Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2012 o 22:13, Lukass20 napisał:

IMO bez rewelacji.


Idd... Liczyłem na humor Blizza, a tutaj taka kupa. Wygląda jak trailer jakiegoś Modern warfare czy coś. :/
Hamerykański trailer, zawiedziony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 22:13, Lukass20 napisał:


00:09 Archanioł Imperius ?. [Pewnie większość nie wie kto to za bardzo jest. A mówiłem czytajcie książki! :P] Będzie się działo. Ciekaw jestem czy będziemy z nim walczyć czy Tyrael hmmmm
Ale coś czuję, że bardziej to pierwsze.

!!!!UWAGA MEGA HIPER SPOILER!!!!
Czytacie[odpalacie linki] na własną odpowiedzialność



W środku spoilera znajduje się link do screena, który się nam automatycznie odpali.
Jest tam przedstawiony zaraz Q w każdym akcie. Mniej więcej zadania, mini bossy i kilka eventów itp itd.
Jestem ciekaw ile z tego będzie się zgadzać w 100% w finalnej wersji
Tak jak pisałem wcześniej... Adria [Wiedźma z Tristram] odegra kluczową rolę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 23:00, Magwisienka napisał:

> /spoiler/

Spoiler

Magda? wow, nawet nie widziałam, że jest taka postać, fajnie :D


A jednak Diablo wciąż kusi i kusi niczym Arcybiskupa Lazarusa :P Pokusa zobaczenia spoilera pewnie była większa niż Ty sama co ? :>

Spoiler

Czyżby Magwisienka była od Magdy ?..... Magdo ? ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 23:06, Braveheart napisał:

A jednak Diablo wciąż kusi i kusi niczym Arcybiskupa Lazarusa :P Pokusa zobaczenia spoilera
pewnie była większa niż Ty sama co ? :>

Spoilery mi nie straszne :)

Dnia 29.04.2012 o 23:06, Braveheart napisał:

Spoiler

Czyżby Magwisienka była od Magdy ?..... Magdo ? ]:->


Egzakli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 15:45, NeoBahamut napisał:

W końcu ile mozna grać świętym wojownikiem^^


Do oporu ;) Moim zdaniem, jeśli ma się już wyćwiczony styl jakąś klasą, to powinno się to kontynuować, najwydajniejsza ''rzeź'' wtedy będzie.

Ja według tej zasady, tak jak w D2 wymęczyłem Necromancera do oporów, tak teraz będę czyścił potwory Witch Doctorem (nie jest on może taki sam, ale jednak bycie minion masterem jest dla mnie idealne, zarówno w grze, jak i w realnym życiu) :)

Essau - nie wydaje mi się. Według mnie, to każda klasa jest na tyle dobrze zbalansowana, że to od stylu gracza będzie zależało to, czy będzie ona ''wymiatała'' potwory w Sanctuarium.
Mnie, na przykład, Mnich (mimo początkowej obsesji na podstawie spotlightów) niekoniecznie podszedł, ale WD i DH porwali mnie bez reszty i to chyba tą dwójką (z oczywistym pierwszeństwem WD) będę grał najwięcej.
Ataki dystansowe są jednak bez konkurencji u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas tliła się we mnie jeszcze iskierka nadziei, że jednak Diablo będzie "normalny", ale po zobaczeniu reklamy rozwiała się. Będzie w tej niedorobionej formie :( Blizzard... Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 23:38, Mohair napisał:

>
Essau - nie wydaje mi się. Według mnie, to każda klasa jest na tyle dobrze zbalansowana,
że to od stylu gracza będzie zależało to, czy będzie ona ''wymiatała'' potwory w Sanctuarium.

Dnia 29.04.2012 o 23:38, Mohair napisał:


Ależ nikt tu nie wątpi,że wszystkie postacie są równie skuteczne, potężne, doskonale zbalansowane. Chodzi o to,że w przypadku serii Diablo zawsze pojawia się wyraźnie przeważający procent graczy, którzy wybierają konkretną klasę. Tak było w przypadku wojownika z D1, barbarzyńcy z D2. Bierze się to zapewne stąd, że większość ludzi preferuje zwyczajnie walkę w zwarciu, co często jest mniej skomplikowane i przyjemniejsze (np. na podstawie innych gier). Stąd moje domysły, że może tym razem to mnich będzie najpopularniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 23:55, Kazak napisał:

Cały czas tliła się we mnie jeszcze iskierka nadziei, że jednak Diablo będzie "normalny",
ale po zobaczeniu reklamy rozwiała się. Będzie w tej niedorobionej formie :( Blizzard...
Why?

Chodzi Ci o to, ze Diablo będzie miał sylwetkę kobiecą aniżeli męską ?:>
To chyba oczywiste będzie że w tej odsłonie Diablo

Spoiler

prawdopodobnie opanuje on ciało kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zwiększyli teraz ilość tych wszystkich "rare" potworków w grze, zauważyłem ich o wiele więcej.
No chyba że był to czysty przypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2012 o 00:26, Kopiec napisał:

W amerykańskiej wersji pudełko jest dwa razy grubsze, czy to znaczy, że w Polsce edycja
standardowa będzie w jakimś badziewnym, cienkim pudle?


Nie. U nas gry PC wydawane są w pudełkach DVD, w Ameryce i Kanadzie wydawane są w tekturowych pudełkach, które wysokość i szerokość mają mniej więcej jak pudełko DVD ale są grubsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglądało pudełko od Starcrafta 2 w Polsce?
Nie posiadam tej gry, a oglądałem kiedyś unboxing na YT i też było tam dużo, bardzo ładne pudło, specjalnie rozkładane itd. Pewnie też amerykańska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano, o to mi chodzi. To jest jedyna rzecz do jakiej się mogę przyczepić w tej grze, bo gameplay jest świetny i daje mnóstwo zabawy. Tylko, że jest to rzecz dość mocna dla mnie. A początkowe założenia miały być inne, co pokazują arty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się