Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2012 o 11:13, KofeinowyPablo napisał:

Miła informacja-D3 do grania nie potrzebuje dysku w napędzie.

A jaka gra w dzisiejszych czasach wymaga ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo to w pudeełkach będzie sama karteczka z kluczem bez płyty, w sumie to każda gra wymaga teraz steam lubjest bezpośrednio sprzedawana w interencie, więc blizzard też idzie w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat [m] to dobra firma z mojego rodzimego miasta. Diablo u nich kosztuje 159zł.. Odbiór osobisty w przed dzień premiery myślę, że na prawdę warto:) na ten moment, już chyba nie można zamawiać, ale dzwonić i się dowiadywać jak ktoś się jeszcze nie zdecydował:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:28, Lunch napisał:

Akurat [m] to dobra firma z mojego rodzimego miasta. [...]


Wstawisz jeszcze jedną reklamę a nie skończy się na jej usunięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:28, Magok napisał:

Za niedługo to w pudeełkach będzie sama karteczka z kluczem bez płyty (...), więc blizzard też
idzie w tym kierunku.


Wolałbym nie :) Może jestem staroświecki, ale lubię mieć pudełko na półce, w sumie to tylko kurz zbiera, ale jakiś taki sentyment mam. Kiedyś wydawano grę to w środku były naprawdę fajne rzeczy i to w normalnej cenie, jak chociażby Baldur''s Gate, świetna instrukcja ponad 100 stronnicowa, mapka świata gry i książka z universum Forgotten Realms. Teraz jak dodadzą chociażby mapkę czy inna mała pierdołę to zaraz jest wersja super nadzwyczajna, za która od razu kasują Cię więcej. Ostatnio kupiłem ME3, a tu pudełko jakieś z dupy, sam plastik wszędzie, 2 płytki, instrukcja w pdfie co to ma być? Nie mówiąc już o długości niektórych z nowych gierek, dobra styknie marudzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:13, KofeinowyPablo napisał:

Miła informacja-D3 do grania nie potrzebuje dysku w napędzie.


heh od 2 lat nie posiadam napędu w kompie ;D nie wiem czy jest jakakolwiek gra, która wymaga płyty w napędzie wydana od 2-3 lat, steam i połączenie z netem to inna sprawa ;e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:40, Onybic napisał:

heh od 2 lat nie posiadam napędu w kompie ;D nie wiem czy jest jakakolwiek gra, która
wymaga płyty w napędzie wydana od 2-3 lat, steam i połączenie z netem to inna sprawa
;e


Ja kupiłem sobie napęd i tylko używam go parę razy w roku do wypalenia płytek. Przyzwyczaiłem się do dystrybucji cyfrowej i ją polubiłem. Steam, move.pl, gog i klucze na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:40, Onybic napisał:

heh od 2 lat nie posiadam napędu w kompie ;D nie wiem czy jest jakakolwiek gra, która
wymaga płyty w napędzie wydana od 2-3 lat, steam i połączenie z netem to inna sprawa
;e

Ja napęd odpalam może raz na miesiąc, a nawet rzadziej. Nieraz się dziwie kiedy używałem tej płyty, co ona tu robi?
Dla mnie ta informacja to małe zaskoczenie :)
===
Kasa wpłacona teraz zostało tylko czekanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:25, Kopiec napisał:

Mogę gdzieś jeszcze zamówić Diablo 3 i mieć PEWNOŚĆ, że grę otrzymam 15 maja? Nie mam
czasu ani okazji do biegania po sklepach.


Luknij na allegro i na gramie. Z tego co widzę nie ma napisu nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nasz Klan Wiedźminów z Twierdzy Zamon rocznik 99 się reaktywuje po tylu latach niebytu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 10:07, Braveheart napisał:

Fakt dojdą kolejne serwery ale czy to wytrzyma taką "okupację" ?


Jeśli Blizzard wyciąga wnioski z poprzednich gier które wydał, nie powinniśmy mieć powodów do obaw. W końcu to jedna platforma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, bardziej im się opłaca mieć na początku drobne problemy, bo później sytuacja sama się ustabilizuje.
O północy raczej będzie niemały problem z zalogowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na diablo 3 nie ma większego bumu niż był na SC2. Pewnie jest taki sam. Wtedy dały radę serwery (i przy dodatkach do wowa gdzie boom był większy) to i teraz dadzą sobie z prostotą diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku tego tytułu trudno mówić o dokładnym czasie ukończenia kampanii - wszystko zależy od umiejętności gracza i tego czy zdecyduje się biegać wielokrotnie po tych samych lokacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy jak zamierzacie przechodzić kampanię, single cały czas czy może cały czas co-op?

Bo ja Planuję zrobić hybrydę, mianowicie Akt solo, potem akt z graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:17, Conficker napisał:

A wy jak zamierzacie przechodzić kampanię, single cały czas czy może cały czas co-op?


Bo ja Planuję zrobić hybrydę, mianowicie Akt solo, potem akt z graczami.


Według mnie zabawa jest lepsza grając ze znajomymi. Grając z innymi możesz liczyć na drobną pomoc w postaci przedmiotów które oni znajdą i dotrzymanie towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:17, Conficker napisał:

A wy jak zamierzacie przechodzić kampanię, single cały czas czy może cały czas co-op?


Zdecydowanie co-op, jakoś bieganie samemu już do mnie nie przemawia, za szybko się nudzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:42, Shinigami napisał:

> A wy jak zamierzacie przechodzić kampanię, single cały czas czy może cały czas co-op?


Zdecydowanie co-op, jakoś bieganie samemu już do mnie nie przemawia, za szybko się nudzi
;)


Jak znasz tego z kim grasz (chodzi o to czy jest uczciwy) to nie ma sprawy. Ja mam tego pecha, że jak z kimś gram w co-opa to ten ktoś zawsze okazuje siębyć sku.......m. Przykład z wczoraj : gram sobie w Darkspore w co-opa z jakimś kolesiem, który sobie nie radził. Pomogłem mu ubić Burzyciela. I co się okazało. Gość może 2 razy zadał ciosy swoim teamem (wybrał sobie bardzo słabe postacie), ja ubiłem burzyciela, a ten sku....l podbiegł i zgarnął sobie to co wyleciało z bossa. Ale się wkur....m! I zawsze trafiam na takie pryszczate cioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się