Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 01:14, GanD napisał:

Skończcie lepiej tę dyskusję, bo przyjdzie Wojman i będzie płacz.


Nie tylko Wojman tutaj patrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jako że nie mogę się dostać do gry to przynajmniej mam czas obejżeć wszystkie filmiki wprowadzające dla każdej klasy.

I jak to kumpel stwierdził:
"Zło jeszcze nie powróciło... Zło ciągle próbuje się zalogować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewalem sie ze tak bedzie. Bllizard zrobil 1 stress test i tylko na Amerykanskie serwery. Teraz ten sam problem co w Weekend Beta, ale tym razem mozna miec do nich pretesje.

ps. Ja dostalem 2 quest pass do WoWa nie wiem po co, a nie do Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:25, Wojman napisał:

PS. Wygrałem EK. :)

Tak wiem o tym..... A biednym zawsze wiatr w oczy... nie dość ze kupiłeś EK to jeszcze wygrałeś kolejne...
Biegnij szybko na jakies allegro i przesada jedną sztukę za 500 pln bo pewnie jakieś maniaki się znajdą. Nie dośćm że Ci się zwróci to jeszcze zyskasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:25, Wojman napisał:

PS. Wygrałem EK. :)


No nie !! :) Masz szczęście i gratuluje ci bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:25, Wojman napisał:

A mnie sie gra instaluje. :)


Masakrycznie dluuuuga jest ta instalacja. Ale to dopiero poczatek oczekiwania :P

>PS. Wygrałem EK. :)

A gdzie? Galaxy? Kaskada? Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:28, Cykada85 napisał:

A gdzie? Galaxy? Kaskada? Gratulacje.


Złote Tarasy Warszawa. :) I mam autografy twórców, nie wspominając o tym, że EK otrzymałem jeszcze przed północą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:30, Wojman napisał:

> A gdzie? Galaxy? Kaskada? Gratulacje.

Złote Tarasy Warszawa. :) I mam autografy twórców, nie wspominając o tym, że EK otrzymałem
jeszcze przed północą.



Ahh myslalem ze w Szczecinie :P No to niezle, to zycze milej zabawy jak juz sie polaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:30, Wojman napisał:

Złote Tarasy Warszawa. :) I mam autografy twórców, nie wspominając o tym, że EK otrzymałem
jeszcze przed północą.


Wojman jak masz możliwość to pstryknij parę zdjęci :) Pokaż estradę i ogólnie jak to wygląda. W ostateczności streścisz co widziałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde polacy juz grają niektorzy :D ale jak oglądam moment gdy dochodzą do Leorica ehhh widać... Lekko retardzą bo chyba nie ogarniają tego, że dmg broni to dmg skilla xD.... koleś lata wciąż z podstawowym Wandem 3.0 i powoli mu idzie bicie mobów heheh
Ja wciąż error ja się tak nie bawię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:34, vegost napisał:

Wojman jak masz możliwość to pstryknij parę zdjęci :) Pokaż estradę i ogólnie jak to
wygląda. W ostateczności streścisz co widziałeś :D


możesz zerknąć na gry-online.pl relacja z fotkami

ja sie jednak nie wybrałem - praca w nocy mi wyszła (bezlitosny szef) - jedyna pociecha że ludzie nie mogą sie zalogować (ot złośliwa natura :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:39, gmx napisał:

możesz zerknąć na gry-online.pl relacja z fotkami

ja sie jednak nie wybrałem - praca w nocy mi wyszła (bezlitosny szef) - jedyna pociecha
że ludzie nie mogą sie zalogować (ot złośliwa natura :P)


Ja pitole ile ludzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:30, Wojman napisał:

Złote Tarasy Warszawa. :) I mam autografy twórców, nie wspominając o tym, że EK otrzymałem
jeszcze przed północą.


Wiedziałem. Jak tylko usłyszałem Szczecin to pomyślałem, czy to może Wojman? Myślałem, że jesteś starszy.xD
Ale tłum był straszny. Ja zrezygnowałem z bicia się o EK z podpisami. Naszczęscie dzięki Isildurowi będę miał EK więc jest git. Swoją drogą. Słyszałeś gościa, co krzyczał Diablo i ****?:D Prawie cały czas stałem obok niego i musiałem go słuchać z bliska.:/ Naszczęscie potem kilku gości go uspokoiło. Dobry był gość przebrany za Sitha, nie?:D No i szkoda mi troche tej dziewczyny, co zajęła trzecie miejsce w konkursie na strój. Musiało jej się naprawdę nie miło zrobić, gdy niektórzy zaczęli buczeć, a poprzednia miała dość głośne oklaski.

I co do imienia, to Leo jest dobrze użyte. Tak się odmienia to imię w wołaczu. Bardziej normalne by się wydawało gdyby użyli formy Lea, tak jak na codzień mówimy używając mianownika, ale mówi to już starszy wykształcony dziadek, więc raczej normalnym się wydaje, że będzie on używał 100% poprawnej formy. No, ale głos Leach trochę za poważny, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 01:34, vegost napisał:

Wojman jak masz możliwość to pstryknij parę zdjęci :) Pokaż estradę i ogólnie jak to
wygląda. W ostateczności streścisz co widziałeś :D


Ze zdjęciami troche ciężko, ale wrażenia... niesamowite. Teraz mi się Diablo III instaluje, a w miedzyczasie przeglądam materiały z EK. Najfajniejsze jest to, że moja EK, która kupiłem jest u kuriera i jut... dzisiaj zostanie mi dowieziona. Atmosfera była bardzo fajna, na dworze w miarę ciepło, a dowcipy Figurskiego nawet czasem śmieszne. :) No i spotkałem kilka formuowiczów. Kurcze, cieszę się. Ale emocje były jak się dowiedziałem, że to ja mam szczęścliwy numerek. :) No i gratki od pracowników Blizzarda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się