Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Mam pytanie: czy tylko ja mam problemy z połączeniem się z BattleNet? Bo wszystko ściągnięte, wpisuję hasło i nazwę konta i wyskakuje mi, że zostałem rozłączony z kontem BN... Może być to przez to że tam się wszystko niedociągnęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 08:50, Muradin_07 napisał:

Może być to przez to że tam się wszystko niedociągnęło?

Maintenance. Trzeba czekać aż serwery zaczną działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 08:20, HumanGhost napisał:

W takim razie teraz zrobię jeszcze raz Witch Doctora a potem Demon Huntera. Trzeba wypróbować
wszystkich. Monk mnie jakoś nie ciągnie. Ale też trzeba będzie sprawdzić. Patch się pobiera.


Ja to od zawsze grałem warriorami w różnych RPG/MMO/H&S... potem na trochę mi się zmieniło na magów a potem znowu wróciłem do warków... obecnie grywam Ranger''ami/Hunter''ami więc raczej w D3 "główną" postacią będzie u mnie Demon Hunter. Potem pewnie pobawię się też Wizard''em i Warkiem i nie wykluczone że innymi klasami też :)

Co do wolnego czasu to trudno będzie ale może uda się dostać tydzień urlopu w okolicach premiery D3 aby nieco pograć ale jak zwykle będzie pewnie masa innych spraw do załatwienia przy okazji urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 09:03, Jeggred napisał:

Maintenance. Trzeba czekać aż serwery zaczną działać.


Aha... no dobrze, to niech się wezmą teraz te aktualizacje dociągną i będzie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zwykłą wersje gry Diablo III(Diablo III [PRE-ORDER]
). Chciałbym zamienić na wersje kolekcjonerską. Czy jest możliwość szybkiej zamiany na wersje EK zwykła wersje gry ? Czy musze anulować produkt następnie ponownie wybrać wersje gry, koszt przesyłki sposób dostarczenia itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:43, Hartigan napisał:

Zamówiłem zwykłą wersje gry Diablo III. Chciałbym zamienić na wersje kolekcjonerską.
Czy jest możliwość szybkiej zamiany na wersje EK zwykła wersje gry ? Czy musze anulować
produkt następnie ponownie wybrać wersje gry, koszt przesyłki sposób dostarczenia itp
?

Skontaktuj się z działem obsługi klienta: dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 12:43, Hartigan napisał:

Zamówiłem zwykłą wersje gry Diablo III(Diablo III [PRE-ORDER]
). Chciałbym zamienić na wersje kolekcjonerską. Czy jest możliwość szybkiej zamiany na
wersje EK zwykła wersje gry ? Czy musze anulować produkt następnie ponownie wybrać
wersje gry, koszt przesyłki sposób dostarczenia itp ?


Skontaktuj się z działem obsługi klienta za pomocą formularza i opisz sprawę. Bez problemu zamienią edycję zwykłą na EK. Formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam bym zamówił na gramie, ale trochę się boję, że dostanę po premierze. Bardzo się zraziłem po TBC do WoW-a, które doszło 3 czy 4 dni po premierze, a ja już miałem egzemplarz ze sklepu. Z drugiej strony Wiesiek 2 przyszedł na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś udostępnić chociaż na parę godzin dostęp do bety?
grę mam zamiar kupić ale bardzo chciałbym ją przetestować przed premierą aby sobie wyrobić zdanie na jej temat
jeśli ktoś się zdecyduje pomóc to proszę pisać:

lelen_lis@poczta.fm

z góry, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:17, lis_23 napisał:

Czy mógłby ktoś udostępnić chociaż na parę godzin dostęp do bety?
grę mam zamiar kupić ale bardzo chciałbym ją przetestować przed premierą aby sobie wyrobić
zdanie na jej temat.


Ten ktoś musiałby ci oddać na parę godzin swoje konto BN, więc to raczej nie wchodzi w grę. Musisz szukać zaufanego człowieka. Mi po ostatnim włamaniu to nikomu bym nie oddał konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2012 o 15:23, vegost napisał:


Ten ktoś musiałby ci oddać na parę godzin swoje konto BN, więc to raczej nie wchodzi
w grę. Musisz szukać zaufanego człowieka. Mi po ostatnim włamaniu to nikomu bym nie oddał
konta.


Szkoda, że Blizzard nie zrobił czegoś takiego, jak obecnie BioWare, czyli darmowy i ogolnodostępny weekend dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:27, lis_23 napisał:

Szkoda, że Blizzard nie zrobił czegoś takiego, jak obecnie BioWare, czyli darmowy i ogolnodostępny
weekend dla wszystkich chętnych, którzy chcieliby sprawdzić grę ...


Oni kiedyś robili otwartą betę ? Chyba nie. Trzeba przytrzymać do maja i nic więcej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi jak dotąd, także nie udało się nawet raz pyknąć w Diablo 3 :(:(... Podniecam się jak na razie tylko VideoGameplay ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze czy kupujac wersje polskojezyczna bedzie mozna grac na angielskojezycznej i na odwrot? Bo w Starcrafcie II na przyklad posiadam wersje angielska i owszem moge sciagnac clienta polskiego ale klucz nie pasuje do wersji polskiej. Tak samo jest z Diablo 2
Mam jeszcze drugie pytanie. Wiadomo moze czy bedzie mozna na Gram.pl zamowic wersje angielska w razie czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 15:48, Fotonygamma napisał:

wie ktos moze czy kupujac wersje polskojezyczna bedzie mozna grac na angielskojezycznej
i na odwrot? Bo w Starcrafcie II na przyklad posiadam wersje angielska i owszem moge
sciagnac clienta polskiego ale klucz nie pasuje do wersji polskiej. Tak samo jest z Diablo
2
Mam jeszcze drugie pytanie. Wiadomo moze czy bedzie mozna na Gram.pl zamowic wersje angielska
w razie czego?


Tak można będzie grać w wersje angielską. Tak samo było ze StarCraftem 2. Więc nie wiem czemu niby tobie klucz nie pasował. Ja nie miałem żadnych problemów z graniem w wersję angielską. Pobrałem na spróbowanie i wszystko działało. Jak kupujesz grę to tylko od zaufanych źródeł i jeśli było wszystko dobrze to mogłeś napisać do Biura Obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wiadomo moze czy bedzie mozna na Gram.pl zamowic wersje angielska w razie czego?

W 99 % nie bedzie to możliwe, ale w tym przypadku polecam: http://eu.blizzard.com/store/index.xml
tu na pewno będą zajmować się sprzedażą gier w wielu językach, prościej będzie dostać oczywiście wersję cyfrową w wybranym przez Ciebie językiem.

Nie jest to wykluczone, że być może tak jak np. World of Warcraft, pojawi się Opcja zmiany języka, audio itp. w menu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientujecie się może kiedy istnieje szansa na włączenie serwerów Blizza (może ktoś czytał na jakimś Twitterze - ja nie posiadam, więc nie wiem)?
Mam klucz do bety od czwartku, a nawet raz jeszcze sobie nie pograłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2012 o 19:31, Abi_Dalzim napisał:

Czy orientujecie się może kiedy istnieje szansa na włączenie serwerów Blizza (może ktoś
czytał na jakimś Twitterze - ja nie posiadam, więc nie wiem)?
Mam klucz do bety od czwartku, a nawet raz jeszcze sobie nie pograłem....

Nie wiadomo, nawet Blizzard nie ma pojęcia. Napotkali na jakiś spory problem przy wprowadzaniu nowej łatki I nie mają ETA na zrozwiązanie problemu. Tutaj jest temat na oficjalnym forum o tym:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4175831893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się