Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2012 o 21:33, Isildur napisał:

Spokojnie zignoruj tę informację gra ruszy. Poza tym robiłem testa i na zintegrowanej
na lapku Intela gra ruszyła znaczy beta :)


Problem w tym, że nie mam jak zignorować. Po naciśnięciu "PLAY" wywala mi okienko z informacją i jedyne co mogę zrobić to kliknąć "ok". Zostaję wtedy przekierowany na stronę, którą podałem w poprzednim poście (ta z nieobsługiwanymi kartami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:09, Isildur napisał:

Mam zacząć dawać nagrody za słownictwo? Ludzie troszkę cierpliwości, bo moja zaczyna
się kończyć. Chcecie wylewać swoje żale ok, ale róbcie to na przyzwoitym poziomie bez
niecenzuralnego słownictwa i proszę ciąć cytaty.

Polecam popracować w szkole, gwarantuję, że poziom Cierpliwości znacznie się podniesie a to co tutaj jest przez niektórych pisane będzie postrzegane jak lekkie zdenerwowanie ze strony zwiedzionych gramowiczów.

Ja też czekam, grę dostanę jutro pewnie późym popołudniem, mieszkam na wsi więc tutaj kurierzy dojeżdżają na końcu ale jakoś nie mam z tego powodu spięcia

Dla tych wszystkich niespiętych którzy chcą i mają cierpliwość poczekać te kilkanaście godzin - odstąpię Guest Passa

To tyle i do zobaczenia w świecie Diablo III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo ja miałem podobny komunikat na becie na tamtym lapku i go zignorowałem, dałem ok i grę uruchomiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 21:49, Kopiec napisał:

Już prawie 22, a link o statusie mojego zamówienia dalej kieruje mnie na stronę https://was.schenker.nu/
i wita komunikatem "Brak wyniku poszukiwania".


Spokojnie zaktualizują, jak Ciebie to pocieszy to mój również nie jest jeszcze zaktualizowany ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:05, Niflheim napisał:

Intro po polsku. :3 Deckard Cain wypada genialnie, czyli, tak jak to było w przypadku
drugiej części, lepiej od wersji angielskiej, Lea tylko nieźle.

Potwierdzam i zgadzam się w 110% Cain.. po PL wypada jak zwykle w najwyższej formie! :)
Jednak jeśli chodzi o Leah to wręcz dla mnie to średnio brzmi. No i to tłumaczenie ... "LEO" =.= pozostawia wiele do życzenia oj wiele. To tylko utwierdza mnie, że Normal przejdę po polsku a od Nightmare zaczynam jazdę na eng. :)
Trudno. Fajnie będzie znów posłuchać Caina ale wole się poruszać w "ojczystym"/"uniwersalnym" języku BN. A z angielskim takich problemów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:05, Niflheim napisał:

Intro po polsku. :3 Deckard Cain wypada genialnie, czyli, tak jak to było w przypadku
drugiej części, lepiej od wersji angielskiej, Lea tylko nieźle.

Lepiej? Moim zdaniem ten z angielskiej wypada dużo lepiej przez tą swoją specyficzną wymowę. Tutaj tego nie oddali. Poza tym - Leah przetłumaczyli na Lea? Jeszcze ta odmiana - Leo... Imię w oryginale jest wymawiane jako Li-a. Jeśli chcieli już to imię nieco spolszczyć to mogło by być np. Lia. Odmianą powinno być np. "Lio" lub w ogóle darować sobie odmianę i zapisywać oraz wymawiać to tak jak w oryginale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:19, Drazok napisał:

Tłumaczenie nigdy nie jest idealne.
Niektóre wyrazy nie mają swoich dokładnych odpowiedników.

Nie chodzi mi nawet o wyrazy a konkretne imię danej postaci. Niektóre obce nazwy i imiona zostawia się po prostu bez odmiany, bo inaczej trochę dziwnie to brzmi. Zwłaszcza jak w lokalizacjach zmienia się imiona postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:19, Drazok napisał:

Tłumaczenie nigdy nie jest idealne.
Niektóre wyrazy nie mają swoich dokładnych odpowiedników.

Tak ale w przypadku Leah jest to wręcz rażące i bardziej oczywsite... Lea/Leo ? Co to K***a jest ;/ ? Może jeszcze Leonardnico XD.
Mogli przy wymowie troszeczkę zaciągnąć poprawną wymową i by było git a tak... no jak zwykle nie popisali się.
Mam to w kiełbasie tak czy siak bo po normie który mam zamiar szybko ukończyć instaluje eng :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:23, Elhan napisał:

Co daje to ustawienie maks klatek i maks klatek w tle w opcjach graficznych?


Najedz obok myszką to będziesz miał napisane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 22:25, vegost napisał:

Iść na tą nocną premierę czy może poczekać do jutra rana ? :P Mam dylemat.

Może wybierz się z kumplem :P Ja zajęcie będę mieć. Ale ogólnie.... na Twoim miejscu ja to bym się porządnie wyspał by mieć wiele sił na walkę z monstrami! ;-) Która może zmęczyć i być czasochłonna :)

EDIT:
Przyrost postów jest tutaj oszałamiający.. o 17:00 + było 318 z groszami pewnie już pękło z 500 :3 a do godziny zero jeszcze trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się