Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 13:59, Korek92 napisał:

Ja niestety czas i fundusze znajdę dopiero pod koniec czerwca, dlatego będę niezmiernie
wdzięczny za guest pass.

Zazdroszczę wam trochę ;]


Jak chcesz to ci oddam passa :) Mi się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:16, vegost napisał:

> Ja niestety czas i fundusze znajdę dopiero pod koniec czerwca, dlatego będę niezmiernie

> wdzięczny za guest pass.
>
> Zazdroszczę wam trochę ;]

Jak chcesz to ci oddam passa :) Mi się nie przydadzą.


To jednego z nich mi też podeślij ;D (mail w podpisie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie szczęście ja będę mógł zamówić dopiero 24-25 maja bo wtedy będe miał fundusze,oile będzie już kolejna dostawa, trudno te parę dni się poczeka.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:15, Kafar napisał:

Blizzard np. strasznie nastawiony jest na dystrybucje cyfrową, więc pewnie nie dziwi
mnie fakt brakujących pudełek mimo iż pewnie to nadal idzie w miliony ale jednak oni
dość dobrze zachęcają do kupna cyfrowych wersji (więcej mamony, brak pośredników).


No nie wiem, gdyby dali cenę niższą niż te 60 euro to właśnie wtedy by mogli się pozbyć pośredników, a tak ludzie kupują na aukcjach same keye właśnie od pośredników, którzy zakupili te keye po cenie hurtowej najprawdopodobniej, więc imo Blizzard jest w plecy, bo gdyby odrobinę sam obniżył cenę detaliczną to klient by nie uciekał do pośrednika hurtownika. Poza tym myślę, że właśnie cyfrówka powinna być tańsza jako, że w tym przypadku koszty krańcowe są dużo niższe, odpadają wydatki na produkcję pudełek, magazynowanie, transport, obsługę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:16, vegost napisał:

> Ja niestety czas i fundusze znajdę dopiero pod koniec czerwca, dlatego będę niezmiernie

> wdzięczny za guest pass.
>
> Zazdroszczę wam trochę ;]

Jak chcesz to ci oddam passa :) Mi się nie przydadzą.


Również z chęcią przygarnę guest passa :) Gdyby komuś udało się dorwać grę już dziś i nie miał co zrobić z GP, bo nie wiem o której moje pudełko dotrze :(

mail: michal256 [NA] poczta [DOT] onet [DOT] pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mohair ja też chętnie oddam passy. Jak coś dopisz mnie do listy :) Jak tylko dostanę pudełko dzisiaj to zacznę rozdawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:29, vegost napisał:

Mohair ja też chętnie oddam passy. Jak coś dopisz mnie do listy :) Jak tylko dostanę
pudełko dzisiaj to zacznę rozdawać.

To ja chętnie przymję 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:33, Tomoya-kun napisał:

To ja chętnie przymję 2 :)


Zachłanny jesteś :> Ale to by było nie fair wobec innych oczekujących :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:34, vegost napisał:

Zachłanny jesteś :> Ale to by było nie fair wobec innych oczekujących :P

Bardziej mi chodziło o drugi pass XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:34, Tomoya-kun napisał:

> Zachłanny jesteś :> Ale to by było nie fair wobec innych oczekujących :P
Bardziej mi chodziło o drugi pass XD


Aaa :D Mój błąd przepraszam :D Zobaczymy jak to będzie :D Jest dość duże zainteresowanie, więc pewnie małe losowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do północy ten topic będzie miał z dodatkowe 50 stron z taką częstotliwością pojawiają się tu posty :D

W ultimie dalej mam Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym) już od 3 dni... już nie wiem co myśleć, bo wygląda na to, że bardziej opłacało się iść i kupić dziś w MM albo Realu i to pewnie taniej. Nauczony tym doświadczeniem zrobię tak na premierę Guild Wars 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:39, Kermit napisał:

W ultimie dalej mam Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w
dniu dzisiejszym)
już od 3 dni... już nie wiem co myśleć, bo wygląda na to, że bardziej
opłacało się iść i kupić dziś w MM albo Realu i to pewnie taniej. Nauczony tym
doświadczeniem zrobię tak na premierę Guild Wars 2 :)


Z tego co mi wiadomo Ultima miała poważne problemy z zamówieniami i nie mogła ich dostarczać przez dłuższy czas. Dopiero na dniach usunęli awarię. To pewnie wydłuży niektóre zamówienia do 2 dni max ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobie zobacz wczorajsze staty tego topicu! 247 postów nie wiadomo kiedy xD.
Ja tam ludziom z gramu stety czy niestety nie oddani tych Guest Passów... Są inni potrzebujący czyli znajomi w realu.
W zasadzie to już ich nie mam bo je rozdałem xD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak dzisiaj grasz o północy tymi kolegami w realu czy z tymi z gramu? Po jak się ma tych pierwszych to oni chyba ważniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:41, vegost napisał:

Z tego co mi wiadomo Ultima miała poważne problemy z zamówieniami i nie mogła ich dostarczać
przez dłuższy czas. Dopiero na dniach usunęli awarię. To pewnie wydłuży niektóre zamówienia
do 2 dni max ;/


To to wiem, ale zamówienie złożone już ponad miesiąc temu więc z moim nie powinno być problemu... chyba :P
Akurat inne gry dostawałem dzień przed premierą albo w dniu więc myślałem, że będzie jak zawsze.
Zresztą jeszcze nic nie mowie, bo dzień się nie skończył i nie wiadomo, może już wysłane tylko nie ma komu zmienić statusu :) Ucieszył bym się gdybym jutro miał, chociaż nie mam czasu i tak zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę chętnie jednego passa. Proszę mnie dopisać do listy. Jakby co, to gg podane w podpisie. Jeżeli żadni znajomi się nie zgłoszą, to najprawdopodobniej oddam w razie czego ze swojej pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:25, Elhan napisał:

Poza tym myślę, że właśnie cyfrówka powinna być tańsza jako, że w tym przypadku
koszty krańcowe są dużo niższe, odpadają wydatki na produkcję pudełek, magazynowanie,
transport, obsługę itp.


O tym mówię, po cholerę ma być tańsza? Skoro miliony gier się sprzedają w tej cenie to przecież to co się zaoszczędzi (a mało tego nie jest) na dystrybucji pudełkowej może dana firma dodatkowo zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na informacje ze sklepu media expert po ile bedzie gra? Nie mowie o tej promocji bez vat, gdzie ejst po 155 tylko bardziej taka ogolnopolska oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się