Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 19:15, Drazok napisał:


Przez chwilę rozkminiałem o co ci chodzi. :) Masz rację.
Największe cyrki były przy grze

Spoiler

Tibia (błędy przeszłości)

bo i tak wszyscy korzystali z różnego rodzaju botów, bo bez tego grało się raczej ciężko...
Nie tylko regulaminy, ale i prawo bywa złe, ale na to już nic nie poradzimy, bo według czegoś ludzie muszą postępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:15, Drazok napisał:

Racja, ale co innego jak się na nie zgadzasz, przy zakładaniu kąta ...

Zakładania kąta? :-) To w czym się w takim razie stoi? W koncie?

Ludzie sprawdzajcie to, co piszecie, bo te błędy naprawdę rażą :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, może ktoś ma dysortografię. Mój kolega w klasie naprawdę ma, nie wie, że robi błędy, bo tego nie rozróżnia. Lepiej korzystać z przeglądarki, która poprawia błędy, ale "konta" a "kąta" nic nie poprawi. Gorzej jakby było "żeka". :)
EDIT: On chyba nie jest, bo pisał dobrze wcześniej. Teraz już będzie wiedział. Ja jak nie byłem pewien co znaczy dany wyraz albo jak go należy zapisywać, to sobie czasem sprawdzałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich, którzy nie śledzili na bieżąco tego kanału na YT (jak np. ja), informacja.

Dostępne są już wszystkie spotlighty postaci w polskiej wersji językowej, co poza głosem lektora pozwala zapoznać się z wypowiedziami np. Wizarda ;)
Moim zdaniem warto się z nimi zapoznać, nawet jak ktoś nie ma zamiaru grać w naszym ojczystym języku:

http://www.youtube.com/user/diablopl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że w Media Markcie będzie dostępna kolekcjonerka? Bo zaspałam strasznie i wszędzie jest teraz niedostępna i nie mam pewności, że będzie, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:00, Mohair napisał:

Moim zdaniem warto się z nimi zapoznać, nawet jak ktoś nie ma zamiaru grać w naszym ojczystym
języku:
http://www.youtube.com/user/diablopl

Bardzo fajnie, że ktoś to to jakoś skleił w jedną całość. Mimo iż wszystko to już widziałem to chociażby jeśli chodzi o Czarownice to w wersji eng IMO w głosie czuć zdecydowanie więcej tego buntu. Ten jej głos dosłownie brzmi tam jak takiej 20sto paro latki właśnie zbuntowanej i niekiełznanej złaknionej poszukiwań hehe. Blizzard w D3 się postarał aby każda postać dobrze siebie wyrażała chociażby poprzez głos odnośnie danej historii.
Tu bohaterowie jednak będą coś znaczyć i będzie to mocno odczuwalne anizeli w poprzednich wersjach gdzie to sobie była jakaś osoba/bohater co postanowiła stawić czoła złu i nikt zbytnio nic o niej nie wie poza tym, skąd pochodzi np Amazonka czy Paladyn.

Pozdrawiam.

PS: Widzę Czerwoni czuwają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: Który najtańszy i najlepszy zarazem sklep z kluczykami polecacie wybrać? Inexus, Gamecodes, Keye, Go2Arena mają tę samą cenę, 164,90 zł. Jest jeszcze gdzieś taniej w sprawdzonym miejscu? Z wyżej wymienionej czwórki korzystałem tylko z Gamecodes i Keye i byłem w miarę zaddowolony, ale może jest jakiś inny, lepszy i sprawdzony sklep? Osobiście zaopatrzam się w wersję pudełkową w Ultimie, a kluczyk to dla kumpla. Dzięki za info. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:27, Janek_Izdebski napisał:

Mam pytanko: Który najtańszy i najlepszy zarazem sklep z kluczykami polecacie wybrać?


Ostatnio polecany tu był sklep kontagier.pl - prawdopodobnie najtańsza możliwa opcja.
Ciężko mi powiedzieć, czy tak jest na pewno, ale i tak jest taniej niż w podanych przez Ciebie propozycjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem oferty sklepów internetowych... chyba jednak dopłacę te 10 - 15 zł i po prostu 15 maja pójdę do Media Marktu kupić pudełkową wersję. SC2 dało sie dorwać za 170 zł w dniu premiery (w Szczecinie przynajmniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:32, Mohair napisał:

Ostatnio polecany tu był sklep kontagier.pl - prawdopodobnie najtańsza możliwa opcja.

Ciężko mi powiedzieć, czy tak jest na pewno, ale i tak jest taniej niż w podanych przez
Ciebie propozycjach ;)

Dzięki, zaraz sprawdzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>20sto paro latki właśnie zbuntowanej i niekiełznanej złaknionej poszukiwa

Mów dalej...

:P

Wiem jedno, jeżeli będę grał mnichem to wybiorę kobietę i polską wersję językową. Pani Turowska ma świetny głos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:49, Korek92 napisał:

Mów dalej...

;-) resztę sobie sam dopowiedz :P

Dnia 03.05.2012 o 20:49, Korek92 napisał:

Wiem jedno, jeżeli będę grał mnichem to wybiorę kobietę i polską wersję językową. Pani
Turowska ma świetny głos ;]

Ja również mam zamiar grac Monkiem i również wersją Woman. Mnie to tito która wersją będę grał. Z Angielskim nie mam aż takich problemów wolę jednak po krainie BNu podróżować w języku uniwersalnym. bo jednak skróty jakie będą itp itd cały słownik będzie po eng. Głosy postaci we wersji eng mi się osobiście bardzo podobają i uważam, że oddają klimat każdej klasie. Prawdopodobnie przejdę normal po polsku by mieć jednak bądź co bądź idealny zarys fabularny by zrozumieć wszystko literka w literkę :) a i głos PL Caina również będzie dobrze przez jakiś czas posłuchać. Ale po normie pobieram ENG klienta i Nightmare mam zamiar grać już w eng :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2012 o 21:09, Braveheart napisał:

Ja również mam zamiar grac Monkiem i również wersją Woman. Mnie to tito która wersją
będę grał. Z Angielskim nie mam aż takich problemów wolę jednak po krainie BNu podróżować
w języku uniwersalnym. bo jednak skróty jakie będą itp itd cały słownik będzie po eng.
Głosy postaci ciach..


Wlasnie mi uswiadomiles jedna rzecz, ze ja bede gral z osobami anglojezycznymi i bede mial problem z nazwami jesli bedzie po polsku. Szkoda ze nie mozna zmieniac jezyka w opcjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 23:55, Gosu napisał:

Wlasnie mi uswiadomiles jedna rzecz, ze ja bede gral z osobami anglojezycznymi i bede
mial problem z nazwami jesli bedzie po polsku. Szkoda ze nie mozna zmieniac jezyka w
opcjach ;)

Idzie się przyzwyczaić uwierz mi :).
Teraz i tak jest w D3 opcja taka jaka jest chociażby w grach MMO. [Shift + PPM bądź LPM] i z miejsca dana osoba widzi item oraz jego właściwości :). Nie trzeba już nic pisać albo specjalnie wchodzi w trade by ludziom coś pokazać :)
Damy rade. A z opcją zmiany języka to Ci powiem to by było zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Diablo zawsze było prostą grą jeśli chodzi o dialogi czy tam nazwy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:22, Arande napisał:

Myślicie, że w Media Markcie będzie dostępna kolekcjonerka? Bo zaspałam strasznie i wszędzie
jest teraz niedostępna i nie mam pewności, że będzie, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć.
;/

Będzie ciężko, bo nawet jeśli Kolekcjonerki pojawią się w marketach typu MM, to coś czuję, że wyparują w błyskawicznym tempie. Zabezpieczyć to się trzeba było 2 miechy temu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 20:22, Arande napisał:

Myślicie, że w Media Markcie będzie dostępna kolekcjonerka? Bo zaspałam strasznie i wszędzie
jest teraz niedostępna i nie mam pewności, że będzie, więc chciałabym się jakoś zabezpieczyć.
;/


Bardzo możliwe, że zostanie Ci tylko Allegro. Choć nawet tam nie ma zbyt dużo EK. W tej chwili jest tylko 6 (sł. sześć) egzemplarzy. Ale możliwe, że po premierze będzie więcej (jednak może być także drożej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się