Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2012 o 11:48, Jeggred napisał:

Mam w teraz seminarium
dyplomowe i cholernie dużo z tego powodu do zrobienia :S. Maturzyści też pewnie będą
"zadowoleni" jeżeli gra wyjdzie zaraz przed maturami ;].

Maturę to ja mógłbym zdawać co dwa dni... no, może bez matmy. A jako że najgorsza sesja na moich studiach już za mną...
Przy czym też wydaje mi się że 17 kwietnia to termin przedwczesny. Prędzej skłaniałbym się ku maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Data premiery Pany tuż za rogiem. Przeca już marzec mamy :D [więc się nie dziwie].. więc chyba jesteśmy na ostatniej prostej ku poznania daty :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 08:04, Manix69 napisał:

Dwie gry Blizza w tym miesiącu? Nie sądzę.


Co masz na myśli ? Przecież nie wiadomo kiedy wyjdzie dodatek do Stara 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 16:49, vegost napisał:

Co masz na myśli ? Przecież nie wiadomo kiedy wyjdzie dodatek do Stara 2.


Wyszło błędne rozumowanie, bo użytkownikowi chodziło o to, że D3 może wyjść w tym samym miesiącu co niegdyś SC II czyli w lipcu. Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko gdyby w tym roku wyszedł też dodatek do SC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 11:48, Jeggred napisał:

Aczkolwiek nie wiem czy chcę aby gra wyszła w trakcie semestru... Mam w teraz seminarium
dyplomowe i cholernie dużo z tego powodu do zrobienia :S. Maturzyści też pewnie będą
"zadowoleni" jeżeli gra wyjdzie zaraz przed maturami ;].


Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;-). Ja już studia skończyłem a maturzyści mnie nie obchodzą. Mnie z kolei nie pasowałby termin na weekend majowy bo nie wiem jak miałbym wytłumaczyć żonie czemu nie jedziemy na od dawna zaplanowaną wycieczkę. Bo widzisz kochanie, taka gra, diablo wychodzi, pamiętasz, mówiłem Ci... hehe jaaasne ;p

PS: Wojman czyżbyś dostał się do bety, Twój nick zniknął z listy oczekujących :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 18:57, Wojman napisał:

Wyszło błędne rozumowanie, bo użytkownikowi chodziło o to, że D3 może wyjść w tym samym
miesiącu co niegdyś SC II czyli w lipcu. Swoją drogą nie miałbym nic przeciwko gdyby
w tym roku wyszedł też dodatek do SC II.


Też nie miałbym nic przeciwko :) Ale wątpię, żeby Blizzard zdążył na czas wydać dwie gry w tym samym roku. Poza tym dwie gry to koszt z rzędu 400 zł :) W tym roku odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:02, vegost napisał:

Też nie miałbym nic przeciwko :) Ale wątpię, żeby Blizzard zdążył na czas wydać dwie
gry w tym samym roku. Poza tym dwie gry to koszt z rzędu 400 zł :) W tym roku odpada.

Hm ? W tym roku wychodzi Diablo 3 oraz dodatek do WoWa. Czyli już masz dwie pozycje. Jest szansa, że wyjdzie też dodatek do SC2 i nie będzie on kosztował tyle co nowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:02, vegost napisał:

Też nie miałbym nic przeciwko :) Ale wątpię, żeby Blizzard zdążył na czas wydać dwie
gry w tym samym roku. Poza tym dwie gry to koszt z rzędu 400 zł :) W tym roku odpada.


Zaraz, chwileczkę czy Ty czasem nie deklarowałeś, że nie kupisz Diablo 3? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:20, Isildur napisał:

Zaraz, chwileczkę czy Ty czasem nie deklarowałeś, że nie kupisz Diablo 3? ;]

Coś tam mówił, że ma to gdzieś hmmm w czterech literach na których się siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:20, Isildur napisał:

Zaraz, chwileczkę czy Ty czasem nie deklarowałeś, że nie kupisz Diablo 3? ;]


Mówiłem chyba, że nie będę na grę czekał czy coś takiego :D Nie pamiętam już, ale chyba masz rację ;p

@Jeggred
A no tak Pandaria czy coś takiego. Dla Blizzarda dodatek jest w cenie pełnej gry. O ile u nas będzie cena mniejsza o 50 zł ? :) 120 zł to niczego nie zmieni. Tyle kosztuje pełna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 22:12, Jeggred napisał:

Hm ? W tym roku wychodzi Diablo 3 oraz dodatek do WoWa. Czyli już masz dwie pozycje.
Jest szansa, że wyjdzie też dodatek do SC2 i nie będzie on kosztował tyle co nowa gra.


A gdzie była mowa o tym jaka druga gra Blizzarda wyjdzie w tym roku? Jedynie coś Blizzard i Activision przebąkiwali, że wyjdą pradopodobnie dwie gry, ale nigdzie nie wspomniano która będzie tę drugą. Jak już bardziej obstawiałbym dodatek do SC II niż dodatek do WoWa z tego powodu, że dodatki do SC II miały się pojawiać co póltora roku, a w lipcu minął dwa lata od wydania SC II. Jednak pożyjemy - zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:43, KERMIz napisał:

Wojman czyżbyś dostał się do bety, Twój nick zniknął z listy oczekujących :).


Że co? A... tak. Nie wspominałem? ;)

Jakby ktoś chciał zagrać w co-opie to niech da znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 06:23, Wojman napisał:

Że co? A... tak. Nie wspominałem? ;)

Czyli Ty mówisz również stałeś się posiadaczem kluczyka do BETY ? :D
Gratuluję. I co jak wrażenia ? :>. "nołlajfiłeś" może przez te 2h ? :>
Siekając i miażdżąc wszystko ? :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 07:18, Braveheart napisał:

Czyli Ty mówisz również stałeś się posiadaczem kluczyka do BETY ? :D


Jak najbardziej. :)

Dnia 05.03.2012 o 07:18, Braveheart napisał:

Gratuluję. I co jak wrażenia ? :>. "nołlajfiłeś" może przez te 2h ? :>


Pograłem troszkę dłużej niż 2 godziny, a pograłbym więcej gdyby nie to, że w weekend miałem szkołę, ale dzisiaj mam trochę czasu na "nołlife", więc przy becie jeszcze posiedzę. Wrażenia? Cóż dawno mi się tak siekanie i miażdżenie wszystkiego tak bardzo nie podobało jak w Diablo III, ale to jest ta jasna strona medalu. Ta ciemniejsza jest taka, że jednak brakuje samodzielnego rozdysponowania punktów po awansie postaci, a różnego rodzaju statystyk jest po prostu jak dla mnie za dużo, a na dodatek w są one umieszczone w przewijalnym oknie. Nie podoba mi się też to, że lepszych przedmiotów nie trzeba już identyfikować. Niebieskie mają od razu podane właściości jakie dodają właścicielowi. Trafiłem też na przedmiot złoty, który i owszem wymagał identyfikacji, ale działa się ona poprzez to, że stanąłem obok kowala, który wykuwał dla mnie broń i pancerze co jest... dziwne.

Poziom trudności w becie jest trochę za łatwy. Bez problemu wskakiwałem w środek większej grupki wrogów, i to zawsze ja byłem górą, do tej pory nie zginąłem ani razu. Skoro w becie poziom trudności to normal, w pełnej wersji będę musiał chyba zacząć od hard.

To co mi się podoba to bonusowe zadania w samych questach, które jeśli dobrze rozumiem można dodatkowo zrobić, ale nie trzeba, choć w becie tylko jeden taki quest jest. Najfajniejsze jest jednak korzystanie ze środowiska do zabijania potworów. Można wykorzystać do tego lampy albo poluzowane ściany, choć niestety tylko w określonych miejscach.

Ogólnie gra mi się podoba, ale dostrzegam też i pewne mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 18:57, Wojman napisał:

Wyszło błędne rozumowanie(...)


Chyba dalej się nie zrozumieliśmy. Chodzi mi o wydanie dwóch gier w jednym miesiącu (co napisał jeden z użytkowników kilka-naście postów wyżej). Jest mało realne ze względu że ceny gier Blizza są kosmiczne (nawet jeżeli chodzi o dodatek). Diablo w tym roku powinien wyjść i mam nawet nadzieję, że będzie w kwietni (bardzo optymistycznie :)) Co do pand i zergów ciężko powiedzieć. WoW zaczyna przyciągać coraz mniej graczy (wiele osób odchodzi), ja sam zacząłem przygodę z SWToR''em, ale kilku znajomych przeszło niedawno z privów na globala. Więc wiecie. Nowy dodatek pewnie by troszkę urozmaicił grę, chociaż znajomi co znają a globie, oraz osoby z gildii mówią że Cataclysm zniszczył WoWa (grają od początku). Mi osobiście jako nowemu graczowi się spodobał, z tego punkty widzenia, że zacząłem przygodę z tą grą od WotLK i nie miałem doświadczenia z początkami gry. Jeżeli chodzi zaś o dodatek do SC2 to w moim odczuciu w tym roku jest zbędny. Nie no, fajnie sobie przejść kolejną kampanie ale multi np. dla mnie nie było.

Dlatego jak miałbym obstawiać to pierwsza połowa 2012r. - Diablo 3, koniec (boże narodzenie?) roku Mists of Pandaria/Hearth of the Swarm, z naciskiem na tą pierwszą pozycje. Nie sądzę żeby Blizzard wydał 3 gry w jednym roku. No chyba że D3 wyjdzie szybko czyli ten 17 kwiecień i będzie czas żeby np. we wrześniu wydać 3 (czyli 2 chronologicznie :D) grę.

Mam nadzieje że ktoś skomentuje moją wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 06:19, Wojman napisał:

Jak już bardziej obstawiałbym dodatek do SC II niż dodatek do
WoWa z tego powodu, że dodatki do SC II miały się pojawiać co póltora roku, a w lipcu
minął dwa lata od wydania SC II. Jednak pożyjemy - zobaczymy.

Dodatek do WoWa na bank wyjdzie w tym roku. W grudniu pojawił się ostatni content patch z raidem, więcej już w tym dodatku nie będzie. Beta powinna się już niedługo zacząć, bo jeżeli Blizzard znowu zrobi taką przerwę jaka była między wyjściem ostatniego rajdu w WotLK i wyjściem Catalcysmu (12 miesięcy tylko i wyłącznie jeden rajd) to ludzie naprawdę sie wkurzą. MoP musi wyjść najpóźniej we wrześniu, inaczej Blizzard może stracić znacznie więcej niż 1mln graczy.

@vegost
Cena :) za :) nową :) grę :) na :) świecie :) to :) 60$ :). To :), że :) żyjemy :) w :) Polsce :) nie :) ma :) najmniejszego :) znaczenia :) (i dlaczego miało by mieć ?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 09:27, Jeggred napisał:

@vegost
Cena :) za :) nową :) grę :) na :) świecie :) to :) 60$ :). To :), że :) żyjemy :) w
:) Polsce :) nie :) ma :) najmniejszego :) znaczenia :) (i dlaczego miało by mieć ?).


A za dodatek ile sobie policzy Blizzard ? Też pewnie 60 - 50 $ bo czemu by nie ? Przecież to epicka gra :D I proszę nie porównywać cen z przed 10 lat kiedy wychodził dodatek do Diablo II. Teraz są o wiele droższe czasy niż kiedyś i wcale nie zarabiamy więcej a mniej a na dodatek gry są droższe i znów podchodzą do granic dobrego smaku jak było ze Starem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 07:51, Wojman napisał:

Trafiłem też na
przedmiot złoty, który i owszem wymagał identyfikacji, ale działa się ona poprzez to,
że stanąłem obok kowala, który wykuwał dla mnie broń i pancerze co jest... dziwne.

A to rzeczywiście dziwne... Wpierw był unid stanąłeś oboko kowala i nagle sam się zidentyfikował ? .
Kowale emanują jakąś energią identyfikacyjną czy co ? :D

Dnia 05.03.2012 o 07:51, Wojman napisał:

Poziom trudności w becie jest trochę za łatwy. Bez problemu wskakiwałem w środek większej
grupki wrogów, i to zawsze ja byłem górą, do tej pory nie zginąłem ani razu. Skoro w
becie poziom trudności to normal, w pełnej wersji będę musiał chyba zacząć od hard.

Nie, nie, nie mój drogi. Tak łatwo nie ma :)
Chyba w poprzednie części albo w Diablo ][ nie grałeś śmiem przypuszczać.
Wpierw jest normal potem nightmare, następnie [W przypadku D][ ostatni poziom, najtrudniejszy Hell] i w D3 "Zamieć" ogłosiła, że dodała kolejny trudny poziom po hellu jakim jest "Inferno". Ma być on niby ekstremalnie trudny a przedmioty też ma tam dropić najwyższej klasy.
Mówisz, że BETA prosta. Hmmmmm może właśnie sama BETA w sobie jest prostsza a full już na nawet na normie będzie trudniej. Swoją drogą... to samo było w przypadku Diablo ][. Początek gry - akt 1 był stosunkowo łatwy taki IMO "na oswojenie się". No chyba, że ta nowa skala trudności to jest zupełnie na ściemę a rzeczywistość wyglądać będzie inaczej czyli:
Normal - Łatwy, Nightmare - Normalny, Hell - sredni/trudny, Inferno - Bardzo trudny ew samo trudny :-)
Nie zawsze poziom trudności poziomowi równy.

Dnia 05.03.2012 o 07:51, Wojman napisał:

Można wykorzystać do tego
lampy albo poluzowane ściany, choć niestety tylko w określonych miejscach.

Z takiej możliwości o jakiej wspomniałeś wielu ludzi jest zadowolony. Spore wykorzystanie rzeczy takie właśnie jak lampy, ściany i inne efekciarskie gadżety, które mogą nam pomóc w ubicu moba.
Dzięki za te kilka zdań

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wuluxar - polski community manager na forum Diablo3.com wygadał się ostatnio, że w tym roku spotkamy się jeszcze z Keriigan. Chwilę później oczywiście zdementował, że nie wiadomo czy SC2:Hots wyjdzie jeszcze w tym roku, ale póki co wszystko wskazuje, że Blizz tak to planuje. Ale... D3 miało wyjść pod koniec 2011, więc wiecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się