Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2012 o 15:33, Enqore napisał:

eee tam, dwie w tą czy w tamtą co za różnica ;) i tak mi się nie chce tego szukać. Na
dwóch poprzestałem ;)

heheh ja nigdy tu nic nie wygrałem ale 1 mi brakuje xD może 7mego uda mi się dorwać :P
Panowie ostatnia prosta do premiery. 11 dziś mamy!!!! już nie mogę się doczekać. Aż nie mogę uwierzyć. Mysz by się przydała nie ma co. Tą co mam bym zatarł na Diablo III by a co mi tam.. a dopiero tą ewentualnie wygraną bym zaczął używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 09:20, KofeinowyPablo napisał:

Do wszystkich, którzy narzekają na zawartość kolekcjonerki-a pokażcie mi jakiś dodatek
z innej edycji kolekcjonerskiej, który okazał się przydatny i funkcjonalny? Wiadomo że
kolekcjonerkę kupuje się, żeby postawić na półce i patrzyć na opadłe szczęki kumpli (ew.
pokazać zdjącia CE w internecie i wyobrażać sobie miny ludzików.) Bo pośiadać kolekcjonerkę,
to jest prestż.

Lecz prestiż prestiżowi nie równy.... Czaszka trochę mała. Funkcjonalność hmmmm. W EK NWN kiedyś dawali koszulkę BA nawet smycz. To jednak się przydaje A koszulkę zokiem NWN czemu by nie nosić ? :>
Koszulkę np [XXL] jakby Blizzard dał ze szczeną diablo ooo to było by git. Brak mapy świata Sanktuarium też trochę "boli" bo można by było sobie powiesić gdzieś albo coś lepszego z tym zrobić. Włożyć w takie szklane "gówno" chociażby co by lepiej się prezentowało albo w ramkę. Szczena to lekko opaść może przy artbooku ale prawdziwy opadający zlew to i tak jest przy "Book Of Cain". IMO to większy prestiż niż cała EK bo w EK bądź co bądź tego nie dali ;-).

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

Lecz prestiż prestiżowi nie równy.... Czaszka trochę mała. Funkcjonalność hmmmm. W EK
NWN kiedyś dawali koszulkę BA nawet smycz. To jednak się przydaje A koszulkę zokiem NWN
czemu by nie nosić ? :>

Nigdy nie nosiłem koszulek z gier dłużej niż tydzień (o ile nie były na mnie za duże lub za małe). Jakoś nigdy nie wydawały mi się na tyle dobre by dłużej je na siebie zakładać. A smycze wyszły z mody :P.

Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

Koszulkę np [XXL] jakby Blizzard dał ze szczeną diablo ooo to było by git.

Zwróć uwagę, że teraz w internecie jest kilka firm które takie koszulki oferują. Kiedyś tego nie było.
>Brak mapy

Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

świata Sanktuarium też trochę "boli" bo można by było sobie powiesić gdzieś albo coś
lepszego z tym zrobić. Włożyć w takie szklane "gówno" chociażby co by lepiej się prezentowało
albo w ramkę.

No, jeśli by była w dużym formacie i ładna, to może nawet, chociaż miejsca na ścianie i tak nie mam.
Szczena to lekko opaść może przy artbooku ale prawdziwy opadający zlew

Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

to i tak jest przy "Book Of Cain". IMO to większy prestiż niż cała EK bo w EK bądź co
bądź tego nie dali ;-).

Czyż to nie oczywiste? Po co pakować do kolekcjonerki, jesli mozna sprzedać oddzielnie i więcej zarobić. Ale obejrzałem materiały o tym "BoC" w internecie i też cudów tam nie widzę.Taki lepszy Artbook. Ale na wszelki wypadek i tak sobie zamówiłem. :)

Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:


Pozdrawiam.

:)

Drazok
Książka w CE ma jedną wadę- nie wywołuje specjalnych opadów szczęki. Jakoś nie widze kumpla który przychodzi do mnie i widząc tę książkę na półce jęczy z zachwytu. Nie spełnia funkcji podbicja prestiżu-ale faktem, ciekawa i użyteczna jest, zawsze to poszerzenie wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała garść oficjalnych porad w sprawie premiery gry, tak aby nie było flame jak coś nie zadziała na czas.
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4371302#blog

Zresztą i tak będzie flame bo "czekam już 30 sec na połaczenie i mnie nie łączy, wiec jaki ten Blizzard zły, niedobry i ogólnie dał ciała z tą premierą" :)

I dla zainteresowanych kiedy będzie paczka z gram.pl a nie chce im się zagladać w zakładkę sklepu:
"Wysyłka gry Diablo III planowana jest na 14.05.2012, a na 15.05.2012 dostawa do klienta końcowego oraz do punktów odbioru. Odbiór osobisty zamówienia będzie możliwy dopiero po otrzymaniu stosownej informacji z punktu odbioru."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Szczena to lekko opaść może przy artbooku ale prawdziwy opadający zlew

Dnia 11.05.2012 o 16:24, Braveheart napisał:

to i tak jest przy "Book Of Cain". IMO to większy prestiż niż cała EK bo w EK bądź co
bądź tego nie dali ;-).


No i w "Book Of Cain" jest osobna mapa Sanktuarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 18:13, kootpl napisał:

Witam
wie ktoś może czy w otwartej becie był cały akt I czy tylko wycinek tego aktu?


Otwarta beta miała to samo co zamknięta beta, krótki fragment 1 aktu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2012 o 18:19, Isildur napisał:

Otwarta beta miała to samo co zamknięta beta, krótki fragment 1 aktu ;]


Dzięki kamień spadł mi z serca;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 18:31, kootpl napisał:

Dzięki kamień spadł mi z serca;-)


Jakby to był cały akt, to cała gra zajęłaby 3-4 godziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy stan zamówienia przesyłki jest zmieniany automatycznie czy może być jakieś opóźnienie. Bo wczoraj wpłaciłem w banku kasę za Diabełka i cały czas mam "oczekiwanie na płatność". Miałem gotowy druk przelewy więc nie może być mowy o jakimkolwiek numery konta lub tytułu przelewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 19:20, Mange napisał:

Czy stan zamówienia przesyłki jest zmieniany automatycznie czy może być jakieś opóźnienie.
Bo wczoraj wpłaciłem w banku kasę za Diabełka i cały czas mam "oczekiwanie na płatność".
Miałem gotowy druk przelewy więc nie może być mowy o jakimkolwiek numery konta lub tytułu
przelewu.

Pamiętaj iż w przypadku przelewów czas realizacji może być dość długi (od dania do nawet trzech), być może kaska jeszcze nie dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 19:20, Mange napisał:

Czy stan zamówienia przesyłki jest zmieniany automatycznie czy może być jakieś opóźnienie.
Bo wczoraj wpłaciłem w banku kasę za Diabełka i cały czas mam "oczekiwanie na płatność".
Miałem gotowy druk przelewy więc nie może być mowy o jakimkolwiek numery konta lub tytułu
przelewu.


korzystałeś podczas przelewu z payu? jeśli tak, to myślę, że nie masz się o co martwić, gorzej jeśli jako opcje przelewu wybrałeś wolny przelew, bo wtedy księgowanie trwa nawet kilka dni, a w weekend raczej banki nie księgują przelewów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 20:31, Paweuu napisał:

korzystałeś podczas przelewu z payu? jeśli tak, to myślę, że nie masz się o co martwić,
gorzej jeśli jako opcje przelewu wybrałeś wolny przelew, bo wtedy księgowanie trwa nawet
kilka dni, a w weekend raczej banki nie księgują przelewów


Księgują tylko niektóre banki takie jak ING do godziny 15:00 wtedy jest ostatnia sesja. Oczywiście tylko w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się