Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2012 o 20:33, Azvar napisał:

Czyli de facto nie ma dla mnie sensu kupować pudełkowej wersji? No chyba, że dla wyglądu
(jeżeli to tak samo bogate wydanie jak z WoW i dodatkami to fajnie).


Jeśli wolisz angielską wersję, to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:20, Drazok napisał:

Postacie hardcore mają jakąś przewaę w stosunku do zwykłych postaci ?

Nie, nie mają. Ten tryb jest dosłownie dla Hardcoreowców, którzy wieżą w swoje siły i podejmują się kolejnych wyzwań. Prawdziwy wojownik tudzież bohater... nigdy nie umiera! ;-).
Of kors gracze HC mogą tylko dołączać do rozgrywek HC. Normlani gracze z graczami HC nie mogą grać :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 14:29, Wojman napisał:

Mnie się wydaje, że będą wypadać jakieś przedmioty specjalnie dla trybu hardcore, ale
o tym się przekonamy po premierze.

Nie będzie czegoś takiego. Nie było tak w przypadku D2 i przez lata to się nie zmieniło. Nie dać się nigdy zabić to i można w rozgrywce Softcore tylko, że przewagę nad HC mamy taką, że jeśli rzeczywiście zginiemy to możemy grać dalej :).
Bo zresztą jakby to wyglądało ?. Gracze SC mogli by się poczuć odrobinę zdyskryminowani względem HC.
Coś czuję, że powstała by fala oburzeń. Różnice będą pewnie polegały na tym jak w Diablo ][. Chodzi mi tu o tytułu po przejściu każdego poziomu trudności. Pewnie inne będą dla Softcore a inne dla Hardcore :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 20:45, Isildur napisał:

Jeśli wolisz angielską wersję, to nie ma sensu.


wersja językowa nie ma tutaj znaczenia i tak możesz pobrać ze stronki blizzarda w każdym języku w jakim wydali grę.
tutaj przykład starcraft 2, wybierasz sobię wersję językową i pobierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:33, Kamil2142 napisał:

Tak, zróbmy może jeszcze podział na miasta czy ulice. Bez przesady, nastawiacie się jakby
w dniu premieru z 5000 postów jakie były zrobione od początku tematu nagle miało to skoczyć
do 20 000. Dyskusja będzie taka sama jak teraz, zaczynacie przesadzać. -.-

Witaj
Dlaczego uogólniasz, że zaczynamy przesadzać ? :> Kto zaczyna ten zaczyna =.=
Nie mniej jednak dyskusja nie będzie do końca taka sama jak teraz bo na ten moment się zadaje wiele pytań odnośnie gry jak i samej rozgrywki oraz tego kto co oczekuje od gry itp itd etc.. Ci którzy mają dostęp do BETY dzielą się wrażeniami tudzież starają się wyrażać swoją opinie.
Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale wiele ludzi czeka na tą grę i w dniu premiery jak i po premierze będzie tu gorąco. Tak samo było w przypadku Wiedźminów i innych Skyrimów. Tematy potrafiły łapać po 200 postów + na dzień. Ciekaw jestem jaką temperaturę będzie miała "Gorączka" w tym topicu. 40stopni to coś czuje za mało.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Różnice będą pewnie polegały na tym jak w Diablo ][. Chodzi mi tu o tytułu po przejściu każdego poziomu trudności.

+Będą też pewno osobne sztandary, postać podobno stoi troszkę inaczej w menu ( agresywniej ) i jest stos złota, kości, nagród etc. pod sztandarem. Fajny bajer, ale tryb gry chyba jedynie dla hardkorowców i masochistów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2012 o 21:22, Braveheart napisał:



W zasadzie możliwe, nie śledziłem postów w dniach premiery innych gier, więc rzeczywiście może być nieźle. ;D
A za uogólnienia przepraszam, coś miałem na głowie wtedy chyba, bo widzę po tym, jakim tonem to napisałem. No ale sam pomysł żeby robić osobne tematy to troszku przesada anyway.

*za późno na edit poprzedniego posta, sry za double. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 21:23, Kamil2142 napisał:

+Będą też pewno osobne sztandary, postać podobno stoi troszkę inaczej w menu ( agresywniej
) i jest stos złota, kości, nagród etc. pod sztandarem. Fajny bajer,

Nie wykluczone, że tak może być. :)

Dnia 15.04.2012 o 21:23, Kamil2142 napisał:

ale tryb gry chyba jedynie dla hardkorowców i masochistów. ;]

Nie do końca. Tryb dla ludzi, którzy szukają dodatkowego wyzwania w grze. A to niewątpliwie jest. Nie dać się zabić to również sztuka a poziom wyzwania zapewne będzie wzrastał gdy z coraz to większym lvlem. Np stracić postać na wysokim poziomie z dobrymi itemami jednak może trochę wpienić. Choć zapewne drugi by powiedział to tylko gra/rozrywka. Jak pisałem wcześniej, prawdziwy bohater nigdy nie umiera! ;-)
Sam nie wykluczam spróbowania swoich sił w trybie HC. Kiedyś nawet na D2 miałem postać na 93 ale niestety dałem się zabić. Nie ukrywam, że byłem przez cały tydzień wk***y bo nie dość, że postać poszła się ehkeem ;) To i itemy również, a akurat nie miałem nikogo, komu mógłbym pozwolić na przeczesanie moich zwłok by mógł wziąć itemy =/. Life is brutal. Jednak w Diablo III i tak będe przeważnie grał na SC ale jednak próby swoich sił na trybie HC nie wykluczam :)

Pozdrawiam.

EDIT:

Dnia 15.04.2012 o 21:23, Kamil2142 napisał:

A za uogólnienia przepraszam, coś miałem na głowie wtedy chyba, bo widzę po tym, jakim tonem to
napisałem.

Spokojna rozczochrana :P, Ja się nie poczułem urażony jednak thx za przeprosiny :P

Dnia 15.04.2012 o 21:23, Kamil2142 napisał:

No ale sam pomysł żeby robić osobne tematy to troszku przesada anyway.

Tu jednak się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 15:33, Kamil2142 napisał:

Tak, zróbmy może jeszcze podział na miasta czy ulice. Bez przesady, nastawiacie się jakby
w dniu premieru z 5000 postów jakie były zrobione od początku tematu nagle miało to skoczyć
do 20 000. Dyskusja będzie taka sama jak teraz, zaczynacie przesadzać. -.-

O widzisz właśnie to miałem na myśli tzn miasta, bo rzadko w którym mieście jest więcej jak jeden punkt, ale pewnie o tym wiesz, to nie wiem po co Ci był podział na ulice?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 20:55, Braveheart napisał:

Nie będzie czegoś takiego. Nie było tak w przypadku D2 i przez lata to się nie zmieniło.
Nie dać się nigdy zabić to i można w rozgrywce Softcore tylko, że przewagę nad HC mamy
taką, że jeśli rzeczywiście zginiemy to możemy grać dalej :).


A blizzard nie mówił, że będzie specjalny tryb gdzie będzie można zdobyć dobre itemki ? Niby coś wyżej niż Hardcore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:26, vegost napisał:

A blizzard nie mówił, że będzie specjalny tryb gdzie będzie można zdobyć dobre itemki
? Niby coś wyżej niż Hardcore.

Najwidoczniej może coś Ci się pokręciło albo coś źle zrozumiałeś.
Z tego co się orientuję to najlepsze itemy właśnie te niby "seuper-hiper-mega-wypas" będą dopiero dropić na poziomie trudności Inferno :). Pewnie i co poziom trudności będą dropić co raz to lepsze itemsy ale na te najlepsze będziemy musieli poczekać na poziomie trudności Inferno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:29, Braveheart napisał:

Najwidoczniej może coś Ci się źle pokręciło albo coś źle zrozumiałeś.
Z tego co się orientuję to najlepsze itemy właśnie te niby "seuper-hiper-mega-wypas"
będą dopiero dropić na poziomie trudności Inferno :)


No własnie o to mi chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:30, vegost napisał:

No własnie o to mi chodziło.

Ogólnie to słyszałeś bijące dzwony ale nie wiedziałeś w jakim kościele biją :-)
Nie nazywaj poziomu trudności trybem :P. Podział na itemy pewnie będzie podobny do tego jaki jest w D2. Normalny < Wyjątkowy < Elitarny. Zapewne na Inferno dojdzie coś lepszego aniżeli sam elitarny przedmiot czyli jakiś czwarty typ przedmiota. Choć same typy, rodzaje przedmiotów mogą mieć inna nazwę niż te, które mają w Diablo ][

"Niby coś wyżej niż Hardcore."
Hardcore i Softcore to raczej te "tryby" na jakich będziesz grał. Tylko, że na tym pierwszym gdy raz kipniesz to giniesz na amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 16:09, vegost napisał:

Będzie a jeśli chodzi o cenę to będzie ona na poziomie 189 - 199 zł. Powyżej 200 zł będzie
dostępny na ich stronie co jest śmieszne. Info wiarygodne bo się pytałem w dziale obsługi
klienta. I dlatego kupuje na gramie diablo 3.


http://www.empik.com/diablo-3-pc-blizzard,p1047594008,multimedia-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:36, Braveheart napisał:

Ogólnie to słyszałeś bijące dzwony ale nie wiedziałeś w jakim kościele biją :-)
Nie nazywaj poziomu trudności trybem :P. Podział na itemy pewnie będzie podobny do tego
jaki jest w D2. Normalny < Wyjątkowy < Elitarny. Zapewne na Inferno dojdzie coś
lepszego aniżeli sam elitarny przedmiot czyli jakiś czwarty typ przedmiota. Choć same
typy, rodzaje przedmiotów mogą mieć inna nazwę niż te, które mają w Diablo ][

"Niby coś wyżej niż Hardcore."
Hardcore i Softcore to raczej te "tryby" na jakich będziesz grał. Tylko, że na tym pierwszym
gdy raz kipniesz to giniesz na amen :)


Ty mówisz na to poziom ja mówię tryb :) Pewnie będę grał na Infernusie jak zrobię odpowiedniego skilla odpowiednią dla mnie klasą. Raz się żyję nie ? : )

@Drazok tak widziałem, ale nic nie poradzę ze zmieniają zdanie co do ceny. Ogólnie u nich zawsze było drożej. Nawet Stara 2 kupiłem w przedsprzedaży drożej o 20 zł niż w salonie i jeszcze czekałem 2 dni od premiery. Trochę żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:44, Drazok napisał:

Hmm ciekawe :). Bardzo ciekawe. Ta sama cena co oferuje gram.pl ale empik ma więcej możliwości odbioru oraz typu płatności :)
Ogólnie to mam zapytanie właśnie odnoście Empika
Ktoś już w taki sposób na empiku kupował jakieś rzeczy typu gry/książki i inee ?. Zamówienia docierały szybko :>
Pytanie tu raczej do ludzi co są bardziej leniwi tudzież mają jakąś odległość do Empiku i wolą zamawiać u nich przez neta.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 22:50, vegost napisał:

Ty mówisz na to poziom ja mówię tryb :) Pewnie będę grał na Infernusie jak zrobię odpowiedniego
skilla odpowiednią dla mnie klasą. Raz się żyję nie ? : )

Jaki człowieku tryb o.O. Jest to poziom trudności... Bedziesz grał na Infernusie ?.... na nim prędzej czy później każdy będzie grał. Po drodze jednak musisz skończyć inne poziomy trudności bo bez nich to zapomnij o Inferno, mianowicie: Normal < Nightmare < Hell i dopiero później można grac na Inferno. A co tyś myślał.. że to będzie jak w innych grach gdzie się na początku ustawia poziom trudności na jakim się chce grać ? =/. Przynajmniej miej honor się przyznaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2012 o 23:02, Braveheart napisał:

Jaki człowieku tryb o.O. Jest to poziom trudności... Bedziesz grał na Infernusie
?.... na nim prędzej czy później każdy będzie grał. Po drodze jednak musisz skończyć
inne poziomy trudności bo bez nich to zapomnij o Inferno, mianowicie: Normal < Nightmare
< Hell i dopiero później można grac na Inferno. A co tyś myślał.. że to będzie jak
w innych grach gdzie się na początku ustawia poziom trudności na jakim się chce grać
? =/. Przynajmniej miej honor się przyznaj :P


Misiaczku powiedziałem, że będę grał na Infernusie co nie znaczy, że nie wiedziałem o tym, że trzeba przejść najpierw grę na łatwiejszym poziomie trudności. Ale zapewne tam będę grał i nie boję się, że mnie udupią :) Spytałem się czy taki poziom istnieje bo czytałem tutaj na gramie o tym. Ale widocznie zapomniałem jak się wabi. Wcześniej był Hell i tyle. Co do empiku to powiem ci, że paczuszki dochodzą dość wolno. Dopiero 2 dni po premierze dostałem grę zamówioną 2 tygodnie wcześniej. Tak więc to strasznie długo. Oczywiście odbiór był w salonie, żeby nie płacić za przesyłkę, ale widocznie za nią zapłaciłem skoro wyszło drożej niż żebym kupił w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle dociera w tym samym czasie co z gram.pl.
Ja tym razem zamówiłem przez empik, ponieważ mam niedaleko salon (odbiór w salonie, nie mam już czasu czekać na kuriera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 00:08, vegost napisał:

Misiaczku powiedziałem, że będę grał na Infernusie co nie znaczy, że nie wiedziałem o
tym, że trzeba przejść najpierw grę na łatwiejszym poziomie trudności. Ale zapewne tam
będę grał i nie boję się, że mnie udupią :) Spytałem się czy taki poziom istnieje bo
czytałem tutaj na gramie o tym. Ale widocznie zapomniałem jak się wabi.

Wiesz jakie czasem newsy są / potrafią być na gramie ? :D ;-). Czasem lubią sobie coś napisać bo jest im tak wygodniej albo tak jak chcą [bo uważają, że tak jest lepiej]. To, że oni tam nazwali poziom trudności Inferno trybem... no cóż to już ich ''interpretacja'' a ja to pozostawie bez komentu :)

Dnia 16.04.2012 o 00:08, vegost napisał:

Wcześniej był Hell i tyle.

Właśnie. Ja ogólnie jestem ciekawy poziomem trudności na każdym z poziomów :). Najbardziej of kors ciekaw jestem jak wieli skok będzie z Hell na Inferno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się