Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2011 o 23:33, GanD napisał:

Jeszcze nawet nie ma daty premiery. Tym bardziej nie ma co liczyć na informacje o dodatkach
w indywidualnych sklepach.


Nie szkodzi, że nie ma daty. Tutaj jako dystrybutor, który sam będzie rozprowadzał grę powinien już wiedzieć czy będzie coś dodawał czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd potencjalny sklep ma wiedzieć, co miałby dodawać, skoro nie zna nawet pełnej zawartości gry - a ta będzie/jest negocjowana przez regionalnych wydawców z Blizzard. Na DLC nie ma co liczyć, na inne wirtualne popierdółki też nie, bo na to monopol ma Blizzard w swojej wersji EK, która jest tylko jedna dla całego świata. Nie wiem też, czy sklepy mogłyby ot tak zacząć dodawać np. koszulki z tematem D3, bo na ich produkcję ma umowę JINX.

Nie to, żebym nie życzył przyszłym nabywcom góry dodatków, im więcej tym lepiej dla was [dla mnie nie, bo dzięki WoW dostanę D3 za darmo]. Po prostu uważam, że na chwilę obecną nie ma o czym gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 00:43, GanD napisał:

Ale skąd potencjalny sklep ma wiedzieć, co miałby dodawać, skoro nie zna nawet pełnej
zawartości gry - a ta będzie/jest negocjowana przez regionalnych wydawców z Blizzard.
Na DLC nie ma co liczyć, na inne wirtualne popierdółki też nie, bo na to monopol ma Blizzard
w swojej wersji EK, która jest tylko jedna dla całego świata. Nie wiem też, czy sklepy
mogłyby ot tak zacząć dodawać np. koszulki z tematem D3, bo na ich produkcję ma umowę
JINX.

Nie to, żebym nie życzył przyszłym nabywcom góry dodatków, im więcej tym lepiej dla was
[dla mnie nie, bo dzięki WoW dostanę D3 za darmo]. Po prostu uważam, że na chwilę obecną
nie ma o czym gdybać.


Ale czy to nie od sklepu zależy co doda do swoich pudełek z grą ? Mogą np: nie wiem kupić parę set koszulek oryginalnych z Diablo 3 i dodać do każdego pre-ordera ? Tak robiła Ultima ze Starem 2. Ileś dam dni po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 00:52, vegost napisał:

Ale czy to nie od sklepu zależy co doda do swoich pudełek z grą ? Mogą np: nie wiem kupić
parę set koszulek oryginalnych z Diablo 3 i dodać do każdego pre-ordera ? Tak robiła
Ultima ze Starem 2. Ileś dam dni po premierze.


O ile JINX nie ma monopolu na ich sprzedaż (a pewnie nie ma), to czemu nie. Tyle że tak jak już pisałem, sklepy ciągle nie znają zawartości podstawowej gry. No... pewnych rzeczy można się domyślać, patrząc choćby na premierowe wydanie SCII tzn. generalny brak dodatków. Tyle że w Polsce wydawcą D3 będzie tym razem CDP, a oni, przynajmniej kiedyś, potrafili tworzyć naprawdę wypasione edycje premierowe. Wracając do Ultimy, jak mieliby zawczasu kupić X koszulek/soundtracków (których zresztą jeszcze nie ma), jak może się okazać, iż coś takiego wyląduje w edycji podstawowej/specjalnej od CDP. Nie bez powodu robili taką akcję ileś tam dni po premierze.

Jest jedna przydatna rzecz, która z miejsca przychodzi mi do głowy, a którą pewnie żaden gracz (poza tymi, którzy już to mają) by nie pogardził: Blizzard Battle.net Authenticator. Koszt to około 30-40zł, czyli mniej więcej tyle co za koszulkę z logo gry. No może trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 01:15, GanD napisał:

Jest jedna przydatna rzecz, która z miejsca przychodzi mi do głowy, a którą pewnie żaden
gracz (poza tymi, którzy już to mają) by nie pogardził: Blizzard Battle.net Authenticator.
Koszt to około 30-40zł, czyli mniej więcej tyle co za koszulkę z logo gry. No może trochę
więcej.


O to by było dobre, jednakże ja jeszcze nie mam przyjemności nosić koszulek z gier Blizzarda.. Widziałem i są fajne, mój brat ma t-shirta z Warcrafta III FT. Wolałbym koszulkę, liczę na to, że jednak jakiś dodatek będzie. Bo goła gra to nie wszystko :) W każdym razie, dzięki za odpowiedź no i czekamy na info od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu można normalnie się zachowywać gdy Blizzard zamiast coś robić z oficjalną wersją dodaje patchy do Wersji Beta, do której oczywiście mało kto z Polski dostał zaszczyt należeć ;/ . Pokazuje co jest dostępne, bronie, umiejętności itp. Jeszcze tego by brakowało aby napisali co i jakie questy w poszczególnych aktach ;/ Porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2011 o 15:13, Flurry napisał:

Jak tu można normalnie się zachowywać gdy Blizzard zamiast coś robić z oficjalną wersją
dodaje patchy do Wersji Beta,

Dodawać "pacze" do BETY ? hmm pierwsze słyszę, ale to wydaje się śmieszne. To tak jakby do Demka dodać jeszcze jedno zadanko xD może jakąś postać i lokacje

Dnia 17.12.2011 o 15:13, Flurry napisał:

do której oczywiście mało kto z Polski dostał zaszczyt należeć ;/.

A to fakt. Dosłownie... granie w Betę Diabełka ]I[ po tylu latach oczekiwań, przemyśleń spekulacji czy gra w ogóle powstanie jest wielkim zaszczytem i idzie wręcz pozazdrościć....

Dnia 17.12.2011 o 15:13, Flurry napisał:

Pokazuje co jest dostępne, bronie, umiejętności itp.

Jeszcze nie jest chyba aż tak najgorzej... błache sprawy. Choć niebiescy chyba lubią robić takowe rzeczy.

Dnia 17.12.2011 o 15:13, Flurry napisał:

Jeszcze tego by brakowało aby napisali co i jakie questy w poszczególnych aktach ;/ Porażka...

No bez przesady... sami sobie w ten sposób by na szyi pętle powiesili....
Nie posuną się do takiej rzeczy bo o to w tym najwięcej chodzi.... Qusety Panie questy :P

Pozdrawiam.

PYTANIE DO WSZYSTKICH GRAMOWICZÓW
Czy wśród gram.pl jest jakaś osoba co dostąpiła tegoż "zaszczytu" jakim było granie w BETĘ Diablo ]I[ ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 18:00, Braveheart napisał:

Dodawać "pacze" do BETY ? hmm pierwsze słyszę, ale to wydaje się śmieszne. To tak jakby
do Demka dodać jeszcze jedno zadanko xD może jakąś postać i lokacje


Wg was beta jest już absolutnie pozbawiona błędów i nie wymaga poprawek? Patch to nie tylko nowy content, to przede wszystkim łatki (ang. patch), usprawnienia itp. Chcecie dostęp do bety, a traktujecie ją jak demo. Może dlatego tego dostępu nie otrzymaliście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 21:05, Maciejas napisał:

Wg was beta jest już absolutnie pozbawiona błędów i nie wymaga poprawek?

A czy ja gdzieś napisałem to, że BETA jest absolutnie pozbawiona błędów ? :->
Wyraziłem tylko swoją opinie/zdanie :-)

Dnia 19.12.2011 o 21:05, Maciejas napisał:

Patch to nie
tylko nowy content, to przede wszystkim łatki (ang. patch) usprawnienia itp

Wiem co znaczy słowo patch :S
Ale BETA - wiadomo czym jest... więc niech Ci "wybrańcy" w nią pocinają ile chcą i zgłaszają jakieś błędy akurat z tego marnego skrawka aktu 1.. Ciekaw jestem co będzie w drugim, trzecim, oraz czwartym

Dnia 19.12.2011 o 21:05, Maciejas napisał:

Chcecie
dostęp do bety, a traktujecie ją jak demo.

Ja jej nie traktuje jak dema tylko dałem lekką metaforę. A jak Blizzard ma łatać grę to niech ją już teraz łata bo pewnie gry jeszcze totalnie nie zamknęli by była gotów na nagranie na krążki i wysłanie w świat.
Choć i tak będzie łatana tak jak w przypadku D ][ ;-_)

Dnia 19.12.2011 o 21:05, Maciejas napisał:

Może dlatego tego dostępu nie otrzymaliście?

A Ty ów dostęp uzyskałeś bo nie wiem jak to się reszty trzyma ;-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić, że w dniu dzisiejszym lub wczoraj w nocy (sprawdziłem dziś rano na koncie bt.net a maila żadnego nie otrzymałem), dostałem się do bety Diablo 3. Jestem bardzo, naprawdę bardzo zadowolony z tego powodu, szczęśliwy wręcz i chciałem się pochwalić. :DDDDDDDD

PS: :DDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to graty ;d ja tez czekam na ten dzień ;d ale jeśli się nie dostane to płakać nie będę. Ciśnienie jest ogromne i z każdym dniem do premiery będzie większe. ja miałem miec swoja szanse z swagvault lecz niestety byłoby to zbyt piękne i nie wyszło. Jak będziesz mieć czas to opisz swoje wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...../

Witaj.
To co Ty tutaj jeszcze robisz ? :D
Powinieneś szponcić w Diabełka ]I[ i opisywać swoje przemyślenia/refleksje i takie tam w tym temacie... Oświecać nas :D of kors bez spoilerów ;-)
Gratuluje i

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 11:23, Braveheart napisał:

Powinieneś szponcić w Diabełka ]I[ i opisywać swoje przemyślenia/refleksje i takie tam
w tym temacie... Oświecać nas :D of kors bez spoilerów ;-)
Gratuluje i


Z tego co wiem apropos bety, to dużo tam do zaspoilerowania nie ma poza powrotem

Spoiler

Skeleton Kinga

, a to i tak praktycznie sam początek rozgrywki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2011 o 17:33, Jakli napisał:

Z tego co wiem apropos bety, to dużo tam do zaspoilerowania nie ma poza powrotem

Spoiler

Skeleton
Kinga

, a to i tak praktycznie sam początek rozgrywki ;).

Tego co za spoilerowałeś chyba nie trzeba było spoilerować, bo o tym, że z Kingiem Leoriciem będziemy się mierzyć wiadomo już oj oj oj daaaawno.... Trochę inaczej jest w przypadku

Spoiler

Butchera

, który o dziwo jest pierwszym głównym aktowym bossem. Swoją drogą...... Niezły IMHO jest to hołd w stronę serii ze strony Niebieskich

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl jak chcecie jakis artykuł o diablo 3 to napiszcie o tym:

"@BlizzardCS is giving away 500 keys for the exclusive Diablo III beta test over the next five weeks. If you want to lead the charge against the minions of the Burning Hells before the game’s official release – follow the instructions below and enter the drawing for your chance to win.

Starting December 20, 2011, we’ll be randomly selecting 100 winners each week to receive a key to our exclusive Diablo III beta test. Drawings will occur at the end of every Tuesday for five (5) weeks for the total 500 keys.

What you need to know:

How to Enter:

Have an active Battle.net® account
Be a registered user of Twitter®
During the Contest period become a follower of BlizzardCS® by visiting http://twitter.com/BlizzardCS and clicking “Follow;”
Use the hashtag #DiabloBeta and @BlizzardCS in a Tweet
Send an email of the tweet to cstwitterfeedback@blizzard.com. With a link to your tweet.


If you have not registered a Battle.net account, visit http://www.battle.net to register for a Battle.net account at no cost to you; and if you are not a registered user of Twitter®, simply visit http://twitter.com/signup to register at no cost to you.

Sweepstakes Starts
December 20, 2011 @ 1:00 pm (PST)
Sweepstakes Ends
January 23, 2012 @ 11:59 pm (PST)"
źródło: http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/3790198992#1

a nie piszcie głupot o premierze w styczniu, której nie będzie. skoro rozdawanie bety zakończy się 23 stycznia, to premiera raczej odbędzie się w lutym/marcu a nawet później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 16:07, Thanathos napisał:

gram.pl jak chcecie jakis artykuł o diablo 3 to napiszcie o tym:
/..../ Ciach
a nie piszcie głupot o premierze w styczniu, której nie będzie. skoro rozdawanie bety
zakończy się 23 stycznia, to premiera raczej odbędzie się w lutym/marcu a nawet później.

Ale mogłeś właśnie tego posta umieścić właśnie w ostatnim z takich newsów, które dosyć niedawno zapodał pepsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NOWY MOTYW MUZYCZNY W !TRISTRAM!

Wiadomo legendarnego utworu z Tristram jaki był użyty w Diablo I [a premiera pierwszego Diabełka była już ohohohoho temu] a później w Diablo ][ chyba nie jest w stanie nic przebić!. Kawałek muzycznie miazga ever i tu każdy się chyba zgodzi. ;-) A jak nie to na stos z nim!! xD [joke ofc]
Dla tych co nie słyszeli albo dla tych co chcą sobie przypomnieć zapodaje znane już Tristram
http://www.youtube.com/watch?v=Q2evIg-aYw8

Wiadomo trzeba iść z duchem czasu... i Blizzard poszedł. Fajnie by było usłyszeć po raz kolejny [trzeci już] Znany motyw z Tristram ale nie ma lekko:
Poniżej zapodaję nowy utwór jaki będzie się załączał w Tristram.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fNpHkPyfTDY
Co sądzicie ?. Jak oceniacie ?
Kolejny wypasiony utwór Matta. Utwory tego kolesia mnie miażdżą [nie wiem jak on to robi]. Czuć/słychać w nim lekko motywy ze starego Tristram. [Słuchaj między dźwiękami ;-)]
Klimat zachowany jest. Ja się jaram. Czuć trochę Latynoskich klimatów ale nie do przesady. Ogólnie trzyma poziom lecz wielu zapewne będzie mówić, że to już nie jest to samo, trudno :P

PS:
Tak wiem, że niektórzy mogli już ten utwór słyszeć [albo i nie]. Ale jakoś nikt oficjalnie go tu nie zapodał dla info ogólnego by sobie popisać co o nim sądzą.
Ja w BETĘ przyjemności grać nie miałem... tak jak większość polaków.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 17:41, Braveheart napisał:

NOWY MOTYW MUZYCZNY W !TRISTRAM!

Chyba juz ktos to zamieszczal, ale mniejsza z tym. Mnie nowy motyw z tristram zdecydowanie nie miazdzy, ale moze jeszcze mi sie spodoba jak juz poslucham go jednoczesnie widzac grę na moim monitorze. Pytanie tylko jest kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam przyjemność dzsiaj pograc przez pare h w bęte i o to moje spostrzeżenia:
odpalilem gre o 18 i pogralem w sumie 3h a za chwile siadam jeszcze i jak cos mi umknie to dopisze :). czas mija szybko i przyjemnie, muzyka jest fajnie dobrana a gamplay sympatyczny. Na pierwszy rzut oka rzuca się dynamika ,która blizzowi się udala czyli spadajace kamienie i rozwalanie otoczenia. Robi to wrazenie :) Jesli chodzi o questy to jest to brakujacy element ,ktorego nie bylo w d2 . Juz na samym poczatku jest ich kilka.Fakt ,ze nie sa zbytnio skomplikowane bo gra nas prowadzi wszedzie ale ponoc tak ma byc tylko w I akcie, wiec zobaczymy jak to będzie.jesli chodzi o towarzyszy to jak narazie spotkalem jednego i jest nim templariusz ale odrzucilem go bo wole ciosac samemu. Na pierwszy rzut wybralem barbe i reszte jak cos to tylko sobie odpale ,zeby w ogole zobaczyc. Fajna jest kostka nefalema,ktora sluzy do szybkiego niszczenia staffu ,ktory nam jest nie potrzebny bo nie dosc ze dzieki temu sa przedmioty do craftowania do jeszcze szybko ekwipunek wyczyscimy :D jedyna rzecz ,ktora mnie narazie denerwuje to czerwone zaznaczenie aktualnie bitego moba. mozna sie przyzwyczaic ale nie fajnie to wyglada poczas gry. nastepna rzecz ,ktora zauwazylem to drop.Jest podobny jak w Skyrim :( czyli lepsze rzeczy robimy sami niz wypadaja z potworow lub podziemi... do teleportu mamy kamien , czyli nie trzeba juz kopowac portali :D Beta chodzi mi na laptopie,ktory mam podany w podpisie. Rozdzielcosc 1366x768 i wszystkie ustawienia na HIGH + anty alising , vertical sync i takie tam. Czasem gra chrupnie ale to rzadko sie zdarza. Gram single i dlatego tak. Sprawdzilem czy jest ta jak ludzie mowia, ze jesli odpali sie gre w co-opie to tnie jak cholera i potwierdzam to. Mialem goscia w teamie co uzywal tego czerwonego laseru i w tym momencie mialem masakre :D nie klatkowalo , ale nie dalo sie ogarnac co sie dzieje :D

to tak na szybko bez ladu i skladu :) wybaczcie :D dolacze jakies screeny nastepnym postem. i to tyle :) jestem nasycony i chce premiery jak kazdy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się