Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2012 o 14:53, vegost napisał:

Ktoś chętny na co-opa przy starcie open bety ? Chętnie sprawdzę grę z ludźmi.

Jeszcze dzisiaj będę grał, więc jak chcesz to odezwij się na gg: 11337060 :-).

Jakby ktoś z gramowiczów chciał zagrać to również zapraszam. Ja masteruję po raz kolejny DH i Monka, więc trochę mi to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 14:59, Darkstar181 napisał:

A co-op jest w ogóle dostępny w becie ?

Pytanie żeś zadał. :D
Podobne sytuacje były przecież w becie Heroesa VI. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 15:09, Robertcik1 napisał:

uch, przemyśl tę decyzję, laska ma po prostu okropny, okropny głos. ;)

Mniszka ma fajny głos [jeśli chodzi o eng]. Nawet akcent specjalnie zrobili. W każdej postaci w oryginalnej wersji czuć to, że pochodzą z odległych krain :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 17:50, Braveheart napisał:

> A co-op jest w ogóle dostępny w becie ?
Pytanie żeś zadał. :D

Generalnie w sieci widywalem tylko gameplaye z singla, prezentujace klasy. Nie spodziewałem się że co-op jest dostępny.

Dnia 20.04.2012 o 17:50, Braveheart napisał:

Podobne sytuacje były przecież w becie Heroesa VI. :)

Ubisoft to nie Blizzard. Zresztą nie tylko w Heroes VI, już w becie V można było grać z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 17:52, Darkstar181 napisał:

Generalnie w sieci widywalem tylko gameplaye z singla, prezentujace klasy. Nie spodziewałem
się że co-op jest dostępny.

A widzisz :). Trzeba było zawęzić poszukiwania i dopisać Co-Op
http://www.youtube.com/watch?v=kMygTh9NsYE :P

Dnia 20.04.2012 o 17:52, Darkstar181 napisał:

Ubisoft to nie Blizzard. Zresztą nie tylko w Heroes VI, już w becie V można było grać
z ludźmi.

Fakt Ubi to nie Blizz ale podałem tylko przykład, że nawet i w BETAch można grać z ludzikami :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas pobierania przez luncher już dwa razy dostałem BSODA (pierwszy raz na moim kompie od kilku lat) - czy to normalne ?
Powiem tyle, że gram w WoW i tam podczas pobierania patchy nigdy problemu nie było
Ktoś coś wie może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2012 o 14:27, vegost napisał:

Mniszka z mieczem i tarczą haha :) Własnie dlatego brakuje mi tutaj rasowego wojownika
bądź Paladyna. Mniszka powinna chodzić z kijem.

HAHAHAHA teraz ja się pośmieje. Why ? po raz kolejny z braku wiedzy. =/
Mnich/Mniszka powinna chodzić z kijem/laską ? Why ? bo tak na gejmplejach jest ?. Bo na trailerze jest pokazane jak lata ze stuffem to już tak musi być ? dobre sobie pomyśl szerzej, a nie na zasadzie "inni gadają mówią to ja też tak pogadam"
Dlaczego mam odmówić sobie założenia chociażby dobrej broni 1-hand [Nie ważne czy to miecz sztylet czy topór]
Skoro taki 1 miecz ma większy dmg i przede wszystkim większy IAS od dwuręcznego kija to zakładam go z miejsca i nie patrze na to kto z czym powinien latać. Poza tym zwalnia się druga ręka gdzie założyć mogę tarcze gdzie zyskuję obronę + otrzymuję jakąś szansę na blok by odparować cios. Nie wspominając już o dodatkowych atrybutach/statach jakie daje tarcza! [Każda klasa będzie mogła założyć praktycznie każdy przedmiot prócz tych przeznaczonych dla danej klasy! Czyli taki barbar z kuszą latać nie będzie bo jej nie będzie mógł założyć] Mnich prócz lasek będzie miał również fisty [kastety] oraz pewnie specjalne buławy [coś jak paladyn berła w D2].
Więc proszę Cię nie mów kto z czym powinien latać bo można przy tym niezłą wtopę zaliczyć. A sam się dziś z resztą przekonasz jak będziesz miał okazje zagrać w BETE.
Dziwne i śmieszne to może wyglądać Wizard z mieczem. Aczkolwiek zasada jest ta sama. Raz na test postanowiłem to sprawdzić. Zwykły Wand ma w standardzie dmga 3.0. Fartem na starcie wydropiło mi magiczny miecz który miał aż 8.4 dmga + 2.4 colda oraz bazowy ias szybszy. I co się okazało? to co przypuszczałem. Dmg czarów wzrósł i to zauważalnie. Mob który leciał na 2-3 blasty z mieczem ginął na 1. itp itd.
Wielu ludzi nie wie, że Blizzard wiele rzeczy uprościł i poupychał do kilku podstawowych worków.
Kto miał styczność i okazję grać dłużej chociażby w Diablo II tudzież zagłębiał się w grę bardziej aniżeli samo przejście gry i koniec ten wie co mam na myśli.
Obrażenia czy to fizyczne czy od czarów w dużej mierze zależą od naszej broni jaką mamy. + ilości głownego atrybutu jaki wykorzystuje dana klasa.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie bo chyba zostało pominięte. Jakie są różnice między klientem English US a English EU. Są 2 osobne serwery bety? Który klient Wy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:29, Gromo napisał:

Ponawiam pytanie bo chyba zostało pominięte. Jakie są różnice między klientem English
US a English EU. Są 2 osobne serwery bety? Który klient Wy polecacie?

Chyba nie ma różnicy, w menu gry możesz sobie ustawić na jakich serwerach grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:29, Gromo napisał:

Jakie są różnice między klientem English US a English EU.

Żadne. Grałem na obu i nie zauważyłem różnic.

Dnia 20.04.2012 o 18:29, Gromo napisał:

Który klient Wy polecacie?

Który chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można pobrać klienta gry? Byłem na stronie battle.netu ale nic tam w związku z betą nie widziałem.

edit./ nieważne, znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:17, lRayl napisał:

Wie ktoś, co zrobić z klientem gdy utyka na Updating setup files?

To znalazłem na jednym z forów:
For windows, hit ctrl+alt+del, and bring up the task manager. Don''t close the launcher. Find agent.exe (or agent(x86).exe) and right-click it, then hit end process (kill it). The "play" button should light up, allowing you into the game.
http://diablo.incgamers.com/forums/showthread.php?827056-Fixes-to-Common-Diablo-III-Beta-Problems

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 20:17, lRayl napisał:

Wie ktoś, co zrobić z klientem gdy utyka na Updating setup files?


Crtl+Alt+Del -> Menadżer zadań -> Procesy -> Zakończ proces klienta bety Diablo III.
U mnie po tym zawsze ruszało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:10, Malevyn napisał:

blad 3003, jakie jest rozwiazanie ?

A nie czasem 3005 ? :>
Ja miałem sprawdzając na swoim koncie 3005.
Na ten moment rozwiązaniem jest czas .... musimy się zdać nań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:10, Malevyn napisał:

blad 3003, jakie jest rozwiazanie ?

Wejdź w Options -> Account i w Server Region Selection zmień z Europe na The Americas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się