Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Na razie jestem już ustawiony z jednym jegomościem. Nie będę dawał konta dla dwóch osób jednocześnie, bo będzie problem potem kto gra, kto nie i dlaczego na konto wejść nie można. Dlatego jeżeli skończy grać to będziemy mogli się dogadać. Mi to nie robi problemu- i tak gram za dnia w dni powszednie (tak jak teraz ^^), w weekendy do komputera mam dostęp ograniczony i bardziej poświęcam się grze na PSP niz komputerze. Jeżeli coś to będziesz następny w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co da się zrobić :)

Dzisiaj spróbowałem pobawić się aukcjami. Bajer fajny, spróbuję jedne butki dla mojej Wiedźmy kupić, może się uda. Betabucks wykorzystane ale nie widzę siebie doładowującego konto do kupowania itemków w grze. Chyba wolałbym wziąć i eksplorować miliony razy te same etapy i mieć frajdę ze zdobycia fajnej zabawki niż kupić ją, bo nie chce mi się szukać... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:08, Muradin_07 napisał:

Chyba wolałbym wziąć i eksplorować miliony razy te
same etapy i mieć frajdę ze zdobycia fajnej zabawki niż kupić ją, bo nie chce mi się
szukać... :/

Właśnie :D.
Wiem ze swojego doświadczenia wieloletniego grania w D2 po BN. AH mi się wydaję powstał też w dużej mierze by zrobić konkurencję wszystkim tym internetowym sklepom na które to zarabiają na grze. Bot = dorobek. Wiele botów = bogactwo i to obrzydliwe. Wiem co mówię. Sam kiedyś bociłem w D2 i to ostro bo już miałem dużo a chciałem jeszcze więcej. 3 boty na noc. Wstanie 40 minut wcześniej z łóżka aby je "wypróżnić" i zostawić to co warte zostawienia i przed wyjściem do szkoły znów je puścić :D. Doszło swego czasu już do tego momentu że nie wiedziałem gdzie co mam bo było tych kont xx z postaciami mulącymi oraz nie miałem czasu tego sprzedawać :D. 3 boty i szło zwariować od przestytu w pewnym momencie a takie sklepy internetowe co oferują perf itemy za 2-4$ mają ich pewnie dziesiątki. Mam nadzieje, że kwestię bociarni w D]I[ "Zamieć" weźmie ostro do siebie. Bo coś czuję miesiąc i jakiś maniak/maniacy będą już tworzyć pierwsze boty do D3. Satysfakcja z dobrego zdropionego itemu własnoręcznie = bezcenna.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:11, Daronn_Darker napisał:

Mógłby mi ktoś napisać wrażenia z gry Monkiem? Jestem strasznie ciekaw jak wypada ta
klasa na tle innych, czy dobrze się gra?


Jest b. dynamicznie. masz coś w rodzaju flash kicka Zabójczyni do skracania dystansu, AoE blind i inne tego typu umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:11, Daronn_Darker napisał:

Mógłby mi ktoś napisać wrażenia z gry Monkiem? Jestem strasznie ciekaw jak wypada ta
klasa na tle innych, czy dobrze się gra?

Betę przeszedłem do końca Soską, Monkiem, Barbem. Zacząłem "Łiczdoktorką" i kończę DemonHunterką.
Z tych wszystkich postaci najlepiej grało mi się właśnie mnichem. Szybki, efektowny i efektywny. Czuję się jego "moc" jak się wjedzie w grupkę wrogów. Coś pięknego. Czarodziejka też jest brdzo fajna, barb trochę mnie rozczarował (żadna moja postać nie zginęła, a barbowi kika razy się umarło przy Leosiu - trochę to dla mnie niezrozumiałe).

Wiem jedno - na 100% moją pierwszą postacią w pełnej werji będzie Mnich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:23, Abi_Dalzim napisał:

barb trochę mnie rozczarował (żadna moja postać nie zginęła, a
barbowi kika razy się umarło przy Leosiu - trochę to dla mnie niezrozumiałe).

To nie wiem jak Ty grałeś, że padłeś :D i to jeszcze przy Mad Kingu. Jak na kogoś kto ma spore doświadczenie z poprzedniej części [a wiem, że masz :p] to dla Ciebie powinna być pestka. Wczoraj z jednym z gramowiczów graliśmy we dwóch na trybie HC właśnie barbami i nie było żadnych problemów. Jedyny problem to był taki, że trzeba go było dłużej tłuc. XD. Nawet ani jednego pota nie spiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:17, Oxva napisał:

Jest b. dynamicznie. masz coś w rodzaju flash kicka Zabójczyni do skracania dystansu,
AoE blind i inne tego typu umiejętności.


Czyli już wiem jaka będzie kolejna klasa po przejściu Wiedźmą... Choć planowałem grać D-Hunter''ką, może dlatego że wypadło mi kilka rzeczy do niej właśnie jak grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:28, Braveheart napisał:

To nie wiem jak Ty grałeś, że padłeś :D i to jeszcze przy Mad Kingu.

Jak napisałem wyżej, dla mnie też jest to niezrozumiałe. Zwłaszca, że cała beta jest bardzo łatwa i żadną inną postacią nie było problemów. Może jakiegoś buga miałem... Monkiem i Sosą nie zużyłem w całej becie nawet jednej miksturki życia, a barbem przy Leoricu musiałem pić co chwilę. Może gra policzyła mi jakoś inaczej ilość graczy (choć byłem sam w grze).
Ot zagadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 11:33, Abi_Dalzim napisał:

Może jakiegoś buga miałem... Monkiem
i Sosą nie zużyłem w całej becie nawet jednej miksturki życia, a barbem przy Leoricu
musiałem pić co chwilę. Może gra policzyła mi jakoś inaczej ilość graczy (choć byłem
sam w grze).
Ot zagadka :)

Może i... :D wiadomo BETA to BETA :]. Może powinieneś zagrać barbem od 1lvl jeszcze raz by się przekonać czy był bug czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieliście ostatnio problemów z uruchomieniem launchera? Mnie wyskakuje okienko patchowania i tekst "updating blizzard launcher" i cały czas jest na 0%. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę, że lista oczekujących na klucz do bety nie skróciła się nawet o jedną pozycję :)
a może ktoś udostępni konto choćby na jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 17:36, HumanGhost napisał:

Nie mieliście ostatnio problemów z uruchomieniem launchera? Mnie wyskakuje okienko patchowania
i tekst "updating blizzard launcher" i cały czas jest na 0%. :/


Wczoraj tak miałem. Po którymś uruchomieniu zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jak już pisałem: pokazało że chce update''ować, ostatecznie tego nie zrobiło i mogłem normalnie grać... nie wiem, może coś się teraz zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 20:07, Muradin_07 napisał:

No oczywiście... ale po prostu z ciekawości pytam, bo po przejściu bety dostałem jeden
miecz (dwuręczny chyba) do indentyfikacji (zaskoczenie... myślałem że z tym koniec) i
do tego koloru złotego. Więc chciałbym wrócić, trochę pozwiedzać i może jakieś dodatkowe
rzeczy mogłyby wypaść.

Po pierwsze nie identyfikujemy tylko przedmiotów białych i niebieskich. Po drugie wypadł Ci przedmiot "rzadki"- żółty, a nie "legendarny"-pomarańczowy ( tudzież Twój "złoty") ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się