Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

To że białych i niebieskich nie to wiem... to że żółty też, bo jak spojrzałem na aukcje to sobie po prostu dodałem że coś jest powyżej ;)

A w ogóle to ta indentyfikacja trochę też dla mnie taka... dziwna... bo za darmo. Może po prostu za dużo przyzwyczajeń z dwójki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 20:49, Muradin_07 napisał:

A w ogóle to ta indentyfikacja trochę też dla mnie taka... dziwna... bo za darmo. Może
po prostu za dużo przyzwyczajeń z dwójki... :/

Jakich przyzwyczajeń z dwójki ? Po uwolnieniu Caina identyfikacja była za darmo przez całą grę. Poza tym w późniejszej grze scrolle wypadały na tony, jedynie na samym początku gry trzeba było kupować zwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 18:06, destro177 napisał:

Wczoraj tak miałem. Po którymś uruchomieniu zaskoczyło.


U mnie ni cholery nie chce się ruszyć. Próbowałem już kilkanaście (dziesiąt?) razy i nic. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często znajdujecie rzadkie przedmioty? Dochodząc Monkiem do 13 lvl wypadła mi tylko zbroja. MF udało mi się dobić dopiero do 26%. Ogólnie to patch 15 bardzo obniżył drop, ale wcześniej był troszkę zbyt duży. Ze wszystkiego leciały niebieskie itemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 08:08, destro177 napisał:

Często znajdujecie rzadkie przedmioty? Dochodząc Monkiem do 13 lvl wypadła mi tylko zbroja.
MF udało mi się dobić dopiero do 26%. Ogólnie to patch 15 bardzo obniżył drop, ale wcześniej
był troszkę zbyt duży. Ze wszystkiego leciały niebieskie itemy :)


Przede wszystkim teraz wogóle nie znajduję pierścieni, a wcześniej było ich aż za dużo. Co do rzadkich przedmiotów to z tego co zauważyłem wypadają one dużo częściej jeśli zdycydujemy się grać w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej potworne lagi, dzisiaj po nowym patchu kompletnie nie da się grać.
Gra włącza się podwójnie i wywala komunikat: "Click to retry creating D3D device".
Na forum battle net sporo osób pisze że ma takie same problemy.
Mam nadzieję ze coś z tym zrobią bo chciałbym w końcu po ludzki pograć w tą betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam te ciągłe pojawiające się nowe problemy z betą, to aż się zastanawiam czy ta premiera odbędzie się w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ze zwojów, u Cain''a... tutaj wystaczy, że kliknę prawym i mam wszystko. Jak skończyłem grę to od razu do Cain''a żeby indentyfikować a tutaj kiszka. Podobnie z portalami, co wkurzało do momentu aż zdobyłem tą "umiejętność".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 20:49, Muradin_07 napisał:

A w ogóle to ta indentyfikacja trochę też dla mnie taka... dziwna... bo za darmo. Może
po prostu za dużo przyzwyczajeń z dwójki... :/

Jaka znowu dziwna... tak jak pisał Jeggred później była za free u Caina a zwoje identyfikacji też kosztowały tyle co nic uahuahahu XD
W świecie magii i czarów umiejętność identyfikowania to normą powinna być :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Barbarzyńcy, który tak naprawdę poza waleniem toporem między oczy każdemu napotkanemu przeciwnikowi? Chyba nie za bardzo. Ale już pomijając to... po prostu dla mnie to jest coś nowego i trochę czasu minęło zanim doszedłem gdzie się to w ogóle robi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u kogoś gra też laguje?
Bez względu na detale (czyli wykluczam winę PC) mam po prostu lagi. Idę sobie, naparzam i nagle cofam się kilka kroków wstecz itp.
Czy to wina internetu który w weekend o tej porze nie chodzi zbyt dobrze? Bo gra chyba utrzymuję stałe połączenie z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle gra się nie uruchamia. Startuje launcher i jest tylko update 0%. I tak cały czas. Już mnie cholera bierze. Tak wiem - to beta. Ale do premiery 1,5 miesiąca. To naprawdę nie jest dużo a problemów z grą ludzie mają co nie miara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś - to jest beta.
Finalny release powinien zawierać wszystkie poprawki jakie beta testerzy wyłapali.
Generalnie od tego sa beta testy i co jak co Blizzard raczej dosyć dobrze się przykłada do kontroli jakości, fakt faktem były lekkie cyrki ze Starcraftem 2 [przegrzewające się karty przez partacznie zakodowany jeden z elementów bodajże interfejsu graficznego] ale naprawiono to błyskawicznie - więcej optymizmu i wiary w Blizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 17:03, HumanGhost napisał:

Mnie w ogóle gra się nie uruchamia. Startuje launcher i jest tylko update 0%.


Z oficjalnego forum: " I just change the language on website from "English US" to "English EU" before I start download the installer. So, do not download this file "Diablo-III-Beta-enUS-Setup.exe" but this one "Diablo-III-Beta-enGB-Setup.exe"."
Wychodzi, że musisz zainstalować na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 19:05, destro177 napisał:

Wychodzi, że musisz zainstalować na nowo.


Jest tylko jeden problem. Mam klienta w wersji GB. Tylko, że jak próbuję jeszcze raz zainstalować to wyskakuje okienko z "Updating setup files..." i tyle. Zielony pasek dojeżdża do 2/3 i tyle. Nic sie nie dzieje.

Zadziwiające jest dla mnie zresztą jeszcze jedno, tak ogólnie opisując tą betę: jak wyskoczy jakiś problem to rozwiązań okazuje się wiele. Jednym działa to, innym tamto a jeszcze innym coś zupełnie innego albo wcale. Tak jakby Blizz łatał dziury, ale nie bardzo wiedział od czego błędy są uzależnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, 13 poziom to max w becie:/ Jest strasznie okrojona nawet jak na demo.

Edit: Właśnie mi zrespiło niebieskie moby za zamkniętą bramą w Cementery of the forsaken :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 19:34, destro177 napisał:

Ech, 13 poziom to max w becie:/ Jest strasznie okrojona nawet jak na demo.

60lvl max, to nie demo to beta
Nie wiem czego ty sie spodziewał 2actów całych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 19:39, Hardstyle4ever napisał:

60lvl max,


Wbiłem 13 Monkiem i dostałem achieva Maxed Out, a pasek XP się nie wyzerował.

Dnia 24.03.2012 o 19:39, Hardstyle4ever napisał:

Nie wiem czego ty sie spodziewał 2actów całych?


To Diablo. Mi zawsze mało.

20120324194845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się