Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

>Ah stare czasy :D
Eh grało się :D
I to dużo.
Chociaż ja dalej sądzę ze mu online 2 to jakaś ściema, przecież webzen chyba nic o tym nie pisał?
A co do diablo, blizzard powiedział że udostępni bete większej rzeszy ludzi gdy wydadzą "dużego patcha"
tak więc kiedy ten "duży" patch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 00:20, Redjevel napisał:

Eh grało się :D
I to dużo.
Chociaż ja dalej sądzę ze mu online 2 to jakaś ściema, przecież webzen chyba nic o tym
nie pisał?
A co do diablo, blizzard powiedział że udostępni bete większej rzeszy ludzi gdy wydadzą
"dużego patcha"
tak więc kiedy ten "duży" patch?


Webzen pisał i pokazał oficjalny zwiastun Mu Online 2. Na Gamecenter.pl był to jeden z głównych newesów przez dłuższy czas. Z resztą, ciągle tam jest chyba :) Może "duży patch" znaczy premierę gry ? Może w lutym w końcu wydadzą :) Nie mam co robić z kasą. Mam inne gry, które chciałbym kupić a przez brak premiery i ciągłe oczekiwanie mnie szlag trafia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te przekładanie premiery Diablo 3 to już trochę przesada. Mogli je ogłosić dwa lata później (ogłosili chyba w 2008) i nie bawić się w przekładanie. Choć może to taki chwyt marketingowy bo więcej osób się załapie na czekanie lecz mimo wszystko blizz raczej fuszerki nie robi.

Z drugiej strony zanim wydadzą Diablo 3 to 10 slasherów zdąży niemal 1:1 skopiować rozwiązania z D3.

P.S: Jeśli ktoś miałby nieużywane konto do Mu Online to z chęcią przyjmę/pożyczę bo mimo iż nie gram w to to potrzebuje aby coś nagrać oczywiście potem oddałbym w stanie nienaruszonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 08:23, Karharot napisał:

I nie była żadną księgą tylko pojemnikiem na zwoje.

Baldura w to nie mieszaj XD. Fakt faktem działało to na podobnej zasadzie co pojemniki ja zwoje z BG bo przeca cóż to za księga w której wkłada co jakiś czas "strony" ale jednak ewidentnie była to księga i wyglądało to jak księga. ;-) Ale wiemy o co chodzi.

Dnia 21.01.2012 o 08:23, Karharot napisał:

Taki sam kiepski pomysł, wolałbym aby każda postać miała możliwość opanowania Town Portalu
jako zaklęcia.

Podzielam zdanie.
Wiesz wtedy były inne czasy. Ale teraz i ja bym zrozumiał to, że w grze gdzie występują tajemnice - mroczne/mniej mroczne, potwory wszelakiego rodzaju i przede wszystkim magia i wszystkie jej odmiany to takie zaklęcie miejskiego portalu które przenosi nas do pierwszej nawigacyjnej lokacji powinien każdy umieć jako zwykłą umiejętność - nawet barbażyńca mimo iż jego domeną jest bezpośrednie starcie. :-). Coś na zasadzie "pisanie magii"

Pozdrawiam.

PS: Sorrry, że dopiero teraz na tego posta odpowiadam ale jakoś poczułem w sobie moc XD i to, że jednak muszę odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy bylby ktos na tyle miły aby udostepnic mi konto battlenet z beta diablo 3? Wiem ze jest to troche chora prośba bo na koncie musi byc jakas gra od blizza ale w ramach zabezpieczenia moge podac cd-keye (serial number) do World Of Warcraft + wszystkich dodatkow w formie zdjęć podpisanych cyfrowo albo jakas inna forma zabezpieczenia. Chyba nie musze dodawac ze nie mam zamiaru nikogo oszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2012 o 09:36, kaczek93 napisał:

Jak dla mnie te przekładanie premiery Diablo 3 to już trochę przesada.

Jak to, oni przełożyli datę premiery Diablo 3? Czyli że co - wyjdzie "kiedy będzie gotowe" + 1 rok? Bo ja nie widziałem nigdzie, żeby Blizzard podawał konkretna datę premiery, więc nie rozumiem, jak można mówić o jej przekładaniu. :)

A tak poza tym - jako że aktualnie czytam najlepszą serię fantasy, czyli Malazańską Księgę Poległych (proszę mi tutaj nie dyskutować, żeby offtopów nie robić, zresztą i tak nie dam się przekonać do zmiany zdania :P), pomyślałem, że użyję imion bohaterów z tychże książek dla moich postaci w Diablo. Pomysł może i śmieszny tudzież głupi, ale tak sobie postanowiłem i tak też zrobię. :P I mam pytanie - jakie imię dać dla monka? Tylko z nim mam problem - jakoś nikt mi szczególnie nie pasuje. Resztę mam już pewną - jako barbarzyńca wystąpi Karsa Orlong, witch doctorem będzie Iskaral Krost, wizard to Quick Ben (tudzież Ben Adaephon Delat, ale pewnie to imię będzie za długie), a demon hunterem zostanie Apsalar. Sądzę, że te imiona zdecydowanie pasują (zwłaszcza pierwsze trzy). :P Tylko nie wiem, co z tym nieszczęsnym monkiem zrobić - ktoś ma jakieś pomysły? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 12:25, matiz123 napisał:

/ciach/

Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nazywać swoje postaci będzie można tak samo jak w WoWie ? Czyli tylko imię, bez spacji i dużych liter w środku. Więc jak chcesz Karsa Orlong to wyjdzie Ci Karsaorlong.
A co do mnicha to może Arlen, z "Malowany Człowiek" Peter''a V. Brett''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 13:36, matiz123 napisał:

Łe, a to nie wiedziałem nawet. No to najwyżej bez spacji będą moje imiona. :P

Ja w D2 załatwiałem to w ten sposób.
Abi Dalzim ---> Abi_Dalzim

Wiem, że to tylko półśrodek, ale zawsze coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 11:54, MacabraDance napisał:

Czy bylby ktos na tyle miły aby udostepnic mi konto battlenet z beta diablo 3? Wiem ze
jest to troche chora prośba bo na koncie musi byc jakas gra od blizza ale w ramach zabezpieczenia
moge podac cd-keye (serial number) do World Of Warcraft + wszystkich dodatkow w formie
zdjęć podpisanych cyfrowo albo jakas inna forma zabezpieczenia. Chyba nie musze dodawac
ze nie mam zamiaru nikogo oszukac.

Chyba nie ma tu takowych osób. Wszyscy są mili a ich bycie miłym to sarkazm sam w sobie. Ja wciąż czekam z nadzieją, że się załapię. Mimo iż posiadam zarejestrowane D ][ i D ][ LOD. I jak bym dostał to bym się nie podzielił z resztą. Musiałbym Ci dać jak coś całe swoje konto a ja nie ufam ludziom. Nie wspominając już o jakimkolwiek większym uczuciu ^^. Nikt raczej się z tu obecnych nie podzieli bo mało ludzi z gramu ma dostęp do BETY ;/.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 15:33, Abi_Dalzim napisał:

Ja w D2 załatwiałem to w ten sposób.
Abi Dalzim ---> Abi_Dalzim

Wiem, że to tylko półśrodek, ale zawsze coś :)

Jak już pisałem, w Diablo 3 będzie jak w WoWie. Można użyć tylko imienia, bez spacji, bez podkreśleń, bez dużych liter w środku wyrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 16:51, MacabraDance napisał:

Beta jest juz bardzo dlugo dostepna. Watpie aby ktoś ciurał w nią kilka miesiecy dlatego
mam nadzieje ze ktos sie podzieli.



Nikt Ci nie użyczy swojego konta, nie łudź się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 16:33, Jeggred napisał:

Jak już pisałem, w Diablo 3 będzie jak w WoWie. Można użyć tylko imienia, bez spacji,
bez podkreśleń, bez dużych liter w środku wyrazu.

Tego akurat nie wiedziałem. Jeśli tak rzeczywiście ma być to lipnie strasznie... Już w Diablo ][ były ''-'' i "_"
Ahh ten WoW we wszystko musi wejść nawet w Diablo ]I[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:33, Braveheart napisał:

Tego akurat nie wiedziałem. Jeśli tak rzeczywiście ma być to lipnie strasznie... Już
w Diablo ][ były ''-'' i "_"
Ahh ten WoW we wszystko musi wejść nawet w Diablo ]I[


Mam nadzieję, że już w końcu przeszedłeś na strony tych co uważają Diablo 3 za klona Wowa ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:11, vegost napisał:

Mam nadzieję, że już w końcu przeszedłeś na strony tych co uważają Diablo 3 za klona
Wowa ? :)

Po pierwsze ja nie stoję po niczyjej stronie: ;-) Jestem "OutSiderem" albo jak kto woli "OutCastem" <-- Wyrzutkiem
Tak wiem o tym, że D ]I[ pachnie tak samo jak WoW.... ale kilka zapachów mogło zostać z D ][ chociażby te możliwości z myślnikami oraz dolnymi myślnikami...
Grafa jest jaka jest pogodziłem się. Ale i tak na tle innych slaherów z rzutem izometrycznym wypada całkiem całkiem.
Powiem tak:
Wolę tego baśnowego Diablo ]I[, który aż tak zły i najgorszy nie jest niż totalnie bajkowego Torchlighta. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:18, Braveheart napisał:

Po pierwsze ja nie stoję po niczyjej stronie: ;-) Jestem "OutSiderem" albo jak kto woli
"OutCastem" <-- Wyrzutkiem
Tak wiem o tym, że D ]I[ pachnie tak samo jak WoW.... ale kilka zapachów mogło zostać
z D ][ chociażby te możliwości z myślnikami oraz dolnymi myślnikami...
Grafa jest jaka jest pogodziłem się. Ale i tak na tle innych slaherów z rzutem izometrycznym
wypada całkiem całkiem.
Powiem tak:
Wolę tego baśnowego Diablo ]I[, który aż tak zły i najgorszy nie jest niż totalnie bajkowego
Torchlighta. :-)


Hah to żeś mnie zasmucić, ale niech już ci będzie :) Torchlight w zamierzeniu miał być grą baśniową, więc tutaj bym się nie doszukiwał jakiś specjalnych uwag na temat gry, że jest zła. Jest taka jaką wymarzyli sobie twórcy. Ale Diablo III powinien trzymać fason bo w końcu jest kontynuacją gry a nie czymś nowym z oprawą jak z wowa. To się nie trzyma kupy :) I jeszcze ta grafa na słabych kompach ruszy :) Blizzard celuje w mniej zamożnych ludzi co daje plus. Ale daje do zrozumienia, że albo robimy Diablo - Wowa albo się wypchajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 16:33, Jeggred napisał:

Jak już pisałem, w Diablo 3 będzie jak w WoWie. Można użyć tylko imienia, bez spacji,
bez podkreśleń, bez dużych liter w środku wyrazu.


No cóż w WoWa nigdy nie grałem, więc nie wiem jak tam jest to rozwiązane. A ty nic o podkreśleniach w swoim poście nie pisałeś. Cytuję: "Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nazywać swoje postaci będzie można tak samo jak w WoWie ? Czyli tylko imię, bez spacji i dużych liter w środku."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy bronie, pancerze itp itd zaprezentowane nam na stronie głównej Diablo 3 to wszystko co zobaczymy z przedmiotów bitewnych w grze czy to tylko cząstka nam pokazana ? :) Bo według mnie to trochę za mało jak na Diablo 3 i jego niby duży świat ? :) Zwłaszcza, że te wszystkie bronie są z wyglądu takie same, tylko nazwy i statystyki są inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:55, vegost napisał:

Hah to żeś mnie zasmucić, ale niech już ci będzie :)

Czym ja na ten moment pogodziłem się z wieloma aspektami tej gry. Już jej nie zmienią. A przede wszystkim o zgrozo silnika graficznego.

Dnia 31.01.2012 o 20:55, vegost napisał:

Torchlight w zamierzeniu miał być
grą baśniową, więc tutaj bym się nie doszukiwał jakiś specjalnych uwag na temat gry,
że jest zła. Jest taka jaką wymarzyli sobie twórcy.

Ja należę do grupy graczy, którzy aż takiego nacisku na grafę nie kładą. Ehh to stare dobre pokolenie ? :D
Usłyszałem nazwę ''Trochlight'' i wyczytałem, że to jakiś tam klon Diablo a wg niektórych lepszy. Więc co zrobiłem. Pobiegłem na YT by zobaczyć jakieś "gejmpleje" i tak patrzę i tak patrzę... to jednak nie dla mnie gra. Nie mogę po porstu patrzeć na tą grafikę a ona cały czas rzuca się w oczy. Nie mogę, nie mogę. Jest aż za słodko. Już wolałbym kolejnego HnSa z grafą od Baldur''s Gate ][. W D ]I[ jeszcze to jakoś wygląda. No na jak nie do końca mocny mroczny klimat to zdecydowanie pod tym względem chyba to bije. Dobra z mojej strony to raczej koniec odnośnie TORCZA

Dnia 31.01.2012 o 20:55, vegost napisał:

I jeszcze ta grafa na słabych kompach ruszy :) Blizzard celuje w mniej zamożnych
ludzi co daje plus. Ale daje do zrozumienia, że albo robimy Diablo - Wowa albo się wypchajcie.

Zabieg jest taki sam jak w przypadku Diablo ][. Druga część również była technologicznie do tyłu jak i graficznie. To chyba już rodzinne, że trzecia odsłona również będzie/jest do tyłu. Wiedziałem, że gra nie będzie miała wielkich wymagań. Na szczęście w styczniu wymieniłem PieC [bo w końcu trza było] więc mi aktualnie wymagania tito i zalecane mogłyby być dla mego sprzętu minimalnymi. Cieszę się, że Blizz daje również szanse graczom co nie mają aż tak mocnych sprzętów :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się