Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 02:17, vegost napisał:

> Kurde chyba mam pech wciąż mam lipe z zalogowaniem :|

A na golu jadą we czwórkę i zaraz rozpykają Leryka :)

E tam, takie granie na wyścigi. Zamiast zachwycać się grą, muszą lecieć na pałę byle tylko być tymi pierwszymi co skopali kościsty tyłek Skeleton Kinga. Szczerzę im współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:19, vegost napisał:

Here you go :) http://pl.twitch.tv/tvgrypl Zaraz dojdą bo teraz śmieją się z powiedzonek
:D

Aaa to , to własnie oglądam :D... haha komentarz mi się spodobał ostry :D "Cpają coś tam" :P
Ale widzę, że trochę chłopaki się ogarnęli bo wcześniej to grali retardowo :P
Ale widać, że chłopaki nieźle się jarają :)
Spokojnie Vegi... jak nie dzis to jutro zamłocimy i my... Ja wciąż próbuje ehhh co chwile wpisuję...
Największa to oni mają bekę z barbara "Uciekać"..... "Uciekać szybko" hahahah z jakim on ot przeżyciem mówi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:24, Hartus napisał:

E tam, takie granie na wyścigi. Zamiast zachwycać się grą, muszą lecieć na pałę byle
tylko być tymi pierwszymi co skopali kościsty tyłek Skeleton Kinga. Szczerzę im współczuję.

No bo kazdy z nich pewnie bete przechodził ze 30 razy więc wiesz... nie chce się 31 razu to samo przechodzić. Ale expa mają na tym etapie dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie ten stress test dzialal lepiej :P Jak juz sie dostalo do gry to przynajmniej nie wywalalo, a mnie wlasnie wyrzucilo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:24, Braveheart napisał:

Spokojnie Vegi... jak nie dzis to jutro zamłocimy i my... Ja wciąż próbuje ehhh co chwile
wpisuję...
Największa to oni mają bekę z barbara "Uciekać"..... "Uciekać szybko" hahahah z jakim
on ot przeżyciem mówi!


Ahh mam nadzieję. Ja jeszcze muszę rano skoczyć do Saturna po Diablo 3. Po południe pewnie zagram. Ale beka niezła jest z tego tekstu barbarzyńcy - "Uciekaj, Uciekaj stąd" haaha :) Nie ma co, ale Grzegorz Pawlak rządzi haha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:27, vegost napisał:

Ahh mam nadzieję. Ja jeszcze muszę rano skoczyć do Saturna po Diablo 3. Po południe pewnie
zagram. Ale beka niezła jest z tego tekstu barbarzyńcy - "Uciekaj, Uciekaj stąd" haaha
:) Nie ma co, ale Grzegorz Pawlak rządzi haha XD

Ale zobacz jaką chłopaki mają frajdę.. To jest własnie czar Diabelstwa .... Radocha i młócka :D... i faza!!!
Niezły tam klimacik mają aż bym pograł tam u nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nocnej premiery Diablo 3.
Co za kijowa organizacja. Ludzie niewiedzący nic w "quizie" dostawali myszki i słuchawki, a prawdziwi fani znający odpowiedź najczęściej podkładki. Plus tona żartów typu pokaż cycki. To było naprawdę chu.owe. Nie będę wspominał o kolejce, której dosłownie był kocioł, bo nie potrafili postawić barierek by ludzie się nie pchali. To była rzeźnia. Czy tak ku.wa ciężko jest zorganizować coś porządnie? Nigdy więcej nocnych premier czy czegokolwiek organizowanego przez empik.
Edit: ah i zapomniałem o tym, że można było kupić jedną gre, a widziałem ludzi, którzy wracali z dwoma egzemplarzami, allegrowicze je.ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:34, Braveheart napisał:

Ale zobacz jaką chłopaki mają frajdę.. To jest własnie czar Diabelstwa .... Radocha i
młócka :D... i faza!!!
Niezły tam klimacik mają aż bym pograł tam u nich!


No jak mamy w jednym miejscu tyle ludzi i wszyscy grają razem to kurcze, jak tu się nie cieszyć ? :) Dobra drużyna to dobra gra. Ja w realu nie mam takich kumpli co by chcieli i nadal grają w Diablo 3. Więc jedynie z kim mogę grać to ludźmi z neta i z gramu z wami :) Radocha jest niezła i ta sieczka. Po dłuższym spędzeniu z grą w ogóle nie widać tych minusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:37, vegost napisał:

No jak mamy w jednym miejscu tyle ludzi i wszyscy grają razem to kurcze, jak tu się nie
cieszyć ? :) Dobra drużyna to dobra gra. Ja w realu nie mam takich kumpli co by chcieli
i nadal grają w Diablo 3. Więc jedynie z kim mogę grać to ludźmi z neta i z gramu z wami
:) Radocha jest niezła i ta sieczka. Po dłuższym spędzeniu z grą w ogóle nie widać tych
minusów :)

A widzisz chyba już się jednak przekonałeś co... ? :> tak w 100%... Zobaczysz nie będziesz żałować pieniędzy wydanych :)
Kurde ja wciąż nie mogę się zalogować.... W między czasie ekipa http://pl.twitch.tv/tvgrypl mi umila czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:36, donard napisał:

Właśnie wróciłem z nocnej premiery Diablo 3.


True, to był koszmar. Miałem nadzieję, że zupełnie inaczej to będzie wyglądać...

A tak swoją drogą - w pudełku sprzedawanym na premierze znajduje się tylko wersja na PC, bez wersji na MacOS :)
Nie wiem, jak jest w innych wypadkach, no ale seriously... Dobrze, że mam dostęp chwilowo do szybkiego internetu, to jakoś to przeboleję jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:42, Braveheart napisał:

A widzisz chyba już się jednak przekonałeś co... ? :> tak w 100%... Zobaczysz nie
będziesz żałować pieniędzy wydanych :)
Kurde ja wciąż nie mogę się zalogować.... W między czasie ekipa http://pl.twitch.tv/tvgrypl
mi umila czas :)


No tak, ta cała sieczka jakoś zmazuje albo zamazuje niektóre kontrowersyjne zmiany w Diablo 3. Czy się przekonałem ? Kurcze, powiem, że w większym stopniu tak. Choć w pełni odpowiem na to pytanie jak się dłużej pobawię grą :) No i jak wbije się gdzieś w co-opie :) Trzeba poczuć magię Diablo 3, żeby dać ostateczny werdykt :) Nie mniej po samym już oglądaniu strasznie wciąga i do tego nawet niezła polska wersja językowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:45, vegost napisał:

Choć w pełni
odpowiem na to pytanie jak się dłużej pobawię grą :) No i jak wbije się gdzieś w co-opie
:) Trzeba poczuć magię Diablo 3, żeby dać ostateczny werdykt :) Nie mniej po samym już
oglądaniu strasznie wciąga i do tego nawet niezła polska wersja językowa. :)

haha racja. Polska wersja nawet nie jest aż taka kiepska ale, powiem Ci normala przechodzę po pl i potem gram na eng wole jednak tamte głosy :) Ktoś chce PL nie bronie mu :)
Ale wciąż tych ludzików tam oglądam i patrzę, że więcej tych mobów mają niż to było w becie!
Ha chłopaki nawet wspomnieli o ludziach Torcza 2 i bez kitu mają trudny orzech do zgryzienia. Ta gra ma IMO małe szanse na wybicie się Diabełek ją chyba zmiażdży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:50, Braveheart napisał:

haha racja. Polska wersja nawet nie jest aż taka kiepska ale, powiem Ci normala przechodzę
po pl i potem gram na eng wole jednak tamte głosy :) Ktoś chce PL nie bronie mu :)
Ale wciąż tych ludzików tam oglądam i patrzę, że więcej tych mobów mają niż to było w
becie!
Ha chłopaki nawet wspomnieli o ludziach Torcza 2 i bez kitu mają trudny orzech do zgryzienia.
Ta gra ma IMO małe szanse na wybicie się Diabełek ją chyba zmiażdży :)


Ja zostaje przy polskiej wersji. Imo zawsze jestem zwolennikiem grania po polsku, no chyba, że polski dubbing jest fatalny. Tutaj jest całkiem całkiem więc zostanę :) No i przemawia za tym fakt, że trzeba by było ściągać kolejny patch z nowym językiem do gry. Jak czytałem posty, gdzie instalacja gry trwała do 30 minut to ja dziękuje za zmianę języka :) Tak też ciągle oglądam i jestem zdziwiony. Tylu mobów w becie nie widziałem :) Ale czy to nie jest tak, że jak więcej osób gra w drużynie to gra automatycznie skaluje i spamuje więcej mobów ? Co do Torcha 2 to myślę, że chłopaki nie zarobią tyle kasy ile by chcieli. Do tego dochodzi jeszcze Guild Wars 2. Chyba, że wydadzą grę dużo później od premiery Diablo 3. To wtedy może znajdą się fani Torcha. Nie jest to zła gra po tym co widziałem. Jest potencjał, ale Diablo 3 nie ma szans zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Diablo III Złote Tarasy. PORAŻKA ! Organizacja chu...tragiczna. Ludzie pchający się z tyłu, z przodu, z lewej i z prawej, a ochrona do ludzi przy barierkach "nie pchać się na barierki". NO KURDE BARANIE TO Z TYŁU SIĘ NA NAS PCHAJĄ ! Ale gdzie, żaden cymbalista z ochrony czy organizatorów nie wyszedł zza barierek i nie poszedł ochrzanić ludzi stojących z tyłu, żeby się nie pchali. Ludzie poprzychodzili 20min przed północą i byli jednymi z pierwszych, którzy dostali się do namiotów, w których sprzedawali grę. Co z tego, że jakieś 500 osób stoi tu od 20 i wcześniej. Pal sześć co się działo na dole. Kumpel stał w kolejce do Empiku. Dostał od jakiegoś kretyna z ochrony gazem pieprzowym po oczach jak i 40 innych osób "bo się pchają". Po prostu PORAŻKA. I jeszcze to, że CDP anulowało część zamówień na EK do "mniejszych" sklepów (np. Ultima), żeby było więcej na tejże premierze...
EK kupiona, ale CDP się nie popisało.

Ps. Pewnie chaotycznie to napisałem, ale mam nadzieję, że da się zrozumieć.
Ps.2 Wątpię, żeby to był odpowiedni temat, ale w sumie nawiązuje do D]|[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 02:57, vegost napisał:

Tylu mobów w becie nie widziałem
:) Ale czy to nie jest tak, że jak więcej osób gra w drużynie to gra automatycznie skaluje
i spamuje więcej mobów ?

Raczej tak. Respawn jest coraz większy.. w Diablo II tak było tez :)

Dnia 15.05.2012 o 02:57, vegost napisał:

Co do Torcha 2 to myślę, że chłopaki nie zarobią tyle kasy ile
by chcieli.

Chyba :) tak jest

Dnia 15.05.2012 o 02:57, vegost napisał:

Do tego dochodzi jeszcze Guild Wars 2. Chyba, że wydadzą grę dużo później
od premiery Diablo 3. To wtedy może znajdą się fani Torcha. Nie jest to zła gra po tym
co widziałem. Jest potencjał, ale Diablo 3 nie ma szans zjeść.

Właśnie :)
Zaraz Leorica będa bić chłopaki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:02, Braveheart napisał:

Zaraz Leorica będa bić chłopaki... :)


Do boju !! "Nigdy mnie nie pokonasz hahah" lać kości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:05, vegost napisał:

Do boju !! "Nigdy mnie nie pokonasz hahah" lać kości :D

I już po zabiegu! :D ładną orbkę rare mu wydropiło pod Wizarda nawet. Ale of kors ja już robię off tego bo Panowie niżej schodzą a tego jednak zepsuć sobie nie chcę [Nie wiem jak Ty :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 03:09, Pupu2 napisał:

Co zrobić aby mieć Diablo 3 po angielsku??

Pobrać klienta angielskiego od gry... Linki do pobrania masz w przypietym poście. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się