Vaksinar

Diablo III - temat ogólny

17297 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2012 o 09:59, Yabol_MODED napisał:

Pytanie, ktos kiedyś napisal ze w drzewku mozna calkowicie wymieszac skille, a mianowicie
np pod 1,2,3,4 dac tez skille z drzewka ppm "primary". czy ktos wie jak to zrobic ? :D
jak na razie odpalilem tylko starter


Trzeba włączyć w opcjach odpowiedni tryb. Szczegółów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Steelshadow pytałem w sferisie w krk i kurier ma być około południa, max 14. Też mnie aż świerzbi na grę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeżeli zamawiałem z gram.pl i odbiór w pkt odbioru osobistego, płatność przy odbiorze to mogę normalnie bez narażenia na jakiekolwiek konsekwencje nie odebrać paczki i kupić w empiku? Jeżeli tak to daje im czas do 15 i wracając z wykładu kupię w galerii krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:12, Nightdew napisał:

Rozumiem, że jeżeli zamawiałem z gram.pl i odbiór w pkt odbioru osobistego, płatność
przy odbiorze to mogę normalnie bez narażenia na jakiekolwiek konsekwencje nie odebrać
paczki i kupić w empiku? Jeżeli tak to daje im czas do 15 i wracając z wykładu kupię
w galerii krk.

Tak, jeżeli do 5 dni nie odbierzesz zamówienia to jest ono anulowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co planują iść do Media Expert dopiero jutro: Gra jest dostępna już dziś po 155zł, ale u mnie w Tczewie było 5 egzemplarzy, rozeszły się w 10 po otwarciu.

Miłego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To normalne ze w empiku sprzedają grę bez folii?
BTW 180zł to normalna cena..?

EDIT
koko koko wszytko spoko - w kartonowym pudełku jest plastikowe w folii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:20, Maurycy_69 napisał:

To normalne ze w empiku sprzedają grę bez folii?


Raczej nie, każda gra na znak nie otwierania, powinna być zafoliowana, sprawdź przy sprzedawcy czy wszystko jest i czy kod nie jest użyty, pewnie jest na zdrapce czy nie jest ona zdrapana.

EDIT: A widzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 5 sztuk? :O u mnie w miescie niby ma byc jutro takie info dostałem z biura obsługi klienta, moze pojde pozniej obczaje. A jak wyczerpia sie zapasy po 155zl to pozniej po ile tam bedzie ktos sie orientuje?(pisze o media expert)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:20, Maurycy_69 napisał:

To normalne ze w empiku sprzedają grę bez folii?

W MM też tak sprzedają, pan spojrzał na mnie jak na idiotkę jak o to spytałam :(
>BTW 180zł to normalna cena..?
W MM kupiłam za 169.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak wyłączyć to cholerstwo, które pokazuje drogę do celu zadania? W becie była taka możliwość w opcjach, a teraz jej nie widzę :/ Strasznie nie lubię tego w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:31, lord_siwy napisał:

Jedno pytanie:gra normalnie smiga? Tzn :czy nie było lipy z serwerami?

Były problemy z serwerami, ale teraz normalnie działa, przynajmniej ja się loguję bez problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 10:29, Magwisienka napisał:

> To normalne ze w empiku sprzedają grę bez folii?
W MM też tak sprzedają, pan spojrzał na mnie jak na idiotkę jak o to spytałam :(

no na mnie nie spojrzał jak na idiote tylko powiedział że takie dostali z hurtowni. pewnie sam nie wiedział że w środku jest w folii :P

Dnia 15.05.2012 o 10:29, Magwisienka napisał:

>BTW 180zł to normalna cena..?
W MM kupiłam za 169.

ee 10zł różnicy :)

BTW mam problem.. na dysku c nie mam 15GB miejsca a jak ustawiam dysk d to wywala błąd że nie prawidłowe opcje instalacji..


Isildur dodaj mnie proszę do listy:
Maurycy#2568

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nadal brak kuriera, status przesyłki również nadal ten sam, a DoK nie odpisuje mi na wiadomości. Także jak dla mnie gram.pl jest totalnie skreślone. Żałuje, że tu zamówiłem bo szybciej mogłem mieć ze sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naszczęście dostałem telefon od Kuriera , z informacją aby oczekiwać na niego ok. godz. 15:00 :) ! Czekam z wielką niecierpliwością !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier rozwozi paczki zazwyczaj w godzinach 9:00-19:00 Ja też czekam w dodatku na stronie gdzie śledzę paczkę aktualizacja statusu przesyłki jest super, ale czekam cierpliwie to nie wina gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrą, już nie piszcie po ile kupiliscie bo mnie szlag trafia.Niedosc, że się czuję wydymany na czasie(swojego rok temu zamówionego egzemplarza jeszcze nie dostałem) to teraż jeszcze na cenie. Ostatni raz zamawiam na gram.pl teraz ewentualnie EK jak się znów na jakąś zdecyduje(pewnie dopiero wiesiek 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się