej sobie Blizzard woła.
:/


Przecież wiadomo było od premiery starcrafta 2 że cena diablo będzie podobna ( ok 170-200 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard nie ogłosił jeszcze ceny za Diablo 3. Wszystkie ceny jakie zobaczysz w różnych sklepach to tylko spekulacje ile gra może kosztować. Na amazon.co.uk jest za £29.99 (~155zł przy obecnym kursie walut). Na amazon.de jest za 58Euro (~256zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się