Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

To nie ma znaczenia czy EU - na którym jest błąd 3003 czy US na którym jest błąd 3005 - serwy im padły i ciekaw jestem ile będzie trzeba czekać, aż powstaną...

ciekawe ile osób się teraz loguje... obstawiam, że z milion :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:17, Malevyn napisał:

po tym wyskakuje mi blad 37 =.=

Znaczy serwery im padły. Nic dziwnego, ze 2 miliony ludzi zaczeło logować się w tym samym czasie. Ja radzę spróbować jutro rano ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To coś u was jest nie tak bo ja mam dostęp do bety, czyli coś im nie wyszło udostępnienie tym co nie dostali klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wejście do bety trwało troszkę dłużej niż zazwyczaj, ale się udało i grać mogę. Może aktualizacja coś spaprała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:24, Isildur napisał:

Mi wejście do bety trwało troszkę dłużej niż zazwyczaj, ale się udało i grać mogę. Może
aktualizacja coś spaprała...


A na jaki serwer się logujesz bo mi na amerykańskim prosi o kod autoryzujący a na europejskim bląd 3003.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Żadne z serwerów nie jest wstanie wytrzymać takiej okupacji!. Nawet te od Blizzarda wysiadają chyba, że możliwość grania na kontach bez klucza została spaprana.
Diablo III to jednak nie przelewki!
Radzę dostosować się do rady Jeggreda bądź poczekać te kilka godzin aż grzeczne dzieci/ludzie pójdą spać przez co może trochę to odciąży serwa i zwiększy szanse na zagranie.
Choć z pewnego źródła zostałem oznajmiony, że jednak można się zalogować. Chyba, że był to czysty fart w czasie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:27, Kafar napisał:

A na jaki serwer się logujesz bo mi na amerykańskim prosi o kod autoryzujący a na europejskim
bląd 3003.


Amerykański zaraz spróbuje na europejski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że właśnie tacy ludzie/dzieci które mają bete od kilku miesięcy to dali by sobie spokój i pozwolili się zalogować tym którzy jeszcze diablo 3 nie póbowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery padły, na Europejskie czy Amerykańskie już nie mogę wbić. Jeśli ma tak być po premierze to ja podziękuję chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:34, Magok napisał:

A ja myślę, że właśnie tacy ludzie/dzieci które mają bete od kilku miesięcy to dali by
sobie spokój i pozwolili się zalogować tym którzy jeszcze diablo 3 nie póbowali.

Tutaj mamy dowód, że serwery nie wytrzymały natłoku graczy. Strach myśleć co będzie po premierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:34, Isildur napisał:

Serwery padły, na Europejskie czy Amerykańskie już nie mogę wbić. Jeśli ma tak być po
premierze to ja podziękuję chyba...


Na Europejskich to beta chyba nigdy nie działała, a co do dnia premiery to na pewno tak będzie jak dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo to jednak sprytna bestia. Opętała serwery bllizardowskie, wiedząc że armie wojowników zmierzają by go zgładzić :P

Spróbuje za godzinkę...
...kogo oszukuję, będę klikał co 5 minut aż się wepchnę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 21:35, Isildur napisał:

Tutaj mamy dowód, że serwery nie wytrzymały natłoku graczy. Strach myśleć co będzie po
premierze...

Podejrzewam, że na premierze ruch będzie mniejszy. Teraz rzucili się dosłownie WSZYSCY, niekoniecznie wszyscy kupią 15 maja :)

Ciekawa jestem, ile osób próbuje się teraz wbić do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się