Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2012 o 20:50, Braveheart napisał:

> Ech, 13 poziom to max w becie:/ Jest strasznie okrojona nawet jak na demo.
BETA to nie demo, nie myl pojęć... :)

Akurat nie to miałem na myśli.


Dzisiaj grając Wizzem jakimś cudem fajny wand podmienił mi się na badziewiasty sword, a sam wand zniknął. Szlag:/ Cuda w tej becie.

Edit: Właśnie coś grzebią na serwerach bo nie mogę rozpocząć gry. Logowanie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 21:47, destro177 napisał:

Edit: Właśnie coś grzebią na serwerach bo nie mogę rozpocząć gry. Logowanie działa.

Przed chwilą wyłączyli serwery. Po co i na jak długo nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:13, Abi_Dalzim napisał:

Czy udało wam sie wbić aczika, w którym Leoric sam zabija 15 własnych sługusów w jednej
grze?


Tak i wbrew pozorom nie jest to trudne.

Spoiler

Wystarczy biegać po mapie i prowokować go, aby atakował swoich. :) Trochę czasu zajmuje, ale da się bez problemu to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:24, Abi_Dalzim napisał:

A znalazłeś chętnego żeby umarł, a Ty go wskrzeszałeś? :)


To też nie było trudne, przed patchem 15 miałem wszystkie achievmenty z bety. :) Jak masz z tym problem napisz do mnie to będzie można je (achievmenty) zrobić ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:32, Wojman napisał:

Jak masz z tym problem napisz do mnie to będzie można je (achievmenty) zrobić ponownie.

Dzisiaj to już sobie odpuszczę, ale jutro czy kiedyś to dam znać. Jaki masz BN Tag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 23:34, Abi_Dalzim napisał:

Dzisiaj to już sobie odpuszczę, ale jutro czy kiedyś to dam znać. Jaki masz BN Tag?


Wojman#2241 jak nie zadziała to czy mail z Twojego konta jest tym samym co na BN? Jeśli tak to wyślę zaproszenie do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2012 o 12:19, DonZ napisał:

Zastanawiam się dlaczego Blizz nie dodał do DII możliwości wydrobienia choćby klucza
do czarnej wierzy bo jest w grze ale nie leci

Właśnie. Jest w grze ale nie leci.... "Zamieć" już go dawno usunęła z dropu. Jest ponoć w kodzie gry ale drop ma bloknięty. To samo jest w przypadku "Atrapy Gidbinna", tego sztylecika w 3 akcie [2 zadanie]
Jeszcze kiedyś kiedyś [zamierzchłe czasy] dropiło to żadko baaardzo żadko ale dropiło... teraz już nie.
Patch = zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem kluczyk do bety już po tym ostatnim patchu i zauważyłem dziwną rzecz. Otóż (a już kilkanaście godzi grania za mną), że w ogóle nie lecą mi pierścienie i amulety. Nic, zero, null. Nawet raz mi sie żaden nie trafił.
A wiem, że w grze wystepują, bo pełno tego w domu aukcyjnym.

Wam też nic nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:31, Abi_Dalzim napisał:

Wam też nic nie leci?


Generalnie mnie leci, ale akurat nie pierścienie ani amulety. ;]
Też mam sporo godzin już wieloma postaciami i nie uświadczyłem żadnego pierścienia ani amuletu. Co ciekawe znalazłem jakieś grzybki, z którymi ni cholery nie wiem co zrobić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam żadnych pierścieni ani amuletów, ale grzybki tak jak u HumanGhosta są. :D Może one wypadają jak gra się Hardcore postaciami, albo po prostu ludzie farmią itemki mając gear + do szansy na loot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 17:37, HumanGhost napisał:

Co ciekawe znalazłem jakieś grzybki, z którymi ni cholery nie wiem co zrobić. ;]

No chyba zjeść ;)

P.S. Zarzuć screenem, jak możesz, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 09:23, HumanGhost napisał:

Proszę Cię bardzo. :-)

Dzięki!

Toż to grzybek z Diablo 1 :)
Wydaje mi się, że to taki easter egg twórców. Chcieli pewnie puścić oko do starszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 10:19, Abi_Dalzim napisał:

Toż to grzybek z Diablo 1 :)


A widzisz, to tego nie pamiętałem.
Coś mi się wydaje, że będzie można go zjeść, bo po najechaniu na niego wskaźnikiem myszy podświetla się miejsce na potiony. Niestety podświetla się na czerwony, wiec nie sprawdzimy póki co. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2012 o 11:09, HumanGhost napisał:

A widzisz, to tego nie pamiętałem.
Coś mi się wydaje, że będzie można go zjeść, bo po najechaniu na niego wskaźnikiem myszy
podświetla się miejsce na potiony. Niestety podświetla się na czerwony, wiec nie sprawdzimy
póki co. :)

biorąc pod uwagę wspominanie o czerwonych śledziach w opisie, skłaniam się jednak ku opinii, że to easter egg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jest ktoś chętny na wspólne przejście gry i zrobienie aczików Co-op? :)
Gdyby ktoś był chętny to prosiłbym żeby napisał swoje ID z diablo czy jak to się tam dodaje do znajomków.
Btw. Co zrobić gdy usunęło mi starą postać i achievementy? 0.o
Grałem kilka tygodni temu wbiłem kilka osiągnięć i 10 lvl DH, przestałem grać, dzisiaj się loguję i nie ma ani postaci ani osiągnięć. :/
Blizz czyścił czy to tylko ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się