Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2012 o 15:49, KrzysztofT napisał:

I zawsze trafiam na takie pryszczate cioty!


Gram zazwyczaj z ekipą znajomych z których każdego znam z RL, aż ostatnio ubolewali, że co-op tylko dla czterech graczy. W D3 nie będziesz miał podobnego problemu ze złodziejami przedmiotów, każdy ma swój odrębny drop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zaczynanie gry od razu w multiplayerze jest bez sensu i zabierze tylko przyjemność z gry i fabuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:49, KrzysztofT napisał:

Jak znasz tego z kim grasz (chodzi o to czy jest uczciwy) to nie ma sprawy. Ja mam tego
pecha, że jak z kimś gram w co-opa to ten ktoś zawsze okazuje siębyć sku.......m. Przykład
z wczoraj : gram sobie w Darkspore w co-opa z jakimś kolesiem, który sobie nie radził.
Pomogłem mu ubić Burzyciela. I co się okazało. Gość może 2 razy zadał ciosy swoim teamem
(wybrał sobie bardzo słabe postacie), ja ubiłem burzyciela, a ten sku....l podbiegł i
zgarnął sobie to co wyleciało z bossa. Ale się wkur....m! I zawsze trafiam na takie
pryszczate cioty!

w diablo czegos takiego nie ma :) tutaj kazdy dostaje swoj wlasny loot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jest tu ktoś z okolicy Bielska-Białej. Gdzie przeważnie, najlepiej kupować gry? W Media Markcie na Sarnim Stoku? Opłaca się lecieć do Tesco, albo do do Empiku w Sferze? Czy może gdzieś w jakimś sklepiku jest najtaniej? Akurat tam będę we wtorek i pytam się, żeby nie robić kilometrów na darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazak

Jestem ze Skoczowa i kiedy wracam z pracy z Bielska to czasami przeglądam różne sklepy z grami. Ze swojego doświadczenia - największy wybór towaru jest w MM na Sarnim Stoku. W Tesco raczej bieda z nowościami (są całe stada nowości na konsole) na PC (mówię o tym przy Warszawskiej). W Empiku w Sferze jest tragedia. Albo same stare tytuły, albo w miarę nowe w masakrycznie wysokich cenach - większy wybór jest w Empiku na Sarnim Stoku, ale ogólnie też bieda. Jeżeli chodzi o nowości to polecam ci Auchan na Bohaterów Monte Cassino - tam praktycznie w dniu premiery gry są wystawiane. Ogólnie dla mnie jest tak : (od najgorszego do najlepszego) : Empik Sfera -> Empik Sarni Stok -> Tesco -> Auchan -> MM Sarni Stok.
Najlepiej zamów Diabła w 3kropki (sklep z Bielska-Białej) i odbierz sobie go osobiście w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało z buttonami na forum nie wyświetla mi ich.

@Magok
"Dla mnie zaczynanie gry od razu w multiplayerze jest bez sensu i zabierze tylko przyjemność z gry i fabuły."

Przecież to jest jedno i to samo. =.=. Nikt nie każe ci grać na BN z ludźmi mimo iż logujesz się tam. Jak chcesz rozgrywkę możesz wpierw przejść zupełnie samotnie!. Robisz gry do których nikt nie może dołączyć i tyle :)

"Za niedługo to w pudeełkach będzie sama karteczka z kluczem bez płyty, w sumie to każda gra wymaga teraz steam lubjest bezpośrednio sprzedawana w interencie, więc blizzard też idzie w tym kierunku."

Czy każda gra woła Steama. Do tego typu "najnonalizacji" gier z tego typu platformami jak Steam czy Origin jeszcze daleko ale obawiam się o to. Mimo iż jestem młody to jednak pod wieloma względami czuję się staroświecko. Nie chciałbym aby jakieś kluczyki były i inne cyfrowe bzdury opanowały całkowicie rynek gier. Wolę jednak krążki, a takie zabezpieczenia, że można pobrać grę ze strony producenta jak u Blizzarda chociażby uważam za awaryjną rzecz, gdzie jakbym np posiał gdzieś swój egzemplarz to bez problemu mogę sobie pobrać klienta kiedy chce i zainstalować. :). A z tego co pamiętam to większość gier Zamieci "woła" o CD-KEYE Nawet SC wołał. No D1 nie wołało klucza. Ale taka rejestracja gry u nich na stronie to czemu by nie :)

@Lunch
"Akurat [m] to dobra firma z mojego rodzimego miasta...."

Tyle , że jakoś nigdy o niej nie słyszałem :/

@Reszta ludzików co nadaje o rzadkości używania płyt :D

@Shinigami
"Jeśli Blizzard wyciąga wnioski z poprzednich gier które wydał, nie powinniśmy mieć powodów do obaw. W końcu to jedna platforma ;)"

Nie jedna bo jeszcze jest MAC. Ludzie na MACach grają i to więcej niż się wydaje :)

@Malevyn
"do czego w ogole ta lista ?"

Ale pytanie =.=. Chyba wiadomo do czego. Ta lista, to lista ludzi chętnych na wspólne granie. Niektórzy mogą nie mieć znajomych co grają w D3 i z chęcią pograją z innym gramowiczem :)

Sam napędu używam rzadko ale obyśmy nie zaczęli za nim tęsknić za jakiś czas. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na posta Conficker
ja zamierzam przejść na normalu gre solo, na wyższych poziomach zaczne bawić się w co-opa, sam chce jak najszbyciej poznać fabułę gry a potem można się bawić w polowanie na bossy w coopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Przechodzicie najpier na normalu grę sami? Ja się nie mogę zdecydować, czy zagrać i poznać samemu fabułę, czy odrazu zaczać coopa, mając nadzieje, że nie będzie speedruna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:22, lRayl napisał:

Właśnie. Przechodzicie najpier na normalu grę sami? Ja się nie mogę zdecydować, czy zagrać
i poznać samemu fabułę, czy odrazu zaczać coopa, mając nadzieje, że nie będzie speedruna.


Ja zamieżam wbić jak najszybciej 60lvl grając solo, dopiero potem zamieżam grać ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 60 levela samemu? To już jednak dla mnie przesada.:P

Jak Ci się udało zacytować mój post? Mi się ikonki nie wyświetlą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na normalu pierwsze podejście robię solo, głównie dla fabuły i wyexpienia postaci do gry na kolejnym poziomie trudności w co-opie [stopniowo potem z trudnego idąc na piekło i kolejno inferno]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 20:27, enerkom napisał:

Ja zamieżam wbić jak najszybciej 60lvl grając solo, dopiero potem zamieżam grać ze znajomymi.

Powodzenia z tym 60 lvlem na solo hehehehe. Ja rozumiem przejście gry np na normalu samotnie w celu zapoznania się z fabuła.. wszystko na spokojnie itp itd ale expić solo 60 ? :D. Samotne granie robi się nawet w takiej grze trochę monotonne za jakiś czas. Od czasu do czasu trzeba zagrać z ludźmi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:49, KrzysztofT napisał:

Gość może 2 razy zadał ciosy swoim teamem
(wybrał sobie bardzo słabe postacie), ja ubiłem burzyciela, a ten sku....l podbiegł i
zgarnął sobie to co wyleciało z bossa. Ale się wkur....m! I zawsze trafiam na takie
pryszczate cioty!

Czytaj, ucz się i okaż swą radość !! ;-) z rozwiązania jakie wprowadził Blizzard :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=5888

EDIT:
W końcu Buttony działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super :( Sklep w którym zamówiłem podstawową edycje napisał mi, że niestety dla nich nie starczy nakładu, bo większość dostaja wielkie molohy jak Empik itd.
Jako, że byłem pewien, iż swój egzemplarz dostane, nie orientowałem się w cenie w takich właśnie sklepach. Stąd proste pytanie: Gdzie w dniu premiery będzie najtaniej z tych właśnie wielkich sklepów? Wychodzi właśnie na to, że się muszę przejechać we wtorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się