Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 19:01, Ambr0ktn napisał:

Mam pytanko do tych, którzy zainstalowali już grę. Możecie mi powiedzieć jaki nr wersji
wam wyświetla w menu? Bo nie zauważyłem, żeby podczas instalacji pobierały się jakieś
dodatkowe dane.


1.0.1.9558 jak coś. Patch może być po uruchomieniu serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty się na tym przejechałeś. Niby embargo Blizzarda ale innym to nie przeszkodziło więc warto następnym razem skorzystać z innych. Trzymanie twardo tego aby być w porządku w dzisiejszych czasach jest do bani ;'')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zorientowałem się, że podałem niewłaściwego maila (nie ten, na którym mam zarejestrowane konto BNet, a zapewne ma to znaczenie).

Proszę o zmianę mojego maila z matelos88@wp.pl na matelos88@gmail.com i przy okazji wykreślenie mnie z jednej pozycji, gdyż jestem wymieniony dwa razy ( najlepiej usunąć nr 13 i dopisać mail matelos88@gmail.com do nr 5)

Najmocniej przepraszam za problem, jestem jakiś rozkojarzony dziś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko że zawsze sobie to powtarzam,a jakoś pod wpływem emocji ulegam pokusie i zamawiam na gram.pl. Mimo to myślę, że w tym wypadku to chyba mój ostatni pre order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:21, Essau napisał:

Dokładnie. Tylko że zawsze sobie to powtarzam,a jakoś pod wpływem emocji ulegam pokusie
i zamawiam na gram.pl. Mimo to myślę, że w tym wypadku to chyba mój ostatni pre order.

Mam tak samo, rok temu zamówione w Ultimie, kurier opłacony i nic, a mogłbym sobie kupić w nocy w Empiku w Raciborzu, do którego mam z 50m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zniesmaczony tym co odwala gram.pl. Zamówiłem 2 miesiące temu EK, opłaciłem od razu gdy to było możliwe (cały czas widniała data- wysyłka 14 maja, dostawa 15 maja). A teraz co? Cały czas .. Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki. Ja się pytam to żart jakiś?! Przewidywana data dostawy: 15.5.2012 - 16.5.2012... Śmiech na sali. To Empik chyba wyszedł najlepiej bo ludzie już dzisiaj dostali swoje preordery i EK. A gram.pl ma chyba w gdzieś ludzi bo o 16 trzeba kończyć pracę....Jeśli jutro nie będzie kuriera z grą to ostatni zakup na gram.pl

Pozdrawiam wszystkich [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gram.pl mógł wysłać grę z dostawą na dzisiaj tak by zrobił, ale że mieli wyraźny zakaz więc jest jak jest. Też zamówiłem na gram.pl i cierpliwie czekam na swoją przesyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie przetwarzane: Gotowe dla UPS.. Tak mam od godziny 11 rano. Czy kurierzy wogole w tej firmie tJ(ups) pracuja ? Moze po prostu 8h od 7 do 15 i pozniej zlewka. Rownie dobrze moglem isc o 9 rano do emipku i kupic 20zl drozej ale mam . A tutaj zanim kurier przyjedzie to bedzie zapewne 15 po poludniu jak zawsze -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka jest wysłana jedynie status się nie zmienił, czasami tak bywa. A za słownictwo leci ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:32, Isildur napisał:

Gdyby gram.pl mógł wysłać grę z dostawą na dzisiaj tak by zrobił, ale że mieli wyraźny
zakaz więc jest jak jest.


Ale co to ma do rzeczy? Nikogo nie interesują zakazy, tylko fakty. Fakt jest taki, że w Empiku mielibyśmy szybciej,amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wszystkie przesyłki zostaną jutro dostarczone, jeśli nie to wtedy możecie mieć pretensje, spokojnie czekajcie, troszkę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:33, Essau napisał:

Ale co to ma do rzeczy? Nikogo nie interesują zakazy, tylko fakty. Fakt jest taki, że
w Empiku mielibyśmy szybciej,amen.


Ma to do rzeczy, że teraz nic to nie zmieni. Narzekanie dla samego narzekania też nie jest potrzebne bo nic nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur, a skąd wiesz, że przesyłka jest wysłana? Nawet nie dostałem e-maila od UPS. No wybacz, jestem sfrustrowany ponieważ nie po to zamawiałem na gram.pl by mieć przesyłkę 16 Maja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale czy wy jesteście jakimiś pajacami żeby gorzej nie napisać? Statusy zamówień i przesyłek w firmach kurierskich nie są w czasie rzeczywistym odświeżane. Wam to trzeba narysować czy jak?

Fakt to że termin dostawy jest 15-16 to nie jest optymistyczne ale zazwyczaj miałem na następny dzień.

Isildur dobrze.. trzymając się tych głupich zasad których nikt nie przestrzega (widocznie kar nie ma za nie) jest tylko na niekorzyść sklepu. Gdybym wiedział o embargo dowiedziałbym się czy gram chce go przestrzegać, gdybym to wiedział przed opłaceniem to bym poszedł do MM poprosił o odstawienie EK i dało by się to załatwić.;)

To czy gram chce być prawy i sprawiedliwy to jest jego wybór i decyzja, ale cóż nie jest to na korzyść użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 19:36, Juneday napisał:

Isildur, a skąd wiesz, że przesyłka jest wysłana? Nawet nie dostałem e-maila od UPS.
No wybacz, jestem sfrustrowany ponieważ nie po to zamawiałem na gram.pl by mieć przesyłkę
16 Maja..


Bo już troszkę zamawiałem na gram.pl i status przesyłki firma kurierska zmienia dwa razy dziennie, spokojnie paczka została wysłana i jutro do Ciebie dojedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPS informacja o monitorowaniu
Zaktualizowane: 14.05.2012 13:35
Etykieta wysyłkowa UPS została wygenerowana. Status monitorowania wraz z planowanym terminem doręczenia zostanie zaktualizowany gdy przesyłka dotrze do placówki UPS.

Mam nadzieje, że już dotarła do tego UPS tylko nie zaktualizowali zamówienia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech sorki, nie pomyślałem żeby link wrzucać w spojler :/ Zapamiętam na kiedyś ;)

A tam z innej beczki: wyczytałem, że po zainstalowaniu 2 wersji językowych w tym samym folderze jest możliwość przełączania języka gry w menu. Niestety mam dosyć słabe łącze i do premiery nie zdążę już pobrać ang wersji, więc nie mam jak tego sprawdzić.

Edit: Jest nawet jeszcze milej ;) Wystarczy w opcjach gry (zakładka konto) zmienić język na inny, a gra sama ściągnie brakujące pliki ważące około 3 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się