Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Boli:P Problem w tym, że ja czytałem juz o tym, tylko nie mogłem się połapać o co chodzi. Ale ten link nieco mi rozjaśnił sytuację. No i pokazał, że nie należy tylko ślepo w DPS broni patrzeć.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:00, Braveheart napisał:

Toż to również było w D2 :3 więc wiesz bez mega nowości to jest.


No wiem przecież, że było. Po prostu dzisiaj dopiero widziałem to na filmie z gry. Wcześniej nie widziałem żadnej wzmianki o tym. Tak więc dla mnie to nowość jeśli chodzi o zawartość D III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:59, HumanGhost napisał:

Po prostu dzisiaj dopiero widziałem to na filmie z gry. Wcześniej
nie widziałem żadnej wzmianki o tym. Tak więc dla mnie to nowość jeśli chodzi o zawartość D III.

Też można :) ale to chyba była oczywista oczywistość, że będzie to można robić :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:47, Braveheart napisał:

Wszystko ładnie pięknie muzyka mogła być lepsza ale tak jak słucham jej i patrze na tą
grę to jednak do gry i wyglądu chyba pasuje. Dostajemy Diablo III a nie kopię D2 czy
Diablo 2.5.


Poniekąd dostajemy, ale mniejsza z tym. ;P Do gry pasuje, bo z tego co widzę na filmikach to będzie dużo patosu i epickości (nie lubię używać tego słowa ;P), a nie o takim Diablo marzyłem, te rzeczy można było zachować na kolejnego Warcrafta.

Dnia 13.05.2012 o 16:47, Braveheart napisał:

Trzeba było się liczyć z tym, że ciężko będzie dotrzymać poprzeczki tego co dostaliśmy
w dwóch poprzednich wersjach :) jeśli chodzi o muzykę.


Jeżeli Matt Uelmen nie będzie już tworzył muzyki na potrzeby Diablo to w ogóle można zapomnieć o dorównywaniu poziomem.

@Feno

Nie będzie ani lepszy ani gorszy - po prostu będzie pasował. W becie można było sobie to zresztą wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się tym Blizzard Authenticator-em. Czy fakycznie włamania na konta BN są teraz tak częste? Na starym koncie nigdy nie miałem przypadku by ktoś próbował sie włamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 17:04, KofeinowyPablo napisał:

Ostatnio zainteresowałem się tym Blizzard Authenticator-em.


DOdatkowe zabezpieczenie, a z tego co pamietam to chcąc mieć w acount balanse powyżej chyba 100 euro wymóg.
SZkoda, że nie ma breloków z diablo, tylko sc, bądź wow. Narazie chyba skorzystam z wersji mobile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość czeka na premierę ja zaś na to, aż Diablo III pojawi się w internetowych sklepach.
Zmuszony jestem wstrzymać się z zakupem przynajmniej do piątku, wtedy bowiem otrzymam niezbędne fundusze, ale...
Rozbuchana kampania marketingowa, spoty w tv, wielka premiera, sraty taty, a towaru właściwie nie ma. Wychodzi na to, że reklamują coś, co z rynku zeszło zanim nawet się nań pojawiło. Genialne...
Swoją drogą nie przypominam sobie podobnej sytuacji.

Praktycznie cały nakład zszedł, muve, gram itp. nie mają towaru, a jak gdzieś już jest np. 3kropki, to życzą sobie 250 + wysylka (ktoś tam jest nie w pełni władz umysłowych). Więcej niż dwie stowki z wliczonymi kosztami przesyłki żadną miarą nie dam.
Niestety wynalazki jak Real w grę nie wchodzą, od najbliższego dzieli mnie około 70 kilometrów, wersja cyfrowa tym bardziej, nie uznaję takowych.

Pozostaje czekać, aż towar ponownie pojawi się w sklepach, po standardowej cenie (choć i tak, jak na pc bardzo wysokiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:50, Wipu napisał:

Moher, ja mam inny problem z tym związany. Robię ładny sztandar. Dochodzę do momentu
podawania nicku i maila do BNet, klikam akceptację warunków, następnie Zakończ...przycisk
gaśnie...i to wszystko. I co tu poradzić teraz, chcę swój sztandar.


Bo to jest już wszystko. :) Na maila powinienes tylko dostać potwierdzenie, że sztandar został zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 16:53, Mohair napisał:

Trzeba pewnie poczekać, aż to rozwiążą, strona ma być czynna chyba przez tydzień po premierze,
więc jest jeszcze czas :)

Co do tych bannerów, to mamy podać na końcu nick czego? Nick mojego konta, imię postaci jakie będziemy używać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że nie ma żadnego potwierdzenia i nie ma przejścia do następnej, potwierdzajacej wszystko zakładki. Teoretycznie zrobiłem z 10 sztandarów i żadnego maila, czy oznak żywota, po prostu wielkie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2012 o 17:50, eustachy80 napisał:

Praktycznie cały nakład zszedł, muve, gram itp. nie mają towaru, a jak gdzieś już jest
np. 3kropki, to życzą sobie 250 + wysylka (ktoś tam jest nie w pełni władz umysłowych).
Więcej niż dwie stowki z wliczonymi kosztami przesyłki żadną miarą nie dam.
Niestety wynalazki jak Real w grę nie wchodzą, od najbliższego dzieli mnie około 70 kilometrów,
wersja cyfrowa tym bardziej, nie uznaję takowych.

Pozostaje czekać, aż towar ponownie pojawi się w sklepach, po standardowej cenie (choć
i tak, jak na pc bardzo wysokiej).


Diablo III jest grą on-line i w tym wypadku jedyne co kupujesz, to klucz do gry, który przypisuje się do konta battle.net. Pudełko jest tu dodatkiem dla gadżeciarzy, nie ma praktycznego zastosowania. Patche zapewne będą wydawane dość często, i za chwilę okaże się, że po zainstalowaniu wersji pudełkowej trzeba dociągnąć tyle aktualizacji, że bardziej się opłaca od razu ciągnąć klienta z sieci, tak samo jak w przypadku WoW-a.

Klucz Diablo III możesz kupić bezpośrednio na eu.battle.net pod warunkiem, że masz kartę którą można płacić w sieci oraz za granicą. Wersja pl też jest dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując wersję cyfrową bezpośrednio od Blizza płaci się 59,99 euro, w przeliczeniu na złote to około 255. Nie opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dowiedział się, że jego zamówiona gra dojdzie w środę, więc kupił za 60 euro mimo opłacenia pre-ordera. ;] Plus 2 tyg. urlopu i zapas energetyków. Jest lepszy ode mnie. Niektórzy potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem Diablo 3. Zaznaczam ze nie jestem fanem serii, nie grałem w poprzednie częsci. Jak uwazacie czy gra warta jest tych dwóch stówek(wydatek jak na gre bardzo duzy), czy może kupić lepiej np tanszego Torchlighta 2 (grałem w jedynkę - bardzo fajna). Czy faktycznie Diablo wyraznie góruje nad Torchlightem jesli chodzi o h&s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś jednym z zagorzałych, niecierpliwie wyczekujących wtorkowej premiery fanów, to polecam Ci wstrzymać się jeszcze trochę i pozyskać kod do wersji demo Diablo III, by samemu sprawdzić, jak Ci się ta gra spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 19:14, Malevyn napisał:

kiedy bedzie mozna juz zainstalowac gre jezeli posiada sie cyrfrowa wersje ??


Jutro od godziny 17.00. Pobrac i zainstalowac może każdy, także Ci którzy kupują wersję "pudełkową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O której będą włączone europejskie serwery Diablo?? Tak żeby można było normalnie wejść do gry?
Hehe robimy zakłady po jakim czasie będzie pierwsze ukończenie gry??? Ciekawe czy będzie tak jak z WOW, "first lvl 80 on realm" po paru godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się