Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Witaj :)
>No bez przesady, tylko skromne ~370 PLN :) 6 stów to bym na to jednak nie wydał ;P
Taa skromne :D Dlatego napisałem ''ponoć'' :P swego czasu na gramie dano jakiś news o tym właśnie gdzie przy okazji zaprezentowano zawartość EK Skyrima [chyba w sierpniu nie pamiętam już] Wszystko ładnie pięknie a cena 600 na polskie.... 370 PLN powiadasz hmmmm.... IMO też w uj
>Z tym niestety mogłeś trafić, przy Starcrafcie II Blizz pokazał co potrafi gdy idzie o windowanie cen.
I coś czuję, że będziemy musieli się na mniej więcej taką cenę szykować... więc ja od dłuższego już czasu odkładam tzw prywatny zaskórniak tylko i wyłącznie na EK Diablo ]I[ XD chore co ? XD
>Te dwa elementy to dla mnie porażka, wiem że to ostatnio zaczyna się robić modne przy tego typu wydaniach >żeby reklamować swoje inne produkty ale to powinno być dorzucane poza składem oficjalnym jako reklamówka >a nie coś co będzie użyte jako argument do podbicia ceny. W końcu jeśli ktoś nie gra w WoW-a lub SCII to na >co mu te bonusy? :/
Dla mnie to również istny katastrof jest. Może to jest specjalnie tak zrobione na zasadzie...: ''hmmmm skoro mam to za freee, to może zacznę grać w WoW''a <-- U know what i mean :). Choć z drugiej strony ten bzdet będzie można pogonić dalej za jakiś grosz i na 100% ludzie nie korzystający z tego tak robić będą.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 23:35, Braveheart napisał:

370 PLN powiadasz hmmmm.... IMO też w uj

Ja uważam że akurat Skyrim był warty nawet takiej ceny (tym bardziej że jako niewymieniony bonus do EK dostałem za darmo normalne wydanie Skyrima) ale fakt że częściej niż raz na rok na coś takiego się nie szarpnę.

Dnia 23.11.2011 o 23:35, Braveheart napisał:

I coś czuję, że będziemy musieli się na mniej więcej taką cenę szykować... więc ja od dłuższego już czasu odkładam tzw prywatny zaskórniak tylko i wyłącznie na EK Diablo ]I[ XD chore co ? XD

Nie, to są po prostu realia życia.
...a życie jak wiemy bywa brutalne.

Dnia 23.11.2011 o 23:35, Braveheart napisał:

Dla mnie to również istny katastrof jest. Może to jest specjalnie tak zrobione na zasadzie...: ''hmmmm skoro mam to za freee, to może zacznę grać w WoW''a <-- U know what i mean :).

Jestem pewien że właśnie takie myśli nimi kierują przy wrzucaniu tego do kolekcjonerek, i nawet nie miałbym nic przeciwko temu (zawsze można to wyrzucić razem z folią i pozostałościami paczki) ale nie zgadzam się żeby było to liczone jako pełnoprawna część zestawu za którą gracze muszą płacić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 23:52, Karharot napisał:

Ja uważam że akurat Skyrim był warty nawet takiej ceny

Każdy ma swoje spostrzeżenia na to... ale weź np takiego przeciętnego Kowalskiego co zarabia jak jakaś mrówa robotnicza 1000 PLN [a są tacy ludzie. Mam jednego znajomego i czasem mi go żal] Taki wydatek może nieźle zaboleć... =/
>(tym bardziej że jako niewymieniony bonus do EK dostałem za darmo normalne wydanie Skyrima) ale fakt że >częściej niż raz na rok na coś takiego się nie szarpnę.
Czyli w 2012 pewnie zakupisz EK Diabełka ? :D No w 2012-tym musi ta gra wyjść... inaczej będę mocno wpieniony.

Dnia 23.11.2011 o 23:52, Karharot napisał:

Nie, to są po prostu realia życia.
...a życie jak wiemy bywa brutalne.

Czasem też bywa niczym papier toaletowy: Szare , długie i do .... Żopy XD

Dnia 23.11.2011 o 23:52, Karharot napisał:

Jestem pewien że właśnie takie myśli nimi kierują przy wrzucaniu tego do kolekcjonerek,
i nawet nie miałbym nic przeciwko temu (zawsze można to wyrzucić razem z folią i pozostałościami
paczki) ale nie zgadzam się żeby było to liczone jako pełnoprawna część zestawu za którą
gracze muszą płacić :/

Na bank jakieś moby połkną haczyk... na świecie jest tyle graczy w których jest tyle fanatyków, nolifeów i innych tego typu ludzie, że Blizz na tym jeszcze zarobi. Dla nich zrobienie takiego dodatku pewnie nic nie kosztuje albo Centy... ale ziarno zasiane może obficie wyrosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 00:12, Braveheart napisał:

Czyli w 2012 pewnie zakupisz EK Diabełka ? :D No w 2012-tym musi ta gra wyjść... inaczej będę mocno wpieniony.

Dunno. Pożyjemy zobaczymy. Na razie w portfelu chudziutko a jeszcze gwiazdka się zbliża i prezenty trza kupić... Na chwilę obecną sama myśl o nowym dodatkowym wydatku w granicach 400 PLN przyprawia mnie o ból głowy :(

Dnia 24.11.2011 o 00:12, Braveheart napisał:

Na bank jakieś moby połkną haczyk... na świecie jest tyle graczy w których jest tyle fanatyków, nolifeów i innych tego typu ludzie, że Blizz na tym jeszcze zarobi. Dla nich zrobienie takiego dodatku pewnie nic nie kosztuje albo Centy... ale ziarno zasiane może obficie wyrosnąć :)

Podejrzewam że to maks parę godzin pracy (a pewnie mniej) jednego człowieka, jeśli podzieli się to przez ilość kopii wykonanych do wszystkich pudełek EK to wartość włożonej w to pracy będzie pewnie niższa niż wartość papieru i tuszu użytego do wydrukowania świstka z takim bonusem, przy grach które są przyjazne dla modderów tego typu rzeczy są dostępne za darmo i jeszcze można spróbować dogadać się z autorem żeby wprowadził jakąś zmianę albo naprawił zauważony błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodanie petów i avatarów w zasadzie nic ich nie kosztuje. Poza tym nie istnieją one jako osobne kody. Są nierozerwalnie powiązane z keyem kolekcjonerki, więc tak czy inaczej je się posiada (nie ma żadnej osobnej kartki z kodem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na EK SW:TORa poskąpiłem.
Co prawda zamierzam grać, ale po premierze jak się wyklaruje czy mamy grę dobrą i solidną czy totalna klapę [dlatego w ciemno nie dałem BW moich prawie 5 stów, bo jak pamiętam to ponad 4 paczki było za EK TORa]

A skyrima - biorę w wydaniu standard, EK mnie nie jarała, ok figurka była spoko, ale musiałem wybrać EK Batmana labo EK Skyrima [w teorii stać mnie było na obie, to nie była bariera...był nią zdrowy rozsadek hamujący zbytnią rozrzutność xD]


Aczkolwiek w D3 zamierzam szarpać ostro, mam cały tabun kumpli którzy też czekają jak głupi, więc będę miał z kim po sieci szpilać. Reasumując tu już bankowo nawet te horrendalne 4 czy 5 stów jestem skłonny wydać bo wiem, ze dostane wypas edycje gry w która zamierzam ładnych kilka miesięcy szpilać dosłownie cięgiem [z przerwa na zaliczenie ME3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 23:17, Karharot napisał:

Z tym niestety mogłeś trafić, przy Starcrafcie II Blizz pokazał co potrafi gdy idzie
o windowanie cen.


Oby tylko CDP udało się wynegocjować jakieś zniżki. Swoją drogą, za podobne teksty, krytykujące Blizzard za ich politykę cenową, zebrałem ostre cięgi w wątku o SCII jakiś czas temu. :)

Dnia 23.11.2011 o 23:17, Karharot napisał:

Te dwa elementy to dla mnie porażka,


Dla mnie porażką jest cały skład kolekcjonerki, w którym nie ma absolutnie nic, co uzasadniałoby obłędną cenę (a za taką uważam każdą cenę powyżej 250 zł).

Czaszka i kryształ? Puh-lease! Jestem rozpieszczony wspaniałymi dodatkami, jakie znajdowały się w EK filmowego Władcy Pierścieni. Zarówno Argonath z FotR, jak i Minas Tirith z RotK to maleńkie arcydzieła, wykonane z niesamowitą dbałością o szczegóły, z bardzo wysokiej jakości materiału (polystone). Jakoś nie wydaje mi się, by Bizzard przebił to wykonaniem...

Pendrive? Jasne. Wyjątkowo praktyczna rzecz... Szczególnie taki, który nie ma żadnego uchwytu, ma za to ostre krawędzie. Już widzę, jak ktokolwiek go nosi ze sobą. Czyli mamy kolejną bzdurę, która nie służy tak naprawdę niczemu. A czterogigowy pendrive można kupić za 20 złociszy. Jeśli już naprawdę bardzo chcieli dodać tę czaszkę i odłamek, trzeba było z tego zrobić podłączaną do kompa (USB) mini-lampkę. Na pewno sprawdziłoby się to lepiej (coś w tym stylu => http://www.starsinstore.com/StoreFrontProfiles/DeluxeSFItemDetail.aspx?sid=1&sfid=29421&c=506964&i=235916240, tyle, że ten jest na baterie)

Diablo II/LoD? Naprawdę do tego nie trzeba dawać pena. Wystarczy do kolekcjonerki dorzucić kartę z kluczami, a chętni sobie pobiorą grę z Battle.Netu. Ciekawe tylko, ilu kupujących kolekcjonerkę nie grało w D2...

Pety/dodatki do innych gier - to już po prostu głupota i nic więcej. Jeśli wydawca tego nie zauważył, to ja chciałbym kupić Diablo, a nie pakiet dodatków do innych gier! Ja chcę porządne dodatki do Diablo, np. dodatkowy slot postaci na ekwipunek (kosmetyczny!), dodany do kolekcjonerki, a mający odróżnić moją postać od reszty, by na pierwszy rzut oka było widać, że oto idzie dumny posiadacz EK. I niech tego ekwipunku trochę będzie... Skrzydła to fajny pomysł, ja bym dodał do tego jeszcze np. buty, zostawiające za nami ogniste ślady.

Naprawdę nastawiałem się na kupno kolekcjonerki, bo myślałem, że limit dziwnych pomysłów wyczerpali już EK StarCrafta II, ale widzę, że jednak nie... No cóż, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Oby tylko CDP udało się wynegocjować jakieś zniżki.

To już nie są czasy Diablo 2 czy Warcrafta 3. CDP już nie wydaje ich gier w ten sam sposób. Wtedy to oni zlecali polonizację, zajmowali się pomocą techniczną a teraz odpowiada za to bezpośrednio Blizzard (a kiedyś nie istniała nawet polska wersja stron Blizzarda). Nie można więc być pewnym, że cena zostanie zmniejszona, jeśli CDP naprawdę może nie mieć zbyt wiele do gadania w tej sprawie. Poza tym, wszystkie gry drożeją (gry Blizzarda póki co przynajmniej nie mają dlc, więc tak naprawdę wcale nie są droższe od gier, które kosztują w chwili premiery 139 zł a do których dochodzą dlc warte 50-100 zł lub więcej).

Inne wyjście to kupno tańszego klucza. Jeśli ktoś nie chce kupować kolekcjonerki to nie widzę sensu kupowania pudełkowej edycji standardowej aby mieć puste pudełko.

Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Diablo II/LoD? Naprawdę do tego nie trzeba dawać pena. Wystarczy do kolekcjonerki dorzucić
kartę z kluczami, a chętni sobie pobiorą grę z Battle.Netu. Ciekawe tylko, ilu kupujących
kolekcjonerkę nie grało w D2...

Znajdą się pewnie i tacy. Zwłaszcza nastolatki, dla których rok 2000 to prehistoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 09:35, Pietro87 napisał:

A ja na EK SW:TORa poskąpiłem.
Co prawda zamierzam grać, ale po premierze jak się wyklaruje czy mamy grę dobrą i solidną czy totalna klapę [dlatego w ciemno nie dałem BW moich prawie 5 stów, bo jak pamiętam to ponad 4 paczki było za EK TORa]

Szczerze mówiąc nie wiem, nie grywam w MMO więc nawet nie rozważałem kupna (a zważywszy na ostatnie popisy BW i EA to nie wiem czy w najbliższym czasie kupię od nich cokolwiek).

Dnia 24.11.2011 o 09:35, Pietro87 napisał:

A skyrima - biorę w wydaniu standard, EK mnie nie jarała, ok figurka była spoko, ale musiałem wybrać EK Batmana labo EK Skyrima [w teorii stać mnie było na obie, to nie była bariera...był nią zdrowy rozsadek hamujący zbytnią rozrzutność xD]

Widać że nie jesteś z tych którzy najpierw kupują a potem się zastanawiają co będą jeść do następnej wypłaty ;)
Co do EK Skyrima to figurka akurat mnie średnio ruszała (wykonana dobrze i nawet ładnie na szafie wygląda ale to nie moja rzecz) ale artbook jest super.

Dnia 24.11.2011 o 09:35, Pietro87 napisał:

Aczkolwiek w D3 zamierzam szarpać ostro, mam cały tabun kumpli którzy też czekają jak głupi, więc będę miał z kim po sieci szpilać. Reasumując tu już bankowo nawet te horrendalne 4 czy 5 stów jestem skłonny wydać bo wiem, ze dostane wypas edycje gry w która zamierzam ładnych kilka miesięcy szpilać dosłownie cięgiem [z przerwa na zaliczenie ME3]

Ja po necie grać nie będę i w D3 zamierzam zagrać dla singla i fabuły więc jeśli mnie życie przyciśnie to jakoś przeżyję na normalnej edycji ;P Gra na pewno będzie na tyle dobra żeby mi zapewnić parę tygodni rozgrywki samą kampanią więc nie kupienia nie rozważam w ogóle (nawet jeśli ta normalna edycja będzie kosztowała pod 200 stówy co niestety jest dość prawdopodobne) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Oby tylko CDP udało się wynegocjować jakieś zniżki. Swoją drogą, za podobne teksty, krytykujące Blizzard za ich politykę cenową, zebrałem ostre cięgi w wątku o SCII jakiś czas temu. :)

Ja tam w ogóle nie zaglądałem bo gry po prostu nie kupiłem. Stwierdziłem że poczekam aż cena zjedzie ale że do dzisiaj nie zjechała... Blizzard robi bardzo dobre gry ale nie mają monopolu na ich produkcję więc jeśli traktują klienta w ten sposób to się bez SCII obejdę.

Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Dla mnie porażką jest cały skład kolekcjonerki, w którym nie ma absolutnie nic, co uzasadniałoby obłędną cenę (a za taką uważam każdą cenę powyżej 250 zł).

Przypomina się pierwsza kolekcjonerka Wiedźmina, za 200 PLN dostaliśmy 2 artbooki, medalion, koszulkę, karty i chyba coś tam jeszcze (making of czy coś takiego, nie chce mi się w tej chwili sprawdzać) - wszystkie te elementy wymagały realnego wkładu finansowego w każdy egzemplarz. Gdyby tak była złożona EK od Blizza to zażądali by z 8 stów jak nic :/

Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Czaszka i kryształ?

To zdaje się będzie zresztą element wchodzący także w skład edycji normalnej.

Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Diablo II/LoD? Naprawdę do tego nie trzeba dawać pena. Wystarczy do kolekcjonerki dorzucić kartę z kluczami, a chętni sobie pobiorą grę z Battle.Netu. Ciekawe tylko, ilu kupujących kolekcjonerkę nie grało w D2...

Cały 1%?

Dnia 24.11.2011 o 09:40, Ring5 napisał:

Pety/dodatki do innych gier - to już po prostu głupota i nic więcej. Jeśli wydawca tego nie zauważył, to ja chciałbym kupić Diablo, a nie pakiet dodatków do innych gier!

Yup. Doskonale ująłeś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2011 o 14:23, Karharot napisał:

Ja tam w ogóle nie zaglądałem bo gry po prostu nie kupiłem. Stwierdziłem że poczekam
aż cena zjedzie ale że do dzisiaj nie zjechała..


Jeżeli o StarCrafta II chodzi, to w takiej grubszej gazetce z Empika widnieje cena 119 zł, czyli już w miarę normalna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, pamiętam czasy, gdy "normalną" ceną było 99 zł i w zasadzie żadna gra nie kosztowała więcej.słodkie lata 90te ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:52, Essau napisał:

ehh, pamiętam czasy, gdy "normalną" ceną było 99 zł i w zasadzie żadna gra nie kosztowała
więcej.słodkie lata 90te ; (

Nie było też problemu z odsprzedaniem gry, a teraz to nie jest takie łatwe :)
Żadnej gry na mojej półce nie da się odsprzedać (steam, przypisane do konta itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:52, Essau napisał:

ehh, pamiętam czasy, gdy "normalną" ceną było 99 zł i w zasadzie żadna gra nie kosztowała
więcej.słodkie lata 90te ; (

Z tym się nie zgodzę. Standardowe ceny nowych gier w latach 90. to 159 zł lub więcej. "Tanie" serie to były 49-59 zł. A już taki Age of Empires 2 potrafił kosztować i 200 zł (inne gry tamtego dystrybutora zresztą też). Należy też brać poprawkę na ówczesne zarobki i wartość pieniądza - 200 zł było wtedy więcej niż dzisiaj. Gry Blizzarda wtedy też były drogie i długo nie mogły stanieć - Starcraft 1 długo chodził za 159-179 zł. Pierwsze Diablo też nie było tanie... Dopiero na początku ubiegłej dekady ceny gier zaczęły spadać. Teraz znowu wzrastają z powodu równania cen i wydawanych dlc.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Nie można więc być pewnym, że cena zostanie zmniejszona


Cóż, to się okaże. CDP informowało, że będą negocjowali i ja za nich trzymam kciuki.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Poza tym, wszystkie gry drożeją


Ale żeby aż tak? Gry Blizzarda akurat zawsze były droższe o kilkanaście - kilkadziesiąt procent od konkurencji. WarCraft II kosztował 189 złociszy, o ile mnie pamięć nie myli, w czasie, gdy średnia cena gry wahała się między 129 a 159.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Inne wyjście to kupno tańszego klucza.


I prawdopodobnie na tym się skończy. Albo na wzięciu udziału w WoW Annual Pass, gdzie D3 dostajesz za friko.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Znajdą się pewnie i tacy. Zwłaszcza nastolatki, dla których rok 2000 to prehistoria.


Mało realne mi się to wydaje. Spora część owych "nastolatków" to osoby, dla których grafika z D2 będzie raczej powodem do kpin. Naprawdę nie sądzę, by aż tak wielu chętnych się znalazło... Miło by było, gdyby Blizzard podał dane, ile osób zarejestruje taki egzemplarz D2, mielibyśmy jakiś pogląd.

@ Karharot

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Stwierdziłem że poczekam aż cena zjedzie ale że do dzisiaj nie zjechała...


Czyli mamy dokładnie takie samo podejście. Ja również z kupnem SCII się wstrzymałem, licząc na obniżkę ceny. Pewnie przyjdzie poczekać do czasu premiery HotS, może wtedy coś z ceny zetną.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Przypomina się pierwsza kolekcjonerka Wiedźmina, za 200 PLN dostaliśmy


A STALKER: SoC? STALKER: CS? Też genialne edycje kolekcjonerskie, ze świetnymi dodatkami (koszulka służy wiernie do dziś i nawet się nie sprała, "plecaczek" także przydaje się na wyjazdy do przytroczenia do normalnego plecaka). Jednak się daje. Każda z tych kolekcjonerek miała o wiele bardziej atrakcyjną zawartość, a kosztowała połowę tego, co EK SCII.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

To zdaje się będzie zresztą element wchodzący także w skład edycji normalnej.


Nie, no, chyba aż tak dobrze, to nie będzie.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Cały 1%?


Prawdopodobnie.

Dnia 24.11.2011 o 13:45, Arcling napisał:

Yup. Doskonale ująłeś problem.


A jeśli już naprawdę tak bardzo im zależy na "zareklamowaniu" swoich innych gier, niech dodadzą np. miesiąc grania za friko w WoWa, na pewno wtedy więcej osób by się zdecydowało na kupno. Mimo wszystko, wolałbym jednak, by skupili się na dodatkach do jednej gry i sprawili, że zawartość jej kolekcjonerki będzie warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A generalnie trochę przystopowałem zakupoholizm xD
Nie żebym ja był jakimś maniakalnym śmieciarzem co kupuje wszystko jak leci na jakiś okazjach, ale ostatnio lepsze zarobki trochę mnie rozpuściły, ot jak można sobie pozwolić na więcej poza standardem [czyli poza opłatami, żywnością i życiem codziennym] to człowiek ma tendencję do popadania w złe nawyki.

Co prawda nigdy gier nie kupowałem hurtem, no chyba, że naprawdę na jakiś fajnych promocjach były pakiet np 2+1 czy 3+1, ale to się kupowało na dłuższa perspektywę, średnio kupuję jedną produkcje na kwartał, w tym roku jakoś tak się złożyło, że większość roku nic nie kupowałem, bo dopiero w ostatnim kwartale pojawiły się interesujące premiery.


Post Ringa przekonuje mnie trochę do odpuszczenia EK, bo przejrzałem sobie content i faktycznie nie jest to jakoś zbyt optymistyczna opcja [w sumie podobna lipa jak z SC2 jak do tego podejść na zimno].
W d3 zamierzam szpilać w singlu jak i w multi. W multi z kumplami z którymi ogrywaliśmy jeszcze w czasach szkolnych stare D1 i D2 a w singla dla własnej przyjemności, bo jednak h&sy kocham jak jasny gwint, takiego torchlighta mecze do dziś, jestem z tej grupy graczy którzy uwielbiają taka formę rozgrywki [TQ i Torchlight - dwie najwspanialsze gry jakie umilały mi czas i umilają do dziś w oczekiwaniu na D3]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2011 o 14:52, Essau napisał:

ehh, pamiętam czasy, gdy "normalną" ceną było 99 zł i w zasadzie żadna gra nie kosztowała
więcej.słodkie lata 90te ; (


Ja w takiej cenie a nawet niższej kupowałem gry od 2004 roku, m.w do 2008-09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... niepotrzebnie czytałem Wasze posty bo ja również zacząłem mieć wątpliwości co do zakupu EK:D3 a do tej pory na 120% byłem zdecydowany. Uświadomiłem sobie, że to co mnie najbardziej w EK rajcuje to niestety tylko wirtualne skrzydła. A płacić dodatkowe 200zł za pare pikseli na ekranie - takiej głupoty nie zrobiłem jeszcze nigdy :/

Edit: aha zapomniałem jeszcze dodać, że pudełko wygląda zajebiaszczo i pokochałem je od pierwszego spojrzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakiś czas temu planowałem zakup D3 w wersji EK, ale potem Blizzard wymyślił Annual Pass do WoW i dał mi normalną wersję za darmo, więc EK sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się