Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

O jaki post ci chodzi ? Rozumiem, że trzeba hejtować ludzi, którzy mają dość wieloletniego czekania na grę, która jest skończona ? Nie podejrzewałem cię o to stary xD Jest pewna cierpliwość, ale się już wyczerpała. Mówiłem to już wcześniej, że jak przełożą po raz kolejny premierę to ich oleje i tak zrobię. Nie będą robić z graczy jeleni w grzecznym tego słowa znaczeniu. A ja nie dam się robić w jajko, mam rozum i zdecydowanie sobie to odpuszczę. Z resztą będzie ciężko jak na gramie zacznie się znów hype z Diablo III jak na BF3. To będzie ciężki kawałek chleba. Ale pewnie jakoś przemilczę tą grę w końcu jest więcej ciekawszych gier niż Diablo III. Np Risen 2 :) Czy kupie później grę ? Wątpliwe aczkolwiek nie wykluczam takiej sytuacji. Nie powiedziałem przecież, że rezygnuje z gry całkowicie a jedynie mam w dupie czekanie na coś co jest już skończone. Myślę, że zrozumiecie. A jak nie tu to zawsze możecie mnie znaleźć w dziale Diablo 1 najbardziej epickiej części Sagi :) Grałem w DII i przeszedłem wraz z dodatkiem. Grałem trochę na BN. Ale nie znam do końca panującej tam zabawy. I mi zdecydowanie DII nie przypasił. Słabsza od pierwszej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 03:22, vegost napisał:

O jaki post ci chodzi ? Rozumiem, że trzeba hejtować ludzi, którzy mają dość wieloletniego
czekania na grę, która jest skończona ?


Skończona będzie kiedy Blizzard ją wyda, a do czasu gdy nad nią pracuje gra nie jestukończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 10:37, Isildur napisał:

Skończona będzie kiedy Blizzard ją wyda, a do czasu gdy nad nią pracuje gra nie jestukończona.


I to miało mnie podnieść na duchu ? Nie da się zrobić gry idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 11:26, vegost napisał:

I to miało mnie podnieść na duchu ? Nie da się zrobić gry idealnej.


Nie da się zrobić gry idealnej to prawda. Ale jeśli Blizzard uważa że musi nanieść jakieś zmiany coś dopracować to widocznie tak musi być. Nasze marudzenie nic tu nie da.Ja również czekam na grę dość długo, chciałbym już zagrać, ale znam Blizzarda i czekam nadal. Czy się opłaci oczekiwanie to się zobaczy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 14:23, Pioruns napisał:

Ta gra jeszcze nie wyszła, a już ma 4200 komentarzy w swoim wątku.
Masakra.
Blizzard po prostu rządzi.

Nom ^^ jest szał co ?:>
Ta sama zasada wątku co w innych gdzie są zakładane tematy ogólne przed wydaniem gry na rynek i biadoli się tam o domysłach/oczekiwaniach bla bla bla.
Aczkolwiek nie wiem czy zauważyłeś datę przypiętego posta :P.
Topic już trochę egzystuje więc siłą rzeczy te 4200 to i tak słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2012 o 00:07, Redjevel napisał:

Coś pełno "giveaway''sów" się pojawia
Tylko i tak kluczyków mało

Bllizard rozdał kolejne 100k kluczy :-) Na USA... Nie wiadomo kiedy dadzą kolejną paczkę na stary kontynent.
Nie ba co robią "stres testy" :). To jest bank.|!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz ostatnio posypał dla kilku zagranicznych portali kluczami do rozdysponowania ( około 400 na strone). Również niektóre Polskie strony potwierdziły już iż dostały lub dostaną klucze w przyszłym tygodniu.
Czy gram.pl też dostał jakieś info na temat kluczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zgłosiłem się na dwóch stronach gdzie nie wymaga to żadnego wysiłku i dodatkowej pracy. :P A wiesz dokładnie które polskie portale również je otrzymały/otrzymają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pogralem przed chwila w bete i po wiem wam ,ze nowy patch daje rade. Nie wiemy jak dzialal stary system run bo tylko nam o nim mowiono i dajmy mu w sumie szanse. ja tam jestem narazie neutralny,dlatego ,ze majac skrawek 1 aktu za wiele powiedziec nie mozemy. wzieli sie tez,za optymalizacje bo nie ma juz chrupania przy pierwszym uruchomieniu gry :D odczulem ja takze w komnacie skeleton kinga ,gdzie w poprzednich patchach mialem male przyciecia a teraz nic :) mam nadzieje ,ze mechanike gry zostawia juz w spokoju i zajma sie pieszczeniem silnika gry i maksymalna optymalizacja serwerow aby nie bylo lagow przy premierze. niech w koncu Diabelko u nas zagosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taki mały problem. Wygrałem w pewnym konkursie dostęp do bety Diablo III i poproszono mnie o różne dane w tym moje adres mailowy, na który mam zarejestrowane konto battlenet. Problem w tym, że... go nie posiadam. Założyłem je czym prędzej i tutaj pojawia się moja wątpliwość. Czy przyznają mi dostęp do bety na puste konto (bez zarejestrowanych gier) czy muszę najpierw jakąś kupić?
Proszę o szybką odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/3740585/Prace_nad_Diablo_III_-_umiej%C4%99tno%C5%9Bci_klas_-25_02_2012#blog

Pewnie już wszyscy widzieli ale nie zaszkodzi dodać.

Jak dla mnie słabo to wyglada, sklie nie mają w sobie mocy (poza barbarzyńcą którym zagram jako pierwszym).

Meteor czrodziejki ... jakaś kpina - balonik spadający delikatnie na ziemię. Mnich rusza sie jak mucha w smole
... Już w takim drakensangu meteor wygląda 100 razy lepiej :/ i jest w nim wiecej dynamiki.

Już o jakości tekstur nie wspominam bo może na stronie filmiki są w niskiej jakości.

Ależ rozczarowanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 02:13, lis_23 napisał:

Jest jeszcze w ogóle jakaś szansa na klucz do bety?.

Na wielu stronach, w tym polskich, trwają obecnie mniej lub bardziej wymagające konkursy z kluczami do wygrania. Mi się udało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się