Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 16:43, Nefthis27 napisał:

eh no ja chce pudelko do reki:/ czemu gram to jutro dopiero daje:((


Bo jest takie coś jak embargo nałożone przez Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:38, Skuner napisał:

UPS to jakaś tragedia... Paczka wysłana o godzinie około 11. Do tej pory nie wyjechała.
Status : Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS. Znając życie jak tak będzie to dotrze
jutro wieczorem albo po jutrze ... Więcej nie zamawiam edycji pudełkowych. Mogłem zamówić
key online + pudełko w późniejszym czasie.


Każda firma kurierska ma info spóźnione. Ani to parę razy dziennie (nie dużo może z 2-3 razy dziennie) synchronizują. Wieczorem będziesz miał napisane że jest obok gramu. Wstaniesz rano i będzie już u kurierach w łapie. (w nocy nikt tego nie synchronizuje ani automatycznie się to nie odświeża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:30, vegost napisał:

Zostaje już tylko pytanie, skąd się wziął znów Diablo na Ziemi ? :D

Ja wiem skąd się wziął :) i wiem jak i przez kogo powróci oraz czyjej winy :)
Na ten moment czyli jesli chodzi o D3 ma to jakiś sens i trzyma się to w całości.
Nie chciałbym już D4 bo by to było przegięcie pały i naciągnięcie wszelakiej struny.

Dnia 14.05.2012 o 16:30, vegost napisał:

No nie gadaj, że to on ? XD To teraz będziemy walczyć przeciwko sobie ? Bomba :0

Tak to

Spoiler

Tyrael

można by powiedzieć, że
Spoiler

"pokłócił"

się z
Spoiler

Archaniołem Imperiusem

Gdyż lekką bójke w niebie stoczyli
Spoiler

Imperius

go chciał osądzić o coś ale Przecież jak mozna osądzić Tyraela gdyż on jest uosobieniem sprawiedliwości. W filmikach w wersji eng brzmi to bardzo pięknie :P
Spoiler

Tyrael zrzuca skrzydła i staje się człowiekiem po czym spada w klasztor. Jest praktycznie taki sam nadal ma swoją zbroję lecz już tak nie błyszczy. Tyrael będzie prawdopodobnie naszym kompanem w D3 który będzie z nami podróżował


Nawet na filmikach eng tych prezentacjach każdej postaci ten amerykański lektor co opowiada o każdej postaci to Tyrael :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:45, Isildur napisał:

> eh no ja chce pudelko do reki:/ czemu gram to jutro dopiero daje:((

Bo jest takie coś jak embargo nałożone przez Blizzarda.

ja wiem ale to diablo wkoncu sie doczekac nie da;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co chcieć lub nie chcieć. Na forum angielskim na diablo3.com niebiescy (pracownika blizz) wypowiedzieli się że Diablo 4 nie będzie, Diablo 3 będzie ostatnie (plus dodatek) CO nie znaczy że gier ze świata Sanktuarium nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:42, Assassin3 napisał:

lol serio pytam ;/ czasem zalecane sa bledne np Battlefield 3 mi na fulla czasem leko
podcią ;/ a zalecane spełniałem

To nieźle masz w głowie xD.
Człowieku ta gra mimo iż wychodzi zaraz i jest "nową" z pozoru grą to jest tak naprawdę grą starą. 4 letnią co najmniej.
Silnik trochę troci wiekiem ale jest dobrze zoptymalizowany. Blizzard to Blizzard nie martw się. Mi Beta nie cięła się nic a miałem ustawienia max. Czasem ci ewentualnie może chrupnąć przy wczytywaniu mapy ale to jest na serio czasem.

Bądź dobrej myśli :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:51, Hartus napisał:

A po co ty się tak karmisz tymi spojlerami? Nie wolisz dowiedzieć się tego wszystkiego
z gry? :P


Bo wtedy czuje się jak cyna że wie wszystko a inni nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:48, Braveheart napisał:

Tak to

Spoiler

Tyrael

można by powiedzieć, że
Spoiler

"pokłócił"

się z
Spoiler

Archaniołem Imperiusem


Gdyż lekką bójke w niebie stoczyli
Spoiler

Imperius

go chciał osądzić o coś ale Przecież
jak mozna osądzić Tyraela gdyż on jest uosobieniem sprawiedliwości. W filmikach w wersji
eng brzmi to bardzo pięknie :P
Spoiler

Tyrael zrzuca skrzydła i staje się człowiekiem po czym spada w klasztor. Jest praktycznie
taki sam nadal ma swoją zbroję lecz już tak nie błyszczy. Tyrael będzie prawdopodobnie
naszym kompanem w D3 który będzie z nami podróżował


Nawet na filmikach eng tych prezentacjach każdej postaci ten amerykański lektor co opowiada
o każdej postaci to Tyrael :)


No to będzie bardzo ciekawie i przy każdym odkrytym kawałeczku gry będzie towarzyszył mi dreszczyk emocji :) Nie mogę się doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:33, Hartus napisał:

A kto powiedział, że nie grałem? Przeszedłem zarówno Diablo jak i Diablo II wraz z LOD.

/ciach reszta!

A to zwracam honor :)

Dnia 14.05.2012 o 16:33, Hartus napisał:

A po co ty się tak karmisz tymi spojlerami? Nie wolisz dowiedzieć się tego wszystkiego z gry? :P

Wiesz to nie chodzi o karmienie się spoilerami. Ja mniej więcej lub więcej mniej wiedziałem jak to będzie wyglądać + dedukcja i zarys znany. Przeczytanie "Sin War" bardzo "oświeca"

cytat z mojego Gsa ;-)

"Tłem do całej serii jest odwieczna walka między Wysokimi Niebiosami i Płonącymi Piekłami. Wojna ta jest do tego stopnia wyrównana, że żadna ze stron nie jest w stanie przemóc drugiej. Toczy się od niepamiętnych czasów, a jej żołnierze stale się odradzają. Konflikty nieśmiertelnych istot również mają swoich dezerterów i zdrajców. Ich postępki mają czasem większy wpływ na historię świata niż nieskończone wojujące armie."

Samo cząstkowe znanie osobnika który stworzył Black Soul Stone daje bardzo wiele do myślenia :)
Diablo to nie tylko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:57, Hartus napisał:

Czekać tyle lat na grę i poznać kluczowe elementy fabuły na kilka godzin przed premierą.
Bezsens. ;)


Też tak uważam, wręcz uważam to za głupotę. Ja jedynie sobie przeczytałem artykuły i opisy to co było przed Diablo 3 bo po prostu tego nie pamiętałem albo grając w S1 w czasach jego premiery nikt nie interesował się historią diablo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:57, Hartus napisał:

Czekać tyle lat na grę i poznać kluczowe elementy fabuły na kilka godzin przed premierą.
Bezsens. ;)

Nie do końca :)
Lecz one też zwiększają apetyt a całej gry nie znam oraz Q...... jedna rzecz i tak mnie najbardziej ciekawi.
Jak Zoltan Kulle stworzył Black Soul Stone i na czym będzie polegać ekhmmmmmmm [nie ważne co] Adrii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:58, Braveheart napisał:

Diablo to nie tylko gra :)

Wiem, wiem. Od miesięcy czaję się na książki z tego uniwersum i chyba sprawię sobie całą kolekcję na wakacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 17:03, Undertaker napisał:

I co? Możecie instalować? Bo ja nie.


Też nie, ale radzę poczekać troszkę może jakiś problem mają albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 16:52, Kafar napisał:

Bo wtedy czuje się jak cyna że wie wszystko a inni nie ;)

Ja wszystkiego nie wiem :D już mi tak nie kokietuj bo się czerwony niczym sam Diablo zrobię.

Dnia 14.05.2012 o 16:52, Kafar napisał:

nie masz co chcieć lub nie chcieć. Na forum angielskim na diablo3.com niebiescy (pracownika blizz) wypowiedzieli się > że Diablo 4 nie będzie, Diablo 3 będzie ostatnie (plus dodatek)

A widzisz tego to akurat nie wiedziałem... nie ładnie kłamać :-)
Poza tym nikt nikomu nie broni czytać książek :) a pojęcia ogólnego źle również nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się