Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2012 o 18:02, Undertaker napisał:

To się skończy. Activision...


Acti ma niewielki wpływ na Blizza raczej. Nie czarujmy się: gry Zamieci + CoD to jedyne naprawdę mocne rzeczy, jakie Bobick posiada. Zresztą Blizzard to taka firma, że to wydawca potrzebuje ich a nie odwrotnie. Gdyby Acti miało realny wpływ na Zamieć to już byśmy mieli konwersję WoWa na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 04:08, Braveheart napisał:

To ja nie wiem jaki ty masz wzrok XD bo ja te różnicę w kolorach widzę.

Na filmiku widzę różnicę gdy zmienia on kolory ale w grze nie ma aż tak wielkiej różnicy.
popatrz na przykład na moje menu.

20120318204128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 21:20, Malevyn napisał:


Jak dla mnie za ciemne i zbyt niewyraźne. Obecna kolorystyka w ogóle mi nie przeszkadza. Nie jest aż tak cukierkowo jak w Torchlight i nie aż tak jak to było widoczne nw pierwszych screenach z gry. Aczkolwiek nie obraziłbym się gdyby było więcej opcji graficznych do zmiany. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

US już odpalili, przynajmniej na chwilę. Jak na razie ja nie mogłem się zalogować, ale przynajmniej pojawił się napis, że trwa łączenie z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:03, lastvegas napisał:

US już odpalili, przynajmniej na chwilę. Jak na razie ja nie mogłem się zalogować, ale
przynajmniej pojawił się napis, że trwa łączenie z serwerem.

EU też, przed chwilą grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:04, Renzov napisał:

> US już odpalili, przynajmniej na chwilę. Jak na razie ja nie mogłem się zalogować,
ale
> przynajmniej pojawił się napis, że trwa łączenie z serwerem.
EU też, przed chwilą grałem.

Chyba znowu leżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 23:26, Radovan napisał:

Chyba znowu leżą :P

Tak, od mojego poprzedniego posta zdążyły paść i wstać ponownie. Teraz znowu jest d... ;-).
To by było chyba dzisiaj na tyle...

Edit:
No i mamy wypowiedź pracownika Blizza: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4175831893?page=240 .
W ciągu najbliższych kilku godzin nie będziemy mieć więc szans na stabilną grę... Cóż, oby do jutra wszystko było w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 21:51, HumanGhost napisał:

Jak dla mnie za ciemne i zbyt niewyraźne.

Właśnie o tym pisałem wcześniej... to tylko filtr co nie zmienia faktu, że zamiast poprawiać może pogorszyć

Dnia 18.03.2012 o 21:51, HumanGhost napisał:

Obecna kolorystyka w ogóle mi nie przeszkadza.

Mi juz tez nie. Przyzwyczaiłem się.

Dnia 18.03.2012 o 21:51, HumanGhost napisał:

Nie jest aż tak cukierkowo jak w Torchlight i nie aż tak jak to było widoczne nw pierwszych
screenach z gry.

W Torczu to dosłownie jest bajkowo wręcz... tam się wylewa aż :C

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie i wspaniale, ale brak możliwości rodzielania punktów umiejętności i atrybutów, to dla mnie tragedia :( Casual-friendly, a poziom trudności normal jest jak na razie żałośnie prosty. Na szczęście pozostała miodność znana z poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyzby az tak duzo ludzi zamówiło kolekcjonerke ,ze nie ma jej aktualnie w sklepie na gramie :D uuu bomba. ja zamowilem sboie odrazu jak tylko premiere oglosili i byla dostepna na gram. 15.03 o 15:43 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde zacząłem czytać sobie forum oficjalne diablo i trafiłem na temacik o multiboxie

zastanawiam sie jak to wplynie na rynek RMAH, sam mam zamiar zarobic jakies drobne przy pomocy tego, a zdajac sobie sprawe, ze beda ludzie latajacy z 4ma postaciami farmiacy wszystko super wszystko sie lekko podlamalem..

jak myslicie bedzie mialo to duzy wplyw na gospodarke?

sam sie z tego wszystkiego zaczalem zastanawiac czy aby nie zrobic dualboxa na start...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 13:53, Onybic napisał:

kurde zacząłem czytać sobie forum oficjalne diablo i trafiłem na temacik o multiboxie

zastanawiam sie jak to wplynie na rynek RMAH, sam mam zamiar zarobic jakies drobne przy
pomocy tego, a zdajac sobie sprawe, ze beda ludzie latajacy z 4ma postaciami farmiacy
wszystko super wszystko sie lekko podlamalem..

jak myslicie bedzie mialo to duzy wplyw na gospodarke?

sam sie z tego wszystkiego zaczalem zastanawiac czy aby nie zrobic dualboxa na start...


Czy mógłbyś doprecyzować co masz na myśli? Co z tego, że będziesz miał dwie kopie gry na dwóch komputerach, przecież jednocześnie nie dasz rady grać w 2 tytuły. A jeżeli nawet jakoś dasz radę to zdecydowanie nie będzie to już przyjemnością. Chyba, że źle Cię zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 14:57, KERMIz napisał:

Czy mógłbyś doprecyzować co masz na myśli? Co z tego, że będziesz miał dwie kopie gry
na dwóch komputerach, przecież jednocześnie nie dasz rady grać w 2 tytuły. A jeżeli nawet
jakoś dasz radę to zdecydowanie nie będzie to już przyjemnością. Chyba, że źle Cię zrozumiałem.


widać nie wiesz co to dualbox i multibox. w skrócie jest to kontrolowanie wielu postaci równocześnie przy użyciu odpowiedniego oprogramowania/skryptów/makr.
Chodzi o to, że da rade człowiek kontrolować wszystkie 4 postacie równocześnie i nie wiem jaki to ma wpływ na przyjemność? a raczej na jej brak. przecież i tak grasz w grę, zdobywasz przedmioty no i masz 4x większa szanse na lepsze przedmioty *jak biegasz 4ma postaciami*.

osobiście myślałem nad drobnym zarabianiem na tych całych aukcjach, ale porównując kogoś, kto farmi 4ma postaciami do osoby farmiącej jedną nie wiem czy to wyjdzie kolorowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się