Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Czyli jednak free beta weekend na niewiele się zdał. Szkoda. A ja dalej nie wiem, czemu mam ten problem z dźwiękiem w intro. Zainstalowałem też polską wersję językową i wciąż to samo - niektóre kwestie są wypowiadane tak cicho, że prawie w ogóle ich nie słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Probowales aktualizowac stery? Moze to ich wina.

EDIT: lub blednie ustawionych glosnikow/kanalow. Sprobuj pozmieniac na 2.1, 5.1, 6.1 etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:39, Ichvander napisał:

Probowales aktualizowac stery? Moze to ich wina.


Nawet nic nie zmieniałem. Mam świeżo postawiony system. I wszystkie inne dźwięki w grze słychać doskonale (łącznie z dialogami w drugim i trzecim filmie), podobnie w innych grach. Zaczynam podejrzeć, że może chodzi o jakieś dziwne ustawienia moich słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:38, Isildur napisał:

Tylko wiesz ja próbuje wbić na tym starterze, który sam mi się przypisał :D


starter dostali chyba ludze którzy uczestniczyli w becie, bo ja też taki posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:39, GanD napisał:

Czyli jednak free beta weekend na niewiele się zdał. Szkoda. A ja dalej nie wiem, czemu
mam ten problem z dźwiękiem w intro. Zainstalowałem też polską wersję językową i wciąż
to samo - niektóre kwestie są wypowiadane tak cicho, że prawie w ogóle ich nie słyszę.


u mnie na polskiej wersji wszystkie 3 filmiki z normalnym audio. Drivery mam stare jak świat i do grafiki i do muzycznej, a kodeki mam: cccp starą wersje z 2009 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co przychodzi mi na mysl, to to, ze system widzi Twoje sluchawki jako glosniki 5.1. Jesli mozesz zmienic na stereo to ok, jesli nie to moje pomysly sie koncza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy własnie mnie poinformował :D, że zakupił w Galaxy u nasz w Szczecinie Diabolo. 179 pln zapłacił a mord było chyba 500 w kolejce .... XD
Normalnie PRL bo na bank dla wszystkich nie starczyło! uahuahuaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:45, Braveheart napisał:

Znajomy własnie mnie poinformował :D, że zakupił w Galaxy u nasz w Szczecinie Diabolo.
179 pln zapłacił a mord było chyba 500 w kolejce .... XD
Normalnie PRL bo na bank dla wszystkich nie starczyło! uahuahuaha


To dobrze, że mnie tak nie było :D Stał bym do 4 rano po diablo 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 23:19, Niflheim napisał:

To by było trochę bez sensu skoro mamy polski odpowiednik tego imienia (które można w
takiej formie znaleźć w Biblii, tak btw ;P), a to chyba nie wina tłumaczy, że ludziom
kojarzy się tak czy inaczej. ;P


No nie ich. Tak samo z imieniem Alex/Aleks - moze być i dla dziewczyny jeśli odpowiednio je wymówi ale u nas większość by kojarzyła z chłopakiem. Ot magia języków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:47, vegost napisał:

To dobrze, że mnie tak nie było :D Stał bym do 4 rano po diablo 3 :D

Jeden w kolejce powiedział do niego
cytuję:
"Dobrze było przyjść o osiemnastej" XDDDDDDDD
Leże i kwiczę z tego tekstu!

EDIT:
A ja wciąż nie mogę się zalogować. Ale to nic mam dobry humor i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:49, Atreides napisał:

Mój kolega uczesnticzy w zamieszkach pod Złotymi Tarasami :-D Jest grubo :-D

Prosze, nie mow, ze polacy znowu ukazali swoja "piekna" strone i zaczeli odpierniczac jakies mianiany..


EDIT: UWAGA! Dostalem sie na ekran tworzenia postaci ;) probujcie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:49, Atreides napisał:

Mój kolega uczesnticzy w zamieszkach pod Złotymi Tarasami :-D Jest grubo :-D

Widły i pochodnie poszły w ruch?:) Byłem na 1 premierze nocnej i to na dużo mniejszą skalę i nigdy więcej nie będę stał w takich kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:44, Ichvander napisał:

Jedyne co przychodzi mi na mysl, to to, ze system widzi Twoje sluchawki jako glosniki
5.1. Jesli mozesz zmienic na stereo to ok, jesli nie to moje pomysly sie koncza ;)


Ok. Pomogła zmiana ustawień w Sound Blaster. Okazało się, że po formacie moja karta domyślnie ustawiła się na system 7.1. Nic dziwnego, że nie mogłem usłyszeć pewnych rzeczy. Dzięki za podpowiedź :)

No i przez to pobrałem polską wersję językową, czego nawet miałem nie robić... Cain ma dość przyjemny głos, Leah (Leo? hehehe) również. Chyba dam szansę polskiemu tłumaczeniu.

Szkoda tylko, że serwery i tak nie chcą chodzić jak należy. Ja spróbuję o 8 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się