Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

a z tym GP to jak, miesiąc po premierze będzie można dopiero użyć czy po 30 dniu już nie będzie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:32, vegost napisał:

Ja będę rozdawał, ale dopiero wtedy jak dostane grę. Czyli nie wcześniej niż po 00:00.
W każdym pudełku są dwie przepustki. Tak więc komu je dam wybierze losowanie :) Wszystkich
chętnych napisze sobie na karteczce i wrzucę do koła :) Nick, który wyleci dostaje przepustkę

Ja Ci ułatwię sprawę :D. Nikomu nic nie dawaj. Nie będzie ani przegranych ani wygranych xD
A tak bardziej serio
Jak masz jakiś znajomych w realu co to się czają na D3 i nie mogą się zdecydować albo mają ochotę zagrać to daj im :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę Guest Pass''a na dziś, proszę o dodanie do listy.
W dniu jutrzejszym przekażę swój chętnej osobie.

ntum22@gmail.com

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:43, Isildur napisał:

UWAGA

Osoby które otzrymają Guest Pass i są na liście w przypiętym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=6683
proszone są o to by napisały w tym wątku, że dostały kod, wtedy je usunę z listy.

Proponuję Ci podpiąć tego posta na te kilka dni albo dodać tą informacje do tej listy! ;-)
Postowanie tu jest wręcz potężne zaraz ten post zniknie w odmętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:42, Braveheart napisał:

Ja Ci ułatwię sprawę :D. Nikomu nic nie dawaj. Nie będzie ani przegranych ani wygranych
xD
A tak bardziej serio
Jak masz jakiś znajomych w realu co to się czają na D3 i nie mogą się zdecydować albo
mają ochotę zagrać to daj im :)


Moi znajomi nie grają w Diablo 3 a jak by chcieli to ich maszyny są za słabe, żeby w niego zagrać :) Oczywiście znojmi z reala. Ci z netu sami kupują :) Więc szkoda, żeby się marnowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, obcykałem wersje językowe. Wystarczy zainstalować jakąś wersje.. w opcjach zmienić język i on dociąga (3,2gb) pliki językowe innej wersji. Dzięki temu nie trzeba jak w SC2 mieć 2-3 wersji językowych zainstalowanych jako osobne gry a jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 18:33, Rambos napisał:

a z tym GP to jak, miesiąc po premierze będzie można dopiero użyć czy po 30 dniu już
nie będzie można?


Po 30 dniach wersja startowa stanie się ogólnodostępna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam to


Ale jeden z Azjatów to retard... zamiast włożyć lepszą kusze na łapkę to lata ze standardową. Praktycznie osoba z która gra reza za niego ;/
Ale dziwnie się patrzy na te wszystkie rzeczy w tym ich alfabecie :D hehehe obejrze jak grają do Skeleton Kinga no moze 2 minuty za nim i koncze z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do tych, którzy zainstalowali już grę. Możecie mi powiedzieć jaki nr wersji wam wyświetla w menu? Bo nie zauważyłem, żeby podczas instalacji pobierały się jakieś dodatkowe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak BTW, nie zapomnijcie sprawdzić serwera czy jest europe, bo ja przed chwila zainstalowałem na 2 kompach d3. Na jednym enUS, na drugim enGB, i oby dwie instalki miały na starcie serwer America jako domyślny (co dla enUS akurat dziwne nie było). Jak się zrobi postać na innym niż europe to nie można jej potem przenieśc. No i auction house za real money jest niedostępny, jeżeli serwer jest w regionie innym niż adres zamieszkania na BN account. Tak to piszę tylko dla przypomnienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, zamówiłem i opłaciłem klucz z kontagier 2 maja i dopiero po napisaniu maila do sklepu dowiedziałem się, że mam małe szanse na otrzymanie klucza przed premierą... nie polecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:01, Ambr0ktn napisał:

Mam pytanko do tych, którzy zainstalowali już grę. Możecie mi powiedzieć jaki nr wersji
wam wyświetla w menu? Bo nie zauważyłem, żeby podczas instalacji pobierały się jakieś
dodatkowe dane.


Jak mi skończy pobierać to podam Ci wersję zostało do pobrania 3,36 GB ładnie idzie przy necie 10 mb pobiera z prędkością 1,26 mb/s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkurze się, zamówiłem grę jakiś rok temu, opłaciłem w zeszłym tygodniu po otrzymaniu maila z gram.pl Jest godzina 19:00 dnia 14.05.2012 a jak nie miałem tej gry tak nie mam nadal. Ja się pytam co za preorder który dostanę zapewne 15 czyli po premierze? Równiedobrze mogłem iść z rana do empiku (mam po drodze z kampusu Galerie Krakowską bo angielski mam w centrum) i wyszło by lepiej. Coś mi się zdaję, że ostatni raz daję się nabrać na tzw preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się