Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Pytam ponieważ jestem ciekaw czy jest tak jak w Diablo 2 czyli 6 misji i koniec czy też są jakieś misje poboczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 07:58, Magok napisał:

Braveheart ładny śmietnik tu robisz.


Degrad -1 - Jeśli nie masz nic do powiedzeni lepiej nic nie mów. Następnym razem będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ile jest głównych zadań, ale na pewno więcej niż w D2. Poza tym nie ma takiej zakładki jak była w D2, więc trudno mi powiedzieć, ile ich tak naprawdę bedzie do końca pierwszego aktu.

Swego rodzaju misje poboczne istnieją w postaci random events, na które możesz trafić eksplorując podziemia. Poza tym czasami trafiają się jakieś zupełnie opcjonalne rzeczy do zrobienia np. kowal prosi nas o odnalezienie jego ucznia, ani nie musisz tego robić, ani nie ma to wpływu na główny wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 09:23, Magok napisał:

Pytam ponieważ jestem ciekaw czy jest tak jak w Diablo 2 czyli 6 misji i koniec czy też
są jakieś misje poboczne?


są :)
eh ja jeszcze czekam na swojego pre-ordera, troszkę się z frajerowałem mogłem iść wczoraj do sklepu i kupić :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 04:54, Wojman napisał:

Pograłem trochę i przede wszystkim uwaga: tak jestem, boski i nieomylny. :P A dlaczego?
Bo Diablo III jest na MACu w polskiej wersji językowej. Gre zainstalowałem


Fajna informacja :) Pytanko patrzyles jak jest z wydajnoscia MAC kontra PC ? Jeszcze czekam na moja EK az dojedzie i zastanawiam sie czy odpalac pod OS X-em czy Bootcampem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma juz ktos tego quess passa? Chcialbym przetestowac jak cos jutro kupie, bo niby jutro ma byc u mnie w media expert po 155zl. piotr0147@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przesyłka o 2 w nocy w jechała do Piaseczna. I tyle. Kurier jej nie pobrał do dostarczenia, a data przesyłki wyznaczona na jutro. Przykro na to patrzeć, ale jeszcze przykrzej byłoby ustawić się w tych kolejkach nocnych i odejść z kwitkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czatowałem pod MediaExpert od 8 30, ale się opałaciło. Nabyłem dwie kopie (dla mnie i szwagra) z całych trzech dostępnych w tym sklepie :D

Teraz zabieram się za instalację i może przed pracą jeszcze trochę pogram.

P.S. Jak ktoś chce quest passa, to niech napisze na privie na gramsajcie moim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, ktos kiedyś napisal ze w drzewku mozna calkowicie wymieszac skille, a mianowicie np pod 1,2,3,4 dac tez skille z drzewka ppm "primary". czy ktos wie jak to zrobic ? :D jak na razie odpalilem tylko starter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się