Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 10:36, tosz napisał:

i tak drę będzie można zainstalować dopiero o godzinie 00:01 15 maja


Nie wprowadzaj ludzi w błąd grę można zainstalować dzisiaj o godzinie 17:01 czasu Polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:37, Magok napisał:

Pobrać potrzebne pliki czyli zainstalować to juz można od kilku dni, no ale coś o północy
się bedzie jeszcze pewnie pobierać.


A Tobie daje Degrad -3 bo gadasz nie na temat, zainstalować można dopiero dzisiaj o 17.01 czasu polskiego, mam dosyć Twojego trollowania, bo nawet nie chce Ci się przeglądać oficjalnej strony gry oraz tego wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:37, Isildur napisał:

> i tak drę będzie można zainstalować dopiero o godzinie 00:01 15 maja

Nie wprowadzaj ludzi w błąd grę można zainstalować dzisiaj o godzinie 17:01 czasu Polskiego.

sprawdź w odnośniku Regionalne czasy startu serwerów
http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4371302/Poradnik_przygotowuj%C4%85cy_do_premiery-11_05_2012#blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:40, tosz napisał:


"Instalacja gry przed premierą
Tych z was, którzy zakupili cyfrową wersję gry, informujemy, że instalator zostanie odblokowany o godzinie 17:01 czasu polskiego, 14 maja. Pozwoli to na zainstalowanie gry, rozwiązanie ewentualnych problemów, pobranie i zainstalowanie patcha premierowego nr 1.0.1 i przygotowanie się do rozpoczęcia gry w momencie startu serwerów."

Źródło: http://eu.battle.net/d3/pl/blog/4371302#blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie był żaden spam tylko mój błąd. Po prostu podobno można było pobrać potrzebne pliki do gry od dłuższego czasu, więc po co ma się grę instalować? Tego nie wiem ale pewnie tak jak pisałeś na oficjalnej stronie i kilka stron wcześniej o tym pisze, ale nie mam zamiaru tego przeglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:43, tosz napisał:

no właśnie cyfrową, a pudełkowa tak jak w odnośniku

Ale możesz zainstalować wersję cyfrową i później z pudełka dopisać do konta klucz. Bo grę legalnie możesz już od dość dawna pobrać z sieci. Ja mam zamówioną grę pudełkową a instalator już mam od dość dawna pobrany, w przypiętym poście są linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:44, Isildur napisał:

> no właśnie cyfrową, a pudełkowa tak jak w odnośniku
>
Ale możesz zainstalować wersję cyfrową i później z pudełka dopisać do konta klucz. Bo
grę legalnie możesz już od dość dawna pobrać z sieci. Ja mam zamówioną grę pudełkową
a instalator już mam od dość dawna pobrany, w przypiętym poście są linki.

ok o tym nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:43, tosz napisał:

no właśnie cyfrową, a pudełkowa tak jak w odnośniku


a to jest jakaś różnica? ja będę miał ek, ale już od dawna mam ściągniętą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 10:47, tosz napisał:

ok o tym nie wiedziałem


Dlatego większość ludzi już czeka na instalację :)
Jeszcze 13 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrać pliki instalatora a zainstalować grę to dwie różne sprawy. Pobrac może każdy już od dawna (nie tylko Ci co kupili cyfrówkę), a zainstalować będzie można dopiero dzisiaj po 17. Od razu też pobiera się pierwszego patcha i masz gotową grę do odpalenia o północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w planach instalować z płytek, a w weekend zmieniałem parę rzeczy w kompie i teraz się okazuje, że zostałem bez nagrywarki :D Stara miała wejście IDE czego na nowych mobo nie robią i właśnie targam instalator, ale jeszcze 2 godzinki więc będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupiłeś wersję pudełkową to na pewno nie dostaniesz klucza na maila tym bardziej jeśli kupowałeś na gram.pl no chyba, że kupiłeś na aukcji sam klucz to pewnie go dzisiaj dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 11:15, Magok napisał:

Jeśli kupiłeś wersję pudełkową to na pewno nie dostaniesz klucza na maila tym bardziej
jeśli kupowałeś na gram.pl no chyba, że kupiłeś na aukcji sam klucz to pewnie go dzisiaj
dostaniesz.



no to lipa :P dzieki za info ( poniedzialek w robocie ;/ nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja dla osób z Lublina (i okolic), które nie zakupiły jeszcze Diablo 3.
17. Maja o 7:00 jest pierwsze otwarcie Media Expert na Mełgiewskiej, i w gazetce promocyjnej jaką dzisiaj dostałem jest napisane, że Diablo 3 będzie sprzedawane po 139,99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Kutnie otworzyli to Media Expert jakiś miesiąc temu, a wczoraj mi kumpel info sprzedał z ich gazetki, że będą za 155 zeta mieli. Także może się jednak załapię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:51, Prophett napisał:

Kupując wersję cyfrową bezpośrednio od Blizza płaci się 59,99 euro, w przeliczeniu na
złote to około 255. Nie opłaca się.



Tego akurat nie sprawdziłam, bo dostaliśmy z mężem dwie sztuki D3 przy okazji promocji - stale abonujemy WoW-a. Jednak trzeba zauważyć, że nie można powiedzieć, że nakład Diablo III jest wyczerpany, albo że nie można tego dostać w małych miejscowościach - bez problemu można kupić wersję cyfrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera zaczynam żałować, że zamiast w Kutnie siedze w Piotrkowie :P Orientujesz się czy duży nakład mają? Może podeśle jakiegoś znajomka do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się