Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

to jednak nie dla mnie gra. Nie mogę po porstu patrzeć na tą grafikę

Dnia 02.02.2012 o 17:20, Braveheart napisał:

a ona cały czas rzuca się w oczy. Nie mogę, nie mogę. Jest aż za słodko.


Grafikę jeszcze można przeboleć. Najgorsze w Torchlight było to, że po ok. 4-5 h rozgrywka stawała się tak monotonna i nudna,że nie byłem w stanie tego ukończyć. Ciekawe,czy druga część coś zmieniła w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 16:42, vegost napisał:

Jak myślicie czy bronie, pancerze itp itd zaprezentowane nam na stronie głównej Diablo
3 to wszystko co zobaczymy z przedmiotów bitewnych w grze czy to tylko cząstka nam pokazana
? :)

To nie jest wszystko, Blizzard kilkukrotnie podkreślał, że to co jest u nich na stronie to tylko przedsmak i przykłady na to co zobaczymy w finalnej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 17:39, Essau napisał:

Grafikę jeszcze można przeboleć. Najgorsze w Torchlight było to, że po ok. 4-5 h rozgrywka
stawała się tak monotonna i nudna,że nie byłem w stanie tego ukończyć. Ciekawe,czy druga
część coś zmieniła w tej kwestii.

Zobacz coś na robił :D... odpowiedziałeś mi na post.... a potem odpowiedziałeś samemu sobie na post tym samym tekstem i na te same cytaty... Ja Ty żeś to zrobił ? :>
Co do samego Torcza. Jeśli tak rzeczywiście jest jak mówisz to chyba monotonia gry jest jeszcze bardziej monotonna niż monotonia w Diablo ][ ;S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2012 o 17:43, Braveheart napisał:

Zobacz coś na robił :D... odpowiedziałeś mi na post.... a potem odpowiedziałeś samemu
sobie na post tym samym tekstem i na te same cytaty... Ja Ty żeś to zrobił ? :>
Co do samego Torcza. Jeśli tak rzeczywiście jest jak mówisz to chyba monotonia gry jest
jeszcze bardziej monotonna niż monotonia w Diablo ][ ;S.


Gdybyś się uczył do sesji śpiąc po3- 4 h, też byś robił takie błędy : ). Przepraszam i proszę o usunięcie tego byka.
Co do Diablo 2, to nie zgodzę się. Gdyby ta gra była rzeczywiście nudna i nie miała magii,nie zostałaby światowym przebojem i asem z rękawa Blizzarda. Gry hack and slash albo mają to coś,albo nie mają, bo sama rozgrywka z zasady wydaje się "monotonna". Torchlight nie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 18:53, dzyndzels napisał:


I co nam po tej informacji ? Nie mieszkamy w USA tylko na starym kontynencie. A Blizzard jak już zarzuci drugą pulę kluczy to z pewnością nie poleci ona do Europy tylko do Azji :) My jesteśmy na trzecim miejscu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na konkretną datę premiery a nie o kolejnych testach beta testów buha. To aż śmiesznie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 21:44, vegost napisał:

Czekam na konkretną datę premiery a nie o kolejnych testach beta testów buha. To aż śmiesznie
wygląda :)

Chyba zaczynasz lekko przesadzać z tym swoim ''narzekaniem'' XD.... grałeś w BETĘ ? bo ja nie a chciałbym bardzo.. mimo iż jest jaka jest czyli bez zbytniego szału i krótka.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na co komu beta jak premiera gry jest możliwa w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy? Do premiery jest już tak blisko, że wolę poczekać i przeżyć to pierwsze wrażenie bez żadnych ograniczeń. Chcę aby po tylu latach oczekiwania móc rozsiąść się wygodnie w fotelu, obejrzeć wgniatające w ziemię intro, nastroić się i zabijać demony do bladego świtu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 23:46, Hartus napisał:

A na co komu beta jak premiera gry jest możliwa w przeciągu najbliższych dwóch miesięcy?
Do premiery jest już tak blisko, że wolę poczekać i przeżyć to pierwsze wrażenie bez
żadnych ograniczeń. Chcę aby po tylu latach oczekiwania móc rozsiąść się wygodnie w fotelu,
obejrzeć wgniatające w ziemię intro, nastroić się i zabijać demony do bladego świtu.
:)

Oooooo tak! takie podejście mnie się podoba! :D.... Też jestem długim w8terem tej gry. Czekam na nią tyle już czasu po drodze grając baaaardzo długo w Diablo ]I[ po BN. Choć nie ukrywam faktu, że również czekam na GW ][ mimo iż nigdy nie grałem w I ale Trailer do GW ][ jednak mnie pochłonął :).
Spór z Koreą zakończony oby Blizzard nie kombinował już z przesuwaniem premiery. [Choć w ich polityce to wszystko możliwe]

PS: Fajny masz awek :] Prosty, klimatowy wręcz [nie miałem jakoś okazji Ci wcześniej powiedzieć ^^] choć pewnie jak to z Tobą bywa niebawem go zmienisz :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekacie na EK, czy już zamówiliście zwykłą? Ja właśnie czekam na EK, bo na 99% chce ją zamówić :)

Głównie przekonała mnie ta pamięć USB w kształcie Kamienia Dusz. Mam nadzieję, że jak przystawię sobie ją do czoła, to Diablo mnie też opęta :P (mam nadzieję, że aluzja widoczna :) ).

No i mam nadzieję, że CDP pracuje usilnie nad odzyskaniem licencji do Diablo I z dodatkiem. Nawet w reedycji kupię, jak to teraz zrobiłem z Diablo II, Starcraftem i Warcraftem III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na GW2. Wraz z Diablo III tworzą parę gier, w których chce spędzić w tym roku najwięcej czasu grając w sieci. Dlatego omijam wszelkie SW:TOR i inne mmo bo nie chcę w nic wsiąknąć na dłużej, bo premiera nowego Diabełka nadchodzi.
A avararu nie mam zamiaru zmieniać w najbliższym czasie bo komponuje się z layoutem gs''a. :)

Co do tych zaproszeń do bety to jest to już chyba ostatnia prosta. Blizzard chce zminimalizować ilość błędów i chwała im za to, ale fani są już niecierpliwi. Nie wiem jak długo zdołam jeszcze wytrzymać. :P

Heartbreaker - Jeżeli cena będzie sensowna to kupię EK. :) Macie może jakieś przybliżone kwoty? Ile kosztowała EK Starcrafta II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wyszła, kosztowała powyżej 400 zł. Ja się skłaniam do tego, że 300 lub 350 zł, to minimalna cena, którą CDP zdoła utargować od Blizzarda, ale zwsze może to być 500 zł :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będę EK kupował w UK. Nie wiem czy będzie taniej czy drożej... 300 zł (60f) jeszcze jest do przełknięcia, ale płacić więcej za grę to już lekka przesada. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 01:21, Heartbreaker napisał:

No i mam nadzieję, że CDP pracuje usilnie nad odzyskaniem licencji do Diablo I z dodatkiem.

Z dodatkiem raczej nie wydadzą, bo nie robił go Blizzard tylko Sierra. Blizzard nie wspiera już Hellfrie ani nie można go już u nich kupić, więc jak już to wydaliby samo Diablo. Chociaż zdaje mi się, że jeszcze gdzieś zestaw Diablo 1+Starcrat+Warcraft 2 można było niedawno kupić.

A co do EK - zamawiam jak tylko będzie pre-order dostępny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 01:21, Heartbreaker napisał:

Czekacie na EK, czy już zamówiliście zwykłą? Ja właśnie czekam na EK, bo na 99% chce
ją zamówić :)

Witaj.

EK tak naprawdę szału nie robi... Fajne jest oczywiście pudło i to że tak powiem popiersie [Czacha Diablo]. Efekciarski gadżeciarski flash w kształcie kamienia dusz to jednak nie dla mnie. Co mam se to w czerep wbić ? :D. Jest to IMO niewygodne no i pewnie jakby się postarał to i by się skaleczył/zahaczył. Soundtrack <---- no fajnie [muzyka na pewno będzie zacna, klimatowa i trzymała poziom] ale też nic specjalnego. No i te zbędne dodatki do WoWa <--- WTF! ? Kulisy produkcji <--- no nawet fajne. No bo kogo by to nie zainteresowało chociaż w małym stopniu jak Diablo trzeci powstawał ?. Jednak to też nie jest jakaś żadna nowość.
Sztuka Diablo III <--- czyli oprawa graficzna gdzie mamy 208 stron. Ani breloczka do kluczy ani koszulki. Czy nawet o zgrozo mapy świata gdzie w takiej grze to powinno być oczywistością. EK ogólnie bez szału/szarży. Miałbym za to zapłacić np 350-400 PLN ?? No Way!!!!!. Chyba większość procentów tej ceny będzie zawierać of kors sama gra a reszta to Czaszka i ten album. D ][ kosztuje grosze bo można kupic keje w sklepach i zarejestrować je na stronie BNu ... masz zamiar wydawać sos na EK ? Twoja sprawa. Widać nie masz co robić z pieniędzmi ^^
Nie ukrywam faktu, że sam swego czasu byłem napalony na EK ale jednak przejrzałem na oczy i stwierdziłem, ze to nie ma sensu i jest to nie wart tych pieniędzy jakie zawoła za to Blizzard

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:36, Braveheart napisał:

Nie ukrywam faktu, że sam swego czasu byłem napalony na EK ale jednak przejrzałem na
oczy i stwierdziłem, ze to nie ma sensu i jest to nie wart tych pieniędzy jakie zawoła
za to Blizzard


No cóż, decydującym czynnikiem będzie cena. Nie jestem jakimś bogaczem, wręcz na EK (nie licząc paru z Giermaszy, to mam, tylko jedną drogą EK) muszę chomikować kasę (bo lubię brać udział we wszelkich sklepowych promocjach na filmy DVD czy gry).

Podobnie miałem z Wiedźminem 2, kiedy na trzy tygodnie przed potwierdzeniem zamówienia, poleciały ciekawe promocje i musiałem wybrać.

Tu po zobaczeniu ceny, pewnie też dojdzie do "oświecenia". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:36, Braveheart napisał:

Nie ukrywam faktu, że sam swego czasu byłem napalony na EK ale jednak przejrzałem na
oczy i stwierdziłem, ze to nie ma sensu i jest to nie wart tych pieniędzy jakie zawoła
za to Blizzard

Pozdrawiam.


Nie spodziewaj się ceny typu 299 zł bo to niemożliwe i sam o tym wiesz :) Cena max to 500 zł tak jak to było z EK StarCrafta 2 i nie będzie tutaj żadnej rewolucji cenowej i nie macie na co liczyć w niższej cenie :) Prosty w sumie przelicznik jest bo edycja standardowa czyli proste pudełko z grą i ilustracją + poradnikiem to 170 zł może i to wstępnie bo ciągle nie jest to potwierdzone. To policz sobię EK x2 ceny podstawowej :) 499 zł haha wystarczy mi cena normalna naprawdę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 03:11, vegost napisał:

Nie spodziewaj się ceny typu 299 zł bo to niemożliwe i sam o tym wiesz :) Cena max to
500 zł tak jak to było z EK StarCrafta 2

Znam politykę cenową Blizzarda i wiem z jakimi cenami on potrafi wyskoczyć. Wiem też co to się działo jak wyszło EK SC2 :)

Dnia 03.02.2012 o 03:11, vegost napisał:

i nie będzie tutaj żadnej rewolucji cenowej i nie macie na co liczyć w niższej cenie :)

Ja już od dawien dawna na to nie licze.... =.=. Wystarczy mi podstawowa gra. Czekam na premierę, kupuję, gram czyli nołjalfie XD.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się