Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

jeszcze przed wyjazdem na sylwestrowa noc wrzucam wam moje screeny ;) bete ukonczylem na 10 poziomie. ps. zobaczcie screen nr 2;) ciemno,mrocznie poprostu diablowato . klimat zostal zachowany ! :)

20111231092753

20111231092759

20111231092808

20111231092817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2011 o 23:52, SpecShadow napisał:

To już 15 minęło od premiery pierwszego Diablo. Tylko rok dzieli nas od 3 części...


Dlaczego rok ;P? Na oficjalnym fanpagu było coś, że "Diablo III puka do drzwi w 2012". Więc chyba już niedługo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 15:32, Jakli napisał:

Dlaczego rok ;P? Na oficjalnym fanpagu było coś, że "Diablo III puka do drzwi w 2012".
Więc chyba już niedługo. ;)


To chyba już wypadło by ogłosić oficjalną datę premiery :) To tak z grzeczności, żeby ludzie totalnie nie zbesztali tej firmy podczas premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 23:35, vegost napisał:

To chyba już wypadło by ogłosić oficjalną datę premiery :)

Ależ Blizz już to zrobił: "It will be done when it''s done". Chyba nie oczekujesz po tej firmie czegoś bardziej precyzyjnego? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 23:52, Karharot napisał:

Ależ Blizz już to zrobił: "It will be done when it''s done". Chyba nie oczekujesz po
tej firmie czegoś bardziej precyzyjnego? XD


Własnie tego oczekuje a to dlatego, że po tym co zobaczyłem chociażby po gameplayu i screenach jestem totalnie zawiedziony oprawą wizualną :) Nie po to czekałem xx lat, żeby zagrać w fable :) A teraz jeszcze nas męczą tym tekstem stfu Blizzard :) Co raz bardziej mnie irytują :) Dlatego w styczniu musi być podana data premiery !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 00:11, vegost napisał:

> tej firmie czegoś bardziej precyzyjnego? XD

Własnie tego oczekuje a to dlatego, że po tym co zobaczyłem chociażby po gameplayu i
screenach jestem totalnie zawiedziony oprawą wizualną :) Nie po to czekałem xx lat, żeby
zagrać w fable :)

Wiesz jest jak jest. Ale już raczej nic z tym nie zrobią. Pierwszy gameplay pokazali w 2008 roku więc trochę temu. Kolorki zawsze możesz sobie zmienić [jak Ci się nie podobają]. Może mod, który przedstawiłem kilka postów wyżej będzie całkowicie legalny.
Może to już w Blizza tradycji, że po raz koljny wypuszcza grę trochę z grafą do tyłu. To samo było w przypadku Diablo ][. Wizualnie "dwójeczka" mogła wyglądać lepiej. Jednak coś w grze sprawiło, że ludzie grzmocą w nią do dziś. Sam niedawno poszedłem na "emeryturę" z D ][

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 00:11, vegost napisał:

Własnie tego oczekuje a to dlatego, że po tym co zobaczyłem chociażby po gameplayu i
screenach jestem totalnie zawiedziony oprawą wizualną :)

Taaa... Bo Diablo 2 jak wychodził to nie był zacofany graficznie, ba nawet wyprzedzał swoją epokę, prawda ?... -.-

>> Dlatego w styczniu musi być podana data premiery !
Wcale nie musi. Może, ale nie musi.
Ja i tak najwcześniej spodziwam się D3 najwcześniej 20 lub 27 Marca. Ba, ja mam nadzieję, że nie wyjdzie przed Mass Effect 3, bo jak już zaczne grać w nowego Diablo, to inne gry odejdą w odstawkę na miesiąc albo dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 09:28, Jeggred napisał:

Taaa... Bo Diablo 2 jak wychodził to nie był zacofany graficznie, ba nawet wyprzedzał
swoją epokę, prawda ?... -.-

Tu bardziej chodzi o sam styl graficzny. Ja też bardziej wolałem starego Blizzarda (WC2, SC, D1, D2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalem o tym na fansajcie i przekleje tez tu :)
czytalem dzisiaj pare informacji na temat d3 i wiele stron i for mowi o 4 stycznia - czyli decyzji na temat ratingu w Korei. stawiaja to za przyczyny opoznienia. termin mial byc na 16 grudnia ale zostal przesuniety ze wzgledu na prosbe o wieksze informacje na temat AH za kase. wiec nalezy czekac do srody :) na oficjalnych forach b.net tez jest o tym szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.01.2012 o 11:21, Nalfein napisał:

Tu bardziej chodzi o sam styl graficzny. Ja też bardziej wolałem starego Blizzarda (WC2,
SC, D1, D2).


Moim zdaniem styl graficzny DIII jest świetny, bardzo malarski, w każdym razie mi już przypadł do gustu i to bez grania w grę - nie, nie grałem wczesniej w Diablo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 03:15, Braveheart napisał:

Wiesz jest jak jest. Ale już raczej nic z tym nie zrobią. Pierwszy gameplay pokazali
w 2008 roku więc trochę temu. Kolorki zawsze możesz sobie zmienić [jak Ci się nie podobają].
Może mod, który przedstawiłem kilka postów wyżej będzie całkowicie legalny.
Może to już w Blizza tradycji, że po raz koljny wypuszcza grę trochę z grafą do tyłu.
To samo było w przypadku Diablo ][. Wizualnie "dwójeczka" mogła wyglądać lepiej. Jednak
coś w grze sprawiło, że ludzie grzmocą w nią do dziś. Sam niedawno poszedłem na "emeryturę"
z D ][


Dla mnie Diablo 2 w ogóle nie istniał jako kontynuacja pierwszej części. Była gorsza, nawet widziałem, że brzydsza. Klimatu z pierwszej części nie było. Postawili na poważny i odważny styl artystyczny. Ja mam się bać jak będę zwiedzał kościół w Tristram a nie srał się z powodu fajnych kolorków na pochodniach i na ścianach ;( Wydaje mi się, że Diablo 3 to wow i to tak poszedł w stronę casualizacji, że jest za łatwo, bajkowo i że nie trzeba nic myśleć :) Aha i najważniejsze nie ma klimatu :) I brak jest ważnych postaci jak Wojownik, nie nie mylić z Barbarzyńcą. Najlepsza postacią według Blizza był by dla mnie Mnich. Ale nie wyobrażam sobie, żebym mnichem używał mieczy i tarcz + do tego płytówki i to pełne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:09, lis_23 napisał:

Moim zdaniem styl graficzny DIII jest świetny, bardzo malarski, w każdym razie mi już
przypadł do gustu i to bez grania w grę - nie, nie grałem wczesniej w Diablo ;)

Witaj.
Oooo :D
Czyli widać świeża krew nadchodzi :P.
Mówisz brak jakiegokolwiek kontaktu z poprzednimi częściami. Trudno aż dziw bierze :P, że jakoś nie miałeś okazji zagrać [no chyba, że Cię nigdy nie ciągnęło do Diabełka]
Co do stylu graficznego.... Mam podobnie jak Ty [ już mam]. Wcześniej jakoś mi nie pasowała oprawa. [Po pokazie pierwszego gameplaya] w 2k8 roku. Po prostu pogodziłem się z tym, że nowe Diablo ]I[ jest jakie jest.
[Choć zapewne mogło być lepsze gdyby ''Niebiescy'' się bardziej postarali].
Ja już się po prostu nie mogę doczekać gry. Tego nieustannego klikania w mysz. [Oj w Diablo ][ to się zdarło kilka myszy], dropienia. Szukania itemów. Wspólnego grania na BN oraz Dueli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, kiedy będziesz grał to się ustawimy na wspólne nękanie Demonów :) Martwi mnie tylko to, że nie będę miał kim grać. Same nędzne postacie do wyboru.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 13:09, lis_23 napisał:


> Tu bardziej chodzi o sam styl graficzny. Ja też bardziej wolałem starego Blizzarda
(WC2,
> SC, D1, D2).

Moim zdaniem styl graficzny DIII jest świetny, bardzo malarski, w każdym razie mi już
przypadł do gustu i to bez grania w grę - nie, nie grałem wczesniej w Diablo ;)


No i warto dodać, że Blizz ceni "wszystkich graczy" stąd grafika nie najświeższa, by dać nam możliwość zagrania na prawie każdym sprzęcie. W D2 mi to nie przeszkadzało, w trójce raczej też nie będzie, bo i taki też klimat tej serii ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 14:22, vegost napisał:

Dla mnie Diablo 2 w ogóle nie istniał jako kontynuacja pierwszej części. Była gorsza,
nawet widziałem, że brzydsza. Klimatu z pierwszej części nie było. Postawili na poważny
i odważny styl artystyczny. Ja mam się bać jak będę zwiedzał kościół w Tristram a nie
srał się z powodu fajnych kolorków na pochodniach i na ścianach ;( Wydaje mi się, że
Diablo 3 to wow i to tak poszedł w stronę casualizacji, że jest za łatwo, bajkowo i że
nie trzeba nic myśleć :) Aha i najważniejsze nie ma klimatu :) I brak jest ważnych postaci
jak Wojownik, nie nie mylić z Barbarzyńcą. Najlepsza postacią według Blizza był by dla
mnie Mnich. Ale nie wyobrażam sobie, żebym mnichem używał mieczy i tarcz + do tego płytówki
i to pełne...

Diablo ][ jest proste jak budowa cepa. Fabularnie... no cóż nie było tam szału poza tym, jak Pan Grozy powrócił i co zamierza. Pomysł może i był, ale gra nie dała rady ów pomysłu udźwignąć [bo gra była w gatunku jakim była]. Lepiej się już o fabule czyta niż bierze w niej udział grając w grze :S
Co do klimatu. Ciężko dziś chyba o gry które trzymają klimat.
Mimo iż ''jedynka'' również była prosta. Jedna małe miasteczko/wieś xD.
3 klasyczne postaci do wyboru: Wojownik, Mag, Łotrzyca
16 poziomów gdzie do pewnego momentu lokacje były te same jeśli chodzi o wygląd. Katakumby, coś co przypominało później piekło i takie tam. [Wiesz co mam namyśli]
No i ta muzyka dodająca do klimatu... pierwsza prawdziwa a nie jakieś tam dźwięki MIDI bądź coś w tym rodzaju.
Kiedyś ludzie nie mieli technologi i potężnych komputerów które dałyby im tworzenie gier takich jakie teraz dostajemy. Teraz to mamy i co mamy ?. Jeden powie, że coś mamy inny powie, że to kupa w ładnym papierku i nic więcej. Co do oprawy wizualnej trójeczki, powiem krótko: Ja już się pogodziłem/przyzwyczaiłem z tym :-) Prawdopodobnie przez to, że tyle się już na tą trójkę nagapiłem na ''Youtubach'', że weszło mi to już w krew
Wizualnie jest jak jest, choć wiadomo mogło być zdecydowanie lepiej. Rozejdzie się to po kościach zobaczysz.
Nie wiem jak Ty ale ja czekam z niecierpliwością jako maniakalny gracz w tej serii. Diablo ][ Wydarłem tyle tysięcy godzin z życia, że to aż strach liczyć. To i trzeciej części miałbym nie dać szansy ? :>
>Powiedz, kiedy będziesz grał to się ustawimy na wspólne nękanie Demonów :) Martwi mnie tylko to, że nie będę >miał kim grać. Same nędzne postacie do wyboru.. ;/
HA! a to dobre pytanie. Vegost, nie wiem kiedy będę grał :D i chyba Ty również do momentu kiedy to poznamy oficjalną datę premiery.
Nie wiem jak Ty ale ja zabiorę się prawdopodobnie [jak większość] za przechodzenie single player. Później zacznę tę samą przygodę na BNie. Choć przeczuwam opcję taką jak na CBNie. Zakłada, któryś z nas grę i gramy np te 3-4 godzinny :D i przechodzimy ją razem postaciami z BNa]
Co do postaci. Nie nastawiaj się aż tak źle... Blizzard chyba chciał zrobić jakiś kolejny krok i zrezygnować z klasycznych postaci oraz ich nazw. Barbar to dla mnie taki wojownik ale ++. W zwarciu ciężki do zajechania. Ciekaw jestem, czy będzie miał podobne okrzyki jak w D][. Dobrym rozwiązaniem i alternatywą w D ][ był Paladyn - Klasyczna postać reprezentująca światło, która równie dobrze radziła sobie w bezpośrednim zwarciu. Build - Zealot na zapał i aura fanatyzm... No kosa :D. Później doszedł już popularny Hammer - czyli magia
Były jeszcze Auradiny. Smitery ale one dobre tylko do Bossów, Fohery - Na pięść niebios. No sporo tego.
taki Witch Doctor to nic innego jak połączenie Nekromanty z Druidem.
Nie dość, że coś przywołuje coś tam skądś tam :D to te przywołane istoty to najczęściej to zombie.
Mnich - Postać duchowa [IMO alternatywa paladyna] W zwarciu na "gejmplejach" widać, że też kosi, ale walczyć bez różnych broni zbroi ja tak samo jak Ty nie lubię :P... Po co mają się marnować.
Wizard - Użyto tutaj inną nazwę czarodzieja :D. [Sorcer] Postać z jedynki jak i dwójki.
Demon Hunter - Tu to się zastanawiałem czym jest ta postać.. Amazonka zmieszana z Zabójczynią.
Jedną z głównych cech amazonki to łuki i kusze - tak samo jak u Demon Huntera. Na gameplayeach widziałem u niego coś co przypominało pułapki i inne gadżety - Jedną z profesji zabójczynie były pułapki i sidła :-)
No a Barbar to barbar. Nie trzeba tłumaczyć.
Ja zastanawiałem się długo nad wyborem między Wizardem, Demon Hunterem a Mnichem. Ale jednak już wiem jaką z postaci będę grał jako pierwszą i wybiorę ją bez najmniejszego zastanowienia :-)

Pozdrawiam.

P.S.
Na wspólne granie jak coś to ja zawsze chętny. Więc nie zapomnij o mnie :P. Mam nadzieje, że doświadczony w poprzednich częściach jesteś. Nie lubię grać z 'newbie' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 22:46, Braveheart napisał:

zabiorę się prawdopodobnie [jak większość] za przechodzenie single
player. Później zacznę tę samą przygodę na BNie. Choć przeczuwam opcję taką jak na CBNie.
Zakłada, któryś z nas grę i gramy np te 3-4 godzinny :D i przechodzimy ją razem postaciami
z BNa]

Grać się będzie tak czy inaczej na BN (achievementy do zdobywania nawet grając single). Nawet ma być tak, że znajomi gracze będą mogli się w każdej chwili za zaproszeniem dołączyć i odłączyć od twojej rozgrywki. A jeśli następuje coś takiego jak utrata połączenia to gra wywali do ekranu logowania. Postaci offline brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:08, Arcling napisał:

Grać się będzie tak czy inaczej na BN (achievementy do zdobywania nawet grając single).
Nawet ma być tak, że znajomi gracze będą mogli się w każdej chwili za zaproszeniem dołączyć
i odłączyć od twojej rozgrywki. A jeśli następuje coś takiego jak utrata połączenia to
gra wywali do ekranu logowania. Postaci offline brak.

Więc tak skubańce to wykoncypowali. Nie będzie można jak kiedyś sobie pójść ze savem do znajomego i się pochwalić :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:12, Braveheart napisał:

Więc tak skubańce to wykoncypowali. Nie będzie można jak kiedyś sobie pójść ze savem
do znajomego i się pochwalić :P.

Niestety nie. Cały twój postęp będzie od razu zapisywany na BN. Zresztą chyba nawet takie rzeczy jak część danych dotyczących potworów ma być online (co w sumie by pasowało, wszakże gra musi sprawdzać i skalować ich wytrzymałość zależnie od tego czy gramy samemu czy z kimś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 23:18, Arcling napisał:

Niestety nie. Cały twój postęp będzie od razu zapisywany na BN.

Heh... normalnie jak w jakimś MMO. Czy innej grze przez neta gdzie to aby zagrać trzeba wejść na ACC. Trudno da się znieść :P.

Dnia 03.01.2012 o 23:18, Arcling napisał:

wszakże gra musi sprawdzać i skalować ich wytrzymałość zależnie od tego czy gramy samemu czy z kimś).

Nie wiem jak to zrobili tutaj ale w D ][ było, że jak ktoś wchodził do gry to się pojawiało, że "...słudzy diablo rosną w siłę."
Było 8 graczy to moster był 8x silniejszy, 8x more exp i on sam miał 8x więcej life :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się