Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2012 o 00:45, vegost napisał:

To się zgłaszam na ochotnika :P Ale nie wiem czy chcecie mieć kolejnego Monka w drużynie.
Tzn mniszkę :D

One grzyb czy to kolejny Mnich czy Barbar :D czy jeszcze jeden Wizard :P.
Mam nadzieje, że ludzie macie tylko dobre łącze i skype by starczyło na D3 i na rozmowę tudzież konferencję poprzez skype bo co wam powiem ale wam powiem zajedwabista sprawa to jest grać i sobie gawędzić przy okazji... jeszcze do tego kawa bądź browar i papieros i jesteśmy w 7 niebie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam TSa preferuję, nie zamula połączenia tak jak skype xD [w sumie mam 50Mb/s nie mniej czuję nawet w statystykach jak znacznie cięższy jest skype od TSa, a jakość dźwięku imho na podobnych poziomach]

Generalnie granie w co-opie + pogadanka na TSie/skypie/whateva shit u like :) to jest to co w grach online najlepsze.
Do dziś pamiętam jak się w 90% o dupie maryni gadało siepając w Ragnaroka Online podczas np takiego WoE, tematy od A do Z, od dupereli po rozważania natury filozoficznej =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 02:05, Pietro87 napisał:

Ja tam TSa preferuję, nie zamula połączenia tak jak skype xD [w sumie mam 50Mb/s nie
mniej czuję nawet w statystykach jak znacznie cięższy jest skype od TSa, a jakość dźwięku
imho na podobnych poziomach]

Właśnie... jedni preferują TSa inni Skype :D. Ja mam też to w życi bo sam mam neta 20mb [Nie tak kozacki jak Twój] ale 20mb równiez daje spokój na duszy jeśli chodzi o te kwestie :P.

Dnia 09.04.2012 o 02:05, Pietro87 napisał:

Generalnie granie w co-opie + pogadanka na TSie/skypie/whateva shit u like :) to jest
to co w grach online najlepsze.

Właśnie :P a i czas jakby szybciej mija

Dnia 09.04.2012 o 02:05, Pietro87 napisał:

Do dziś pamiętam jak się w 90% o dupie maryni gadało siepając w Ragnaroka Online podczas
np takiego WoE, tematy od A do Z, od dupereli po rozważania natury filozoficznej =P

Ooo tak :D wiem coś o tym.. raz miałem taką konfę na skype podczas Diablo ][, ze i naet płeć piekna się znalazła i temat zszedł na naturę sekusalną oraz w co i gdzie oraz jak lubi xD oraz czy lubi w "Zaułek Szatana" XD pompa na skype nie z tej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 01:15, Braveheart napisał:

One grzyb czy to kolejny Mnich czy Barbar :D czy jeszcze jeden Wizard :P.
Mam nadzieje, że ludzie macie tylko dobre łącze i skype by starczyło na D3 i na rozmowę
tudzież konferencję poprzez skype bo co wam powiem ale wam powiem zajedwabista sprawa
to jest grać i sobie gawędzić przy okazji... jeszcze do tego kawa bądź browar i papieros
i jesteśmy w 7 niebie XD


Wahaha nie palę, ale piwo do takiej rozpierduchy by się przydało :D Skype ? Hmm a czy Diablo nie będzie miało wewnętrznego mikrofonu ? Tak jak to ma Star 2 ? :P Łącze mam dobre 25mb starczy na h&s. Ważne, żeby nie lagowało gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 02:34, vegost napisał:

Wahaha nie palę, ale piwo do takiej rozpierduchy by się przydało :D Skype ? Hmm a czy
Diablo nie będzie miało wewnętrznego mikrofonu ?

No jakiegoś tam TSa powinno mieć :P jak nie [w co wątpię] to pozostaje skype
>Tak jak to ma Star 2 ? :P Łącze mam

Dnia 09.04.2012 o 02:34, vegost napisał:

dobre 25mb starczy na h&s. Ważne, żeby nie lagowało gry.

Starczy, starczy na HNSa i na konferencję. Grając w BETĘ D3 miałem okazje przetestować właśnie takie granie Skype + Diablo 3 i nie miałem żadnych problemów, chrapnięć tudzież lagów i innych bzdur co by powodowało problemy podczas sesji. Jeśli chodzi o rozmowę to również nie było problemu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 06:44, Dark_elves napisał:

> Mi gra oscyluje aktualnie
> w przedziale 220 do 250 msec zobacz ile Ty masz :)
Gdzie to sprawdzić? :)

Ludzie znów patrzycie i nie widzicie :D. Boże widzisz i nie grzmisz!!!
Zapodam w postaci screena bo chyba inaczej się nie da :P
Ten paseczek ma kolor zielony więc jest gitara. Czasem potrafi wbić na żółty wtedy się ma jakieś 360msec + ale nawet z tymi 300+ gra się całkiem przyjemnie.

20120409110054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

Ja swojego keya do bety niestety nie mam [jestem wpisany tu w temacie tak profilaktycznie,
w zasadzie w bete grałem, krótko bo krótko u kumpla ale te 35min wizzem starczyło mi,
żeby odpowiedzieć sobie na pytanie czy to klasa dla mnie i czy sama gra zapowiada się ok

Ale widzisz miałeś przynajmniej okazję zagrać i zabić tych kilka potworów i to się liczy dude =).

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

Co do co-opa, ba reflektuję nawet w dniu premiery

Można w dniu premiery albo nawet i następnego dnia. Co-Op tak mi się spodobał, że powiedziałem sobie pal licho z tym samotnym przemierzaniem na solo przy pierwszym razie by "poznać grę"

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

chociaż kierownika działu kontroli już się dorobiłem

Gratuluje awansu :D to ile teraz na łapkę targasz ? :>

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

W sumie teraz Torchlight 2 i Diablo 3 to są dwie jedyne gry na jakie czekam jak dziecko
na lizaka [dawno nie byłem najarany na granie tak jak teraz, ogółem tak z rok temu nawet
myślałem, że syndrom wypalenia jakiś mnie dopada =P].

Ja mam tak samo z Diablo III i GW ][. Powiem Ci szczerze ten Torchlight mi jakoś nie podchodzi. No nie mogę się doń przekonać. Już wolę tą delikatną baśniowość w Diablo ]I[ niż bajkową grafikę [jakby z deka rysowaną w Torchlight =C]. Do ludzi, którzy stawiają na grafę w grze oczywiście nie należę skąd że znowu ale [Ja nie pokolenie Crysisa jak to mówią] ale po prostu ten "Torcz" mnie odpycha. Oglądałem wiele filmików na YT no i jakoś cholipka nie mogę =/

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

Co do silnika, ogółem trąci wiekiem, ale mnie to kompletnie dupczy, dla mnie jest urokliwy

To prawda silnik trochę już ma. Pierwszy długi gameplay jaki dał nam Blizzard [po prawdzie wyreżyserowany ale to nie ważne] został pokazany w 2k8 roku więc trochę temu. Jestem ciekaw z którego roku rzeczywiście jest ten engine. Musiałbym chyba się zagłębić w "guglach" =P. Jednak do wyglądu D3 już jestem przyzwyczajony. Blizzard stosuje to samo zagranie jakie było w przypadku D ][ [Bo D][ również w dniu premiery było przestarzałe]. Daje nam grę technologicznie przestarzałą aczkolwiek to ja bym nazwał Oldschoolem :D którzy bądź co bądź kiedyś wszyscy pokochają =]

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

no i ogólnie nigdy jakimś świrem wizualnym nie byłem [no nie lubię skrajnie brzydkich
gier, ale nie mam zajoba na punkcie teselacji i innych sracji, pewnie doceniam grafe
co wgniata w fotel, ale bez przesadyzmu]

Mam podobnie. Jednak się cieszę, że się urodziłem w 90 roku XD

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

Last but not least - wracając do wspomnianego co-opa, może nawet się jakąś 4 osobowa
ekipa zbierze do porządnego uzupełniania sie różnymi klasami [taki zestaw jak np wiz
+ barb/monk + dh + wd, orientacyjnie coś pięknego, pełny serwis przygotowany na każda
okazję, nic tylko siać mordor jak to mawia pewien pokręcony recenzent i youtuber Rojewski
xP]

A myślisz, że tak nie będzie. Wiele ludzi z gramu właśnie będzie chciało grać z innymi ludźmi z gramu XD.
Temat będzie przeżywał oblężenie i Modkowie będą musieli znów być w pełnej gotowości by pilnować topic :P.
Szkoda, że staty padły. Jestem ciekaw ile dziennie po premierze temat będzie miał nabitych postów od gramowiczów =D.

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

Btw ciekaw jestem jak finalna wersja Diablo 3 będzie w sumie zoptymalizowana, krótki
kontakt z betą pokazał mi, w zasadzie płynna rozgrywkę, aczkolwiek na kompie "potworze"
z 2ma gtxami 560 w sli, ciekaw jestem jak mój "szrot" sobie z grą poradzi xP

Heh ogólnie Diablo ]I[ nie ma aż tak strasznych wymagań. Powinno Ci śmigać. Jak taki TOR Ci latał to, to również :P. Ja to się modlę tylko o jedno.
Oby w dniu premiery i kilka dni po niej Serwerownie Blizza wytrzymały ten nalot... atak... co ja wygaduję okupację wręcz xD ze strony graczy. Oby oni sobie z tego zdawali sprawę. Nie wiem jak było w przypadku SC2 bo gra również jest popularna w świecie a w Azji granie w SC to wręcz dziedzina sportu już. Ale chyba serwery na SC2 w dniu premiery zdały egzamin.

Dnia 09.04.2012 o 00:31, Pietro87 napisał:

No i jak by ktoś gdzieś miał jednak zbędny Key do bety, to tak się tylko chamsko i profilaktycznie
przypominam =P

Zapytaj się kogoś tutaj z forum może ktoś Ci użyczy konta na dzień, dwa :P.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Mnie się Demon Hunter nie podoba. Początkowo prezentował sie fajnie, ale jest taki sobie. Znacznie bardziej podoba mi się Witch Doctor. Zaraz po Wizardzie to najfajniejsza klasa. A potem Mnich. I taka tez najprawdopodobniej bedzie kolejność tworzenia moich postaci. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery w SC2 zdały egzamin, jednak na początku miały ten sam serwer logowania co WoW i to powodowało problemy. Teraz z tego co wiem to rozdzielili, więc mam nadzieję, że błąd z przeszłości nauczył Blizza i D3 otrzyma osobny serwer do logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 12:56, Gromo napisał:

[...] błąd z przeszłości nauczył Blizza i D3 otrzyma osobny serwer do logowania.


Zmiany w battle.net wprowadzane są płynnie co nie znaczy, że błędy się nie pojawiają. Każdy grający na tej platformie może to potwierdzić. Ważne, żeby było ich jak najmniej - a co jak co, ale firma o takim doświadczeniu w dziedzinie gier sieciowych powinna wiedzieć co robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomimo doświadczenia i nauki na błędach spodziewałbym się jednak kolejek logowania oraz lagów, przynajmniej w pierwszych godzinach od uruchomienia serwerów. Crashy bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 03:08, Braveheart napisał:

No jakiegoś tam TSa powinno mieć :P jak nie [w co wątpię] to pozostaje skype


No właśnie u mnie Skype coś świruje :) Ale to może problem po karcie dźwiękowej. Trudno mi wyregulować tony. Tak czy siak, trzeba już zbierać ekipę. Problem w tym, że jeśli będzie można grać w 4 tylko to nie wszyscy się załapią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, jak już dawno nie było uczciwego, mocnego, mrocznego H&S...będzie w co grać po nocach. Ale wpierw takie pytanie-słyszałem że sklepy internetowe zwykle wysyłają gry wcześniej (1-2 dni przed premierą). Jest szansa że D3 przyjdzie w piątek 11 maja? czy raczej trzeba się na stawiać na 14 maja (poniedziałek ?)

A co do "zbierania ekipy" to na początek można by zrobić listę osób, które będą grać, żeby można ich było potem dodać do znajomych w grze. Może nawet w oddzielnym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:28, KofeinowyPablo napisał:

Ach, jak już dawno nie było uczciwego, mocnego, mrocznego H&S...będzie w co grać po nocach.
Ale wpierw takie pytanie-słyszałem że sklepy internetowe zwykle wysyłają gry wcześniej
(1-2 dni przed premierą). Jest szansa że D3 przyjdzie w piątek 11 maja? czy raczej trzeba
się na stawiać na 14 maja (poniedziałek ?)


Nie wiadomo czy Diablo III będzie miało emargo na wysyłkę. Jeśli tak to wtedy prawdopodobnie zostanie wysłane 14 maja z dostawą na 15. Jeśli nie to jest duża szansa, że wtedy dojdzie na 14 maja.

Dnia 09.04.2012 o 16:28, KofeinowyPablo napisał:

A co do "zbierania ekipy" to na początek można by zrobić listę osób, które będą grać,
żeby można ich było potem dodać do znajomych w grze. Może nawet w oddzielnym temacie.


Pewnie, nie ma problemu ze zrobieniem takiej listy, Moderatorzy mogą przypinać i odpinać posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:28, KofeinowyPablo napisał:

A co do "zbierania ekipy" to na początek można by zrobić listę osób, które będą grać,
żeby można ich było potem dodać do znajomych w grze. Może nawet w oddzielnym temacie.


Dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 16:28, KofeinowyPablo napisał:

Ach, jak już dawno nie było uczciwego, mocnego, mrocznego H&S...będzie w co grać po nocach.
Ale wpierw takie pytanie-słyszałem że sklepy internetowe zwykle wysyłają gry wcześniej
(1-2 dni przed premierą). Jest szansa że D3 przyjdzie w piątek 11 maja? czy raczej trzeba
się na stawiać na 14 maja (poniedziałek ?)


Cięzko powiedzieć, pewnei zalezy od Blizzarda sporo. Jak zamawiałem dodatek do Shoguna 2 przed premierą to został wysłany 21 marca, 22 doszedł do mnie (inna sprawa, ze wydawca sam przesunął datę premiery z 23 na 22). Osobiście sam liczę na otrzymanie D III 14 maja, ale nie wiem czy to cokolwiek da jeśli gry się nie da aktywoiwać wczesniej jak piętnastego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 17:15, Bambusek napisał:

Cięzko powiedzieć, pewnei zalezy od Blizzarda sporo. Jak zamawiałem dodatek do Shoguna
2 przed premierą to został wysłany 21 marca, 22 doszedł do mnie (inna sprawa, ze wydawca
sam przesunął datę premiery z 23 na 22). Osobiście sam liczę na otrzymanie D III 14 maja,
ale nie wiem czy to cokolwiek da jeśli gry się nie da aktywoiwać wczesniej jak piętnastego..


Pewnie dostaniemy grę dzień wcześniej, ale i tak nie będzie można jej aktywować przed 15 maja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2012 o 11:02, Braveheart napisał:

ma jakieś 360msec + ale nawet z tymi 300+ gra się całkiem przyjemnie.

mam 190- 225 msec. Czasami oczywiście skacze, największe jakie zarejstrowałem to 413 msec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2012 o 17:34, vegost napisał:

Pewnie dostaniemy grę dzień wcześniej, ale i tak nie będzie można jej aktywować przed
15 maja :/


No tego też się obawiam niestety. W sumie ciekawe, czy będzie chociaż opcja preload tak jak to miało miejsce z SC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się