Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2012 o 11:45, Braveheart napisał:

Znam politykę cenową Blizzarda i wiem z jakimi cenami on potrafi wyskoczyć. Wiem też
co to się działo jak wyszło EK SC2 :)


Tylko nie zapomnij kto był dystrybutorem w Polsce tych gier... LEM się zgodził bez negocjacji ceny, teraz dystrybutorem jest CD Projekt czyli można mieć nadzieję, że wynegocjują mniejszą cenę za grę i kolekcjonerkę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:49, Isildur napisał:

Tylko nie zapomnij kto był dystrybutorem w Polsce tych gier... LEM się zgodził bez negocjacji
ceny, teraz dystrybutorem jest CD Projekt czyli można mieć nadzieję, że wynegocjują mniejszą
cenę za grę i kolekcjonerkę w Polsce.

Witaj..

Czyli ile ? :D Dobra liczmy 500 PLN to na serio jest sporo aż za sporo. 500 PLN na EK ?. Są na serio ważniejsze aspekty w życiu niż gry. [Wiadomo życie] No chyba, że ktoś odkładał sobie specjalnie odłożone pieniądze na EK nie wiem w świnkę albo w kopertę ? i tylko w dniu premiery świnkę rozbije/kopertę otworzy i poleci do sklepu i wyda ów odłożone pieniądze. Więc aż takiej dużej straty finansowej dla kieszeni nie odczują.
Ale ok. Jeżeli CDP wytarguje na 350 PLN to naprawdę szacun :]. Mnie EK zupełnie przestało interesować [posta o tym dałem 5 postów wyżej :p]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 12:49, Isildur napisał:

Tylko nie zapomnij kto był dystrybutorem w Polsce tych gier... LEM się zgodził bez negocjacji
ceny, teraz dystrybutorem jest CD Projekt czyli można mieć nadzieję, że wynegocjują mniejszą
cenę za grę i kolekcjonerkę w Polsce.

No dobra inny dystrybutor, ale my znamy politykę CDP i wiemy, że oni obniżają o 19 zł swoje gry i to w promocji :) Więc dobra to będzie 481 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 02:36, Braveheart napisał:

Czy nawet o zgrozo mapy świata gdzie w takiej grze to powinno
być oczywistością.


Ciekawostka: Wczoraj zakupiłem księgę Caina i zawiera ona osobno mapę świata Diablo 3. Fajnie zrobiona, ma takie poharatane krawędzie.

PS: Ja obstawiam, że cena EK nie przekroczy 400 zł. Zdziwię się bardzo jeżeli tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 14:56, KERMIz napisał:

Ciekawostka: Wczoraj zakupiłem księgę Caina i zawiera ona osobno mapę świata Diablo 3.
Fajnie zrobiona, ma takie poharatane krawędzie.

Ja o ów ciekawostce wiem nie od dziś =) [ Ale skąd mogłeś wiedzieć czy wiem czy nie =) ]
Czytałem o niej co nieco jakość wykonania ponoć na dużym poziomie. Mowa tu np chociażby o kartach czy kto jak woli stronach księgi. Prawda to. ?. Jest to jakiś ponoć fajny materiał a nie typowy papier

Dnia 03.02.2012 o 14:56, KERMIz napisał:

PS: Ja obstawiam, że cena EK nie przekroczy 400 zł. Zdziwię się bardzo jeżeli tak będzie.

400 PLN też tak obstawiam. Nie ma tam aż nad to by dawać tu o zgrozo 500. Prędzej ludzie by się oburzyli by za takie mizerstwo płacić tyle. Bo jak wcześniej wspominałem EK szału aż takiego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2012 o 03:00, Heartbreaker napisał:

No cóż, decydującym czynnikiem będzie cena.

Na pewno będzie :] Ona zawsze decyduje. No chyba, że ktoś zarabia dosyć sporo ma mało wydatków w życiu i pozwala sobie na kupowanie każdego EK z miejsca od tak niczym chleb w sklepie ^^
A teraz może inaczej. Tak bardziej obrazowo. Zobacz na ten screen, który zapodałem [który pewnie wcześniej już gdzie indziej widziałeś nevermind]
Zobacz na niego jeszcze razi tak na serio pomyśl czy ta zawartość Cię satysfakcjonuje jak na kolekcjonerkę i czy rzeczywiście jest ona warta twych pieniędzy, a ceny się spodziewaj co najmniej podkreślam co najmniej 350 PLN. Czy rzeczywiście jest warto płacić tyle za tak mało ? ;-) Przemyśl to na spokojnie i logicznie towarzyszu

Pozdrawiam.

20120204020003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku strasznie mi się podobała edycja kolekcjonerska Diablo 3. Ale po głębszym zastanowieniu stwierdzam, że jest dosyć uboga. Jak na grę o tym standardzie wydanej przez firmę o tym standardzie. Soundtrack? W innych grach to często jest standard. Art book ujdzie. Przedmioty in-game do innych tytułów? W tym w Starcrafcie tylko portrety? Żenada. Pet do tracącego popularność WoW''a? No comment.
Jedyne fajne rzeczy to art book i czaszka. A to i tak w zależności od wymiarów i jakości wykonania. Pendrive 4GB? Robią jeszcze takie małe?
Jeśli cena miałby przekroczyć 250zł to byłby to śmiech na sali. Aczkolwiek EK i tak zostanie wyprzedana. Co do tego nie mam wątpliwości. Bo to przecież Diablo, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 20:49, Jeggred napisał:

Na Ultimie można zamawiać edycję kolekcjonerską:
http://www.ultima.pl/diablo_iii_edycja_kolekcjonerska/i10244/

Ciekawe kiedy na gramie będzie taka możliwość.


Jak będzie znana data premiery zapewne :) Ultima tak jak inny sklep będzie się zaopatrywać od CDP tak więc od nich będą mieć. To trochę dziwnę nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 marzec, 400 zł. Takie dane podają. Pewnie wyssane z palca, ale nie miałbym nic przeciwko. A co do samej ceny to tak sobie myślę, że na wszelakich allegro/ebayach będzie zapewne możliwość kupienia poszczególnych elementów EK. Tak było z Wiedźminem 2 więc na pewno będzie podobnie z Diablo III. Sam jestem zainteresowany głównie czaszką/pamięcią usb. Muszę się zastanowić czy rzeczywiście jest sens płacenia takiej sumy za grę. Niby nie, ale to przecież Diablo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera, cztery bańki za grę, to rzeczywiście tak się może skończyć. Zawsze sobie obiecywałem, że jeśli wyjdzie Diablo 3, kupię kolekcjonerkę, ale teraz poważnie zwątpiłem. Czy to już trochę nie szaleństwo, sumka jest konkretna. Mam nadzieję, że zdrowy rozsądek zwycięży i zadowolę się wersją premium. W końcu Diablo 2 z dodatkiem mam, po co mi dubel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 21:54, Hartus napisał:

30 marzec, 400 zł. Takie dane podają. Pewnie wyssane z palca, ale nie miałbym nic przeciwko.

Merlin ma jeszcze lepszą datę - 1 marca :D Na tak szybką premierę się nie zanosi, sądząc po tamtym dużym poście, gdzie omawiali zmiany w rozgrywce. No i sugerowana cena podstawki to 199 zł, więc można się zastanawiać czy nawet standardowe wydanie jest tego tyle warte... To ja już chyba wolę kupić kolekcjonerkę niż płacić za puste pudełko z płytką, która do niczego mi się nie przyda (bo i tak ściągnąć trzeba będzie angielską z battle.netu a pewnie zrobią tak jak w Starcrafcie 2, że na płycie będzie tylko polska instalacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 02:33, Arcling napisał:

Merlin ma jeszcze lepszą datę - 1 marca :D Na tak szybką premierę się nie zanosi, sądząc
po tamtym dużym poście, gdzie omawiali zmiany w rozgrywce. No i sugerowana cena podstawki
to 199 zł, więc można się zastanawiać czy nawet standardowe wydanie jest tego tyle warte...
To ja już chyba wolę kupić kolekcjonerkę niż płacić za puste pudełko z płytką, która
do niczego mi się nie przyda (bo i tak ściągnąć trzeba będzie angielską z battle.netu
a pewnie zrobią tak jak w Starcrafcie 2, że na płycie będzie tylko polska instalacja).


To tylko w twoim przypadku będzię puste pudełko :) Tak samo było ze Starem 2 i tak samo będzie z Diablo 3. Tutej nie będzie żadnej rewolucji. Ponieważ wielojęzyczny jest BN. Żadna gra nie jest warta 200 zł. Bo żadna gra nie jest epicka i idealna, ale Blizzard wie swoje :) Na uparciucha można kupić po premierze taniej albo sam klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra do tanich nie należy, ale... przewiduje ktoś z Was opcję taką, iż powiedzmy po kilku miesiącach grania uda się wydropić jakiś "epicki" przedmiot i będzie można go sprzedać na tym systemie aukcyjnym za tylę, że wartość gry się zwróci ? Już nie mówię o sytuacjach, gdzie jeszcze zarobimy :) Pewnie zawasze znajdą się osoby, które zapłacą nie małą sumkę, za jakiegoś epika. Ten fakt poniekąd mnie uspokaja co do ceny gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 10:38, Kermit napisał:

Gra do tanich nie należy, ale... przewiduje ktoś z Was opcję taką, iż powiedzmy po kilku
miesiącach grania uda się wydropić jakiś "epicki" przedmiot i będzie można go sprzedać
na tym systemie aukcyjnym za tylę, że wartość gry się zwróci ? Już nie mówię o sytuacjach,
gdzie jeszcze zarobimy :) Pewnie zawasze znajdą się osoby, które zapłacą nie małą sumkę,
za jakiegoś epika. Ten fakt poniekąd mnie uspokaja co do ceny gry.

Najlepsze itemy pewnie będą praktycznie nic nie warto, bo od razu po premierze znajdą się profesjonalni zdobywcy epików, farmiący dzień i noc dla których to będzie biznes, a którzy będą zaniżać strasznie ceny.
Wystarczy popatrzeć na WoWa i handel złotem, albo nawet oferty do LoLa i nabijanie elo.
A co dopiero, gdy w Diablo 3 każdy item będzie można sprzedać.
Te aukcje za realną kasę to pomysł, który najbardziej odrzucił mnie od tej gry.
Aha- tak, wiem że ktoś może mi wyskoczyć "nie jesteś jasnowidzę, gra nie wyszła, nie wiesz jak będzie!"- wystarczy mi do tego doświadczenie wyniesione z gier tego typu, gdy pojawiały się takie rozwiązania i to na mniejszą skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 11:43, Kopiec napisał:

Te aukcje za realną kasę to pomysł, który najbardziej odrzucił mnie od tej gry.

Ale nikt nie każe Ci od nikogo nic kupować ani nic sprzedawać =). Sam sobie graj i sam sobie drop i z każdym lepszym wydropionym przedmiotem miej ogromną satysfakcję, że to Ty go znalazłeś własnoręcznie a nie kto inny i go nigdzie nie kupiłeś :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie mówi o satysfakcji ze zdobywania tylko o tym, że ten cały system okaże się klapą bo epickie itemy nie będą sprzedawane za tyle ile są warte. Dlatego ten kto liczy na zysk ze sprzedaży itemków może się rozczarować gdy jego Hełm Zajebistości będzie warty grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 13:27, Hartus napisał:

Ale on nie mówi o satysfakcji ze zdobywania tylko o tym, że ten cały system okaże się
klapą bo epickie itemy nie będą sprzedawane za tyle ile są warte. Dlatego ten kto liczy
na zysk ze sprzedaży itemków może się rozczarować gdy jego Hełm Zajebistości będzie warty
grosze.

Rozumiem, rozumiem. Trudno, życie, że tak powiem. Parszywe prawa rynku. I to ceny ustalają ludzie.
Ale czuje, że aż tak szybko to się nie stanie. No może miesiąc :D. Sam wiem jak to jest bo wiele lat grałem w D ][ po CBN. Samo granie 24/h nie i klepanie każdego potwora nie wystarcza. Ludzie będą śmigać na tzw "Bogate potwory" czyli "uniq bossy" typu Leoric i inne. Bo to one będą miały większą szanse dropnięcia czegoś wartościowszego aniżeli zwykły mob. [Choć wiadomo czasem i zwykły mob potrafi wyrzygać coś wartościowego].
Boje się tylko później noobów co to się obkupią jakimiś itemami i będą kozaczyć. Ehhh uczciwi gracze niczym uczciwi/prawi ludzie w życiu będą mieli po raz kolejny pod górkę i pozamiatane. Co nie zmienia fatku, że pierwsza sesja u mnie z Diablo ]I[ będzie trwa ohohohohohohohoh :D. A kolejne równie tyle samo. =}. Nieważne jak to wyjdzie. Ważne będzie, że się zatracę i będę "nołlajfił"

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 13:04, Braveheart napisał:

> Te aukcje za realną kasę to pomysł, który najbardziej odrzucił mnie od tej gry.

Ale nikt nie każe Ci od nikogo nic kupować ani nic sprzedawać =). Sam sobie graj i sam
sobie drop i z każdym lepszym wydropionym przedmiotem miej ogromną satysfakcję, że to
Ty go znalazłeś własnoręcznie a nie kto inny i go nigdzie nie kupiłeś :)

Zgadzam sie calkowicie, ja tez mam takie podejscie w innych grach (np. w D2 nigdy nie uzywam przedmiotow ktorych sam nie znalazlem) i tak tez bede gral w D3 (jesli dozyje premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 13:04, Braveheart napisał:

Ale nikt nie każe Ci od nikogo nic kupować ani nic sprzedawać =). Sam sobie graj i sam
sobie drop i z każdym lepszym wydropionym przedmiotem miej ogromną satysfakcję, że to
Ty go znalazłeś własnoręcznie a nie kto inny i go nigdzie nie kupiłeś :)

Pozdrawiam.


Amen bracie. Takie same mam podejście do tego systemu sprzedaży i kupowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się