Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 08.05.2012 o 22:09, Braveheart napisał:

> jak i grupa znajomych. /Ciach/
To jest przecież oczywista oczywistość! :D


Patrząc po wypowiedziach wyżej, nie dla każdego jest to oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak ciutkę offtop ale nie wiecie gdzie mogę na kindla (czyli cyfrowa dystrybucja jakaś) kupić książki Diablo w polskiej wersji językowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 00:26, Kafar napisał:

Patrząc po wypowiedziach wyżej, nie dla każdego jest to oczywiste ;)

Trzeba będzie to jakoś umieścić w podpiętym poście :)
Bo to jednak ważne info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2012 o 21:21, Braveheart napisał:

Ciekaw jestem kiedy dobije do 50 i z iloma z tej że listy będzie można ostro pofarmić ;-)


Chyba muszę cofnąć wcześniejsze słowa - do premiery lista BT spokojnie dobije do 50, a pewnie nawet i ją przekroczy. Nie doceniałem siły przyciągania Diablo jednak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 00:21, Drazok napisał:

Skoro kamień został zniszczony, i cała ta energia się rozproszyła, to możliwe jest że
ona powróci, przynajmniej częściowo, do ludzi. Jak zresztą Fanagir powiedział ...

Drogi gramowiczu. Ja o takich rzeczach wiem. Wiem również więcej niż Ci się wydaje :P. I wiedzą to również Ci co mieli obycie z książkami.

Dnia 09.05.2012 o 00:21, Drazok napisał:

Musze chyba zacząć dosyć dokładnie, jednoznacznie pisać swoje wpisy ...

Pisz sobie jak chcesz mam to w kiełbasie. Tyle tylko, że z tym mogłeś sobie darować.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=7014 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ci się nie spodobał tamten post ;)
Wiem że wiesz więcej na ten temat i tak lubię się czasami podroczyć.
Nie miej mi tego zbytnio za złe.

Ciekawe jakie będą pierwsze recenzje D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 23:43, Cykada85 napisał:

A gdzie mozna ten Book of Cain zamowic?


Ja zamówiłem w Empiku. Przewidywany temin wysyłki dali na 15 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 10:32, Drazok napisał:

Ciekawe jakie będą pierwsze recenzje D3.



9/10 - 10/10 jak wszystkiego co ostatnio wychodzi. Hype robi swoje, łapóweczki robią swoje, nierzetelni i nic nie warci recenzenci też.. robią swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 10:32, Drazok napisał:

Ciekawe jakie będą pierwsze recenzje D3.

Lol, przecież oceny są już znane - 10/10 i Game of the Year/Decade/Century/Millienium i "The next big thing since sliced bread". Jak każda gra Blizzarda, niezależnie od jej prawdziwego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padają takie oceny tu i tam, nikt się nie wychyli z jakąś większą krytyką, bo oznaczałoby to publiczne rozstrzelanie, a może nawet zbłaźnienie i wygłupienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 12:29, Runners_High napisał:

Czy potrzebne są nam jakiekolwiek recenzje ;]


Sporo osób, mimo wszystko, czeka na recenzje popremierowe i to na ich bazie dopiero podejmie decyzję o kupnie tej gry. Takie zjawisko pojawiało się chociażby tutaj, w tym wątku :)

No i w końcu, baza graczy, którzy nie grali wcześniej w żadne Diablo ani nie załapali się na betę jest serio duża, większa nawet niż się spodziewałem (w końcu, jak można było nie grać w Diablo 2?! ;) ).

Tak więc potencjalna grupa nowych klientów dla Blizzarda - takich, którzy traktują Diablo 3 na równi z innymi, nowymi grami - jest dosyć spora, a na ewentualne kupienie bądź też zignorowanie tytułu zdecydują się oni na podstawie opinii o grze.
Co prawda, nie strzelałbym tutaj bardziej w recenzje dużych portali, bo jak było napisane wyżej, ludzie coraz mniej im ufają, ale na opinie graczy na takich forach jak to, ewentualnie na wszelakich blogach i tym podobnych ;)

Czyli jednak popyt na recenzje Diablo 3 jest spory i nie należy negować jego istnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi raczej chodziło o tych, którzy grę kupią w dniu premiery. Mi to szczerze naprawdę lata i powiewa ile i czy w ogóle D3 zdobędzie ocen 10/10 i tytułów GoTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzje będą sponsorowane (żeby nie napisać kupione ;P ), a odczucia graczy są spersonalizowane. Ludzie sami powinni wiedzieć co im się podoba, a co nie ;) Co jednemu bardzo podejdzie, drugiego może zrazić, ale dziś jak widać część woli żeby myśleć za nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 12:30, Magok napisał:

Mi się coś wydaje, że Diablo 3 zostanie grą roku nawielu serwisach o grach.


Ciężko się nie domyślić, że Diablo 3 będzie grą roku, naprawdę trzeba mocno się zastanawiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie kupował Diablo 3 teraz to bym poczekał na Starter Edition (który ma być). Recenzje są teraz opłacane w tych dużych portalach. A w małych muszą za free pisać przychylnie by w przyszłości mieć fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 12:42, Runners_High napisał:

Mi raczej chodziło o tych, którzy grę kupią w dniu premiery. Mi to szczerze naprawdę
lata i powiewa ile i czy w ogóle D3 zdobędzie ocen 10/10 i tytułów GoTY.


Dla mnie podobnie to bez znaczenia, ale nie wszyscy myślą w taki sposób ;) W dniu premiery czy świeżo po niej grę kupią tylko fani Blizzarda czy samego Diablo, którzy mają już opinię o tych markach.
Ale mimo wszystko są też ludzie, którzy takiej opinii nie mają, a nimi też ktoś (czyt. recenzenci) musi się zająć :)

Elhan - nie wszystkie recenzje są sponsorowane, nie popadajmy w skrajności. A na odczuciach graczy można się wzorować, bo mimo wszystko każdy z nas nie ma aż tak odizolowanego gustu i znając np. blogera/recenzenta można stwierdzić, w jakim stopniu jego upodobania pokrywają się z naszymi.
Piszesz, że ludzie powinni wiedzieć co im się spodoba - jak mogą, jeśli nie mieli nawet możliwości zagrania w wersję demo? Przed zupełnie ślepym strzałem chronią ich tylko właśnie recenzje - kluczem jest tylko to, aby prawidłowo je ocenić i zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się zastanawia to taki Starter Edition dobra sprawa :)
Mi wystarczyło pograć w betę by się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 12:51, Isildur napisał:

Jak ktoś się zastanawia to taki Starter Edition dobra sprawa :)
Mi wystarczyło pograć w betę by się przekonać :)


Mi nie trzeba było w nic grać, rok po Diablo 2 czekałem na Diablo 3;). Oczywiście mogę się rozczarować ale ryzyko na szczęście jest małe ;). Beta z jednej strony ma ten mordorowy rozpierduch i czucie rzezi ale pod wieloma względami mnie zawiodła, na szczęście beta wersje można tylko oceniać pozytywnie lub w cale. Bo cokolwiek źle się ocenić to wytłumaczenie jest "że to tylko beta, okrojona itp." :)

Dema lub starter edition to najlepsze źródło zaciekawienia potencjalnego klienta.

To samo mam z Guild Wars 2 ;P beta była tak zła że aż odechciewa się kupić. Ale przecież TO BETA :D! :) więc nie można tym się kierować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się