Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Będą guest passy z tego co widzieliśmy na filmiku z otwarcia Edycji Kolekcjonerskiej, więc każdy będzie się mógł sam przekonać czy gra mu pójdzie, jak będzie chodzić i czy mu gra podejdzie. Z drugiej strony co można powiedzieć na temat całej gry grając kilka godzin w pierwszym akcie, który wg twórców ma być tutorialem :) Dla wielu ten guest pass myślę będzie sposobem na doczekanie na kuriera z EK ;), o ile będą działać od razu, chociaż myślę, że tak.
Recenzje można poczytać, ale lepiej się sugerować własnym rozumem, zresztą one wszystkie pewnie będą podobne, chociaż z pewnością znajdzie się parę mniej pochlebnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem super by było gdyby jednak był jakiś starter dostępny od wtorku. Bo z tymi kurierami różnie bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo się troche nie orientuje ile mniej wiecej będzie wszystkich misji w akcie pierwszym i czy jest to w ogóle znane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem w 1 ani 2. Diablo III postanowiłem kupić bo jest to gra Blizza ( twórcy ukochanego SC2). No i ostatnim bodźcem było wasze podniecenie wobec tej gry. Myślę, że ta gra będzie co najmniej dobra, a to już dobry argument bo dobrych gier tak dużo nie ma. A przecież może to być gra epicka i jeśli tak będzie chcę być jej częścią i bawić się przy niej z innymi szczęśliwcami. Więc pamiętacie Gramowiecze! Jesteście współwinni zborni zakupu prze zemnie Diabełka :) Już nie mogę się doczekać.
__________

Skoro jest lista graczy z którymi można będzie pograć to mam pewien pomysł.
Może ma ktoś server albo kogoś kto mógłby postawić/udostępnić kanały na TeamSpeaku ? Można by po prostu tam wejść umówić się na grę, albo porozmawiać o grze, wśród gramowych znajomych. Co myślicie o tym pomyśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:01, Kafar napisał:

Nie powiem super by było gdyby jednak był jakiś starter dostępny od wtorku. Bo z tymi
kurierami różnie bywa ;)


Poszukaj znajomych z edycją standardową, powinni mieć kilka :) - oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:02, Magok napisał:

Mam pytanko bo się troche nie orientuje ile mniej wiecej będzie wszystkich misji w akcie
pierwszym i czy jest to w ogóle znane?


Pewnie gdzieś w necie znajdziesz listę waypointów per act, co do misji to nie wiem - wszystko to będzie pod spoiler podbiegać, Blizz pisał, że 14 upną swoją stronkę z itemkami itd., może tam coś więcej będzie (może uzupełnią nieaktywne zakładki dotyczące aktów), z tymże mówilli, żeby to omijać jeśli ktoś nie chce sobie zespoilerować gry. Najlepiej wg nich zaglądnąć tam po ukończeniu normalnego poziomu trudności, to samo tyczy się art booka z Edycji Kolekcjonerskiej, są tam obrazki uznane przez nich za spoilery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba macie wszyscy racje ... ostatnio większość recenzji jest nierzetelna.
To jednak bardziej problem całej branży gier, niż samego D3.
Piractwo szybko nie zniknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:02, Magok napisał:

Mam pytanko bo się troche nie orientuje ile mniej wiecej będzie wszystkich misji w akcie
pierwszym i czy jest to w ogóle znane?

Kiedyś dawałem tu mega screena oznaczonym jako meega spoiler który mniej wiecej opisywał każdy quest q kazdym akcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:16, Drazok napisał:

Wiem że wiesz więcej na ten temat i tak lubię się czasami podroczyć.

Ale niektórzy moderatorzy nie lubią takiego droczenia :P

Dnia 09.05.2012 o 13:16, Drazok napisał:

Piractwo szybko nie zniknie ...

A nie znikmie. A same Diablo 3 coś czuję nie będzie tak łatwo spiracić :)
Połączenie z serwerami itp itd... klucze hehe. Żeby zagrać w takie D2 na CBNie musisz mieć oryginał :).
Na piratach kałik zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:22, Braveheart napisał:

A same Diablo 3 coś czuję nie będzie tak łatwo spiracić :)


Ten temat już był tutaj poruszany.
Moim zdaniem rozgrywka dla pojedynczego gracza powinna być szybko spiracona. Multi nigdy nie będzie takiego jak w oryginale. W d2 znaleziono rozwiązanie, z oczywistych względów nie napiszę jakie.

Oczywiście mogę się mylić.
"Pożyjemy zobaczymy"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne że z nudów nikt nie spiracił już tych plików instalacyjnych co zassaliśmy. Widocznie czegoś tam brakuje ;)

Starcraft 2 spiracony działa, więc i Diablo 3 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie betę Diablo 3 ludzie spiracili ale dopiero niedawno i z tego co wiem bardziej to przypomina pierwsze pirackie serwery WoWa czyli prawie nic nie działa. A w Diablo 2 dało się grać na piracie na BN bo z tego co słyszałem powstały pirackie serwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.05.2012 o 13:04, Mange napisał:

Co myślicie o tym pomyśle?


Pomysł jest dobry, nawet bardzo - gorzej z realizacją :) Ja teoretycznie mam dostęp do takich serwerów, ale niekoniecznie mógłbym ich użyć do celów prywatnych, więc odpada.
Wątpię też, że znajdzie się tutaj taki wolontariusz, który by to zorganizował ;) Chociaż fajnie by było być zaskoczonym w tej kwestii.

"Najprościej" byłoby najzwyczajniej zrzucić się na serwer - w praktyce to pewnie kosztowałoby każdego ok. 1€/1$ (albo i mniej) na miesiąc. Gorzej, że nie mam pojęcia jak można by było to rozwiązać w kwestii wpłacania pieniędzy, bo z doświadczenia wiem, że zbieranie funduszy od ludzi, których się nie widzi na oczy jest bardzo problematyczne :)
Żadnego serwisu, który by działał na zasadzie płacenia tylko za jedną osobę, a nie za cały serwer też nie znam.

Jakby ktoś miał pomysł, jak to rozwiązać, to byłoby super - jeśli nie, to najwyżej zostanie się przy pomyśle zgarniania się grupkami na Skype, trudno się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:32, Kafar napisał:

dziwne że z nudów nikt nie spiracił już tych plików instalacyjnych co zassaliśmy. Widocznie
czegoś tam brakuje ;)

Bo brakuje :)

Dnia 09.05.2012 o 13:32, Kafar napisał:

Starcraft 2 spiracony działa, więc i Diablo 3 będzie.

A w SC2 można grać w typowego single player w trybie offline ? :> ja nie grałem wiec się pytam]
Wiesz jestem tego bardzo ciekaw odnośnie Diablo... bo nawet spiracenie głupiej bety to było osiągnięcie takie, ze grę się odpalało ale chodziło się po gołej mapce XD i jedyne z czym można było walczyć to z samym sobą albo z powietrzem. Ktoś powie beta... bla bla bla ok. Ale ogólnie mam to w kiełbasie Grać w singla ? :D w takie gry w tych czasach ? no way.

@Fanagir

Dnia 09.05.2012 o 13:32, Kafar napisał:

A w Diablo 2 dało się grać na piracie na BN bo z tego co słyszałem powstały pirackie serwy.

Nie wiem nie grałem nigdy na piracie oraz na crapowatym Open Battle Net gdzie ludzie grali postaciami zhackowanymi z single player ... Poza tym za każdym razem jak się wchodzi na Battle net w D2 on sprawdza wersje oraz to czy klucz nie jest aktualnie używany czy zbanowany. Co z tego że można było gdziś dorwać klucze skoro większość to "babanowce", które działają tylko przy instalacji.. co by można było na śmiesznym single pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepszy by był Raidcall? Jest darmowy, jakoś jest przyzwoita. Szczerze mówiąc nie wiem nawet jak wygląda TS więc ciężki mi porównać bo cały czas używam tylko Raidcalla. Skype IMO odpada, strasznie niewygodny do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W SC2 da się grać offline i w D3 z tego co wiem też będzie można grać offline (bez wielu funkcji np. w SC2 nie ma osiągnięć jeśli gra się w trybie offline.. żadnych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę, że w Diablo 3 będzie tryb offline. Jak niby to ma wyglądać jak postacie są przechowywane na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ogólnie w poważaniu te wszyskie TSy i inne jemu podobne. Całe życie nadawałem ze znajomymi przez skype konferencje podczas grania i jakoś problemów nie miałem. :) Nawet problemów nie miałem jak miałem neta 2mb
Teraz mam 20mb, new szybki piec więc rybka. Grałem już z pewną osobą w BETE D3 rozmawiając z nią przez skype i problemów żadnych nie było podczas gry jak i rozmowy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2012 o 13:55, Kafar napisał:

i w D3 z tego co wiem też będzie można grać offline (bez wielu
funkcji np. w SC2 nie ma osiągnięć jeśli gra się w trybie offline.. żadnych).

Mógłbyś podać jakieś źródło takowej informacji ? :>, że w D3 można będzie grać w trybie Offline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się