Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 00:21, lRayl napisał:

Wow. Będą statystyki wszystkich, czy tylko wybranych dla przykładu?


W oficjalnym poradniku? Pewnie jednego, no góra dwóch bossów... A na zdrowy rozsądek jak myślisz? No właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 23:05, Arcling napisał:

Dziwi mnie takie posunięcie, biorąc pod uwagę,
że dawniej kolekcjonerki Blizzarda zalegały w sklepach po premierze, więc skąd to nagłe
ograniczenie.


To, że w Empiku jakaś sztuka jakiejś EK zalegała nie znaczy, że w każdym sklepie jest tak samo. Akurat w Empiku w Szczecinie bardzo długo zalegała EK WoW: WotlK i nikt jej nie kupował, bo cena była wyższa od oficjalnej (coś ok. 400 PLN sobie życzyli). Taka sama EK kupiłem w MM za 149 PLN. Z innych kolekcjonerek Blizzarda to był problem z dostępnością EK WoW: C, a to dlatego, że Blizzard ograniczył nakład. Co do EK Diablo III to na razie brakuje sztuk w zamówieniach pre-orderowych, ale należy zwrócić uwagę, że po pierwsze trochę ludzi porezygnuje z zakupu i się sztuki zwolnią, a po drugie do sklepów tradycyjnych także trafią te EK. Więc jak komuś będzie baaardzo zależało to i tak kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:51, Wojman napisał:

To, że w Empiku jakaś sztuka jakiejś EK zalegała nie znaczy, że w każdym sklepie jest
tak samo. Akurat w Empiku w Szczecinie bardzo długo zalegała EK WoW: WotlK i nikt jej
nie kupował, bo cena była wyższa od oficjalnej (coś ok. 400 PLN sobie życzyli). Taka
sama EK kupiłem w MM za 149 PLN. Z innych kolekcjonerek Blizzarda to był problem z dostępnością
EK WoW: C, a to dlatego, że Blizzard ograniczył nakład.

Pamiętam, sam widziałem kolekcjonerki WotLK (nie zwróciłem tylko wtedy uwagi na ceny). Natomiast taka kolekcjonerki Cata i SC2 były o wiele łatwiej dostępna niż D3. Przynajmniej z tego co pamiętam - je jakoś mogłem znaleźć bez problemu przynajmniej w zagranicznych sklepach a w przypadku Diablo 3 nawet z tym krucho.

Dnia 05.05.2012 o 00:51, Wojman napisał:

Co do EK Diablo III to na razie
brakuje sztuk w zamówieniach pre-orderowych, ale należy zwrócić uwagę, że po pierwsze
trochę ludzi porezygnuje z zakupu i się sztuki zwolnią, a po drugie do sklepów tradycyjnych
także trafią te EK. Więc jak komuś będzie baaardzo zależało to i tak kupi.

Dlatego jestem ciekaw czy Empik będzie je oferował w swoich salonach. Na razie wysłałem zapytanie do nich, ale mam wątpliwości czy osoba z obsługi będzie wiedzieć (często bywało tak, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej a ci z obsługi nic nie wiedzieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:51, Wojman napisał:

Co do EK Diablo III to na razie
brakuje sztuk w zamówieniach pre-orderowych, ale należy zwrócić uwagę, że po pierwsze
trochę ludzi porezygnuje z zakupu i się sztuki zwolnią, a po drugie do sklepów tradycyjnych
także trafią te EK. Więc jak komuś będzie baaardzo zależało to i tak kupi.


Tak, ale jak zostaną ostatnie 2 - 3 sztuki EK Diablo 3 to gracze, którzy chcieli by kupić mają gwarancję, że empik nie zachowa się po chamsku i nie zwiększy specjalnie ceny ? Bo takie akcje były..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 01:19, Arcling napisał:

Dlatego jestem ciekaw czy Empik będzie je oferował w swoich salonach. Na razie wysłałem
zapytanie do nich, ale mam wątpliwości czy osoba z obsługi będzie wiedzieć (często bywało
tak, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej a ci z obsługi nic nie wiedzieli).


W Empiku w Warszawie w dniu premiery ma być sporo EK, a tak przynajmniej jest podane na stronie Blizzarda. W innych Empikach też raczej będą EK, a szczególnie w tych, w których też będzie nocna sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 01:58, Wojman napisał:

W Empiku w Warszawie w dniu premiery ma być sporo EK, a tak przynajmniej jest podane
na stronie Blizzarda. W innych Empikach też raczej będą EK, a szczególnie w tych, w których
też będzie nocna sprzedaż.

Wiesz może czy w Szczecinie również one będą? Sprzedaży nocnej tam chyba nie będzie (a nawet jeśli to i tak nie mógłbym na niej być), ale być może później w ciągu dnia by jeszcze były. To dla mniej najbliższe duże miasto, w którym mógłbym kupić o ile nie byłoby to szukanie na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:15, Arcling napisał:

Wiesz może czy w Szczecinie również one będą? Sprzedaży nocnej tam chyba nie będzie (a
nawet jeśli to i tak nie mógłbym na niej być), ale być może później w ciągu dnia by jeszcze
były.


Jak nie będzie nocnej sprzedaży w Szczecinie jak będzie? Sprawdziłem, bo sam mieszkam. http://media.wow-europe.com/diablo3/launch-events/pl/index.html Czy będą EK nie wiem, podejrzewam, że będą, ale czy nie zostaną one przez noc wykupione tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:39, Wojman napisał:

Jak nie będzie nocnej sprzedaży w Szczecinie jak będzie? Sprawdziłem, bo sam mieszkam.
http://media.wow-europe.com/diablo3/launch-events/pl/index.html Czy będą EK nie wiem,
podejrzewam, że będą, ale czy nie zostaną one przez noc wykupione tego nie wiem.


Woo mieszkasz w Szczecinie ? :) Bracie. Będziesz na nocnej premierze ? Może się ustawimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:46, vegost napisał:

Woo mieszkasz w Szczecinie ? :) Bracie. Będziesz na nocnej premierze ? Może się ustawimy
?


Ano mieszkam. Co do nocnej premiery to będę raczej w... Warszawie, bo dostałem specjalne zaproszenie. Choć jeśli coś pokrzyżuje plany to pewnie się wybiorę na tę w Szczecinie, choć wtedy też 100% pewności nie mam, bo premiera będzie w Empiku w Galaxy, a ja mieszkam w Dąbiu, czyli kawałek drogi, a nocne autobusy nie często kursują za to jeżdzą one jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:51, Wojman napisał:

Ano mieszkam. Co do nocnej premiery to będę raczej w... Warszawie, bo dostałem specjalne
zaproszenie. Choć jeśli coś pokrzyżuje plany to pewnie się wybiorę na tę w Szczecinie,
choć wtedy też 100% pewności nie mam, bo premiera będzie w Empiku w Galaxy, a ja mieszkam
w Dąbiu, czyli kawałek drogi, a nocne autobusy nie często kursują za to jeżdzą one jak
chcą.


A to rzeczywiście będziesz miał niezłą noc :) W samej wawie, podobno mają tam być ludzie od Blizzarda. Też bym chciał się tam wybrać :) Cóż gratulację :) Gdyby coś nie wypaliło ze stolicą to daj znać to się dogadamy. Zawsze to raźniej :) A Dąbie to racja jest mały kawałeczek... Ale dla chcącego nic trudnego, oby jeszcze komunikacja pod pasowała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:46, vegost napisał:

Woo mieszkasz w Szczecinie ? :) Bracie. Będziesz na nocnej premierze ? Może się ustawimy
?

Nie mów, że Ty też ze SZCZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:16, Braveheart napisał:

Zastanawiam się nad tym :)


Ja też, własnie się dowiedziałem od Wojmana, że będzie coś takiego w Szczecinie :P Można by było się tam spiknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróćmy może do tematu. :) Jestem pewien, że użytkownicy potrafią czytać posty w wątku i nie trzeba ich informować, że np. poinformowałem, że w Szczecinie nocna premiera będzie. Forum to nie czat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:22, Wojman napisał:

Wróćmy może do tematu. :) Jestem pewien, że użytkownicy potrafią czytać posty w wątku
i nie trzeba ich informować, że np. poinformowałem, że w Szczecinie nocna premiera będzie.
Forum to nie czat.

Oj masz racje zacny Nocny Stróżu Prawa!!! Yes Sir ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:25, Braveheart napisał:

Oj masz racje zacny Nocny Stróżu Prawa!!! Yes Sir ;-)


No cóż w takim razie gdzieś tam się dogadamy :D Mam nadzieję ;p Wojman ma rację, forum to nie czat na pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 02:39, Wojman napisał:

Jak nie będzie nocnej sprzedaży w Szczecinie jak będzie? Sprawdziłem, bo sam mieszkam.
http://media.wow-europe.com/diablo3/launch-events/pl/index.html Czy będą EK nie wiem,
podejrzewam, że będą, ale czy nie zostaną one przez noc wykupione tego nie wiem.

Cóż, jedyną alternatywą byłaby dla mnie rezerwacja egzemplarza do odebrania dnia następnego o ile taka możliwość jest. Chyba, że będą one do kupienia tylko podczas nocnej premiery. Biorąc pod uwagę, że ze strony internetowej nie można po "wyczerpaniu" nakładu tego zrobić to mam wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się