Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Widziałem reklamę D3 w telewizji :D Już czekam na potępiający komentarz niektórych osobistości w wiadomościach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diabolo numer trzy na horyzoncie. 10 dni i rozpoczynamy nieprzespane noce. Tylko kim tu zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:23, Pietro87 napisał:

W przypadku TQ też płakali i nic to nie dało.


Mam nadzieję, że Blizz się nie ugnie pod naporem płaczków i nie znerfi inferno. Niech ten tryb będzie tak trudny, że aż niemozliwy do przejścia. Bo gdy dojdzie do sytuacji, że każdy sobie go będzie mógł przejść, to zniknie jego wyjątkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:23, Pietro87 napisał:

A gra była i do dziś jest kultowa

Popieram! Ja nadal gram, nawet wczoraj młóciłam w co-opie :) Titan Quest jest świetny. Jego twórcy robią teraz Grim Dawn, też ma potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:32, Feno napisał:

Mam nadzieję, że Blizz się nie ugnie pod naporem płaczków i nie znerfi inferno. Niech
ten tryb będzie tak trudny, że aż niemozliwy do przejścia. Bo gdy dojdzie do sytuacji,
że każdy sobie go będzie mógł przejść, to zniknie jego wyjątkowość.


Możesz być spokojny Blizz nie znerfi Inferno. Dlaczego? W wowie Blizzard zarabia na abonamencie a w Diablo 3 chce zarobić na handlu itemami więc nerf by jedynie zmniejszył zyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 15:21, Feno napisał:

Nie dogodzisz, po prostu nie dogodzisz. W sumie to jednak żal mi takich ludzi...

Dasz ludziom opcje "A" będą narzekać, że A jest do bani wolą opcję "B". Dasz im "AB" znajdą się ci, którzy chcą
"C".
Kto się mocno wk***i i da im cały alfabet by już nie stękali, jednak wciąż to będzie mało bo zawsze znajdzie się malkontent/malkontenci co wyskoczą z opcjami co haczą już o cyferki ;/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:25, vegost napisał:

Ładny miecz i niezłe staty jak na jednoręczny kosior. Mam nadzieję, że będzie ich więcej
niż 8 :)

Przydałyby się takie dwa zdecydowanie Barbowi albo Mnichowi xD.
Swoją drogą ma wiele rzeczy ma powrócić z D2 chociażby jak set "Nieśmiertelnego Króla" dla Barby czy "Łachmany TalRasha" dla Wiza :)
Ciekaw jestem co oni tam nam dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:35, Braveheart napisał:

Przydałyby się takie dwa zdecydowanie Barbowi albo Mnichowi xD.
Swoją drogą ma wiele rzeczy ma powrócić z D2 chociażby jak set "Nieśmiertelnego Króla"
dla Barby czy "Łachmany TalRasha" dla Wiza :)
Ciekaw jestem co oni tam nam dadzą.


Mnich ze swordem ? :) Gdyby tylko był Paladyn to i taki mieczy by udźwignął :) Dla monka są fajne kije :) Widziałem jeden jest naprawdę łady :P Ale to ciągle tylko kij XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:16, Selv napisał:

Tibia zrobi się pusta, niestety, lepiej ich tam trzymać ;<


Nikt nie powiedział, że gracze z tibi nagle porzucą swoje bóstwo na rzecz jakiegoś Diablo. Przecież dla nich to nie jest gra numer jeden prawda ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:13, KofeinowyPablo napisał:

Tak sobie myslę, że 15 maja frekwencja w szkołach nie będzie zbyt duża :P.

Ja biorę tydzień wolnego od uczelni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:50, vegost napisał:

Mnich ze swordem ? :)

A dlaczego by nie ? =.= kiedyś Ci już pisałem posta o tym jak i o tych kijach itp itd najwidoczniej chyba go zlałeś albo już nie pamiętasz.

Poza tym byłem właśnie przed sekundą świadkiem spotu Diablo III [tego pierwszego] w TV.
O dziwo w Polsacie Cafe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:22, Braveheart napisał:

A dlaczego by nie ? =.= kiedyś Ci już pisałem posta o tym jak i o tych kijach itp itd
najwidoczniej chyba go zlałeś albo już nie pamiętasz.


Pewnie zapomniałem bo ciężko wyobrazić sobie mnicha z mieczem :) Kij to jest broń priorytetowa :P No i ma jeszcze te kastety na łapach :P Ale nie ma takiego efekty jak z kijem.

Dnia 05.05.2012 o 17:22, Braveheart napisał:

O dziwo w Polsacie Cafe xD


Ostro. Po polsku czy z napisami ? I nawet pewnie wiem kto gadał :) Dariusz Odija :D Jak ze Starem 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:16, Selv napisał:

Tibia zrobi się pusta, niestety, lepiej ich tam trzymać ;<


Nie, nie, Tibia jest darmowa, grają w nią dzieciaki, które nie mają pieniędzy na gry (i ja, rofl xD), więc jesteśmy bezpieczni. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 17:16, Selv napisał:

Tibia zrobi się pusta, niestety, lepiej ich tam trzymać ;<

Dla wielu młodszych Diablo 3 będzie za drogie. Poza tym o zarabianiu na przedmiotach większość też będzie mogła pomarzyć, bo trzeba pod konto podpiąć kartę kredytową (a samych aukcji też nie wystawi się za darmo w RMAH, więc raczej nie skończy to na zasadzie "mam dużo śmieci to je wszystkie wystawię, może ktoś kupi").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się