Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Ok, sam nie wiem czy wolę harleja czy ścigacza ;/
Niby 2 rodzaje gier, ale obie mi dostarczaja podobnej ilości rozrywki. Wiem że jestem dziwny. Poczekam sobie pewnie do poniedziałku z decyzją (moneta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:48, vegost napisał:

Oh yeah 5 dni jeszcze do premiery :P Przeraża mnie tylko liczba postów, która będzie
widniała przy temacie o Diablo 3. Tysiące, tysiące ! :) Ciężko będzie odszukać swoje
pytanie/odpowiedź w gąszczu postów. I pewnie gram padnie od nadmiaru ich heh ;D

Ten topic dziennie od jakiegoś czasu bije ponad 120 + postów per dzień... co to będzie po premierze :O.. Takiej okupacji tematu jeszcze gram.pl nie przeżywało. Nawet przy premierach Wieśków coś czuje było tylko ciepło przy piekielnej temperaturze tego topicu ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:55, Braveheart napisał:

Ten topic dziennie od jakiegoś czasu bije ponad 120 + postów per dzień... co to będzie
po premierze :O.. Takiej okupacji tematu jeszcze gram.pl nie przeżywało. Nawet przy premierach
Wieśków coś czuje było tylko ciepło przy piekielnej temperaturze tego topicu ]:->


Wieśiek nawet nie pobił rekordem Risena 1 a co mówić Diablo 3. Widać tutaj kto nosi spodnie :P Mam nadzieję, że nie będzie awarii forum. Chociaż kto wie. Większość ludzi pewnie się nie udziela w tym temacie, skoro nie ma jeszcze gry. Jak będzie to poziom hell będzie gwarantowany haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:52, Braveheart napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=LDDSUdDXOok
Rzeczywiście zdecydowanie lepiej ten filmik wygląda. Ten niemiecki dla Diablo III idzie
zdzierżyć.
Ale jednak... dalej będę stał przy swoim, że EK jest marna....rach ciach !


Ja tam kupuje kolekcjonerska dla samej frajdy posiadania jej. Czaszka nigdy mnie nie interesowala, wiec generalnie sie nia nie przejmuje. Artbook chetnie ogladne, ale po prawdzie nie znam sie na tym. Ciesza mnie dodatki do samej gry, no i soundtrack ktory bedzie sobie lecial w tle kiedy bede sie zaczytywal w Sin War lub Book of Cain. A co do kosztow, kasa rzecz nabyta, dac 20 euro wiecej od zwylej wersji to w sumie nie jest az tak duzo, a szansa na Collector Edition moze byc tylko jedna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu radzę ustawić sobie ilość postów wyświetlanych na stronę na maksimum! ;]
Jak ktoś nie wie jak, niech skoczy na główną stronę forum, zjedzie na dół, kliknie na ustawienia -> Liczba postów na stronie -> 50.
Jeśli jest prostszy sposób to sorry, ja wpadłem na to tak bo na forum wchodzę jedynie tutaj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dla zabawy wlozylem plytke Diablo 1, powital mnie autostart z przerazajacym smiechem Diablo ;) ale najbardziej rozbawil mnie napis ''Install DirectX 5.0'' :D Ciekawe czy pojdzie na Win 7 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 22:53, Drazok napisał:

Ok, sam nie wiem czy wolę harleja czy ścigacza ;/

No to jak nie wiesz czy to, czy to, to może samochód ? :>

Dnia 10.05.2012 o 22:53, Drazok napisał:

Niby 2 rodzaje gier, ale obie mi dostarczaja podobnej ilości rozrywki. Wiem że jestem
dziwny. Poczekam sobie pewnie do poniedziałku z decyzją (moneta).

Tak dwa rodzaje. I pozwolić monecie decydować za Ciebie come on man... Rozumiem ja chciałem dać monecie zdecydować o wyborze postaci w D3 ale to inna sprawa niż zakup. Przeanalizuj wszystkie Za i przeciw każdej gry i tyle. Podejście też się liczy. Takie Diablo III może dać rozrywkę na wiele wiele lat. Mało gier ją daje w dzisiejszych czasach. Ja wiem, że jak to kupię to będę w to naparzał a odczucia znużenia i powiedzenia sobie "Może by coś dla odmiany w co innego zagrał?" się na pewno nie pojawi. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czym miałby być ten samochód :)
Przydało by się jeszcze jakieś demo dla mnie, tak dla pewności.
Z bety miałem mieszane uczucia. Ciężki orzech do zgryzienia ... pewnie poczekam do pierwszych recenzji (jak wytrzymam).
Chyba tylko ja mam wątpliwości czy kupić D3, czy nie :I

@Kapas
Muzyka fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:47, Kapas napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=gMAbNFptzAA&feature=related to też jest dobre :D
Ludziom to od Diablo juz odbija chyba. Na mojej uczelni wszyscy o tym gadają :D

Nie, no to to już jest przebicie wszystkiego. XD Cain chyba wpadł w jakiś wir do innego wymiaru załapał zajawkę na rap a, że oczytany i ma wiedzę postanowił skleić własne rymy niczym super glue palce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 23:39, Drazok napisał:

Pójdzie, sam próbowałem.


Mam juz level 3 :P Nie pamietam jak nauczyc sie nowych skilli w d1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 będzie grą, w która będzie można grać miesiącami jeśli nie latami (z pewnością dodatki to wydłużą), zauważ jaki tu jest potencjał :) W dzisiejszych czasach większość gier to 20-30h góra gameplaya i narazie, a cenowo wyglądają podobnie. W diablo 3 jest zawsze jeszcze jeden run, jeszce tylko jeden pack, jeszce jeden level, jeszce jeden itemek, a potem szukanie coraz lepszego sprzętu itd. ) Plus 5 postaci, multiplayer, losowe dungony, losowe eventy, minie dłuższa chwila zanim się je wszystkie uda trafić, a potem następna dłuższa, aż się to przeje :) Tu się nie ma co zastanawiać tu trzeba spi.... , (że zacytuje jeden kawal ;P) bo potem będzie ciężko się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W dzisiejszych czasach większość

Dnia 10.05.2012 o 23:59, Elhan napisał:

gier to 20-30h góra gameplay


lol, wybacz. WIĘKSZOŚĆ gier to 6-8h góra! Weź takiego Operation Racoon City. Chłam nieziemski, przejdziesz w 5h i nie zechcesz wrócić. Z resztą posta się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie, że na allegr.. ludzie kupują podstawową wersję za ponad 200pln tylko po to aby zagrać w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Kluczach za 160 PLN sam key. Jeśli mi nie doślą 14.05 - tak jak obiecali - to dam 60 euro na stronie Blizza, żeby zagrać w dniu premiery. Ba, nawet komisję ZUS-owską (wypadek w pracy) przełożyłem, bo mieli czelność wezwać mnie 15 maja... Jest taka gra - raz na dekadę - na którą czekam z zapartym tchem.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, którzy narzekają na zawartość kolekcjonerki-a pokażcie mi jakiś dodatek z innej edycji kolekcjonerskiej, który okazał się przydatny i funkcjonalny? Wiadomo że kolekcjonerkę kupuje się, żeby postawić na półce i patrzyć na opadłe szczęki kumpli (ew. pokazać zdjącia CE w internecie i wyobrażać sobie miny ludzików.) Bo pośiadać kolekcjonerkę, to jest prestż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jak brat kupi diablo, i udostępni mi hasła, i też sobie pogram, on u siebie ja u siebie na jakieś zmiany, to to będzie legal czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się