Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2012 o 15:01, Gosu napisał:

No wiem, napisalem w Edit do Ciebie o tym wyzej :) no trudno, trzeba poczekac.

A widzisz edita jakoś nie zdążyłem później zauważyć więc wybacz.
Może dlatego, że nie rzucał się w oczy bo ja jak zawsze daje edit to pisze ten wyraz z wielkich liter oraz daje go pod wytłuszczenie :P by był bardziej widoczny.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:07, Braveheart napisał:

Przecież pisałem dlaczego tak jest :P
i podałem rozwiązanie. Ustawiasz status gry na Busy i grasz all the time alone tylko
że [no właśnie] musisz mieć net i podpięcie pod ich serwer

czy my się rozumiemy? nie ma netu, nie ma gry. to jest problem, i to wielki.

Dnia 18.04.2012 o 15:07, Braveheart napisał:

Jedyne osiągnięcie to takie jakie jest na YT. Czyli bieganie po pustej mapie bez NPC
i potworów. [Naprawdę bardzo fajna sprawa XDDDD]
Większość rzeczy daje serwer więc wieli "faker" w stronę piratów.
Zamieć ma swoje sposoby :P. W tym przypadku można by rzecz, że piraci nie będą grali
a ci co kupili - tak :)

dobrze wiedzieć. ale to pewnie tylko kwestia czasu. jak na razie udało się spiracić wszystko.
może i blizzard ma sposoby, ale piraci też swoje mają.

Dnia 18.04.2012 o 15:07, Braveheart napisał:

Wiele rzeczy oj wielee.

mhm, pod warunkiem, że każdego kręci picie jak świnia, jedzenie wymykające się spod kontroli i seks z nieznajomymi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:15, Robertcik1 napisał:

czy my się rozumiemy? nie ma netu, nie ma gry. to jest problem, i to wielki.

Tak wiem, ale ja tu piłem o przypadku posiadania neta :P.
Z resztą nie pamiętam kiedy ostatnio miałem problem z łączem eeeee ani razu ?? więc ja mam to w sumie w życi :P

Dnia 18.04.2012 o 15:15, Robertcik1 napisał:

dobrze wiedzieć. ale to pewnie tylko kwestia czasu. jak na razie udało się spiracić wszystko.
może i blizzard ma sposoby, ale piraci też swoje mają.

Tak udało się spiracić wszystko ale czy na wszystkich piratach da się grać [ Normalnie po sieci ? ;>]
CD KEJE panie, CD keje!! [nie wiem co za pacjent by swój udostępnił do sieci] a emulowane czy generowane losowo na jakiejś zasadzie pewnie nie przejdą, że się tak wyrażę "kontroli jakośći"
Diablo II ma ponad dekadę i żeby grać na CBNie [normalnie uczciwie] musisz mieć swój uniqe kej oraz oryginała :P
Prędzej powstaną pierwsze boty do D3 za które pewnie będą lecieć ostre bany aniżeli jakiś priv serwer
który też jest kwestią niby czasu ale raczej w to wątpię.

Dnia 18.04.2012 o 15:15, Robertcik1 napisał:

> Wiele rzeczy oj wielee.
mhm, pod warunkiem, że każdego kręci picie jak świnia, jedzenie wymykające się spod kontroli
i seks z nieznajomymi. ;P

Zbyt uogólniłem. Można się napić nie jak świnia ale napić. Jedzenie wymykające się spod kontroli ? to tak słabo w kuchni z Tobą jest :P
Seks z nieznajomymi ? osobiście lubuję w takich przygodach. Niektórzy sa naprawdę bardzo niegrzeczni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:27, Braveheart napisał:

Tak wiem, ale ja tu piłem o przypadku posiadania neta :P.
Z resztą nie pamiętam kiedy ostatnio miałem problem z łączem eeeee ani razu ?? więc ja
mam to w sumie w życi :P

po raz kolejny, czy my się rozumiemy? a co z siedzeniem w pociągu, co z wyjazdem na wakacje w miejsce, gdzie nie ma neta?
kolejny sposób na utrudnienie graczom życia.
[i, tak na marginesie, "rzyć". wiesz, że lubię się czepiać. ;*]

Dnia 18.04.2012 o 15:27, Braveheart napisał:

Zbyt uogólniłem. Można się napić nie jak świnia ale napić. Jedzenie wymykające się spod
kontroli ? to tak słabo w kuchni z Tobą jest :P

w kuchni akurat ze mną świetnie jest, ale jak już zaczynam gotować z nudów, to kończę dziesięć kilogramów później.

Dnia 18.04.2012 o 15:27, Braveheart napisał:

Seks z nieznajomymi ? osobiście lubuję w takich przygodach. Niektórzy sa naprawdę bardzo
niegrzeczni :P

seks z nieznajomymi mnie bawił w liceum. już za stary jestem na takie zabawy. już wolę w zimną noc się skulić pod kocykiem i obejrzeć Notting Hill po raz miliardowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 15:32, Robertcik1 napisał:

po raz kolejny, czy my się rozumiemy?

[Uwielbiam się z Tobą droczyć :*]

Dnia 18.04.2012 o 15:32, Robertcik1 napisał:

a co z siedzeniem w pociągu, co z wyjazdem na wakacje w miejsce, gdzie nie ma neta?
kolejny sposób na utrudnienie graczom życia.

Tak wiem :). Lecz jest to w tym przypadku IMO przymusowy Detox od takich gier a w przypadku D3 to wręcz obowiązkowe bo gra może wciągnąć jak heroina.
"Po drugie. Primo" XD są inne gry więc im daj szanse :P
"Po trzecie. Primo... ULTIMO!" kto normalny zabiera na wakacje laptop tudzież ma czas na takowe bzdury. Nie jestem jakimś tam człowiekiem starej daty ale wydaje mi się, że wakacje to chyba odpoczynek od wszystkiego co nas na co dzień otacza całego zgiełku tłumu i syfu i takie siedzenie przed laptopem i granie to chyba jest nie na miejscu.
Rozumiem słuchanie z niego muzyki tudzież obejrzenie jakiegoś filmu. Ale grać?... co to za wakacje żeby czas na granie znajdować ;-).

Dnia 18.04.2012 o 15:32, Robertcik1 napisał:

[i, tak na marginesie, "rzyć". wiesz, że lubię się czepiać. ;*]

Ohh tak wiem o tym <3
PS: W pociągu można książkę poczytać tudzież porozmawiać przeważnie z "jednorazowymi znajomymi"
a rozmowy mogą być naprawdę interesujące.

Dnia 18.04.2012 o 15:32, Robertcik1 napisał:

seks z nieznajomymi mnie bawił w liceum. już za stary jestem na takie zabawy. już wolę
w zimną noc się skulić pod kocykiem i obejrzeć Notting Hill po raz miliardowy.

Ooo to chyba żeś się postarzał ? =.= Stary duch w starym ciele ? XD trudno też tak można
Ja w Zimną noc wolę np LOTRa [po raz miliardowy] bądź "Incepcję" "12Małp" [po raz milionowy].
Z mojej strony EOT bo rozmowa lekko zboczyła z tematu jakim jest ogólny o Diablo III.
Nie chciałbym się narazić na potężny gniew moderatorski.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto kolejne "Breaking News" =/ Patrz screen poniżej:

EGOISM ON :D

Mogli już zostawić tą BETE tym co zaproszenia mieli oraz dostęp doń :P przecież niedawno rozdali kolejne 275 tysięcy kluczy
A potem obwieszczają, że BETA dla wszystkich. [wiem miłe z ich strony] :) ale jak na ten moment pewnie łapią więcej "skarg" za to, że serwery nie działają. Bo wciąż zalogować się nie można.

EGOISM OFF :P

Pozdrawiam.

20120418165822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:02, Braveheart napisał:

A oto kolejne "Breaking News" =/ Patrz screen poniżej:

EGOISM ON :D

Mogli już zostawić tą BETE tym co zaproszenia mieli oraz dostęp doń :P przecież niedawno
rozdali kolejne 275 tysięcy kluczy
A potem obwieszczają, że BETA dla wszystkich. [wiem miłe z ich strony] :) ale jak na
ten moment pewnie łapią więcej "skarg" za to, że serwery nie działają. Bo wciąż zalogować
się nie można.


No i co wolalbys pograc w swoja bete, a pozniej kupic gre i miec taki problem jaki jest teraz bo ilosc graczy spowodowala by dokladnie to samo? Bardzo dobrze ze teraz staraja sie zaradzic temu co nadejdzie 15 maja o polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, nie bylo mine kilka godzin i już takie wieści...znaczy co, beta dla wszystkih? Mega-stress-test? Jest oficjalne potwierdzenie od Zamieci? I jak tak to na jak dlugo, bo i tak beta kończy się 1 maja?

Tak jak napisal Gosu, dobrze ze maksymalnie sprawdzają serwery, bo po premierze mogłaby być rzeź, a tak to teraz sobie wszystko spokojnie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:21, KofeinowyPablo napisał:

Hmmm, nie bylo mine kilka godzin i już takie wieści...znaczy co, beta dla wszystkih?
Mega-stress-test? Jest oficjalne potwierdzenie od Zamieci? I jak tak to na jak dlugo,
bo i tak beta kończy się 1 maja?


Pewnie do końca bety czyli do 1 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:30, blaiser napisał:

Nie zapominajcie ze to test serwera USA i caly swiat teraz na nim gra:p


Europejskiego tez, bo ja gralem na Europejskim zanim wylaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:18, Gosu napisał:

No i co wolalbys pograc w swoja bete, a pozniej kupic gre i miec taki problem jaki jest
teraz bo ilosc graczy spowodowala by dokladnie to samo? Bardzo dobrze ze teraz staraja
sie zaradzic temu co nadejdzie 15 maja o polnocy.

O Tym co teraz wspominałeś to już pisałem kilka stron temu jak nie więcej [Więc jeśli uważnie śledzisz wątek to byś to wiedział :P]. Wiem co masz na myśli :)
Zdaje sobie sprawę, że po premierze na serwery nadejdzie istny atak wręcz okupacja ze strony graczy. Blizzard pewnie jest tego świadomy i zdaje sobie z tego sprawę.
Ktoś mówił, że w przypadku SC2 było podobnie i serwery zdały egzaminy strestestowe podczas najcięższych nalotów zaraz po premierze :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:32, Braveheart napisał:

O Tym co teraz wspominałeś to już pisałem kilka stron temu jak nie więcej [Więc jeśli
uważnie śledzisz wątek to byś to wiedział :P]. Wiem co masz na myśli :)


Nie sledze watku, czytalem go dopiero od dzisaj jakos uwazniej odkad otworzyli bete. Wczesniej mialem bete Diablo ale bardzo dawno temu i to tylko na kilka godzin grajac na koncie innej osoby, ktora dla owej Zamieci pracuje, wiec czasami zagladalem tutaj zobaczyc co ludzie mysla na temat gry i jakie zmiany zauwazyli.

Dnia 18.04.2012 o 17:32, Braveheart napisał:

Ktoś mówił, że w przypadku SC2 było podobnie i serwery zdały egzaminy strestestowe podczas
najcięższych nalotów zaraz po premierze :)


No ja to zapamietalem inaczej jakos. Ciagle dc, wylanczanie i wlanczanie Archivmentow, w zykla kampanie nie moglem sobie pograc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 17:43, Gosu napisał:

No ja to zapamietalem inaczej jakos. Ciagle dc, wylanczanie i wlanczanie Archivmentow,
w zykla kampanie nie moglem sobie pograc.


Ja też to zapamiętałem inaczej. W dniu premiery ze StarCraft II nie miałem żadnych problemów. Specjalnie dla przypomnienia przejrzałem swoje posty z tamtego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby Blizzard po włączeniu serwerów, nie zablokował możliwości gry dla osób bez klucza, bo inaczej będę musiał czekać do 15, a chętnie bym sobie sprawdził możliwości poszczególnych postaci. No nic, pozostaje czekać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 18:16, Wojman napisał:

Ja też to zapamiętałem inaczej. W dniu premiery ze StarCraft II nie miałem żadnych problemów.
Specjalnie dla przypomnienia przejrzałem swoje posty z tamtego okresu.


Ja pamietam jak mi wyskakiwalo co chwile ze archivy sa nie dostepne, za chwile dostepne, po czym dostawalem dc. Generalnie do gry moglem wrocic momentalnie ale nie widzialem jak dlugo pogram. Gdyby to byla wina mojego netu to by mnie po prostu rozlanczalo. Jesli chodzi o Bllizarda to pamietam wiele sytuacji gdzie potrafili cos wylaczyc na bardzo dlugo. Kiedys moj serwer Balnazzar w wow nie dziala prawie 2 dni, o ile wowa mozna bylo jakos przezyc, o tyle rozgrywki na poziomie Diamond w SC 2 i dc byly wkurzajace. Mam nadzieje ze nie bedzie takiego problemu w Diablo.

Edit: Dodam ze ja w SC2 zaczalem grac toz po 00:00 bo gamestop byl specjalnie otwarty dla tej gry i byly problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co się tak jarają beta dla wszystkich.. Blizzard nic takiego nie ogłosił. Podejrzewam że to problem z BN Diablo 3 i serwerami i własnie to naprawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 18:46, Kafar napisał:

Ci co się tak jarają beta dla wszystkich.. Blizzard nic takiego nie ogłosił. Podejrzewam
że to problem z BN Diablo 3 i serwerami i własnie to naprawiają.


Jakos ja nie mam klucza a dzisaj rano gralem, wpisalem tylko swoje dane z battle.net, wyskoczylo okno zebym zalozyl Battle.tag i poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 18:47, Gosu napisał:

Jakos ja nie mam klucza a dzisaj rano gralem, wpisalem tylko swoje dane z battle.net,
wyskoczylo okno zebym zalozyl Battle.tag i poszlo.


No i dlatego właśnie serwery są wyłączone bo próbują naprawić błąd przez, który wszyscy nawet bez dostępu do bety mogli grać :P Z tego co pamiętam Wilson wyraźnie powiedział, że szansa na otwartą bete to ok 1%, więc na twoim miejscu przygotowałbym się na to, że po naprawieniu błędu jednak bez klucza nie pograsz(oczywiście istnieje szansa, że blizz chce zrobić stress testy i każdy będzie mógł grać przez te 2 tygodnie, ale szczerze w to wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 19:25, Coolasik napisał:

No i dlatego właśnie serwery są wyłączone bo próbują naprawić błąd przez, który wszyscy
nawet bez dostępu do bety mogli grać :P Z tego co pamiętam Wilson wyraźnie powiedział,
że szansa na otwartą bete to ok 1%, więc na twoim miejscu przygotowałbym się na to, że
po naprawieniu błędu jednak bez klucza nie pograsz(oczywiście istnieje szansa, że blizz
chce zrobić stress testy i każdy będzie mógł grać przez te 2 tygodnie, ale szczerze w
to wątpię).


Szczerze...jest mi to obojetne, jakos sie nie spinam z tego powodu ani troche, do premiery 3 tyg, wiec spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się