Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 12:48, Magok napisał:

Czy wszystkie regiony/kraje mogą wziąć udział?

Z uwagi na różnice regionalne i funkcje klienta wersji beta, koreańscy gracze nie będą
mogli wziąć udziału w weekendzie z otwartą betą.


Myślę, że tak Blizzard byłby nie fair udostępniając dostęp do bety na określony czas tylko wybranym krajom. Czy Korea będzie miała dostęp tego nie wiem, ale myślę, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 12:32, Braveheart napisał:

Byłby to potężny fail dla nich.


E tam fail od razu... Każdy z chętnych na betę pobierze plik 50mb, a potem jeszcze dwa naprawione pliki i będzie git ;D

Porządne firmy przecież tak to rozwiązują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! W końcu zastępy piekieł i nieumarłych poznają co to strach ! Darkstar wyrusza na wojnę z nimi !

... o ile łaska Wiecznie Zapchanych Starożytnych Serwerów w chwili udostępnienia clienta mu na to pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:07, Nightdew napisał:

No i sobie nie pogram, jedyne rozwiązanie z tego co znalazłem na zwis updating setup
files jest ściągnięcie jakiś plików z torentów zrobionych przez gościa. Ale przecież
nie będę czegoś nie zaufanego ściągał... Może komuś się przyda http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657282455?page=7

Dlaczego sobie nie pograsz ? :> lol
Jeśli chodzi o "Teraz" to na serio sobie nie pograsz bo wielkie mega testy zaczynają się od 21:01 naszego czasu a teraz którą godzinę mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:17, Braveheart napisał:

Dlaczego sobie nie pograsz ? :> lol
Jeśli chodzi o "Teraz" to na serio sobie nie pograsz bo wielkie mega testy zaczynają
się od 21:01 naszego czasu a teraz którą godzinę mamy ?


Nie mam pojęcia co twój bezużyteczny post miał wnieść? Napisałem, że po otwarciu zatrzymuje mi się na updating setup files = nie ściągnę gry. A jeżeli problem już u sporej ilości osób występuje od kilku miesięcy to najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie pojawi się konkretne rozwiązanie. Więc co ma wspólnego jaką teraz mamy godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:07, Nightdew napisał:

No i sobie nie pogram, jedyne rozwiązanie z tego co znalazłem na zwis updating setup
files jest ściągnięcie jakiś plików z torentów zrobionych przez gościa. Ale przecież
nie będę czegoś nie zaufanego ściągał... Może komuś się przyda http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3657282455?page=7


Tak to jest jak się używa syfiastego połączenia peer-peer :) Blizzard używa wymiany plików jaką mamy w torrentach. Dlatego się wolno ściąga, albo nie robi się nic. Zresetowanie klienta gry nic nie daję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:21, Nightdew napisał:

A jeżeli problem już u sporej ilości
osób występuje od kilku miesięcy to najprawdopodobniej w najbliższym czasie nie pojawi
się konkretne rozwiązanie. Więc co ma wspólnego jaką teraz mamy godzinę?

Napisałem jeśli. Ja problemów o których wspominasz nie miałem. Choć nie przeczę, że updating setup files trochę trwał. Z początku myślałem, że też to problem ale postanowiłem aby czas za mnie to załatwił i tak się stało. Po dłuższym czasie po prostu ruszyło dalej. Daj mu trochę czasu i tyle [no chyba, że od np godziny czasu nie ma zmian no to wtedy problem musi leżeć gdzie indziej.]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi updating setupu trwał niespełna minutę, a clienta po kwadransie mam już w 30 procentach ściągniętego, idzie z prędkością 750 kb/s.

Widać sporo zależy od łącza z którego korzystacie, bo to że jest to nic innego jak system p2p z torrentem jest więcej niż pewne. Obecnie client zapewne idzie od tych z zamkniętych testów i tych co wciąż ściągają... a więc nie powinno brakować seedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:54, Darkstar181 napisał:

Widać sporo zależy od łącza z którego korzystacie, bo to że jest to nic innego jak system
p2p z torrentem jest więcej niż pewne.


W opcjach można wyłączyć ściąganie przez P2P. U mnie to przyniosło ten efekt, że beta (i Diablo III i Mists of Pandaria) zaczęły ściągać się zauważalnie szybciej. O ile wcześniej szło tak gdzieś ok. 300 kb/s, tak po wyłączeniu P2P niemal przez cały czas pobierały mi się dane z prędkością 1,5 mb/s. Spora różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z dzisiejszą open betą byłby ktoś tak uprzejmy, pobrał downloader do Bety D3, spakował go i wysłał na mój mail: golec.sebastian@gmail.com? Mam dość wolne łącze a nie chce pobierać tego z niezaufanych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 14:59, Darkstar181 napisał:

> Ktoś chętny na co-opa przy starcie open bety ? Chętnie sprawdzę grę z ludźmi.
A co-op jest w ogóle dostępny w becie ?


Tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 14:59, Darkstar181 napisał:

A co-op jest w ogóle dostępny w becie ?


A jakże :) Jak jesteś chętny to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:04, vegost napisał:

A jakże :) Jak jesteś chętny to zapraszam.


to zgadajmy się o 21.
ja zaklepuję wizarda, pograłem nim już chwilę i cholernie mi się podobało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:06, Robertcik1 napisał:

to zgadajmy się o 21.
ja zaklepuję wizarda, pograłem nim już chwilę i cholernie mi się podobało. :)


To dobrze, będziesz mnie osłaniał jak będę lał moby. Będę grał mniszką :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:08, vegost napisał:

To dobrze, będziesz mnie osłaniał jak będę lał moby. Będę grał mniszką :>

uch, przemyśl tę decyzję, laska ma po prostu okropny, okropny głos. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:09, Robertcik1 napisał:

uch, przemyśl tę decyzję, laska ma po prostu okropny, okropny głos. ;)


Wszystko się zmieni, kiedy będzie Polska wersja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:11, vegost napisał:

Wszystko się zmieni, kiedy będzie Polska wersja :)

ugh, polski dubbing, to może być jeszcze gorsze... ale przynajmniej nie będzie miała tego okropnego akcentu.
w sumie pogram sobie mniszką chociaż chwilę, choćby dla czystej filologicznej przyjemności umiejscowienia jej głosu na mapie świata. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się